CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
18. čer 2009

Gábi tak to tu jsme negativní dvě 😉 ☹

chrobacek
18. čer 2009

hCG se začíná vylučovat při zahnízdění embrya do děl. stěny, to je 7-10 den po ovu, a pak záleží, kdy hCG z krve přejde i do moči

jasný, že testovala, protože // by tam teoreticky měly být !!! jsem 9DPO

hanulamarkova
autor
18. čer 2009

ahoj hoky krásné ráno přeji ...moc děkuji za hlasy jste zlaté moc a moc děkuji 😀
miradko taky jsem hnedka ze začátku chodila hodně na malou a nezlepšilo se to ani v dalších trimestrech no ale pit by si měla dostatečně možná i víc než si zvyklá ... aspoň mě to tak říkal dr. 😉

žabi no to je bezva ty budeš stimulovat dřív než já... 😠 no neva já budu hnedka po tobě...😀
ywuško tobě ty týdny táááák hezky letí no to je krása hlavně že u dr. vše ok 🙂

gabina79
18. čer 2009

Chrobáčku, to je ještě hrozně brzy!! Vždyť jsi teprve 5. den po ET! To ještě nic neznamená...

simulin
18. čer 2009

chrobi, ale po ETu jsi teprve 5 den ne? Tak co plašíš! Já bych řekla, že se mi zavrtávlo až tak 7, 8-9 den od ETu, to jsem začala mít pocity na ms a taky jsem začala chodit na wc - snad i 3x do hodiny. 😉 A myslím, že tak nějak to měla i Miradkam, měly jsme pocity na ms úplně ve stejný den.
Gabi, tak to je fajn, že ms nedorazila a myslíš, že vůbec dorazí? 😉

chrobacek
18. čer 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

toto je možné 5.den po ET 😉 ale vím, že to nic neznamená holky nebalím to, ale bojím se 😠

sim já má taky od včerejška pocity na mrchu přesně stejné a já je mívám týden dopředu..... je mi fakt stejně jak kterýkoliv jiný cyklus.....ale třeba se mi ještě bude chtít čůrat jako vám 🙂)))

Gabčo jo není to těhu to tvoje nachlazení?

simulin
18. čer 2009

chrobi - tak něco málo tam teda vidím, ale testovat tak brzy, je podle mě i hodně zavádějící a nic neznamená. Kolik holek mělo druhou čárku a pak vyšlo z krve, že nejsou těhotné a byly zklamané. Tak že i kdyby jsi ji tam dnes měla, stejně by jsi pochybovala. 😒 Tak že nestresuj a mysli na něco jiného.

chrobacek
18. čer 2009

sim jo tak v tom máš naprostou pravdu !!! i kdybych ji měla tak stejně nebudu věřit, že to je 100% ale byla by tu naděje 🙂) jinak si myslím, že by mimino mělo být už zavrtané... to se zvrtává hned jak vyhatchuje ne?

snahapada
18. čer 2009

tet jsem to psala ze mi je segra ma poslat a jeste neposlala je to magor ta moje segra ona mi je ma zmensit protoze u mne to na PC nejde

simulin
18. čer 2009

chrobi, tak to fakt nevím, kdy se zavrtávají, ale myslím, že je to u každého jinak. A neboj určitě se vrtají, uvidíš 😉

gabina79
18. čer 2009

vy jste opravdu holky pokušitelky, co???...jestli dneska mrcha nedorazí, tak si asi udělám test, jen pro jistotu...i když na 99% vím, co tam bude....

chrobacek
18. čer 2009

gabčo já taky testuju i když vím co tam bude, ale jednou musí vykouknout 🙂)))

sim já už chci aby byla zavrtaní 🙂)))

simulin
18. čer 2009

gabi, bude to možná lepší, protože člověk do se be cpe různé patáky a kdyby jsi byla těhule, tak by měl být člověk opatrný. No a když nebudeš, tak aspoň nebudou pochybnosti. 😉

holky na nově je dobrý film o páru, který chce mít strašně moc mimi, teda spíš ta žena, je to docela komické, vyhodila mu všechny slip a dala trenýrky, používá jakýsi parfém - afrodiziakum, chodí za ním na stavbu a rozdávají si to ve výtahu, když má ovulaci 😀 , no a teď mu při souloži chtěla něco nasadit, to už jsem nepostřehla co. No a teď mají jít na nějaké testy. Ještě, že mám v práci i telku, jen aby mi nedošla kontrola. 😅

chrobacek
18. čer 2009

sim dobrej film fakt 🙂))))

sune
18. čer 2009

ahoj snažilky a těhulky, vy teda jedete.. To abych celý den sledovala koníka 😉
Jejda Sim, ty máš v práci telku a sleduješ si tam filmeček 🙂 A takový zajímavosti 😉
Gabčo, testík zkus,aspoň budeš klidnější a třeba bude i překvápko 😉
Ywu, tak to jsem ráda, že máš vše ok. Je to velký bojovníček, zvládne vše, neboj! A nestresuj se!
Žabi, tak za týden už budeš určo stimulovat, výsledky budou dobré.
Hani,taky jsem přispěla
Holky, včera to bylo kino u nás.Manžel teda dělal sestru a píchl to,ale ta příprava 😉 Může se to píchat až večer před spaním? Katka říkala,že mezi 15.-.18.h.,tak nevím, zda to později večer něčemu vadí?

chrobacek
18. čer 2009

sune já píchala mezi 18-19 a nic mi na to crha neřekl

sune
18. čer 2009

chrobi, dík za rychlou odpoveď 😉 Tak si to posunu na 20.h. a je to.To se musí píchat přibližně ve stejnou dobu,že?

simulin
18. čer 2009

chrobi a ty jsi v práci, ty tam máš taky telku?
sune, no mám tu telku, jsme sázkovka a mám tu dvě, ale na jedné bych měla mít teletext s kurzovou nabídkou a na druhé eurosport 😅, no ale co dělat, když nikde nikdo a v práci nuda, že.... 😀
Jinak mně Čadová řekla, že mám taky píchat mezi 15 - 18 h., stíhala jsem to zhruba kolem půl šesté. Holky a proč je to vlastně tak časovně vymezené, proč se to nepíchá třeba ráno? 😨

snahapada
18. čer 2009

holky vy co jste tehu vas neboli bricho jako treba vajec. mne porad je to normalni jsem s toho uz trotl DR. mne rekl ze je to normalni ale nevim na Uztaky dobry tak proc to porad boli jako pred MS.

chrobacek
18. čer 2009

sim já myslela, že dobrej jak ho popisuješ

sun jo zhruba, ale když mi to dopíchavali tak mi to taky píchli úplně v jinou dobu takže na tom asi svět nepadá .... tam jde o to že oni pak hlídají na krvi hormony takže proto asi doporučují odpoledne....

snaha jejda vždyt tam máš miminka tak se ti roztahuje děloha a holt je to stejná bolest

já mám nafouklé břicho pro změnu a píchá mě v něm asi prdy nebo co 🙂

snahapada
18. čer 2009

chrobi tak joooo ale vis jak to je clovek ma porad strach

simulin
18. čer 2009

chrobi, aha a já že kukáš taky. No zjistili mu líné spermošky, tak byli na iui a asi se nepovedlo, no a ted je na služebce s šéfkou a ta potvora ho pěkně svádí!!! 😠
Jinak s tím břichem jsem to taky tak měla, pořád mě v něm píchalo a byla jsem taková zavzdušněná. 🙂

snaho, no mě už to jako na ms nebolí, jen jakoby břišní svaly a nemůžu se pořádně narovnat, cítím pořád takové pnutí. Jinak nic, no vlastně jen ty prsa, to je fakt bolest, připadám si jako kdybych byla na plastice a měla všude modřiny. ☹

chrobacek
18. čer 2009

no jasně já tě chápu, že máš strach ale dokud tě bolí břicho a nekrvácíš tak je to dobrá bolest protože mimina si dělají místo a navíc tam máš dvě 🙂)))

chrobacek
18. čer 2009

jojo sim to mám taky nafouklé a píchá, ale já to mívám takto i normálně před mrchou to mám vypozorované ... nevím proč mi to dělá .... nemůže to dělat ten progesteron? jejda kdyby to tak tentokrát bylo těhu 🙂))) ale z HCG to není protože to nemám žádné 🙂 jo prsa mě taky bolí z boku ... to asi dělá utroš....

zabicka007
18. čer 2009

Gabi užíváš tu Echinu? Zítra už se budeš cítit líp, uvidíš! A budeš to teda odkládat nebo ne? Co manža? Probrali jste to? Co máš z toho, já jsem to příteli řekla, že už budu brzo stimulovat, a on na to: hmmm a dál nic...ani se neptá, kdy nebo co, no je to prostě ingorant...
Chrobi ty jsi teda číslo s tím testováním 😀 Tebe bude mít ráda Anet, ta je taková pokušitelka na testování
😀 Sune já bych tu jehlu teda nikomu nesvěřila, tím méně mému drahému (i když on by si to určitě užíval, on je takový masochista 😀 ), máš teda odvahu.

chrobacek
18. čer 2009

zabi jsem hrozná 🙂))

gabina79
18. čer 2009

Žabi, užívám...snad všechno co jde 😉 ...manža se včera trochu uklidnil (jak došel z práce, tak hned vypadl na kolo), ale ráno jsem mu řekla, jestli by nebylo lepší to opravdu odložit (nezávisle na tom, co řeknou na Obi), tak se zase naštval...a zase nanovo ty kecy kolem..má jet na začátku srpna na pánskou jízdu, tak ho to štve i kvůli tomu, protože by zřejmě nemohl...

zabicka007
18. čer 2009

Gabi taky to nemáš lehký...ti chlapi umějí být takový sobci!!!! 😒 U nás to bylo naopak, mě přítel přesvědčoval, ať to odložím aspoň o rok, jenže copak můžu??? V říjnu mi bude 31 let a nevím, za jak dlouho to přece vyjde!! Jsou holky, který se snaží i pět let, však to samy víte, tak na co budu čekat. On je beran, takže je s ním těžké pořízení, jenže u mě chlapec smůlu, páč já jsem štír 😠 😀 No byl to boj a je pořád, ale vždycky si říkám, že všechny ty hádky a potoky slz a bolesti mi za to mimiš stojí 😅

chrobacek
18. čer 2009

holky je to s nima těžký můj taky prvně CAR ne pak měli jsme jít hned

ted když se nepovede ivf tak to toho znova nejdeme atd....

hanulamarkova
autor
18. čer 2009

hmmm takové kecy mají asi všichni chlapi ... můj taky ...no nevím jak ho přesvědčím achjo...no uvidíme snad se to povede na poprvé 😀