CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
28. srp 2009

...dělala ti to Čadová? Co na to říká tvůj mnažel?

chrobacek
28. srp 2009

no tak oproti minule vajíčka asi budou stejná, spermie máme lepší, a sliznice jak prase tak to by bylo aby to nebylo 🙂)) jo čadová moje zlatá 🙂) no co mysleli jsem, že nám druhé ivf přinese víc vajíček, ale zase na druhé straně je moc rád, že se zlepší spermiogram 🙂) čili naděje, že kdyby to nevyšlo....tak můžeme snažit přirozeně 🙂)

sune
28. srp 2009

Chrobi, ty jsi teda nesmrtelná 😉 břicho tě nebolí, nic? mě to 1. opu dobrý,ale ted to 2. už se teda nadalo 🙂 ale máš dobré, že nemáš aspon mín, jak posledně, tak nebud naprdlá..a je lepší kvalita než množství! a spermiogram vám to vynahradil,takže máš min. mirule jisté 🙂
Cin, nezoufej, je ještě brzo. uvidíš, že budeš těhu. mně začínají bolet vaječníky jak na ms a včera, když jsem kašlala, tak jsem myslela, že jsem si je snad vypárala z těla

chrobacek
28. srp 2009

sune nebolí ... 🙂 já jsem železná lady jak psala o sobě žabička jednou 🙂))) no asi je to tím, že jsem tam měla kulovku víš? když máš málo folíků tak asi je to jiné .....jojo holky já jim věřím myslím, že i ty vajka budou lepší jak minule musí přece při těch dávkách 🙂)) už se jich nemůžu dočkat až budou u mě ...... snad budou alespon morulky v úterý 😉 a nebo blasty ve středu ?? 🙂))))

lucka.adis
28. srp 2009

chrobi, tak to je super 😵 😵 fakt super pozitivní zprávy 😉

Cin, neboj... je ještě poměrně brzo a uvidíš, že tam ty // budou 😉

cincolina
28. srp 2009

Holky díky, to je asi tím vedrem 🙂
Chrobi, ty jsi teda drsňák, já jsem se o OPU sotva vlekla...

chrobacek
28. srp 2009

fakt? tak já nevím já bych se po OPU zvedla a šla domů...... tak jsem si tam chvilku poležela a šla do práce 🙂) protože minule mi taky nic nebylo ....akorát ted jím konečně 🙂))) poprvé od rána

lucka.adis
28. srp 2009

chrobi, já se po OPU taky sotva udržela na nohách, mažel mě musel podpírat a já si držela podbřišek.. jsi statečná víc než my 😀

sune
28. srp 2009

jasně Cin, je to tím horkem. neboj, budeš tehulka
chrobi, ty jsi železnice teda 😉 to by asi na obi koukali,kdybys ses zvedla po opu a řekla, tak já mizím zas do práce. brnknu si...
Luci, jéé, jak děláš zapečené bram. s masem a zelím? to může být dobré, zkusila bych to taky. já vždy najdu někdě nějaký recpt, pak zjistím, že doma nemám všechny ingred., tak to nakonec udělám jak pejsek s kočkou,když pekli dort.

chrobacek
28. srp 2009

no tak jako neříkám, že to vůbec nebolí, ale dá se to přežít 🙂))... a to jdu ještě odpoledne s tatkou čistit koberce 🙂)

elennka
28. srp 2009

Ahojda holky 🙂 přeju pěkný den, o víkendu opět jedu na chalupu pracovat..

chrobacek
28. srp 2009

to jo protože jsem odkývala, že dneska nic nedělám a manžel mě veze domů 🙂))

chrobacek
28. srp 2009

sune s tím vařením to mám taky tak 🙂)) nakonec vyrobím úplně něco jiného než je v receptu 🙂))

lucka.adis
28. srp 2009

holky, tak hlavní je, že se to dá potom jíst... ne? 😀 😀

chanel
28. srp 2009

chrobi: gratuluji, Ty jsi fakt číslo!!!! Z ničeho si nic neděláš a bojuješ!! Já jsem byla po OPu dost unavená...Sune odpočívej. Luci, jak se máš Ty, co železo, bereš ho pořád?

chrobacek
28. srp 2009

chanelko děkuju 🙂)) no co nám zbývá ? bojovat... sázím na moje 4 vajíčka, že se jim budou líbit spermie když je máme lepší 🙂) a že budou bojovníčci a budou se pěkně dělit a půjdou k mamce.... a že teda ty mražáčky fakt potřebovat nebudeme .... 😉

mayllou
28. srp 2009

ahooooj holky, zdravím úplně všecky ....já nějak furt nemám čas si vás dočítat a psát...furt člověk musí někde něco šolichat...v práci práce až nad hlavu, doma práce....no furt jenom samá práce 🙂

ani nevím, jestli se po dobu mé nepřítomnosti něco zvláštního nepřihodilo 🙂

chrobi....moooooc držím pěstičky, at ti všecko ale uplně všecko vyjde na jedničku a nebooooj....víš jak se to říká, když se štestí unaví .....a to by bylo aby to nebylo 😀....kažpodádně na tebe myslím a věřím že to tentokrát fakt vyjde...

cin....taktéž držím pěstičky at se vše zadaří !! a ty už máš za sebou teda i ET??? omlouvám se,ale opravdu, jsem nestačila vůbec nic dočíst....jestli to tak je, tak mě to těší, že už máš mimisky u sebe a určitě se do tebe zakousli a májí se tam jak v ráji 😎

holky mějte se krásně....já zase musím jít něco doma pohonit ...hmm, ale přítel to nebude 😀 😀

chanel
28. srp 2009

já taky počítám, že při OPU ze mě víc jak čtyři taky nevydolují, takže jako minule a stejně jako Ty Chrobi, takže já gratuluji, určitě z toho budou dvě krásné morulky!!!!

mayllou
28. srp 2009

joo chrobi...každopádně ty máš můj velkej obdiv za tvoji statečnost a bojovnost....smekám svůj klobouk 😀
v září i já začínám stimulovat, tak bych si moc přála mít tvoji bojovnsot taky...

chrobacek
28. srp 2009

may ahoj 🙂 a děkuju 🙂 jo snad už se unaví a sedne na nás 🙂) a budeme mít dáreček k výročí ten nejkrásnější 🙂

cin a sune jsou po ET 🙂) saj a chanel stimulují 🙂

chanel
28. srp 2009

mayllou: neboj, i Ty budeš stimulovat a všechno dobře dopadne, jsme tady pro Tebe a budeme Tě podporovat!!!!!!

lucka.adis
28. srp 2009

Chanelko, ahoj.. Jj beru to pořád asi než mi dr.řekne že už nemusím, nebo nevím 😒 jinak mi je zatím dobře, právě jsem dojedla a tak se půjdu natáhnout, než budu dělat dělat ten štrůdl, ale asi ho nechám na večer 😀
A co ty?

chrobacek
28. srp 2009

chanelko ... ono je to fakt těžké minule jsem měla víc folíků a 4 vajíčka ted byly větší a taky jen 4 vajíčka .... tak fakt těžko soudit .... ale víš jak taky ti ty dvě zbyly a málem to vyšlo ....takže nám prostě stačit musí 🙂)

chanel
28. srp 2009

Luci: držím pěsti,aby Ti potom bylo o.k.!!!!!!!!!!! Já jsem si koupila šumivé železo, je to takové osvěžení. Chrobi: neboj, druhý pokus na Obi bývá úspěšný, musíš v to věřit!!!!!!

chanel
28. srp 2009

Valím na nákup, je hic k padnutí 😉

miradka
28. srp 2009

Chrobáčku, gratulujem k vajíčkam, hlavne aby sa všetky oplodnili a chytili 😉 Máš skvelú perinku a to je základ 🙂

Sune, díky. Snažili sme sa viac ako 3 roky, bolo to hodne náročné obdobie, ale tu som zistila, že nie som jediná...
Inak ak máš na záhradke hafo bazalky, tak to by som ti poradila skvelú polievku, budem ju robiť v utorok. No a dnes varila teta a boli ravioly s parmezánom, to priniesli z Itálie, tak sme si pochutnali 🙂 Včera som varila ja a bol špenát, volské oko, brambory a kto chcel bol aj páreček. Cez týždeň sa snažíme variť lacnejšie a obyč jedlá...

Ywush, dívala som sa na tie postielky a presne tú čo majú hneď prvú za 1299 Kč majú v polsku za 1000 Kč. Práve o nej uvažujeme. Páči sa mi, že sa dajú odstrániť dve paličky a keď je bejby väčšie, tak može aj samo vyliezť
🙂

lucka.adis
28. srp 2009

Chanelko, snad to pomůže 😉 uvidím.
Že se ti v takovém počasí chce lítat po nákupech 😀 tak pozor, aby se ti taky neudělalo špatně.

chrobacek
28. srp 2009

mir děkuju 🙂

jo a ptala jsem se čadové na režim po ET a říkala, že můžu klidně do práce, že se alespon odpoutám myšlenkově

chrobacek
28. srp 2009

chanelko děkuju 🙂)) jsi sluníčko 🙂))

lucka.adis
28. srp 2009

Miradko, budete kupovat ty postýlky dvě?