CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
9. srp 2009

zabi: miminek se hybal nekdy nad ranem,jak jsem byla v noci na wc,tak jsem pak nemohla usnout,tak jsem ho citila🙂,dela si tam asi kotrmelce jen kdyz se ani nepohnu 😀

ywushka
9. srp 2009

ja uz varim,delam kureci smazene ctvrtky a brambory!!🙂 To mam rada,jen nevim co na to bude rikat manzel 😀 !! Dneska jsme se chteli jet podivat na rytirske souboje do holica (SK) na zamek-je to tam ted trosku pospravovane,dokonce tam jezdi i lodicky a tak🙂 uplne se mi to tam vcera libilo,ale to jsme sedeli chvilku jen u te vody,ale dneska tam je i koncert no name🙂,tak kdyz bude nalada tak bych se tam chtela jet podivat i kdyz jsem jejich koncert videla🙂

muschka
9. srp 2009

Ywuschko, máte bezva program 🙂 ! To musí být nádhera, když se mimišek v tobě hýbe... 🙂 . Prý je to děsně příjemný, jsem slyšela, tak doufám, že to brzy taky zažiju.

Přišla švagrová, včera to nestihla, a šli se psem s manželem nakoupit, tak mám chvíli. Pak se bude vařit, panenka na čínu a brambory se zeleninou, polívečka chřestová, hotovej Alkrón 😀 . Tak dobrou chuť k obědu!

hanulamarkova
autor
9. srp 2009

no my máme dneska halušky s bryndzou smetanou a špekem navrch...no totálně super jídlo...mnamky už se těším. Včera jsme měli noky grilované kuřecí prsa s nivovou omáčkou. No to byla papanica 😀

gabina79
9. srp 2009

Teda holky, vy si debužírujete 😀 ..tak to já mám od pátku šunkofleky, takže nic moc, ale nic jiného se mi nechce dělat, zvlášť když je manža v tahu 😉
Ale nad haluškama přemýšlím už dlouho.. měli by do konce prázdnin přijet příbuzní z SK, tak by se to mohlo udělat...u nás je dělá taťka - jediné jídlo, které on uvaří 😀

ywushka
9. srp 2009

gabi: jeeee ja jsem si az ted vsimla,ze mas tady na konikovi termin 24.2-to se narodila moje mamina 😀

hanu: to bych si dala kureci prsa s tou omackou,ale jen nevim co by me na to rikal manzel🙂,ale treba nic,musis mi dat recept🙂

mus: je to parada🙂 program mame,ale musim cekat na manzela,protoze napousti s tatkou od rana vino do cisterny do auta a tak cekam🙂

muschka
9. srp 2009

Gabi, to já taky kvůli manželovi, sama bych tak nevyvařovala, nějak bych se odbyla.
Ywuschko, tuším, že máš doma něco podobného jako já, kuřecí nee, zelenina taky nic moc, furt jenom hovězí maso a salámek, jednou bude mít dnu jak vyšitou 😒

muschka
9. srp 2009

Hani, halušky taky rádi děláme, s brynzou a vypraženou slaninkou, jejda já mám zase hlad, strašně po tom Estrofemu žeru 🙂

ywushka
9. srp 2009

uz jsme prijeli🙂 na koncert jsme necekali-ten je az v osm vecer a to se nam tam nechtelo byt! Maji tam zamek,ktery se ted snazi po tech letech nestaranise dat zase dohromady,takze co jsme videli na prohlidce zamku jsou obouchane steny a 2 kresla a nejake podsklepeni-takove dlouhe chodby🙂 😀 ,byly tam rytirske souboje (nejake vystoupeni) a uz jsme i doma🙂,lidi tam bylo spoustu. Ted jsem se oblekla do pyzamka a jdeme kukat na telku,tak se mejte krasne!!pa zitra

gabi: jaj ja rikam-ma rad vsechno-sni i rizky i knedle 😀

muschka
10. srp 2009

Dobré raníčko,
jakpak jste se vyspinkaly? Já jsem strašně přeležená 😒 . v noci se budím tu bolestí v kloubu, tu krční páteř,...pořád se mi něco zdá

elennka
10. srp 2009

Dobré raníčko...manža mě vytáhnul z postele, jel a novým autem na evidenční kontrolu a potom vyřizovat nějaké věci kolem auta, tak jsem musela vstávat i když mám dovču. Protože pro něho budu muset přijiet druhým autem... Jinak jsem měla jít dneska na odběry, ale MS mě ještě nedorazila.... tak jsem zvědavá, co se z toho vyvrbí..
Všem pěkný den

muschka
10. srp 2009

Ahoj Elenko, a na jaké odběry jdeš?

elennka
10. srp 2009

měla jsem jít na hormonální profil... no ale zatím nemůžu, protože čekám na MS, jsem už 5 den od užívání utroše a zatím nic, vždycky jsem měla po utroši MS jako hodinky 3 den po užívání.. Dneska jsem 17 DPO, test nega a MS nikde... no počkám ještě do konce týdne a potom se uvidí...

muschka
10. srp 2009

Aha, no můžu říct, že já taky, hned 2. nebo 3.den po vysazení přichází menzes. Ale no uvidíš, vím jaké to je, když je člověk mylně přesvědčený o těhotenství, ale třeba tu naděje je 🙂 . Na testu to ještě nemusí být vidět...Asi nezbývá než pár dní počkat a test zopakovat...

Já jsem 3.den po KET a už bych nejraděj testovala, ale byla by to blbost. Zatím nemám ani žádné příznaky.

elennka
10. srp 2009

No epočítám s tím, že bych byla těhu, protože měřím BT.. ale...

simulin
10. srp 2009

Dobré ránko,

vidím, že tu máme dvě ranní ptáčata 🙂
Muschko jak se jinak cítíš, odpočíváš?

Elennko, třeba jsi měla později ovu 😅 pokud ms nepřijde, tak zkus ještě testík 😉, člověk nikdy neví.

Já za chvilku vyrážím, ke svému dr. mám pro něj tolik novinek, že se z toho asi zblázní, hlaně se ho chcï zeptat na tu neschopenku. 😅 😝 Tak letím do spršky a frčím, ozvu se asi až odpoledne. pa, pa, kočky. Jo a pokud má někdo kontrolu ( myslím že Žabka ), tak hodně štěstí a ať už vidí mimíska a třeba i dva... 😀 Lucka jde myslím na screening až zítra, pokud se nepletu...Letím, páček. 😉

muschka
10. srp 2009

Ahoj Simulinko 🙂 , tak držím moc pěsti, ať se kontrola vydaří. Žabičce jsem právě psala SMS a budu sem mrkat až se ozve.

odpočívám, polehávám, občas přehodím myčku, nahodím pračku a jdu s pejskem na procházku, klidový režim, ale snažím se i něco lehčího udělat. Příznaky asi nula, ale 3.den je ještě brzy. Jen mě teď trochu zklamalo - četla jsem jinou diskuzi a tam byly holky dost po KETu a dokonce měly i vyšší stadia embryí a nevyšlo jim to, tak nic není jistý, no nezbývá než to brát jako hokus pokus 😎

muschka
10. srp 2009

Tak Žabička píše sms, že sedí právě v čekárně na utz.

ywushka
10. srp 2009

sim: tak se mej hezky u pana doktora🙂,ja musim na kontrolu vydrzet az do stredy🙂,ale uz se i nam to blizi🙂!!!

elen: ja kdyz jsem mela po ET dostat MS tak prisla i s utrosem!!! Ale nekdo na nej reaguje tak,ze to dostane az po vysazeni!!!

Ja si v posledni dobe nejak moc vyspavam🙂,to jsem nikdy nedelala🙂 a ted kdyz je pul 8 tak ne a ne se vyhrabat z postele🙂

jaj i zabicka je na kontrole,tak na ni budeme myslet!!🙂

Preju vsem krasny slunickovy den

miradka
10. srp 2009

Dobré ránko holky, Elennko, ono vždy keď na niečo netrpezlivo čakám, tak schválne sa načakám dlhšie...asi nervy zapracujú. Pokiaľ si meriaš bazálnu teplotu, tak by to malo byť jasné...ale ktovie, určite sú nejaké výnimky 😉
Sim, tak som zvedavá čo povie tvoj gyn. 😀
V piatok som mala posledný utroš a už vlastne celý víkend som "volná..." poviem vám, že už ma nebolia tak prsia a včera sme si to s mužíkom fajne užili...asi preto som nemala na nič chuť a už vydržím hore aj do desiatej. Síce zrovna včera som zaspala o 8, ale to som bola fakt KO. Boli sme na 2hodinovej prechádzke a už som fakt nemohla. No a inak tu mám stále maminu a ja fakt hyperaktívna. Teraz pre zmenu umýva okná na prízemí 😅

ywushka
10. srp 2009

miradka: no moje mamina taky porad neco musi delat🙂 ted uz sla nakoupit a ja cekam na cerstve pecivo 😀

chrobacek
10. srp 2009

Dobré ráno,

Pilotko gratuluju k narození vaší holčičky 🙂

hani supr přístup 🙂 KET vyjde 😉

musch... kdy máš jít na OBI na kontrolu ??

jinak já jsem začala v sobotu večer spinit a chvíli to bylo jak normální mrcha, ale nerozjelo se to.... a včera špinení dnes ještě taky .... a to beru HA stalo se vám to někomu???? bojím se aby tím pádem nebylo IVF v háji....

muschka
10. srp 2009

Ahoj Chrobi, zdravím Tě, Tebe jsem tu dlouho neviděla 😉! Jej já nemám zkušenost s HA, ale vím, že při jejím užívání někdy špinění může být. A jak to vlastně bereš, jaké máš schéma, kdy máš jít na IVF? Promiň, nevím jak to teď máš?

Holky, já už to nevydržím, asi bych měla nechat Žabičku až sem napíše, ale musím vám říct, že vše je ok, UTZ ok 🙂. Tak mám radost!

Miradko, tak už jste za vodou 🙂! To je supeer! Je to opruz ten Utroš, furt kontroluju abych ho nezapomněla vzít.

Holky, je mi strašná zima, úplně se třepu, musím vlézt do postýlky a zahřát se. Odpo jedu nakupovat, večer přijede brácha s manželkou, měla narozeninky, tak udělám pudink s malinama a nechám jí uvázat kytičku 🙂.

chrobacek
10. srp 2009

Musch... mám to brát před ivf ... tj doberu a šup na ivf, ale toto špinění mi moc nepřidá ☹ ted se bojím aby to vyšlo ..... tj prášky mám do konce toho týdne ....

děkujeme za info o žabičce 🙂 .... a ty jdeš teda kdy?

lucka.adis
10. srp 2009

Ahoj holky, všechny vás moc moc pozdravuju..

Já se pomalu chystám do Brna na kontrolu ke svém dr. se těším jako malé děcko, až zase uvidím mimiňousa a zítra mám ten screening, takže ho uvidím dvakrát po sobě, tak snad bude všechno v pořádku.

cincolina
10. srp 2009

Ahoj holky, hlásím 2 DC a mam za sebou krev a UTZ na OBI. Odpoledne si jdu pro léky a začínám stimulovat, hurá!
Moje úvahy o horách a stimulaci se vyřešily samy, v sobotu jdu na OBI na kontrolu 😒 . Tak aspoň bude vše probíhat jak má a nic si nepokazím.
Přeju krásný den

cincolina
10. srp 2009

chrobacek: já jsem teď taky při braní HA špinila, ale dnes na UTZ to podle dr. Kummela vypadalo vše OK, tak to snad nevadí, předtím jsem kvůli tomu volala OBI a sestřička mi říkala, že by to ničemu vadit nemělo.... uvidím co mi řeknou odpoledne po výsledcích krve

chrobacek
10. srp 2009

cincolina.... gratuluju k úspěšnému zahájení 🙂))) supr tak at to pokračuje tak já má

chrobacek
10. srp 2009

fakt? tak supr jsem ráda, že to nemám sama ale teda normálně to v tu sobotu vypadlo jak mrcha, ale zastavilo se to... tak snad už to nejak do konce týdne zvládnu 🙂

cincolina
10. srp 2009

chrobacek: teda já jsem jenom špinila, mrcha dorazila v plné síle a byl to opravdu rozdíl 🙂. přeju ať to rychle utíká 😎