CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
1. zář 2009

Ahoj holky, Irmi, ja som vedela, že tu ktosi chýba a to ty si mi chýbala 😉 posledne som nejaká zmätená..
Inak díky za gratulácie, som moc rada, že sú negatívne, dúfam, že aj tie ďalšie testy budú neg.
Ywush, pohlavie ešte neukázali a teraz som sa dívala na fotku, že som sa špatne dívala, nemerajú 13,5 cm. Vlastne ten údaj tam nie je...je to iná značka a je tam 3,45 cm - neviem čo to je.
Idem si už lahnúť, mám pocit že mi praskne brucho 😖

miradka
1. zář 2009

Snaho, som moc rada, že si v pohode a aj tvoja polovička sa ukludnila, tak to má byť...samá pohodička a láska... 😉
Dobrú noc

simulin
1. zář 2009

Holky, četly jste dnešní blesk, je tam zajimavý článek - testy kočárků, zítra by mělo být pokračování. ☹

http://www.blesk.cz/clanek/pro-zeny-rodina-deti...

chanel
1. zář 2009

Saj: tak jak to teda je?? Měla jsi na sobě bílé kalhoty, čelenku a culík,já jsem si Tě všimla a byla jsi tam sama. Už jsem z toho magor. Tak to necháme být a příště se oslovíme 😀 Držím Ti na zítřek pěsti,at to máš rychle a hlavně úspěšně za sebou...po dlouhé době zdravím Snahu 😉

chanel
1. zář 2009

Miradko gratuluji ke všem správným výsledkům!!!!!!!!

ywushka
2. zář 2009

miradka: ten udaj 3,45 cm muze byt cokoliv-bud prumer nebo delka nektere casti telicka-vis prece,ze na screeningu se meri i spousta prumeru,takze to muze byt klidne neco z toho! Miminka uz musi ted mit min. tech 12-13cm.

simulin: jajale to ti mamina mela rict,me moje rekla vsechno!!!Kdyz si to pohlidame a nebudeme delat nic co by miminkam vadilo,tak snad to vydrzime alespon do toho sedmeho mesice🙂,to je uz prece celkem bezne,ze se rodi!!

Preju vam krasny slunickovy den,ja jdu dneska neco vyrizovat s manzelem do hodonina a do Holica (na slovensko) mejte se krasne pa

elennka
2. zář 2009

dobré ráno holky 🙂 dneska budu makat jako šroubek a zítra si beru náhradní volno a v pátek dovču... Jinak jsem byla na pojištovně, optat se co hradí a nehradí... a pokud se nám nepovede, co plánujeme.. tak mám doporučené lázně..

chrobacek
2. zář 2009

dobré ráno .... co test? nikdo ?? cin,???? 🙂)

chrobacek
2. zář 2009

Irmiiiííí fakt?? no tak to je znamení 🙂)))) to musejí být // 100% jinak já měla včera sen jak mám nějaké zvířátko, které jsem si vymyslela ve snu a to po mě furt lezlo a tulilo se ke mě a chtělo se přivrtávat (a ještě tam byly další, které jsem furt hladila).... tak to asi byly ty miminka v bříšku asi se zavrtávají 🙂))

lucka.adis
2. zář 2009

Dobré dopoledne kočky,

jsem se vrátila před chvilkou z Brna..byla jsem na Obi na TT testech a za 10dní mám volat skrz výsledky, tak snad to bude všechno v pořádku.

Mir, gratuluju k dobrým výsledkům 🙂

Chrobi, tak co ty naše budoucí mamino 😵 😵 snažíš se odpočívat a moc nikde nepoletovat?

monulkab
2. zář 2009

Tak poslušně hlásím, že jsem už absolvovala odběr krve pro horm. profil (10DC) a UTZ. Doktorka na UTZ byla příjemná, akorát mě zarazilo že při tom kvedlání tím utz se z ničeho nic přestala mluvit a pak se mě zeptala jestli beru nějaké léky...tak z toho mám zase v hlavě bordel.... 😒 když jsem odcházela tak sestra (asi???) říkala že zpráva bude v kartě a že UTZ je v pořádku, ale nejde mi do hlavy proč se ptala na ty léky....kdo ví co tam viděla... 😖

chrobacek
2. zář 2009

lucko ahoj ... no jo sedím na prdeli 🙂)) a nic nedělám 🙂

monul no to jsou šoky co? to je jak mě když se strašně divily, že má sliznici 16mm a ta sestra to je nějak moc ne ? a dr. no ale podívej se ... no tak to ti fakt přidá na klidu kor když ti dají do ruky kartu s tím, že je tam fotka z UTZ a k tomu polyp? 12x25 a co jako??? nikdo ti k tomu nic neřekne a pak ti to vrtá v hlavě ... takže nevrtat nezkoumat uvidíš na konzultaci ... měla jsi tam nějakej folík? řikali neco?

monulkab
2. zář 2009

a ještě jsem se teda jednou jukla na ty výsledky spermiogramu, kvůli tomu množství, a bylo tam napsáno 58mul/ml a objem co jsme odevzdali byl 6,2 ml....nevíte někdo jestli to je o.k nebo jsme k.o? 😝

monulkab
2. zář 2009

akorát jsem odposlechla že na levé straně je folikul 12mm a další folikuly, pak tam šťourala, zeptala se na ty léky, a pak přešla na pravou stranu a řekla že tam je cosi - mlela jakýsi čísla a písmena, a další foikuly...takže vím prd, o sliznici jsem tam nic nezaslechla...chjo...navíc já mám takovou povahu že když mě něco nahlodá, tak jsem schopná si domyslet přímo katastrofickej scénář! nevím jak to těch 14 dní do konzultace vydržím!!!! 😠

chrobacek
2. zář 2009

monul se divím, že si neuděláte mimino přirozeně máš doma kance jak blázen !!!!

chrobacek
2. zář 2009

monul klid jsi ok folík tam máš takže ovulace bude.... tak kašli na výsledky a snažte se pěkně doma třeba ani do caru nebudete nakonec muset

monulkab
2. zář 2009

😀 😀 😀 tak tohle mu musím říct, kanec jak blázen 😀 😀 😀 ještě že tu teď nikdo není, směju se jak blbá! 😀

monulkab
2. zář 2009

no, snažit se budem určo! už se na to těším, zase, chudák, od té doby co jsem vysadila antikoncepci jsem jak stepní koza!

hanulamarkova
autor
2. zář 2009

ähoj holky co máte nového ? musím si vás dočíst... 🙂

chrobacek
2. zář 2009

jéééééééééé ahoj co je nového já mám dvě už asi blastocysty v bříšku 🙂))

sajmona
2. zář 2009

Ahoj holky moje,uz mam po opu,jeste lezim na pokoji,je me celkem fajn. Pisu z mobilu. Jsem strasne zklamana,jsou jen 2! Chanelko jo jo to jsem ja ta s celenkou culik a bile teplaky tak prece🙂

chrobacek
2. zář 2009

jůůů už jsi po ... no jo ono se to dalo čekat saj bohužel protože na tom prvním utz byly 2 a ty ostaní prostě nestihnou dozrát.... bud ráda za ty dvě .... půjdou do bříška 🙂)))

lucka.adis
2. zář 2009

Saj, já dneska na Obi byla kolem deváté hodiny.. uvidíš, že to budou velcí bojovníčci a půjdou k tobě do bříška (přesně jak to napsala Chrobi 😉 )

chrobacek
2. zář 2009

CIN SUNE :::: holky jak je???

chrobacek
2. zář 2009

Chanelko ??? sakra tady nikdo není 🙂)

chrobacek
2. zář 2009

jo a sestra nám dávala supr přednášku o tom co dělat po ET řekla, že se to těhu rozhodně nevyleží.... a to co můžeme dělat co ne atd.... výborný.... předtím nikdo neřekl ani slovo ....

ywushka
2. zář 2009

sajmona
: i dve jsou dobre,kdyz budou kvalitni,treba taka pilotka mela na poslednim OPU taky dve a podivej maji z toho doma Amalku🙂

Krasny den preju,ja jsem uplne umordena,pojedili jsme s manzelem vsechno co jsme mohli,byla jsem objednat raut na jeho narozeniny (ma 30 19.9),pozval si jen par pribuznych,tak aby meli co jist,zenska sice pri objednavani na me hledala na co tolik jidla,ale stejne se budu bat ze toho nebude dostatek!!🙂

chrobacek
2. zář 2009

😀 😀 ywushko to pak budete ještě mesíc mít co jist 🙂)

chrobacek
2. zář 2009

VERIA:

ještě k naší debatě o FSH atd. ... našla jsem v kartě, že ted před ivf jsem měla 9,8 ale to nevím jestli může mít vliv to že jsem brala HA....

veria
2. zář 2009

čau chrob, tak to nevím jistě, ale HA na to snad vliv nemá.... ..... Já dneska taky byla na Obi, a taky jsem hledala FSH. Tak jsem měla 5,8 v normoš cyklu a 3,8 na začátku stimulace (kdy už jsem stříkala Synarel, ten asi hormony snižuje, ten má zastavovat všechny přirozené hormony).
Tak jsem byla na krvi, doletěla jsem tam o 15 min později (hrůza s parkováním), sestra že mi krev ještě vezme, a ať si donesu kartu a poplatek na 30 Kč. A já na co poplatek a ona že na konzultaci. Tak jsem jí řekla, že žádnou konzultaci nechci, páč spěchám a páč to bude určitě negativní, a další pokus plánuju až za dlouho a že si zavolám 😉