CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
30. čer 2009

chrob: však jo, já jenom nechci, aby si se zbytečně stresovala a zase potom upadala do takových stavů, že to opět nevyjde 🙂 víš.
Jinak já jsem Antiko brala ten měsíc a možná nám to taky k něčemu pomohlo... člověk fakt teď neví, jak se mu to mohlo takhle podařit.

Sune: sami nevíme, chci se na to zeptat zítra na UTZ, to by mi snad mohli něco říct.. i když, jestli tam bude ten mlaďoch, tak se stejně asi nic nedozvím 😠 ale za zeptání, nic nedám.

Holky, co říkáte na ty bouřky? Nás to zase jenom štrejchlo... ani kapka 😠 😝

ywushka
30. čer 2009

tady porad jeste prsi,sice to neni nic sileneho,ale trosku se ochladilo,dneska me totiz bylo opravdu hroooozne

miradka
30. čer 2009

Ano chrobi, určite na 2.krát sa podarí. Naviac % úspechu sa zvyšuje 😉
Jojo chanel, spomínam si. Mali ste aj AH? Je to proste o tom, že u každého je to inak. Každé telo inak reaguje, ale máš veľkú šancu, že teraz to vyjde.

ywushka
30. čer 2009

dobrou nocku a hezky sny 😀 vsem

lucka.adis
30. čer 2009

Dobrou holky, zítra se snad ozvu jak jsem dopadla na UTZ a jestli už máme srdíčko. Mějte se...

gabina79
30. čer 2009

Luci, na zítřek ti držím pěstičky na srdíčko...ono tam určo bude, vždyť máte takového bojovníčka 😉
A dobrou noc všem 🙂

ywushka
1. črc 2009

lucka: drzime vsechny palecky at uz je srdicko!!! Myslime na tebe!

Jinak vam preju krasny den plny slunicka!🙂

To by me fakticky zajimalo co dneska budu delat,protoze nemam nic v planu🙂!! Nemate nekdo nejaky napad?🙂 Nalozim nejake masicko,protoze si chceme v patek grilovat i se svagrovou,ale co dal,to me uz fakticky nenapada!!!

miradka
1. črc 2009

Dobré ránko, Luci srdiečko by už malo byť 😉

Ywush, ja budem vymýšľať a hľadať inšpirácie na obídek. Zajtra musím navariť a nemám šajnu čo...ale dávno sme nemali rybky. No neviem čo ti poradiť. Robíš nejaké ručné práce?
Počujte, neviete kedy asi chodia peniaze za nemocenskú zo sociálky? Včera mi dorazila "výplata" 1600 Kč 😠 zvyšok by mal prísť asi zo sociálky, však?

gabina79
1. črc 2009

Dobré ráno
Holky, včera to byl děs, k večeru a v noci mě děsně bolel podbřišek, no tlaky úplně jako kdyby se měla spustit ms...dneska to přešlo, tak nevím, co si o tom mám myslet...ale včera mi to přišlo úplně ztracené...vzpomněla jsem si na Chanelku, jak jí mimís nakonec odešel..ach jo, už aby byl ten utz, abych věděla, na čem jsem...

miradka
1. črc 2009

Gabi, bolo to pichanie alebo kŕče? Ja som tiež mala také pocity minulý týždeň vo štvrtok a strašne som sa zľakla. Tiež to bolo večer, tak som neváhala a ráno išla k mojmu dr. Mrkol sa na mňa a povedal, že je všetko ok. Asi občas možu byť také pocity, hlavne že dnes si v pohode. Mne to tiež ráno prešlo.

gabina79
1. črc 2009

Ahoj Miradko, ani píchání ani křeče, prostě tlak...přesně tak to mívám před ms než se spustí...takový pocit, jako že se někde hromadí krev a nemůže odtéct a pak když začne ms, tak se mi trochu uleví....no děs..cbodila jsem na záchod a čekala s hrůzou, co bude...

miradka
1. črc 2009

a dnes už nemáš bolesti? Ja by som asi zavolala doktorovi a opýtala sa na to...

miradka
1. črc 2009

Gabi, nechceš si vyplniť dátum poslednej ms? Aby sme videli v ktorom týždni si?

gabina79
1. črc 2009

Ne, dnes už nemám bolesti a doktorovi se mi teda volat nechce, v pátek bude ten utz, to už je za chvíli, tak uvidím..ty týdny si tam ještě nechci dávat, abych to nezakřikla...ale podle poslední ms jsem dnes 6+2

miradka
1. črc 2009

aha, jasne. piatok je tu čo nevidieť...určite to dobre dopadne 😉

gabina79
1. črc 2009

Mir díky, doufám, že to bude dobré 🙂 ..ty jdeš vlastně kdy na kontrolu? To už jdeš ke svému Dr, že?

miradka
1. črc 2009

Ano, idem k svojmu 14.7. už sa strašne teším 🙂 Budem vidieť svoje detičky... 😵 😵

ywushka
1. črc 2009

miradka: a ja jdu 15.7:-) ha🙂

ja jsem trosku umyla koupelnu a vyklidila mycku a jdu poslouchat radio,to je pro me sileny relax🙂

gabi: neboj to nic neni,to se urco jen roztahuje deloha!! Ja se taky hooodne bojim,kdyz zacnu mit nejake bolesti,ale nekdy se mi stane ze me boli cele bricho-jednou si prdnu 😀 a je po bolesti! 😀 jejda ja to zase strasne zlehcuju🙂 Ja bych si zavolala k mudrovi byt tebou,urco by ti neco rekl,co to muze byt,po tve zkusenosti....bych ani nevahala!!!!

miradka
1. črc 2009

Budeš mať nejaké špec. vyšetrenie? Ja pojdem asi len na utz, vlastne záleží, čo mi napíšu do papierov z caru. Majú to poslať poštou. Vraj tam budú aj doporučené vyšetrenia. No a asi dostanem tehotenskú průkazku, na ňu sa už veľmi teším 😵

miradka
1. črc 2009

Neviete čo je so sim? Už sa tu dávno neukázala 😕

ywushka
1. črc 2009

miradka: no je to poradna,ale ja doufam,ze bude i UZV,protoze uz chci vedet pohlavi🙂

miradka
1. črc 2009

Pohlavie? Ja myslela že to sa vie až okolo 20tt 😕

gabina79
1. črc 2009

Sim má dovču, ne? Tak jestli někam nejela 😉
Ywuš, řekla bych, že Dr mi nijak nepomůže, dokud nebude těhu potvrzené utz a nebude srdíčko...do té doby spíš počítá s tím horším a řekne prostě jen, že se to stává...
Jinak ten můj Dr dává těhotenskou průkazku až po 12 týdnu...nebo aspoň minule jsem ji vůbec nedostala do ruky, sestra ji vystaví po potvrzní těhu, ale nechá ji v kartě..má to tak pořád Monti?

miradka
1. črc 2009

Mňa sa sestra pýtala, či mi už vystavila průkazku, ale to som ešte bola vedená na OBI. Tak preto predpokladám, že by som ju mala dostať. Zdá sa mi, že Ywusha ju už má nejakú dobu..
Tak Sim si fajne užíva... 🙂

monterka
1. črc 2009

Hojky holky,pohlaví už de poznat od 16tt ale dr.to moc nechtějí říkat že to není 100% Gábi,jojo průkazku sem měla v kartě a dal mi ji až po 12tt. Neboj,všechno bude dobré a v pátek uvidíš už srdíčko 🙂

gabina79
1. črc 2009

Monti, já aspoň doufám, že bude na tom utz vidět aspoň něco, řekla bych, že srdíčko ještě nebude, že mě bude chtít prcošek ještě podusit 😀

sune
1. črc 2009

krásné dopoledne holčiny 😉 tady je už zas pařák. 🙂 Včera to kolem 17. vypadalo na konec světa,ale přešlo nás to. Začínají mě bolet záda v kříži, to mi dělá vždy, když tam mám cystu a nebo před ms, tak to jsem zvědavá,jak to dopadne.
Gábi, těhule ti radí dobře, když si nebudeš jistá, zavolej dr. nebo si tam zajdi, ať něco nezanedbáš. Ale věř, že mimčo se tam asi pořádně zabydluje a chystá si postýlku, proto dělá neplechu🙂
Mira, ze sociálky chodí peníze hodně pozdě. Já už je chtěla posledně uhánět,ale nakonec mi to poslali. Ty jsi učila, že? A když budeš mít nějaký dobrý nápad na rychlý obídek, sem s ním 🙂 ryby ted dělám nejčastěji pangacia a moc nám chutná. Jinak dnes bude kuře s nádivkou, zítra sýrová omáčka s brokolicí a pak nevím už zas co vymýšlet
😉 ywu, tak něco ukuchti. třeba něco sladkého na zub, zmrzlinu atd. jak jsi dělala to tiramisu?? já jsem jej dělala z pomazánkového másla!

sajmona
1. črc 2009

Ahojky holky,dostala jsem se k pc až ted.Dneska jsem byla kvůli předoperačnímu vyšetření na krvi,kvůli tomu jsem na to čekala a dr mě řekla,že to musím na gyndě,že hcg oni nezjištují:(,tak jsem volala gyn a stavím se tam zítra,stejně musím kvůli neschopence,nebudu si ju vystavovat na obi. takže nic nevím,ale ms už skoro nemám.Ale asi to byl jen planý poplach ten test🙂 uvidíme
jinak přeji všem krásný den

gabina79
1. črc 2009

Sune, máš pravdu, prcošek dělá neplechu..musím tomu věřit 😉 🙂 ...u tebe je na bolesti před ms ještě brzy ne? To tě mimís spíš pořádně kousl, aby se zakousl, ne???? 🙂 ...já taky dělám tiramisu z pomazánkového másla..mňam, to bych si dala 😀
Saj, tak uvidíš zítra, jaké budou výsledky....ale tolik pozitivních testů, to by bylo fakt divné, kdyby nic....držím ti pěstičky 🙂 ..pak nám dej hned vědět 😉

gabina79
1. črc 2009

Saj, a teď už si test nedělala???