CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
22. čer 2009

KET mrazáčci k mamce do bříška 🙂))

canette
22. čer 2009

Chrobi, tak to je fajn, že jsi neměla problémy. A v ten čtvrtek to snad dopadne dobře. Fandím malému chrobáčkovi. 🙂
Bsik, no, něco takovýho nám vyšlo taky. A to před pár lety měl jedno dítě za druhým bez potíží, co se s těmi chlapy děje? Ale vidím, že u vás to fakt stačilo. 🙂 I když koukám, že to teda byla docela dlouhá a složitá cesta. Ale na Vánoce budete mít doma už pěknej dáreček !!! 🙂

canette
22. čer 2009

Musím už dneska mazat, mám rande se starší dcerkou, ale zítra se tu zase ukážu.
Díky za povídání a rady. 🙂
Hezkej den !!!!

chrobacek
22. čer 2009

canette jo tak to je pro mě taky nejasné jak to že najednou se spermie otočí o 360st. je to věkem nebo co???

monterka
22. čer 2009

Conette,přítel měl vše v poho. Mě na IVF vzaly 4vajíčka a nechali sme dvě ať se sami oplodní a dvě s ISCI. Oplodnilo se jen jedno a byla to morula,bez AH. Holky já Ventrubu nezažila,jen na konzul. Čadovou a Crhu a na ult.Vránu. Chci se za něma podívat jak budu v Brně.

chrobacek
22. čer 2009

monterko ty jo vy jste měli štěstí jako blázen !!!!! které zbylo po icsi ? nebo po přirozeném ....

chrobacek
22. čer 2009

ach jo vy se tak máte všechny jste měly morule.....

miradka
22. čer 2009

Ahojte holky, tak ako ste niektoré predpokladali a ja som vám neverila... 😀 mám tam dva gestačné váčky 😵 😵 ale srdiečka ešte neboli ☹ ešte je na to skoro. Podľa dr som v 5tt - 25. deň po transfére. Nechápem ako to počítajú, ale je to tak...najbližšia kotrola je zase v pondelok. Stráááááááááááášne som zvedavá a celú cestu som sa usmievala...ešte že som bola autom, iank by si ľudia mysleli, že som cvok 😀 😀 Tak a idem si prečítať čo ste písali, vidieť, ýe už je pondelok, tak ste zase všetky tu a mám čo čítať 😉

gabina79
22. čer 2009

Canette, máme jedno ivf a po něm nám zbyly mražáčci, takže byl ještě jeden trasnfer rozmrzlíků....pěkná čárka byla, ale možná už tam teď není 😉 ..ale díky
Chrobáčku, i s morulama je to někdy na nic...

monterka
22. čer 2009

Chrobi,ty si morulu neměla? Embrio zbylo po ISCI a štěstí sme fakt teda měli. Když vás tak čtu,tak mi příjde hloupé že vy se tak snažíte a mně už mimi začalo kopat 🙂

monterka
22. čer 2009

No páni Miradko dvě,to je super 🙂 Začátek těhu se počítá od prvního dne poslední menstruace.

gabina79
22. čer 2009

Miradko, tak to gratuluji, to je supeeeeer 🙂. Příště budou i ta srdíčka 😉

miradka
22. čer 2009

Čadová ma upozornila, že ešte z toho može byť jedno baby, ale to nevadí, hlavne aby bolo aspoň jedno 🙂

chrobacek
22. čer 2009

Gábi já vím, že ani s morulí vyhráno není, ale když jsou opožděné jako ty moje je to ještě menší šance......takže asi proto taky mám negativní test......opravdu jsem nenašla nikoho komu by se chytly po 4denní kultivaci 8 buněčná embrya....

monterka.... proč hloupé budeš nám radit až budeme těhule 😉 já jsem měla 8/2 a 9/1 to byla moje embrya ☹

bsik
22. čer 2009

Chrobi, můj nikdy nekouřil, aktivně sportuje..... Když se konečně odhodlal jít s tím k dr. tak prý varikokéla........Po dalším roce(když jsme měli vyčerpaný částečně hrazený IVF a on přišel na to, že vydělává skoro jenom na CARy) šel na operaci, ale nepomohlo mu to..........Tak to tím asi nebylo. Takže - příčina asi neznámá.

chrobacek
22. čer 2009

Miradko jasně naděje na dvě a jedno bude 100% 🙂))) gratuluju jsi šikulka 🙂

miradka
22. čer 2009

Díky Gabi, tajne dúfam, že budú. Sim možno už bude mať...ona ide až vo štvrtok

simulin
22. čer 2009

Miradko, tak to moooc gratuluju, příště už budou určitě dvě srdíčka. Tak to se nedivím, že mně ten jeden taky nemohl ani najít, bylo ještě na všechno moc brzy. No jsem zvědavá, co mi ve čtvrtek poví, už se moc těším a zároveň mám strach, jeslti se za tu dobu něco nezměnilo. ☹

chrobacek
22. čer 2009

bsik můj taky nepije, nekouří, cvičí .....varikokelu nemá .. nic mu nenašli .....tak sakra kam se poděly ???

chrobacek
22. čer 2009

bsik pořád ještě spoléhám na tvoji zkušenost, že 9 den jsi měla nega test !!!!!!! takže ještě furt věřím

chrobacek
22. čer 2009

sim neboj kdyby jsi tam měla dvě tak to pro mě bude poučení, že i z osmibuněčného se vyvine miminko 🙂

simulin
22. čer 2009

nj, ale já mám někdy obavy, aby tam vůbec něco bylo ☹

chrobacek
22. čer 2009

sim jak to? musí .... fuj takové myšlenky

simulin
22. čer 2009

jsou hnusné, že? Ale někdy mě to nějak přepadne a do čtvrtku je tak daleko. ☹

chrobacek
22. čer 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

takové lajny 8 den po ket a měla 8 a 6 buněčné !!! tak to bylo jedno moc velká šikulka....

chrobacek
22. čer 2009

😉 sim ale posledně tak bylo minimálně jedno takže tě čeká překvápko jestli něco nepřibylo

simulin
22. čer 2009

No, to bylo ale já někde četla, že ten váček může být i prázdný a bez srdíčka a tak. Tak že budu klidná až tam bude něco tlouct, no ale pak je toho stejně ještě moc, co ten prďola všechno musí překonat.

bsik
22. čer 2009

Chrobi, já měla jeden neg tt dokonce 12. den od ET!!!!!!!!! koupila jsem si jeden special citlivý a počůrala ho.........no málem mě ranila mrtvice! Po 4poz.tt najednou negativní! Myslela jsem, že je to biochem. Tak jsem si udělala v zápětí další 2 a už zas byly // ale taky nic moc dálnice a to jsem měla HCG 126.
Dokonce jsem si tt dělala i ve 13tt, protože se mi zdálo, že nemám vůbec žádný těhotenský příznaky. A když se na tom druhým testu ty // objevily nějak slaběji, tak jsem začala panikařit a obratem letěla do lékárny pro další test 🙂 Takže, co se týče panikaření, tak si myslím, že vedu 🙂

chrobacek
22. čer 2009

sim jo to je jasné do 12 tt je to rizikovější .... ano do srdička a do NZ screeningu .... holka do porodu se budeš bát jestli je všechno v pořádku.....

chrobacek
22. čer 2009

jo tak to chápu, že může vyjít negativní po pozitivních aji že třeba člověk předtím moc pije atd. ale já mám negáče furt 🙂)) i předtím když jsem testovala ....