CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chanel
23. lis 2009

Moni, no tak to Ti rozumím, o těch penězích mi něco povídej..... ☹ už jsem jich na Obilnáku nechala dost.Tak budu držet pěsti,aby jsi hned po Emers zabodovala!!!!! Podávej zprávy. A hlavně na sebe dávej pozor, všude kolem je chřipka 😢

chanel
23. lis 2009

tak jsem volala na Genetiku a výsledky jsou poslaný 19.11., sákra kdybych to věděla klidně jsem mohla už dnes začít stimulovat.Nevadí....aspon už se obhednám na Obi a posunemem se dál 😀

monulkab
23. lis 2009

chanel, ty už máš za sebou 3 IVF???no to je teda mazec....chjo....doufám že 4té IVF už bude 100 % úspěšné. Jinak na punkci nemusím, mám sice 8 folíků, ale jen 2 jsou dominatní, tak snad klapnou ty dvojčátka co mám v kartách!!! 😀

sajmona
23. lis 2009

Ahoj holky 😉 Tak začínám dolouhý protokol.Jejda chanel a já přece jen doufala,že budeme stimulovat zároven,bylo by to zase jak minule jen o týden. 😒

elennka
23. lis 2009

ahojda holky, opět jsem v koloběhu práce ☹ nic nestíhám

chanel
23. lis 2009

Moni: jdu na třetí pokus,čtvrtý nehrozí, na to bych těch stotisíc neměla ☹ a ještě dvě iui,mimochodem přesně před rokem dnes,mě to iui dělali a stějně ho...Sajmonko: nevadí,co nadělám,ale jsem s Tebou, snad za měsíc, jsem objednaná 8.12 k dr.Čadové s výsledky,tak uvidím co a jak,ale děsí mě chřipka a i ta prasečí, to je jak lavina.To by pak i ten další pokus nevyšel.....tak nevím,jestli počkat na jaro......

monulkab
24. lis 2009

Tož to jo, tak budu držet pěsti ať genetika dopadne dobře!
Holky já jsem hrozně zdrblá, mám totiž podezření že mi včera proběhla ovulace...začalo se to rozjíždět ještě před tím než jsem si píchla pregnyl, stejný jak minule, bolest na vaječnících, nezanedbatelná, ovu hlen, no nevim, jestli je možný že mi ty folíky praskly takhle brzo, jeden měl 17 mm a druhý 15mm, při té poslední nedělní kontrole, tak doufám že pokud to byla ovu, tak že tam zůstal aspoň ještě ten jeden menší.... ☹

monulkab
24. lis 2009

Tak babizny, kde sté?

chanel
24. lis 2009

Mono: čau zdravím Tě, tady se to nějak vylidnilo... 😖 to není jako dřív...to bude asi tím,že z dřívějška jsou všechny těhu. Já myslím, že by to na ultrazvuku viděli, a přece jsi říkala, že jich tam máš víc....tak snad to tak není, zeptej se jich na to, že máš ten pocit,aby to pak nedělali zbytečně,i když si myslím, že to proběhne v pořádku!A klidně taky ty malinké dorostou do IUI a oplodní se jiný!

chanel
25. lis 2009

Tady nikdo není??????Holky kde jste??????????????????????????? ☹

monulkab
25. lis 2009

Ahoj Chanel, říkala jsem to doki, ale řeklam i na to "no tak uvidíme no", takže mě teda moc nepodpořila. Jediná sestra mě tam "utěšovala" ať se nestresuju že to nevadí kdyby ta ovulace byla dřív (i když já vím že by to určo vadilo, páč vajíčko má životnost 24 hodin max) No, včera jsem si dělala ovu test a byl negativní, resp. ta testovací čárka byla slabší než kontrolní, dneska jsem si ze srandy koupila jinej, od RapiCler, a testovací čárka je mnohem silnější než ta kontrolní, což značí podle návodu pozitivní výsledek, tak nevím. Aspoň mi to dalo špetku naděje, ale je fakt že už nemám žádnej ovu hlen, nejvíc jsem ho měla právě v to pondělí, dočetla jsem se že ovu hlen bývá znamením že je ve folíku vajíčko....

chanel
25. lis 2009

Tak Mono,pojistili jste to aspon doma? To by byla taky šance...s tím iui,je asi těžké se trefit,taky jsem si to tehdy říkala,ale já jsem zase měla pocit, že ovulace je tak dva dny po iui,každopádně to u mě nevyšlo,ale u Emers jo,tak to je pozitivní!!! A kdy Ti tu iui udělají? Nebo jak to máš?

sajmona
25. lis 2009

Ahoj chanel 😉 a monul tak co jak je??
Já zatím nic jen stříkám🙂) a čekám🙂
Ellenko ahoj aby jsi se nepřepracovala 😉 no a co miminkování???

emers
26. lis 2009

ahojte holky,
monulkab: neboj!!! já jsem minule taky měla ovu asi dříve... však zas to vajco musí ještě doputovat kousek... si přesně pamatuju, že byl pátek, šli jsme na tu pařbu a já měla ovu hlen jak blázen, ještě jsem si říkala, nevykašlu se na to a neskočíme na to v ten pátek večer děj se co děj, ale vyprdla jsem se na to a v tu sobotu ráno proběhlo IUI a pojistili jsme to teda ještě jedním vrzem v sobotu večer. A vyšlo to. Měla jsem 2 folíky větší a jeden menší. Je to všecko náhoda, to načasování úplně přesně trefit nemůžou, prostě to nemůžeme tušit jak tam na sebe zrovna natrefí 😉

holky, držte se! 😉

monulkab
26. lis 2009

Chanel, to IUI mi dělali včera v 11 hodin.
Emers, kdyby mi to udělali v úterý tak neřeknu ani slovo, ovu byla podle mě v pondělí večer, ještě než jsem si bodla pregnyl, z kterýho mám mimochodem na břiše jelito jak sviňa - asi nějaká alergie či co, no ale pokud byla ovu fakt v pondělí, tak iui ve středu už nemělo žádnej smysl, ale zaplatit jsem ty léky musela, tak jsem tam prostě šla. Jinak pohyblivost máme o něco lepší než při tom prvním spermiogramu, a na IUI nám udělali 70%....což mě teda fakt štve, že to nevyšlo na tu ovu.....to by byla jistě tutovka jako u vás...🙂
Jo a samozřejmě jsme to doma ještě pojistili. Jinak mě hrozně bolí prsa, ale fakt hodně, nemůžu ležet ani na břichu, každý měsíc zažívám něco nového...Teď si dáme měsíc pauzu, a pak bych do toho šla zase s tím že se nebudeme v sexu omezovat, a budem prostě fungovat tak jak to budu cítit, a pak si to akorát necháme pojistit iui...blbý je že by měl chlap předtím aspoň 2 dny abstinovat, ale kašlu na to. Škoda že jsem si to tak neřekla už v pondělí...
Saj tak stříkej stříkej!!!!

sajmona
26. lis 2009

monul neboj se ještě nevíš jak to dopadne,třeba to tak bylo správný,někdy je možná lepší se moc nepozorovat...vím jak se tomu vyhnout... mysli pozitivně,papej vitamínky a nemysli na špatný 😉 třeba to vyjde a budete mít krásný vánoce 😉

lucka.adis
26. lis 2009

Holky, co s tím srazíkem? Bude teda ještě řed vánocama? Potom už asi ne, to budu mít všeho nad hlavu (myslím v Lednu) a budu akorát nervózní, kdy malá bude chtít na svět.

monulkab
26. lis 2009

saj, já vím že je lepší někdy radši nevědět, jenže ty bolesti byly opravdu nezanedbatelný, nešlo si jich nevšímat, při chůzi jsem měla pocit že se mi tam o sebe třou dva kokosáky. Vitamínky papám tak uvidím no, za 14 dní se ukáže 😅
Luci tak nevim co s tím srazem, já teď budu brát obchoďáky útokem, abych ulovila nějaký dárky, ale tak čas bych si snad našla.... 😎

sajmona
26. lis 2009

monulko to já znám,to je z těch hormonů,po pravdě ještě ted se necítím uplně ok už mám za senou tento rok 3 stimulky,laparku a dohromady 3 narkozy,ted mě to čeká zase...10 kg navrch,strašná plet,ale muýsíme vydržať 😉

monulkab
26. lis 2009

mě se právě pleť zlepšila, v úterý jsem byla na kosmetice a kosmetička mě chválila a říkala že teda mé pleti to evidentně prospívá, ale uvidíme co bude až to odezní...po vysazení antikoncepce jsem vypadala 3/4 roku jako smažka, aspoň jsem se naučila používat make up, který jsem do té doby nepotřebovala, ale i tak to nešlo moc zakrýt. Ale to přibírání registruju taky...

sajmona
26. lis 2009

no já jsem se s pletí vrátila do puberty,měla bych začít chodi t zase taky na kosmetiku,je to strašný,a maceup nezakryje ty krátery🙂))

monulkab
26. lis 2009

no, jako fakt to byl děs, mě se dělaly takový ty vředy bez hlavičky, který nejdou vymáčnout, prostě jsem musela počkat až se vstřebají. Na kosmetiku jsem chodila tak po 3 - 4 týdnech. Ještě že moje kosmetička není drahá, jinak bych se asi za hloubkové čištění nedoplatila. Jo a můžu doporučit krém Aknestop od Ryoru, je s tee tree oilem a myslím že fakt pomáhá, a když ne, tak Aknecolor to jistí 😅

sajmona
26. lis 2009

Tak to samy mam ja,takovy bolaky a ktomu cela jsdm poseta jak krupickou,no jsem fakt nadherna. Ani slunicko nepomohlo

monulkab
27. lis 2009

to chce pravidelně čistit saj, fakt to pomáhá 😉

chanel
27. lis 2009

Děvčata přidávám se do klubu žen s příšernou pletí: Monas: čístím pravidelně, chodím na kosmetiku a nic moc 😖 a ještě k všemu mám fleky po obličeji,právě z těch hormonů a taky se jich ne a ne zbavit.Saj: když si stříkáš ten sprej, je to nějaká vůně nebo to ani necítíš? Jsem zvědavá jaký protokol dají mě! Držím Ti pěsti a hlavně hodně vitamínuj

sajmona
28. lis 2009

Chanel trošku to smrdinká ale to není tak strašný,ale je to jak kdyby ti natekkla do nosu voda a pálí to,a nebo alespon mě.Jo a jsem z toho nervozní jak stará panna🙂))
monul já čistím čistím,mám francouzskou kosmetiku a z lékárny a jeden den dobrý a ráno se probudím a co myslíš...aspon 3 vyraší během noci.

chanel
29. lis 2009

Saj: smrdí,ale zase je to asi lepší než bolavej Decapeptyl, nevím jak jiné,ale mě to fest bolelo...je dobře, že už jsi na to vlítla,jen se hlídej kvůli nachlazení.

monulkab
30. lis 2009

saj no možná to může být i tím že se jedná o francouzskou kosmetiku, že ti to nepomáhá, ryor je ryze česká značka, tu firmu založila nějaká češka a právě dbala na to aby jejich výrobky byly vyhovující právně naší, středoevropské pleti. Já jsem teda zpočátku používávala krémy od Avéne, ale pak mi to už bylo líto na ten poďobanej ksicht patlat, tak jsem si nechala poradit od kosmetičky a ta mi doporučila ten ryor, je 6 x levnější a fakt mi pomohl.

sajmona
1. pro 2009

Ahoj holky,monul chanel kde jste kdo???

chrobacek
1. pro 2009

sajmon ahoj jak to je jde???