CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
23. čer 2009

no řekli jsme si že když tam ty // nebudou tak je konec tak se můžeme pomilovat předtím jsme měli strach

gabina79
23. čer 2009

Tak to já jsem ráno nepoužitelná 😀 a kdybych měla vstávat jen o 5 min dřív než musím, tak jsem naštavná celý den 😉 ..
Ywuš, užij si výlet..ty furt taky někde trajdáš 😀
Ono je to počítání po ivf asi nějaké divné, protože normálně se opravdu počítá od začátku poslední ms...

miradka
23. čer 2009

Gabi, už som to vyčítala a pochopila z tej stránky. proste všade a vždy sa počíta s dátumom poslednej ms. Takže ja som akože v 7tt, ale embryo má len 6 tt. Ale ako to počítal dr, to neviem...proste povedal že je to 5tt

miradka
23. čer 2009

Ja to ráno nemám moc rada...než sa dám do kopy chvíľu to trvá, ale po takej abstinencii neviem neviem.. 😅

simulin
23. čer 2009

Miradko, tak že jako vždy, první s kartou za sestřičkama. 😉 Ještě jsem si říkala, že bych tam sestřičkám dala nějaké kafíčko a bonbošku, za ochotu a tak. 😉
Chrobi, no já mám taky strach, tak že držím půst ☹ Řekal jsem si, že ještě vydržím do dalšího UTZ. 😝

chrobacek
23. čer 2009

kdy jsi měla MS ???

zabicka007
23. čer 2009

Chrobi, tak to má být! 😀 Já říkám pořád, že sexík je všelék 😝 Jinak zítra valím na Obi na ten ultrazvuk, co se chodí druhý den MS, tak jsem zvědavá, s kým se tam potkám - doufám, že s tím novým mladým kolouškem, ještě jsem ho neviděla 🙂 To už mi asi předepíší synarel atd že?

zabicka007
23. čer 2009

Gabi tak to jsme na tom stejně - jak na mě ráno jenom šáhne, tak vrčím jak starej vlk 🙂 dokonce ani řeč se mnou moc není, a to jsem normálně ukecaná dost 😀 někdy až moc 😅

simulin
23. čer 2009

No, mně se taky ráno nikdy moc nechce, teď samozřejmě mluvím o víkednu, před prací to opravdu nehrozí, jsem jak praštěná. 😖 Ale manža ten by snad pořád a v kteroukoli hodinu 😅

miradka
23. čer 2009

Chrobi koho sa pýtaš? Ja mala 11.5 - začiatok ms

chrobacek
23. čer 2009

miradko tebe 🙂

chrobacek
23. čer 2009

no takže jsi 6+1 a dr ti to možná upravil dle velkosti fleků 🙂

simulin
23. čer 2009

Žabko, tak to jdete společně se Sun, ne? Ta jde myslim taky zítra na KO. 😨

chrobacek
23. čer 2009

žabičko jo dají ti léky, ale těžko říct jaké ..... jak jste se domlouvali? na stejnou stimulku?

miradka
23. čer 2009

Žabi, určite tam bude Kummel, sympatický mlaďoch 😉 som zvedavá aké budeš mať výsledky

simulin
23. čer 2009

No a já měla MS 8.5. a vyšlo mi to 6tt+4 a to jsme byly s Miradkou zárovneň... 😀

gabina79
23. čer 2009

Ne, Sun je dneska 🙂 ..jsem zvědavá, jak dopadla 😉
Žabi, ty jsi měla minule krátký protokol a Synarel??? Já myslela, že je jen u dlouhého.. 😕

miradka
23. čer 2009

ahá, máš pravdu asi to tak bude...už si spomínam že také čosi hovoril...podľa embryí veľkosti alebo čoho to tak zaradil..úplne mi to vypadlo z hlavy 🙂

chrobacek
23. čer 2009

sim ty jsi měla delší stimulku ono se prostě počítá, že máš ovu 14 den a kdo má později tak to pak upravují dle utz

simulin
23. čer 2009

chrobi aha, prostě směrodatné bude to, co bude na UTZ... 😉

zabicka007
23. čer 2009

No my už jsme domluvený že budu mít synarel, prednison a ultrogestan, ale nevím, jestli je to dlouhý nebo krátký nebo široký nebo co 😅

zabicka007
23. čer 2009

Gabi budu to mít stejné jak minule

gabina79
23. čer 2009

Žabi, musí to být krátký, protože začínáš 2DC (respektive3DC), u douhého bys začínala ještě před ms....takže si nic nepícháš 😕 ani decapeptyl???

chrobacek
23. čer 2009

krátky protože začínáš až po ms .... nekdo má synarel, někdo decapeptyl...

gabina79
23. čer 2009

synarel je místo čeho??? Já myslela že místo puregonu nebo gonalu...

chrobacek
23. čer 2009

a co máš k tomu gonal nebo puregon?

simulin
23. čer 2009

Tak Sun je fakt dneska na KO a já si byla jistá, že tu dnes s náma byla ☹ No už mi fakt haraší. Tak snad bude v pořádku, hlavně aby se jí vyhl OHSS. 😖

chrobacek
23. čer 2009

gabi místo decapeptylu

sune
23. čer 2009

ahoj holky, nestihnu vás ani dočíst, jak jedete 😉 vy jste na mě dnes tak myslely, až jsem začla škytat. Tak mám 2x22, 3x21, 2x20,3x19 a vše už stoplé. Dnes večer dostanu pregnyl a ve čvrtek jdu na odběr. Moc se jim nelíbí krev, že jsou hladiny až moc vysoké a je tam pořád i volná tekutina, tak mám počítat s tím, že ve čvrtek tam zůstanu déle a dají mi hned infuzi. Případně si mě tam nechají na nějaký den! Kdyžtak vám ve čvrtek písne manža, už ted mě naháněl na mobilu, že se ptáte 🙂 No jsem ráda, že už nemusím píchat ani ten decap., víte samy, jak bolí. Snažíme se ho píchat mimo sval,ale ne vždy to vyjde. Nevěděla jsem,že je místo něj ten sprej synarel, či jak se jmenuje. To si příště vezmu určitě ho.
Žabi, ted má službu Katka a Crha,takže Kummel tam asi nebude. A měl službu minulý týden i víkend,tak ted asi relaxuje. Nevím,jak se střídají,ale určitě ho tam brzo uvidíš. Jo a kdy jste tam naposled viděly Vránu?
Co je tady nového? Chrobi a Gábi, vy budete určitě těhule! Tak se nenervujte a snažte se být v klidu. Držím moc pěsti a Sim jde ve čvrtek na sono a bude mít už srdíčko? Taky budu držet pěsti,ať tam pořádně tluče už!
Já jdu doplnit tekutiny a zdřímnout si chvíli. Možná už se sem dnes nedostanu, jdeme s manželem na večeři. Pokud teda já budu jíst, mám opět průjem 😒. A holky v ten čvrtek si mám vzít jen košilku, župan a psaly jste myslím i papuče,že? Je potřeba ještě něco jiného?

chrobacek
23. čer 2009

sune supr to jsi nosnice jako blázen 🙂))) já měla 16 největší ☹ a proto to asi tak dopadlo 😠

držím palec na OPU jsi šikulka to tam bude 3 ve čtvrtek 🙂 jojo asi u tebe hyperstimulák

sune to není že ty si vezmeš místo nej oni ti určí co máš 🙂))))

vránu já nikdy dokonce

sune já těhule nejsu ☹ a nic jiného než píšeš potřeba není i když jestli si tě tam nechají tak si pro jistotu vem víc věcí kdyby jsi náhodou zůstala i přes noc