CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
21. črc 2009

tam bude narváno 🙂)) jenom tady z chatu tam půjdeme 3 😀 😀

muschka
21. črc 2009

Saj, ten ET vůbec nebolí, já Ti ani nevěřila, že už to proběhlo, to bylo šup lup, trochu zastudilo a jela jsem 🙂 . Je to fakt krásný zážiteček, hned bych šla na další. Užij si to 😉 .

Hanulí, já byla na OPU taky 13DC, taky se mi to zdálo brzy, ale byla jsem ráda, že už to budu mít za sebou.

muschka
21. črc 2009

Dnes jdu s pejskem na cvičák, ale strašně se mi nechce cokoliv dělat ☹ , mám děsný útlum energie, dávám si kafe a hafík naspává, aby tam mohl zlobit, je v pubertě a budeme tam zase za černý ovce 😉.

Musím se nutit i do té práce, dnes jsem si dala odraz, ale zítra se do toho vrhnu, tak se za vámi mrknu až kvečeru, to vás budu potom hoďku dočítat 😝.

muschka
21. črc 2009

Žabi a na Tebe budu zítra strášně moc moc myslet, bude to dobrý, víš že jsi dítě štěstěny 🙂 😉 😀 !!!

miradka
21. črc 2009

no ešte viem o jednej holke čo ide v srpnu 😀
Saj, keď pojdeš na ET, tak nezabudni, že musíš byť naprosto kľudná a uvolniť sa. Ja som prvý krát nebola a Ventruba bol tiež dosť hrubý...zato Čadová, to je zlatíčko, tiež som nechcela veriť, že je to za mnou 🙂

muschka
21. črc 2009

Miradko, ahooj, já měla na ET taky Čadovou a bylo to moc fajn 🙂 . No tak z Ventruby bych měla mít strach, co? Ale uvolnit se je teda pro mě dost těžký, hlavně když se uvolnit zrovna mám 😉

miradka
21. črc 2009

Radšej z neho nemaj strach, ja som mala a tak to aj dopadlo...bolelo to fest 😠 keď mi to tam vrazil, myslela som že odpadnem, ovšem to nešlo, lebo som ležala 😀

simulin
21. črc 2009

Chanel, vítám tě zase mezi námi, tak ty už půjdeš do dalšího kola....nějak to uteklo, moc budeme držet pěstičky a bude vás tu zřejmě víc 🙂 tak tu bude veseleji. 😉
Luci, taky se mi zdá, že když mám větší záhul, tak začnu špinit, tak že to chce asi více klidu. Jinak včera to bylo dobré, ale doktor mi bral stěry z čípku a říkal, že by to mohlo zašpinit nebo se to trošku rozkrvácet, tak dva dny, no, dnes jsem zase zašpinila, tak uvidím co z toho bude a jak dlouho. 😝

Žabi, zítra se drž, určo to bude všechno v pořádku a hcg bude pěkné. Budu netrpělivě nakukovat. 😉

Holky vás teda bude na stimulku, tak hurááá do toho a využít co se dá, aspoň ušetříte korunky. 🙂

simulin
21. črc 2009

Mir, já dostala teď nedávno pokutu, teda ještě ji nedostala, ale měla jsem lísteček za oknem za parkování neměla jsem zaplaceno. Ale jelikož pořád platí osoba blízká a auto je na manžu, napíšu opět dopis, jejda už po 3. 😅 😔

miradka
21. črc 2009

Sim, tak to si fakt borec 😀 ešte že nezrušili ten zákon 😝

sajmona
21. črc 2009

Jee ahoj chanelko,to je fajn,ze se pridas k nam,to se bude dobre stimulovat ted uz ve 3. Tak kdo jeste zbyva? No jo tady uz je skoro sama tehulka:D

chrobacek
21. črc 2009

saj jó budeme 3 těhule 🙂))))))

muschka
21. črc 2009

Já nebudu stimulovat, ale přidám se asi k vám potom jako další čekatelka na výsledek po KETu 🙂 . Jsem zvědavá jak nám to všem dopadne 😉 .

Holky, nemáte někdo zkušenost, jak s KETem, jestli čekat až si tělo odpočine nebo jestli jít do toho hned dokud je tělo nastimulované po IVF.

Crha se mě spíš ptal co chci já, jestli prý nechci jeden cyklus počkat, zda to nepůjde samo, ale já tomu moc nevěřím, že by to šlo, když má manžel astenospermii. Žabi, ty jsi psala, že snaha otěhu hned v dalším cyklu po IVF při KET, že? Někde jsem zase slyšela, že děti z KET bývají náchylnější, citlivější, někde zase, že nic takového se nepotvrdilo...

sajmona
21. črc 2009

Nejdriv stimulky a pak tehulky🙂 teda doufam chci tomu verit.

muschka
21. črc 2009

Já tomu taky chci moc moc věřit 🙂 !

muschka
21. črc 2009

Holky, mě už začíná menzes, bříško bolí, uf ☹

simulin
21. črc 2009

Mir, nemám to sice ráda, takové výmluvy, když člověk něco provede, tak ať platí. Ale v sobotu, když jsem v práci, tak parkuju u ní, kde se musí platit jinak to mám docela daleko. Lísteček si vždycky koupím tak na dvě hoďky, bývá jen do 12:00, tak to většinou stačí, no ale nějak se mi stalo, že jsem zapomněla a pak když jsem tam po deváté letěla, že si ho dokoupím, už tam ty potvory byly. 😠 ☹ a lísteček za stěračem taky. Tak si říkám, nebuď blbá a když to jde tak to využij. Máme přece jiné výdaje než platit pokuty......no ne? 😝 😀

lucka.adis
21. črc 2009

Hlky, nevíte co je s Gabčou? 😕

lucka.adis
21. črc 2009

Dopr... vynechávají mi písmenka 😠

Sim, s tím špiněním je to chvílama fakt na prd, že.. ale halvní věc je, že jsou naše miminka v pořádku, no ne? Já ho naposledy viděla v Neděli na pohotovosti na Obilňáku, jsem M ukecala, že se o mimčo bojím a potřebuju vědět, že je o.k i přesto, že jsem špinila minimálně 😀 byla tam moc milá doktorka, hodně mi toho řekla, dala mi sama od sebe fotečku a rozplývala se nad naším drobkem, který se už hýbal 😀 😀

A k těm policajtům, mě chytli hodněkrát, ale amńi jednou mi pokutu nedali... spíš semnou jen vykecávali, potvory jedny 😀

simulin
21. črc 2009

Luci, to máš recht, já bych nejradši chodila na utz každý druhý den,abych věděla že je vše v pořádku. 😝 😀 Taky jsem viděla, že se bobek pohnul a strašně rychle, no bylo to moc krásné. Vždycky mě něco vyvede z míry, nejdřív srdíčka a teď pohyby, nečekala jsem to u tak mrňavých prďolů. 😉
Jinak jsem si všimla, že máme stejný den porodu a i na fotečkách z utz je to dokonce stejné. 😅 😉
A máš v albíčku moc krásný kočárek, já miluju modrou barvu. 😵 Už jsem kukala na kočárky pro dvojčátka, ale zdá se mi, že tam není takový výběr ☹ 😢 nemátě někdo tip na nějaké dobré stránečky?

irminka
21. črc 2009

http://www.kocarky.cz/kocarky-pro-dvojcata.php - je to v Brně a bude výstava kočárků pro dvojky, máme v plánu tam jet....

irminka
21. črc 2009

teda ta výstava je v Brně 😉

lucka.adis
21. črc 2009

Kočky, nevíte některá kde bych mohla sehnat někoho, kdo by mi mohl dát na čistě bílé těhu tričko logo klubu MM ? Tak aby logo bylo na bříšku a název na zádech? Obyč.těhu triko bych sehnala, ale ten kdo by mi to udělal neznám ani žádnou firmu potřebovala bych do do konce Září už mít..

sajmona
21. črc 2009

Taky si rikam co Gabca? Uz dlouho tu nebyla:(

chanel
21. črc 2009

Myslím, že i Sune se k nám přidá🙂)), ale platí ty slevy, když začnu stimulovat koncem srpna a Opu mě vyjde na zač. září, já si myslím, že asi už ne....ale nevadí,hlavně aby se to povedlo. Jsem ráda, že nás na to bude víc! Muschko, Ty se máš u mě žádný mrazáček nezbyl 😝 , tak musím zase od začátku.

simulin
21. črc 2009

Irminko, díky za info, už na to kukám, měla bych jít něco dělat, ale nějak se nemůžu odtrhnout, ale už jdu... 😝
Luci, tak to fakt nevím, neporadím... 😒

irminka
21. črc 2009

simulin: stejně to za tebe nikdo neudělá, tak čuč u PC a kochej se krásnými kočárky 🙂 🙂 🙂
Ale můžu říct, že kočárky, které se líbí ,¨mně, tak stojí 17 tis. plus vaničky a další blbinky, tak to vyjde tak na25.tisíc...to je ale pálka. Vlastně, no a co - před skoro 12.lety jsme měli kočárek pro malého a ten stál 10500,- Kč, tak snad to nějak dohromady ... porodné to jistí... 😀 😀 😀 😀

hanulamarkova
autor
21. črc 2009

ahoj holky tak jsem se vzbudila 😀 no pospala jsem si tak 3 hodky moc mi to pomohlo jsem svěží 😉
chanelko je tam napsáno začátek stimulace v srpnu o OPU tam absolutně není nic tak si myslím, že to platí i v září...
tak zase zítra dneska jsem měla volno ale zítra už pujdu zase do práce...tak se mějte 🙂

miradka
21. črc 2009

Sim, poznáš túto stránku? Je skvelá a tie fotky maminiek, to je bomba... 😀 http://www.dvojcata.kat.cz/