CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

simulin
27. črc 2009

Holky no s tím pupíkem jsem na tom stejně, ráno takové menší bříško a večer jak balon...., ale myslím že to tak říkala Čadová, že večer je to ta vždycky. 😉 Teď jsem se dlouho nevážila, ale přibrala jsem asi 3kg. S kalhotama mám věčný problém už ji taky dost nezapnu. No v pátek asi zavítám do Vaňkovky a po něčem se poobhlídnu.

Mir, natírám se vším možným, ale zatím nemám žádný spešl krém na strie, tak si ho hned pořídím. 😎

Gabi, jinak mně doktor zatím dělal jen vaginální utz a minule na k.o. mi bral i stěry z čípku, dlouho jsem nebyla na preventivce. Jo a ještě mi brali krev. 😉 Jinak díky za odkaz, hned na něj kuknu. Zlínská nemocnice zhruba vím, kde je snad najdu i to oddělení. 😎

gabina79
27. črc 2009

tak se zatím mějte..jdu si lehnout k tv, pak si dám něco na oběd a pak si asi zdřímnu 😉

lucka.adis
27. črc 2009

Jj, Gabčo jdi si odpočnout... já za chvilku budu obědvat a potom se půjdu osprchovat a pojedem se mrknout na mimíska a potom do obchodu na nějakou tu mňamku.

Holky, co ten srazík? Uděláme nějaký??????

Jinak jsem zvědavá na žabičku a Haňulku, moc jim držím palečky!!!!!

lucka.adis
27. črc 2009

Tak jo, ozvu se až dojedem... snad budu mít další fotečku 😵

Mějte se pěkně.

zabicka007
27. črc 2009

Zdar ženy, tak jsem Vás poctivě dočetla, Hani gratuluju k transferu, zatím to vypadá vše velice slibně, nechci to zakřiknout, ale myslím, že co nevidět přibude další těhulka... 😉
S tím screeningem to je teda fakt síla, přečetla jsem si ten článek a že bych byla moudřejší to se říct nedá 😅 Jestli se některá rozhodnete jít na ten screening na Obi a ne na Veveří, tak budu ráda za info, ať vím, jak to kde chodí
Sim na kafe mám chuť pořád stejnou, ale už třetí den jsem žádný neměla, držím se...piju místo toho meltu, je to sice slabá náhražka, ale lepší, než nic 🙂
Luci tak navrhni tři čtyři termíny a dáme hlasovat, komu to jak nejlépe vyhovuje - taky bysme měli vymyslet, kde se sejdeme - jestli někde v hospůdce na zahrádce nebo budeme v parčíku okupovat lavečky či co 😀

lucka.adis
27. črc 2009

Žabi, takže jak tak koukám na ty tvoje týdny, tak je to jasný jako facka 😉 jsi prostě těhule 😵 😵

Jinak ohledně toho srazíku, no bude to docela těžké, když nejste všechny z Brna..takže bych to asi nechala na vás a potom se přizpůsobila. Přece jenom, já jsem v Brně za cca 15-20minutek autem po dálnici 😉

miradka
27. črc 2009

Luci, lenže u našeho dr je to tak, že sestra má svoju miestnosť a keď je dr volný, tak idem k nemu do ordinácii, takže to by musel zavolať manžela on, alebo by som sa musela obliecť, vybehnúť za sestričkou alebo rovno na chodbu...Je to zložité, ale poviem doktorovi, že je tu so mnou aj manžel a rád by videl detičky 🙂 Uvidím ako to zariadi.

Inak bola som vonku a fakt ja už nevydržím ani v tých posledných nohaviciach...bolo mi v nich špatne a ešte to teplo...ledva som sa dotackala domov. 😒

majdula
27. črc 2009

Ahojky,
vaginalni utz jsem mela naposledy v 9tt, pak uz pres bricho (vcetne toho NT) a az minuly tyden v porodce mi delali zase vaginalni, aby zjistili jak je na tom cipek 😅
Ja myslim, ze chlapi by ten vaginalni prezili, i to vysetreni, vzdyt s vami budou (asi) i u porodu a to bude mnohem vetsi maso 😉

lucka.adis
27. črc 2009

Miradko, u nás je to stejné. Dr. má svou místnost a sestřička taky, jakmile mě dr.vyšetřila, tak došla pro sestřičku ať zavolá mého mnažela a ona pro něho došla do čekárny. Řekla jsem to teda už sestřičce hned jak jsem vlezla k ní a potom hned doktorce, aby s tím počítala.

Jinak je tam děsný vedro, vůbec se mi tam nechce 😝

monterka
27. črc 2009

Čauky holky,pěkně se rozmnožujete v těhulky. Jen tak dál 🙂 Žabi,můžu se zeptat proč nekafuješ?

simulin
27. črc 2009

Gabi, tak jsem dočetla ten článek o screeningu, je fakt zajimavý, ale mooc čísel a statisk ve kterých se normální člověk nevyzná. 😝
Holky a ten screening se dělá přes bříško ne vaginálně 😕

miradka
27. črc 2009

Jo a mne dr ešte asi neorbil stery z čípku..viem, že oň asi zavadil, ale nevidela som žiadnu skúmavku ani papierik..nič

ywushka
27. črc 2009

hanu: myslime na tebe a drzime palecky!!

ja jsem byla i s babickou v hodonine,odevzdala jsem si listek na penize,byli jsme v kauflandu a pak jsem si sla koupit tehu kalhotky to je uplna parada,nikde to netahne,ale vzala jsem si jen velikost M a myslim ze bych unesla uz za chvilicku ty L! Takze jak pojedu zase tam hned si koupim i ty vetsi. Jsou uplne paradni a strasne prijemne. jedny jsem si koupila pod brisko za 79kc a druhe na brisko a ty staly 99kc!
Jinak ten screeningovy UZV uz me delali pres bricho!! Uz jen 14 dnu a jdu na kontrolu!!🙂 se tesiiim🙂 Vedro je silene,manza se mi vratil z jobu🙂 takze iuz bude se mnou doma,seka travniky🙂

miradka
27. črc 2009

Ywush, hodíš nám sem foto? To sú docela lacné...sú tenšie?

irminka
27. črc 2009

no to je uplně zadara 🙂 , kde jsi je sehnala, porad.......
v CA mají hezké gatě, ale stojí kolem 1299,- Kč, to bych si raději koupila patery za 100,-Kč 😉

Simulin: já ani nevím, kde ta Batovka je, já jsem byla v tom Prediku a to je před hl. kižovatkou, jak se jede k zimnímu stadionu na poliklinice.

zabicka007
27. črc 2009

Luci, a kde vidíš ty moje týdny? 😅 Já je nevidím, jsem hold blondýna tělem i duší... 😀

irminka
27. črc 2009

zabi, máš je tam 6 tt,ne? No přece u tvého jména.týdny.dnešní datum v 13:10 🙂 🙂 🙂 🙂

zabicka007
27. črc 2009

Mont, na straně 114 posílala Miradka v 8:15 odkaz na jedny stránky, je to tam mimochodem moc pěkně popsané a je tam právě i o kávě - jestli chceš, mrkni na ně, ale každopádně je tam psáno, že dle nejnovějších průzkumů káva zvyšuje riziko předčasného porodu a negativně působí na vývoj plodu, takže si ji máš v těhotenství úplně odřeknout...možná to nebude až tak horký, ale nechci nic podcenit 😅

zabicka007
27. črc 2009

Luci, já jsem ale blbka... 😀 Už to vidím

lucka.adis
27. črc 2009

Žabi 😀 😀

hanulamarkova
autor
27. črc 2009

ahoj tak jsem doma, nakonec mi zavedli 2 morulky M/1 a 2 jsou na mražáku...zbytek to vzdal - bylo to dobrý dával je tam Crha a byl fajn , na kontrolu jdu 8.8.2009 v 8hodin....to jsou krásná čísla ...dostala jsem ještě na ředění krve Fragmin..tak si musím píchat dál 😀 a 30.7. ještě jeden decapeptyl jinak 2-2-2 utroše...tak jsi ho jdu zavězt a na vás mrknu až večer pa

irminka
27. črc 2009

hani: no super, tak hezky odpočívěj, ale ne zase moc, aby si mimi zvykaly, že mamka musí i chodit 😉

zabicka007
27. črc 2009

Hani tak super ne? Dvě morulky, to by bylo aby nebylo... 😀

snahapada
27. črc 2009

aho holky tak genetika na 1dnicku plody 2 crl 50mm 11+6 ; nt1/2 mm 0/ 83Mom pap-a2/8 mlu/ml0/97 mom FBhcg 35mg/ml 0/75MoM riziko M.down. 1/457 morfologicke anomanie nenalezeny screening negativni kombinovane riziko T21vysledky 1 trimestr negativni 1/3101oba plody zdrave uffff tak jsem si oddychla a dneska jsem spala 10 hod to je pokrok co ale dr. mi napsal lexaurin 1/2 1/25 tak ho obcas beru tak se mnejte az prijedu tak se ozvu jedu na chatu pa 🙂 🙂 🙂

simulin
27. črc 2009

Hani, dvě morulky no to je ukázkové 😉 Teď pěkně odpočívej ať jsou z nich krásné mimi. 😉
Irmi, tak já vím, kde je Baťovka, tak že bych tam měla trefit, jen budu muset vyjet dřív, než najdu to oddělení. 😎 Pokud ovšem to číslo co jsi mi dala nepatří jiné nemocnici.... 😀 😝 Jdu kuknout na jejich stránečky, třrba ho tam objevím

Ywuskhko, tak to je paráda, kde se dají koupit tak laciné kalhoty? Hoď sem foto.

simulin
27. črc 2009

snaho, gratuluju. Ani nevíš, jak ti závidím, že už to máš úspěšně za sebou. 😉

irminka
27. črc 2009

simulin: to číslo je ok, mám leták přímo na ten screening, takže na stopro 😉

zabicka007
27. črc 2009

Snaho super, co víc si přát? Zrovna jsem chtěla volat na Obi kvůli výsledkům, a vlezl mi sem ředitel a otravuje s nějakým ISEM, který mě teď ale vůůůůbec nezajímá 😠

miradka
27. črc 2009

Hani, gratulujem tehulka naša. 😉 Tak toho 8.8 budeš papierovo určo v tom 😀 a pekne ako dvojmamka 😝

Snaho, to je skvelá správa, tak výsledky ti hneď povedali? To je super. 😵 😵

irminka
27. črc 2009

zabi: to je ale velmi důležitá věc 😀 😀 😀