CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

gabina79
1. črc 2009

Kdepak máme dneska Chrobáčka???? Snad už nejela na tu dovču 😕
A Lucka už by mohla pomalu být doma i s obrázkem se srdíčkem 🙂

lucka.adis
1. črc 2009

Ahooooj kočky, tak jsme zpět a máme srdíčko 😵 fotečky dodám hned jak budu mít čas.. jinak tam byl Kummell a dal nám hned dvě fotečky, takže příště chtějte foto mimíska 😉

miradka
1. črc 2009

Sune, ja som neučila, ja som robila šéfku v kuchyni. Pangasia milujeme aj my. Je to výborná ryba. No dnes som sa nabaštila v práci, bola som urobiť uzávierku. Mali sme kýtu na smetaně a houskový knedlík, mňam mňam. Tá brokolica se sýrovou omáčkou može byť super. Ako robíš tú omáčku?
Na víkend mám už aj ja program, príde ma pozrieť kamoška z Nitry, veľmi sa teším, naposledy som s ňou bola na vianoce.. 🙂 Ešte nevie že čakám baby 😎

miradka
1. črc 2009

Fňuk fňuk, že som si ich nevypýtala 😢 ☹

miradka
1. črc 2009

Lucka, gratulujem k srdiečku 😵

gabina79
1. črc 2009

Luci, gratuluji k srdíčku 🙂 ...snad se ho taky dočkám
Miradko, takže bude překvápko, co???? 😀 Já se těším, jestli to bude dobré, až to řeknu našim...už moc dlouho chtějí vnoučka, navíc je taťka teď docela nemocný, tak určitě pookřeje 🙂

miradka
1. črc 2009

Gabi, som zvedavá čo na to povie 😀 určite sa bude tiež tešiť. Naši sa tiež veľmi potešili, že budú prarodičia. Otcovi keď volám tak mu poviem: Ahoj starouši (ešte nemal 50 😀 😀 ) Robím si srandu, pretože už bude dedom 😵

gabina79
1. črc 2009

zatím hrajeme mrtvé brouky...minule se ptali, kdy teda konečně jdeme do dalšího ivf, tak jsme jim řekli, že jsme to museli kvůli tomu mému nachlazení odložit 😎

lucka.adis
1. črc 2009

Gabi, určitě ho tam budeš mít... kdypak jdeš? Já tam jdu ještě příští Středu, protože mám pořád zvětšený pravý vaječník a Kummell si to chce pohlídat, ale říkal mi, že mimiňousa to neohrozí a mě se vrátit OHSS určitě už nemůže a celou dobu se na nás culil 😀 jinak nám se setřičkou na UZ gratulovali atd. takže tebe to čeká taky, uvidíš 😉

miradka
1. črc 2009

no pekne, to bude ešte väčšie prekvapko 😀

gabina79
1. črc 2009

Luci, teď v pátek..ale myslím, že u mého Dr to tak horké s gratulacemi nebude, budu ráda, když mi řekne, že tam je 😒

lucka.adis
1. črc 2009

Gabčo, já myslela, že jdeš na Obi.... určitě tam je, věř tomu. Já jsem měla taky strach a byl tam, drží se jako klíšťátko a doufám, že bude na hodně dlouho. Už teď se těším na příští Sředu až ho zase uvidím.

Nemyslím Kummlla, ale mimiňousa 😀 😀

chrobacek
1. črc 2009

čau holky

Lucko supr gratulace obrovská 🙂)))

miradka
1. črc 2009

Luci si si istá? Kummel je tiež zlatíčko 😀 😀

lucka.adis
1. črc 2009

Miradko, to víš že je pěknej, ale radši bych to mimi co mám s manželem, toho bych ani za Kummlla nevyměnila 😀

akorát koukám, že mi to tady ten kůň hází nějaký jiný týdny 😠

irminka
1. črc 2009

lucy: gratulace z Ostrohu, držím moc palečky.....

Tak já jsem dnes rychle udělala čočku na kyselo, vajíčko na tvrdo a čerstvý chlebík a manža s tchánem se jenom olizovali, takže jsem měla uspěch 🙂 Není nad obyčejné jídla, že?

Tady je takovéhorko, že je mně z toho aj zle, uplně nedýchatelno 😎

lucka.adis
1. črc 2009

chrobáčku, díky 😵

canette
1. črc 2009

Ahoj holky,
Lucko, gratuluju a asi jsme se tam o chvilku minuly, já jsem byla na UTZ kolem půl deváté. Takže jsem poznala prvního doktora, Kummela. Na konzultaci jsem objednaná až na 27.7. k MUDr Svitekové - znáte ji někdo?
Jinak mi radila kudy k UTZ milá blondýnka kolem 160 cm, není to některá z vás? Pak jsem ji pouštěla do kabinky jako první. 🙂
Gabčo, bude to v pořádku, uvidíš. Mně se zdá, že když to nemáme tak jednoduchý jako naše šťastnější kamarádky a známé, sledujeme každé píchnutí mnohem víc, navíc pokud už máme za sebou nějakou špatnou zkušenost. ☹ Ale věřím, že to u Tebe bude OK. 🙂

miradka
1. črc 2009

Jasné Luci, vytúžené mimčo nemá konkurenciu 😉
Irmi, čočka je super mňam nápad, mala by som to aj ja urobiť 🙂

canette
1. črc 2009

Holky, jak děláte to tiramisu? Dáte recept? Děkuju. 🙂

monterka
1. črc 2009

Holky,ty co byli na kontrolách,tak gratulace. Jinak já měla halušky. Gábi,Moudrý ti opravdu nepogratuluje ale je důležitý,že tam to mimi máš 🙂 Věř tomu!

gabina79
1. črc 2009

Luci, kdybych mohla chodit na Obi, tak bych byla klidnější...tam mi zrovna řekli, že mě nechtějí, tak teď bojuji se svým Dr ☹

chrobacek
1. črc 2009

halušky .... hmmmm ňam já chci taky 🙂

miradka
1. črc 2009

ja mám chuť na bramborák 😀 a halušky mňammmmmmmmm 😵
Gabi, my ti pogratulujeme, neboj 😉

monterka
1. črc 2009

Holky,halušky bohužel nezbyli.

lucka.adis
1. črc 2009

canette, nebyla ta blondýnka se svým partnerem? Jestli jo, tak to byla kočena, se kterou jsem ležela na Obi skrz OHSS a čeká dvojčátka 🙂 byla dneska taky na srdíčkách. Jinak já tě tam nikde neviděla 😕

Gabčo, aha..tak to potom jo. Takže mě si tam ten Kummell fakt nechal skrz ty vaječníky, aby si to mohl pohlídat.

Jinak chápete někdo tady ty týdny? Jsem totiž dneska v 7tt+0 a už tady mám osmičku 😠

gabina79
1. črc 2009

Canette, díky....poslala bych ti recept, ale nepamatuji si ho, tak kdyžtak až přijdu dom....jestli mě teda nepředběhne Miradka 😉 ...a ona tam Sviteková ještě je??? Já myslela, že z tama odešla, když jsem o ní od listopadu neslyšela 😕

gabina79
1. črc 2009

Miradko, to doufám, že mi pogratulujete😀

elennka
1. črc 2009

ahojda holky, dlouho Vás sleduju.. můžu se přidat, jsem objednaná na první konzultaci na 23.7.09.. Pěkný den

lucka.adis
1. črc 2009

Gabčo, to je přece samozřejmost, že ti pogratulujeme k srdíčku a mimískovi 😵 😵 už teď jsem na tebe zvědavá.

Já teď snědla plnou misku zelné polévky, mňam 😀 a půjdu si asi lehnout, v poslední době pořád spím.