CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

finelka
25. čer 2009

dakujem vam dievcata 😉 a zelam vsetkym vela stastia 🙂

monulkab
25. čer 2009

rioko: ok, díky za info, myslela jsem si to ale jistota je jistota. Jak jsem zjistila od kamarádky která chodí do Heliosu, běžnou prohlídkou se stejně nedá téměř nic podstatného zjistit. Tak se budu těšit na doktorku Čadovou a doufat, že našemu ročnímu neúspěchu příjde na kloub...touto dobou jsem minulý rok vysazovala a byla jsem přesvědčená že otěhotním hned první měsíc, uteklo to jako voda a nic se neděje tak už z toho začínám být docela nervní, ale nenadělám nic... 😒

pilotkaanetka
26. čer 2009

ahoj zdravím krásné ráno na prednison by se alkohol neměl 😉

ywushka
26. čer 2009

Krasne dobre ranko vam preju a hezky den k tomu! Snad uz dneska bude hezci pocasi,ale podle predpovedi ma prset zase odpoledne,to uz je opravdu hruuuza!! Musim si dneska do prace odvest listek na penize,jejda jak ja to strasne nerada delam!!!

Zabi: no jo roste,kazdy den se na nej divam,jestli porad roste,hodne se o sampionka bojim,ale jak mi rekl doktor,nebojte se o nej,on ma uz svou hlavu a musi si poradit sam🙂

monu: opravdu se zadna prolidka nedela,klidne muzes mit MS!!! 🙂

pilotkaanetka
26. čer 2009

ywushka s tím lístkem to znám byla jsem tam včéééra a taky se mi tam vždycky nechce ☹

ywushka
26. čer 2009

pilotka: vzdycky ti sleduju albicko a nikdy nemas zadnou novou fotecku!!🙂 to nam tam das az se malicka narodi?? 😀

pilotkaanetka
26. čer 2009

ywushka my ted nemáme doma skenr je už delší dobu na opravě ☹ to víš že bych se takypochlubila 😀

pilotkaanetka
26. čer 2009

jukla jsem k tobě do alba a máš pěkný šaty taky bych nějaký potřebovala 🙂

ywushka
26. čer 2009

pilotka: aha tak to joo🙂 ja se jdu osprchovat!🙂 vzdycky chodim az rano🙂!!! Hezky den

pilotkaanetka
26. čer 2009

jj taky jdu udělat ranní očistu 😀

irminka
26. čer 2009

dobré ránko,
tak já zase valím do práce...myslela jsm si, že tam půjdu jen občas a mám pocit, že tam oxiduji nějak často,no nic, na druhou stranu musím být ráda, že se mnou ještě počítají 🙂

tož nám umřel slavný michael jakcson.....stejně si myslím, že to udělal naschvál, protože nevydržel nápor před sérii koncertů, měl 45 kg aj s postelí a nervy v kelu...tím ho nechci pomlouvat, ale dalo se to čekat 😒

jinak přeji všem krásný slunečný páteček.... 🙂 🙂 🙂

pilotkaanetka
26. čer 2009

Jééé práce ještě že tam už nemusím 🙂 😀

chrobacek
26. čer 2009

čauec holky,

SUNE jůůů gratuluju to je dobrý 6 vajíček to si přeju taky příště 😉

jinak se mi supr rozjela mrcha, že jsme ráno vstala a než jsem došla na záchod byla krev až na koberci, takže to ted jistím vložkou a tamponem....

chrobacek
26. čer 2009

Pilotko jak jsi to měla ty s pokusy? vím, že 2.ivf jsi taky neměla morule na ET byla třeba ta první stimulace jiná? jiné dávky atd. ? byla jsi na laparce?

zabicka007
26. čer 2009

Zdarec všem, irmi, já si zas myslím, že Michael umřel už dřív, akorát aby to bylo zajímavější, tak udělali naoko pár koncertů s jeho náhradníkem (soudím dle jeho až příliš umělého nosu - aby zdůraznili, že je to on) a pak teprve oznámili jeho úmrtí - je to tak mediálně zajímavější...

chrobacek
26. čer 2009

žabičko 🙂))) jo to je taky možný

irminka
26. čer 2009

zabicka: to může být také pravda 🙂

zabicka007
26. čer 2009

Pilotko a v kolikátém měsíci jsi šla na neschopenku? Nebo jsi byla od začátku?

pilotkaanetka
26. čer 2009

chrobacek 1 a 2 IVF jsem měla dlouhý protokol a 3 krátky a při 3 jsem neměla synarel mám na něj alergii tak jsem měla místo toho decapeptyl injekce 😉 laparku jsem měla ale to jsem byla s cystou před rokem

pilotkaanetka
26. čer 2009

na neschopence jsem od začátku 😉

pilotkaanetka
26. čer 2009

a to jsem při 3 IVF měla jen 2 vajíčka 😅

zabicka007
26. čer 2009

Pilot - jen tři, ale za to kvalitní 😀

zabicka007
26. čer 2009

Dneska jdu do kina na horor - remake Pátek třináctého 😨 To zas budu dosr... strachy, ale vidět to musím, zbožňuju horory 🙂

snahapada
26. čer 2009

finelka ja chodim do heliosu co potrebujes vedet

chrobacek
26. čer 2009

ahá takže krátký byla správná volba 🙂.... ty jo dvě je z toho miminko tak to bylo dost štěstí 🙂

simulin
26. čer 2009

Dobré ránko kočky,
tak se hlásím opět z práce, už aby byl ten perný týden za mnou. 😠 Ale vypadá to, že aspoň to počasí se nám trošku začíná vybírat. 😉

snahapada
26. čer 2009

zabi ja taky miluji horory ale tet nevim jestli bych to zhlidla 😠

finelka
26. čer 2009

snahapada dakujem , poslala som ti IP 😉

hanulamarkova
autor
26. čer 2009

Dobré ráno kočky, tak v Brně je lehký opar ale i prokukuje sluníčko. Jájda holky já se včera vrátila do teenage věku. Pro pobavení a super náladičku doporučuji. Byla jsem tam s kamarádky dcerou a svou dcerou no bavili jsme se bezvadně.
Sune moc ti gratuluji k 6 vajíčkům a teda ať jsou z Vás hnedka morulky.
žabi a nejsou to konspirační teorie i kdyžn je to hodně zajímavé 😀 přece patolog by to poznal ne? No možná je podplacený kdo ví 🙂 jinak je to sranda

miradka
26. čer 2009

Ahoj holky, tak si predstavte ako vyšilujem od včera večera...Večer okolo pol 9 ma strašne začalo pichať v podbrušku, piekla som v kuchyni tie pagáče a nebola som schopná to dokončiť, ešte že mám šikovného mužíka.. No a tak to nechcelo prejsť...tak som dostala depku a strach no a snívalo sa mi, že som potratila a že som krvácala... ☹ ☹ ☹ Nemohla som poriadne spať a tak som sa rozhodla, že pojdem k nám na gyndu. Bola som tam presne na 7. Sestra nechápala ako som mohla tak rýchlo prísť. Za 10 7 som s ňou volala či možem prísť. Tak ma dr prehliadol a hovoril, že všetko je tak ako má byť, že som v poriadku a už mám obe srdiečka. Tak sa mi uľavilo a som celá šťastná, že sú tam obaja a už aj tlčú srdiečka. O 2 týždne mám prísť na kontrolu. Tak už sa neviem dočkať 😵 😵 😵