CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

marietea
15. zář 2010

Urcite mate holky pravdu, uz s tim mate sve zkusenosti. Dekuji za podporu. Bude asi zase dobre, ale ted to proste nevidim. Co vsechno pro ty vitezny losy musime vytrpet, to je fakt drsny.

sblanch
15. zář 2010

@monulkab
Ahoj, ano, máš pravdu. Po květnovém 2. IVF jsme si dali trochu pauzu, ale zase na to vlítneme a na Obi budeme pečení vaření. Trochu mám z toho hrůzu, kdyby se KET nepovedl. Asi bych si nechala udělat laparku. A možná tu genetiku. Ty už to máš za sebou? A vlastně jak to s tebou vypadá? Chápu dobře, že na konci září začínáš další pokus?
Držím pěsti. Snad se změnou doktorů na Obi (ne že by mě nebylo líto, že Čadová odešla) se změní i naše pokusy ve vítězné.
Měj se B.

monulkab
16. zář 2010

sblanch já jsem opustila obilňák a vyměnila jsem ho za Reprofit. Mám za sebou 3xIUI a 1xmini IVF (stimulace byla určena prvotně na další IUI, ale byla úroda folíků, tak mi nabídli IVF. To nedopadlo, takže teď zobu antikoncepci a příští týden si jdu pro léky na dlouhý protokol. Na laparce jsem nebyla. Mám za sebou rentgen vejcovodů pomocí kontrastní látky, což dopadlo ok.

rioko
16. zář 2010

ahoj holky můžete mi prosím poradit, vy co jste měli dlouhý protokol a stříkali Synarel? pochopila jsem to tak, že mám stříkat a čekat až dostanu mrchu - tu jsem myslela že dostanu i když to stříkám, ale dnes mi na gyndě - kde jsem byla s něčím jiným říkala moje doktorka, že to řes synarel asi nedostanu, tak teď nevím, ale neříkali v CAR že bych to měla nějak vysazovat, tak jak to teda je? Dostanu to i přes ten sprej normálně?

kobla
16. zář 2010

Ahoj marietea.Moc mně mrzí,že to nedopadlo dobře. Ze jsme vsechny společně ten osud nepřepraly. Nevzdávej to,udělej si nějakou malou radost. Ja už se ted bojím,co mně čeká v prosinci a to jsem se na stimulku vždycky těšila, i na odběry vajíček,i na tu blbou laparku. Ted mne taky depka neopoustí. Předevčírem jsem pomáhala u dopravní autonehody a vůbec se z toho nedokážu vyhrabat. Myslím na to pořád. ☹

veria
16. zář 2010

Rio, dostaneš to i přes sprej, neboj 🙂 Ten si stříkáš od 21. DC, a menstruace by ti měla přijít někdy kolem toho 28, tak krátké braní Synarelu jí ještě nezastavuje. Bereš k tomu HAK nebo něco, aby se MS načasovala pokud možno přesně?

kobla
16. zář 2010

ahoj rioko.taky jsem to pri třetím pokusu IVF nedostala,po 4 dnech jsem volala na obi a tam mi řekla dr Cadova-vysadit a jak to začne,znovu nasadit

veria
16. zář 2010

@kobla Mě to tedy vždy došlo i přes sprej, normálně se nevysazuje. Ale asi to tak někomu může udělat. Každopádně standardně o nějakém vysazování se v rozpise nepíše.

kobla
16. zář 2010

Veria,ja to při prvním i druhém IVF taky dostala,ale při třetím nic a to jsem taky brala HA. Fakt.

veria
16. zář 2010

Ani po vysazení HAK ti nedošla? To je zvláštní. Ale věřím ti pochopitelně, těla jsou různá 😉

rioko
16. zář 2010

holky díky moc, HAK neberu, právě si nevybavuji že by mi říkali něco o vysazení spreje, dnes jsem 27 DC takže počítám že to každým dnem dostanu a jdu pro injekce
moje gynekoložka pracovala v jiném CAR tak mě právě zmátla

monulkab
16. zář 2010

kobla já jsem se taky jednou nachomítla k jedné nehodě, před obchodem kde pracuju nabouralo auto do zdi - v protisměru, nic se nedělo, tak jsem vylezla, páč lidi se zastavovali, ale zůstali stát a nikdo nešel k tomu autu. Tak jsem se iniciativně zvedla a šla jsem se zeptat jestli potřebuje řidič pomoct. Nakonec se z toho vyklubal ožralec kterej seděl za volantem, dokonce se pak ještě přetahoval s doktorama ze záchranky. Taky jsem se z toho dlouho zbírala. A to mu skoro nic nebylo... 😒

kobla
17. zář 2010

Ahoj holky,dnes mám za sebou tu endokrinologii a prostě špatných zpráv není nikdy dost... Zvýšené hodnoty T4, a špatná struktura štítné žlázy, léky a kontroly do konce života. V mém věku už asi nemužu počítat, že když jdu k lékaři,že nic nenajde.
monulkab-já málem resuscitovala,pán byl hodně špatný a starý,navíc ho znám.Ridič ho neviděl a nacouval do něj.
Přeji všem hezký víkend a spoustu krásných zážitků,které nám zaměstnají hlavu...

chanel
17. zář 2010

@monulkab tak to je teda gól!!! A pěkně přes den,opil se a vyrazil....hrůza.
@kobla a kolik Ti je? Mně už taky třicítka zaklepala na dveře 😝 , mám kamarádku, má stejný problém, zaléčili ji a otěhotněla přirozeně, takže se s tím bojovat dá!!!!!
@rioko tak at dobře dopadneš a podaří se to!!! Jak tady píšete s tou ms, když do mě rvou hormony, mám to o dost dřív jinak nic a ted nemám ms...i po agolutinu a v st bude operace, to jsem zvědavá, primář říkal, at jsem hlavně 4DC a pak prý není problém...........taky pěkný.Krásný víkend!!!

janajaninka
22. zář 2010

Ahoj holky, tak jak se máte, co je nového? Kobli, zase je dobře, že přišli na tu štítnou žlázu, mělo to určitě nějaký negativní vliv a po přeléčení se určo zadaří 🙂 . Jinak vám řeknu, že jsou to takový nervy, že se nechci rouhat ale už mě napadlo jestli mi to stálo za to... 😉 V neděli jsem začala špinit, tak jsem to obulela, že je to v pytli, celou noc nespala a v pondělí jela na OBI připravená na verdikt zamlklina a revize, a ejhle, srdce jak zvon a prý všechno v pořádku.. málem mě z toho kleplo.. už mě odevzdali mému gynekologovi, ale rozhodla jsem se, že k němu půjdu až tak za dva tři týdny, pokud se nic vážného nebude dít, protože fakt na ty nervy nemám.. trošku špiním pořád, ale dokud se to nerozjede, tak se snažím soustředit na jiné věci 🙂 ten první trimestr je boj.. ten strach z dalšího zklamání, hrůza .. 😒 ale vidět to srdíčko bušit bylo překrásný 🙂

monulkab
22. zář 2010

Chrobacek co je nového u tebe???

kobla
22. zář 2010

chanel-je mi 37let,janajaninka-tvoje povídání je uplně nabité radostí, je to z toho cítit,jakou máš radost ze srdíčka. A ty obavy a šíííílené nervy jsi taky popsala uplně přesně. Já už jedno dítě doma mám,ale 2 nepovedené těhu nezapomenu.Hodně to bolelo... Ale to se tebe netýká! Hodně štěstí
Ted mám tehotnou kamarádku-přirozeně-problémy nikdy neměli a čekají dvojčata. Je z toho uplně na nervy,vubec se netěší,ani neraduje. Moc se bojí,jak to už s jedním raubířem doma zvládne. Je mi to za ty její dvě mimi moc líto. Jsem jediná v jejím okolí,která z toho má upřímnou radost. Co bychom za to daly,že...

monulkab
22. zář 2010

kobla s tím co popisuješ ohledně té tvé kamarádky se potkáváme snad všechny. Já zase vím o jedné kočce která otěhotněla jen tak, po 2 měsíčním vztahu s borcem, a bere to celkem hafo volně, pije alkec, kouří trávu, prostě pohoda jazz, a vsadím se že dítě donosí a bude v pořádku....zatímco se my ostatní s tím budeme trápit ještě nějakou dobu a až se to podaří, tak se budeme bát o každou minutu života...

rioko
22. zář 2010

ahoj holky, tak třetí den pichám Puregon, dnes mi bylo strašně špatně, beru ještě Siofor tak možná z toho, Crha mě na to upozorňoval, no začala jsem se dost bát OHSS, dnes jsem zvracela a měla průjem a stejně jsem se musela starat o Vojtu, m. musí být v prácui a vrátí se až v noci, myslela jsem že to nezvládnu ale ženský zvládnou všechno když musí...no ale stejně se bojím aby to nebylo horší a horší, na UTZ jdu v sobotu

falca1
22. zář 2010

Ahoj holky hledala jsem na fóru IVF na podzim - a našla jsem tady obilňák - to se mi líbí víc. Já začínám, brala jsem prášky teď aji píchám dekapeptyl - čím dýl to píchám tak se dýl odhodlávám se píchnout - já a jehly nejsme kamarádi.
Akorát pořád si píchám injekce a nikde žádná měsíční návštěva 🙂 , zatím jsem na obilňák kvůli tomu nevolala, ale nevím jestli jsem neměla vysadit ty injekce? poraďte. A klidně mě můžete postrašit dopředu co mě čeká 😀 .

kobla
23. zář 2010

monulkab- to jsi napsala uplně přesně
rioko-uplně ti závidím,že už stimuluješ,já se už taky těším na prosinec.Ale stimulka s dítetem doma je náročná,taky už to mám za sebou,náš chlapeček bude mít v prosinci 3 roky. Ultrazvuky a pohovory sdítětem jsou dost náročné 🙂 A my jsme taky uplně bez hlídání a manžel pořád v práci.
falca-na OBI bych určitě zavolala a strašit tě nebudu,jen si něčím hodně obal nervy 🙂

falca1
23. zář 2010

@kobla Ahoj, já na obilňáku už jsem zaregisrovaná, už jsem začala i stimulovat. Ale informace z té příručky mě přijdou tak zmatený - nemůžu se nikde najít - kdebych jako měla být. 🙂

majka43
23. zář 2010

@falca1 Asi tak sedmý den od začátku stimulky by jsi měla jít na krev a ultrazvuk.

elennka
23. zář 2010

ahojda holky ´, zdravím a hlásím, že žiju. Ale nějak nemám na nic čas.. Hrůza... Buď jsem v práci, nebo mám nějaké aktivity... nebo cajdám po venku se psem.. Zatím přeju všem snažilkám hodně štěstíčka a těhulkám, ať jde vše jak po másle 😉 😉 😉

monulkab
24. zář 2010

elennka ty pořád na nic nemáš čas! 🙂 stále odkládáte aktivní snažení?

majka43
24. zář 2010

Ahoj holky, taky hlásím, že žiju. Ve středu jdu na poslední transfer.

elennka
24. zář 2010

Moni, stále odkkládáme aktivní snažení... a je nám lépe, neb se tak nestresujeme ... a doma je klid.. 😉

rioko
24. zář 2010

@majka43 jsi dobrá že to pořád zkoušíte už by bylo načase aby se vás taky chytlo štěstíčko 😉
mě zítra čeká UTZ, dnes jsem pichla 5 injekci ale břicho vůbec necítím, snad folíci rostou 😅

majka43
24. zář 2010

@rioko Určitě rostou, ty nebudeš mít problém. Já byla dneska na ultrazvuku. Jsem 11DC a sliznice 8mm. Prý i třívrstvá, jak má být. Tak to snad konečně vyjde.

rioko
24. zář 2010

@majka43 no vidíš to je hezká sliznice, já jsem dnes 8DC tak jsem fakt zvědavá, už si nic nepamatuji - kolik má co být