CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

irminka
21. zář 2009

no to teda chaos mám, je nás tu hodně a hormony jsou hormony...připadám si čím dál blbější 😉

snahapada
21. zář 2009

ahoj holky jak se mate jsem u kamosky tak jsem ji vlezla na pc mne porad nejede je to k nasrani nevim co se deje drzte mi palce ve stredu jdu na velky uz pohyby uz mam ale tet 3dny se ani nehnou asi spinkaj jsem na nervy tak se vam potom ozvu pujdu k segre tu stredu tak vam od ni napisu moc vas zdravim a preju vsem co cekaji na mimi hodne stesti moc mne mrzi ten pc vubec nevim co sedeje 🙂 🙂

ywushka
21. zář 2009

snaha: nebooooj oni se pohnou!!🙂Jsou to bojovnicci

My jsme byli nakonec v tom brne pro tu postel,jupiii a manzel ji zitra zkusi dat dohromady🙂,to abych se nekde ukryla az bude vsechno litat po baraku jak u toho bude na nervy🙂

Preju vam krasny vecer a dobrou noc. Ja pujdu do sprchy a pak hura do hajan

ywushka
22. zář 2009

Krasne dobre ranko a prijemny cely den🙂

emers
22. zář 2009

pěkné ránko všem! 🙂
monul: tak třeba se tam fakt potkáme, sparingpartnerka-to je dobrý! 😀 Jo a moje zkušenosti s pregnylem, mě začlo hrozně bolet podbřišek asi den po píchnutí pregnylu, měla jsem pocit, že se roztrhnu! Ale prej je to v pohodě, pak to přešlo do večera. To jsme měli jen časovaný styk jak oni tomu říkají, bez IUI. Jo a z clostilu asi, jsem měla šílený výkyvy nálad a byla jsem na ranu. A druhej cyklus s clostilem a pregnylem, už vůbec nic, jen nafouklost, tělo už si zvyklo, i psychicky už úplně v pohodě. Tak uvidíš jak na tom budeš ty. Já do práce chodím, i po IUI jsem byla. Sedím v kanclu. 😉

elennka
22. zář 2009

dobré raníčko 🙂

chrobacek
22. zář 2009

dobré ráno kočky 🙂

sajmona
22. zář 2009

dobré ránko 😉 je tu někdo?? 😉

chrobacek
22. zář 2009

jo 🙂
já 🙂

sajmona
22. zář 2009

supééér 🙂 a jak je kočko??já jsem měla večer zase nějakou depku a nemohla jsem usnout...ale ted pohodička,holka ve škole a já že si udělám pěkný dopolko pro sebe,dám se do kupy,umyju hlavu a neteče jim voda 😝 tak asi budu chodit s friťákem ještě jeden den 😀

chrobacek
22. zář 2009

no já jsem v pohodě docela 🙂 včera jsem byla na nehtíkách tak je takovej relax 🙂

sajmona
22. zář 2009

tady taky včera byla nějaká nehtařka s Trutnova a dělala ženským nehty...já ty nehty taky dělám už 14 let čoveče,ale nějak jsem s nevzala inštrumenty a to jsem si mohla vydělat pekně..jsem koukala kolik ženských si to nechaly dělat a objednávky si dělala na 6 týdnů dopředu,su blbá..

chrobacek
22. zář 2009

jé tak to jsi teda propásla.... to je škoda mohla jsi si vidělat nějakou kačku ....

sajmona
22. zář 2009

že...nemocenská mě ještě nedošla..od toho července..to není normální...

chrobacek
22. zář 2009

no to je supr s těma nemocenskejma to snad ani není možný vždyt je pomalu konec září

lucka.adis
22. zář 2009

Ahoj holky,

Saj...mě nedošla taky a ani teď za Srpen a to jsem to už na účtu měla 😠

sajmona
22. zář 2009

no to mě ani nemluv,vždyt oni to totiž ty moje papíry normálně ztratili..idioti

lucka.adis
22. zář 2009

Saj, no já si tam asi zavolám, protože toto není normální 😠 😠
Jinak mě došel balíček se třemi overálky v růžové barvě pro malou z mimibazaru za 150,-kč i s poštovným 😵 jsou nááádherné a nevypadají vůbec jako nošené a krááásně voní.

sajmona
22. zář 2009

luci no to tam zavolej,protože já kdybych se neozvala,tak vlastně to ani neřeší a nedostanu asi nic,protože mě ani nměla v evidenci...a to jsem na pn od července...

lucka.adis
22. zář 2009

to je fakt na zabití 😠 😠 Jj, zavolám tam a udělám čoromoro 😀

monulkab
22. zář 2009

zdravím všechny!!!!!!!
😀 😀 😀
emers, no já po tom clostilu byla celkem v poho, kromě těch "návalů" horka, ale večer jsem byla taková ufňukaná, tak nevím...manžela jsem připravila na to, že mě určitě potkají ty deprese, co jsou uvedeny v příbalovém letáku 😝

monulkab
22. zář 2009

sajmona, můžu se tě zeptat, když děláš ty nehty, jak to běžně funguje s desinfekcí???já jsem totiž chodila na nehty k jedné známé, měla na to otevřenou živnost, různý certifikáty rozvěšený po stěnách, ale, dvakrát se mi u ní stalo, že mě omylem pilníkem trošku řízla do prstu, a ten začal krvácet. Tak mi to samozřejmě utřela, ale pak jela dál....no ale ten pilník se kterým mě pilovala pak normálně vrátila do takovýho stojanu ve kterým měla ostatní nástroje.....jelikož trpím panickou hrůzou ze všech nemocí které se dají krví přenést, přestala jsem tam chodit...když jsem se jí totiž ptala, jestli používá nějakou desinfekci kterou ty pilníky po každé klientce vydesinfikuje, tak mi řekla že ty pilníky vyhazuje, že nevydrží moc dlouho....ale to pro mě nebyla uspokojivá odpověď...

sajmona
22. zář 2009

monul: no správně když máš na to živnost,by sis měla vést kartotéku se zákaznicema a měla by mít každá svůj pilník,takže k té modeláži co jí dělá,by měla připočítat ccca 30 kč za pilník a nebo ho prostě dát grátis,já když to měla na živnost,jako že ted už ne,ted už to dělám jen tak tak jsem měla na každou zákaznici obálku a v každé pilník a kartičku a napsaný co kdy se dělalo a tak,byl alespon přehled.no jako papírový pilníky se těžko desinfikují a to že je čast vyhazuje...no to třeba jo ale pár lidí s jedním pilníkem určo udělá...

monulkab
22. zář 2009

díky za info 😎

cincolina
22. zář 2009

Ahoj holky,
hlásím aktualizaci profilu 😉 a odeslání z OBI ke svému dr.
Moc bych Vám všem přála, abyste měly takové štěstí jako já ☹ .

lucka.adis
22. zář 2009

Cin, gratuluju k 7tt 😉

lucka.adis
22. zář 2009

Saj, tak jsem tam volala a přehazovali si mě jako pečený brambor 😠 skončili jsme u toho, že nespadám pod Vyškov, ale pod Brno, protože můj zaměstnavatel je v Brně, takže musím volat tam a ke všemu mi prý peníze už od tama poslali a prostě musím čekat, kdy dojdou. Poslali to " prý " 18.9 " takže by mě fakt zajímalo, kde je teda mám, protože na účet mi přece nepůjdou celej týden 🙄

Ke všemu mi končí u zaměstanavatel smlouva a ona mi ji neprodlouží, takže teď nevím, kam mám potom nosit ty lístky na peníze a nebo co mám dělat, jestli se jít nahlásit na pracák, když stejně pracovat teď nemůžu..fakt je to na hovno, nic ti neřeknou a akorát tam sedí na prdeli 😠 😠

chrobacek
22. zář 2009

Cin .,...neboj my tě budeme následovat taky 🙂

chrobacek
22. zář 2009

a co UTZ kolik miminek?? kde máš fotku atd atd

irminka
22. zář 2009

ahojte babule,
Cin: no super, gratuluji a je tam teda ten mimís jen jeden?

Saj, Luci: jsou to ku*vy na té sociálce, v poslední době penízky posílají pozdě..i mně přišla o 3 týdny později.Abych je nepoškodila, také je možné, že dostávají groše z hora také se zpožděním a potom my ti nejspodnější máme nervy na špagátu.....Také se mně strhá každý měsíc pojištění a překl. uvěr a musím do banky nést peníze, abych je tam vložila......je to otřes