CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chanel
18. srp 2009

Ne, Ráčka ne, předtím..tj. Blíženec

muschka
18. srp 2009

Teda Holky, já byla teď se psem a jsem trochu v šoku 😝 , potkala jsem dědouška sotva chodil a táhl ho za sebou velký černý stafford, takové to bojové plemeno.

Myslím, že je to ten co už ho ten náš pesan potkal s manželem, takže náš pes trochu štěkl, ale blbec měl namířeno k němu 😠 ! Stafford je sice na vodítku a s náhubkem, ale děda sotva šomtá.

Ještěže jsem toho mého měla zrovna uvázaného, ale většinou mi tu chodí bez vodítka, protože je hodnej. Ale taky blbej když jde vstříc takovýmu čemusi!

hanulamarkova
autor
18. srp 2009

no tak to máš fakt blbé, moje holky jsou na palicu u nás jen co se kolem cokoliv mihne už mají palice natrčené a letí jak splašené a štěkají jak pominuté...se divím, že ještě nedstali od někoho kopanec nebo že ještě nebyli pokousané nebo tak něco. I když jsou to "hrdinky" nepujdou k tobě ač by si je hodně volala, jen se kolem točí jak na kolotoči a štěkají...no někdy je to hrůza ale i sranda

muschka
18. srp 2009

Holky, přeju vám ať vyjde Býček nebo Blíženec, mimochodem super znamení, jestli na tom trochu něco je?

Jaký jste vlastně kdo znamení 🙂 ? Já jsem beran

muschka
18. srp 2009

Hanuli, to je dobře, copak máš za plemeno? Ten můj kavalírek má teprve 8 měsíců, on je takovej dobráček, že jde ke každýmu pejskovi. Tady je totiž fůra pejsků, i na cvičáku, všichni jsou tak ohromně socializovaní, i ty bojový plemena, jen snad tento je hodně agresivní.

Jenže ten náš nemá tím pádem žádnou špatnou zkušenost, nedá se odradit absolutně ničím, myslí si že všechno je děsná sranda ☹

hanulamarkova
autor
18. srp 2009

Já mám dvš slečny bišonka... jeslti chceš mám i web stránky pošlu ti je do IP. No jsou to potvůrky mamina a dcera. 🙂

hanulamarkova
autor
18. srp 2009

já jsem střelená 😀

chrobacek
18. srp 2009

já jsem býček 🙂)))

muschka
18. srp 2009

Je Hanuli, ty máš mamču s dcerou? Na fotky mrknu ráda, já Ti pošlu taky, chceš 🙂 ? Su taky střelená, je to jako moje mimino 🙂 !

miradka
18. srp 2009

Chanel, to je krásne oslovenie 😵 😵 ešte som si naň nezykla. Díky, mám sa na svoj stav celkom dobre, od včera mi vystreluje do kostrče bolesť, ale dnes je to lepšie, pre zmenu ma trochu pobolievajú kríže, tak oddychujem. Ale inak je to fajn 🙂 To máš pekné zásoby, aspoň čosi ušetríš. Myslím, že pero mi nedávali, ale povedz im, že máš doma puregon, že chceš znovu ten, pretože sa mi zdá, že teraz všetkým holkám dali gonal...

sune
18. srp 2009

ahoj holčiny,tak jsem zjistila, že Pilota. už má holčičku, moc gratuluji mamino a přeji oběma hlavně hodně zdraví a vše nej!
mrkla jsem na Gabči bříško, to je supr a ten těhot. průkaz je nádhera, dočkala jsi se a moc ti to přeji! Drž se holka dále, bude to dobré už ted, neboj. A Žabi to stejné přeji i tobě. Četla jsem,co jsi psala a brečela u toho. Pěkně sis užila - takový šok, když odejde sliznice a člověk neví co se děje. Jsem ráda, že je vše v pořádku a srdíčko bije. 😉 A člověk si musí pomale sám řídit léky a ptát se pořád dokola, jinak mu dají i to, co nemůže.
ywě blahopřeji k chlapečkovi!! A to jsme všechny tipovaly slečnu, že je to to bojovnice.
Snad jsem na někoho nezapomněla, dočítám to postupně 😉 A zbytek těhulek je v pořádku? Hani byla jsem taky na sonu a děs a hrůza dnes, můžu jen potvrdit. Ta nová dr. to zkoumá dost dlouho a bolí to i. Přesně, jak píšete, že tam vrtá...
Chanel, tak honem, honem do stimulky, a't se tam potkáme aspoň😉 . Neboj, bude to dobrý.
chrobi gratuluji ke stimulce, vidíš, taky jsi k ní přišla jak já 🙂 a dávky máš teda vyšší? kdy jdeš na kontrolu? Já už zas nemůžu sedět, spát, záda a vaječníky jsou rozjetý, tak mi to snížili na 100 a zas znovu sono a asi v pátek či sobota odběr už. chtěla bych ho teda později,aby to bylo pěkně uzrálé, ale už mám zas v kartě červěně hyperstim. Doufám, že mi aspon pomůže k vytouženému těhu.

miradka
18. srp 2009

Chrobi, tak to na teba presne pasuje. Moj chlap je tiež býk...hroooooooozne tvrdohlavý 🙂
No keby sa tie naše mimča držali u mňa krásne a prišli by na svet len o pár týždňov, tak by sa mohli trafiť na moje narodky, ja som ledňáček - Vodnár 🙂

muschka
18. srp 2009

můj manžel je taky ledňáček, ale kozorohový 🙂

lucka.adis
18. srp 2009

Holky, tak můj manžel a já jsme oba dva " ve znamení Beranů " a náš 4letý syn je " Býk ", takže si určitě umíte představit, jaká je u nás chvílama atmosféra 😀 😀

Fak štěstí, že to mimčo bude v Únoru 😀 😅

irminka
18. srp 2009

ahojte babky,
tak já jsem dnes v práci, dělám intrastat od rána, už toho mám plné kecky, ale už to dodělávám, pádím za malým na zápas a potom máme jít na narozeniny, takže je toho dost.....Horko je mně jak koňovi, nohy nateklé, břicho vyvalené, no prostě kočka 😝

Také vám tak otékají kotníky? Mně teda šíleně......

Jinak na ten srázek pojedu, lae ještě nevím jak, nebot manža na potvoru potřebuje autko, když tak přijedu vlakem. Holkám, kterým jsem slíbila, že jich vezmu, tak se moc omlouvám...Kdyby se to ještě nějak změnilo, určitě napíšu.......
V lednici mám ještě také nějaké patáky, tak je vezmu sebou a některá stimulantka si to může vzít......

lucka.adis
18. srp 2009

Hele, jak je to teda s tím srazem???? Nechcete to pořádně upřesnit a napsat to sem, aby teda člověk věděl? Kdo všechno jde atd. 🙂

sune
18. srp 2009

Bes s těma doktorama a zánětama máš pravdu. Imunitní systém máme ve střevech a dát si každý den zákys je to nejlepší. Dokonce ho snesu i když mám alergii na mléko. A na záněty mi nasadila jedna dr. bezlepkovou dietu, abych se vyhla bílé mouce. Ted mám domácí pekárnu a peču v ní celozr. chleba,ale mouka se musí namíchat s klasickou hladkou 😒 A já sním hodně pečiva, mám pořád hlad, tak hledám, co jíst místo něj v práci,abych tu bílou ještě víc mouku omezila.
Chanel, pero nové nedostaneš. Mně se ptali, zda je mám, řekla jsem, že ano a Crha se hlavně bál,aby fungovalo. a zbytek pureg. mám taky, chtěla jsem je tu někomu nabídnout,ale zatím bohužel nemůžu. A zatím máme zálohu 10000. Ted je i ta akce, že nad 2000 jednotek dostaneš 500 snad zdarma nebo výhodněji. No mně už se to netýká, mám 8. den zas na každým vaječníku 6-7 folik. , největší 15 a 16. Takže jich opět bude kolem 20,ale málo kvalitních. Manža nedostal ani antiboi., že ted po 2 měsících nemusí to být, je to krátká doba.

miradka
18. srp 2009

HOLKY!

SRAZ JE 20.8.2009 O 14:00 PRED KROKODÝLOM NA VAŇKOVKE 😀 😀 ja tam nebudem ☹

miradka
18. srp 2009

Irmi, tie nožky ti puchnú asi preto, lebo pracuješ, resp. dlho sedíš v jedenj polohe a nemožeš sa natiahnuť...ja som zatiaľ ok s nohami

irminka
18. srp 2009

mirad: to nevím, protože do práce chodím jen jednou za týden, asi s tím budu mít probémy, ale co nadělám, jsem ráda, že se to povedlo a když to bude horší, řeknu to dr.

Zatím se mějte, valím na ten zápas.....

večer se ozvu, papapapapa

muschka
18. srp 2009

Jdu si číst knížku než přijde manžel domů. Zítra jdu v 8h na Obi na to hcg a pak budu čekat na výsledky, tak vyrazím do Barviče a taky do Ikei koupit rámečky a na oběd s kamarádkou, aspoň tak se těším. Ve čtvrtek už jdu do práce, tak papa

miradka
18. srp 2009

Muschko, ale ms si nedostala, však? Tak ti prajem, aby hcg bolo viac ako 8 😉

muschka
18. srp 2009

Miradko, ahojky 🙂 😉 🙂 ! MS nemám, jak by taky s takovou koňskou dávkou hormonů 😉 ?Zítra je vysadím a dám si nějakou čistící kůru. Za týden jdu znovu k léčitelce a za další k jiné léčitelce, která má zjistit jak jsem na tom ohledně gynekologie, tak jsem zvědavá.

muschka
18. srp 2009

Jo a taky jsem objednaná ještě k další věštkyni, za 14 dní, takže jsem to vzala útokem, jako správný beran nemůžu složit ruce do klína a když to nejde chemicky a uměle, musí to jít přírodně 🙂 , tak!!! Nenechám kámen na kameni, abych se s tím miminkem potkala 🙂 ! Ale léčitelka včera říkala, že tam to bude chtít poštelovat, ale že tam to dítě někde vidí 🙂

chanel
18. srp 2009

Ywushka Vám vzkazuje, že tady dva dny nebude, jede s manžílkem na výlet

chanel
18. srp 2009

Muschko: vyprdni se na léčitelky, tohle mám za sebou.....bylinky, pomohou,ale jen v rámci svých schopností. Bohužel bez lékařské péče je to těžké, je nás tady hodně můžu se prodím zeptat co už máš za sebou? Já jdu na čtvrtý pokus...2 IUI a Ted druhé IVF, první se skoro povedlo 😖

muschka
18. srp 2009

Ahoj chanelko, jedno zmlklé těhotenství, 1 IVF a 1 KET. Zkusím to zkombinovat teď obojí.
Co jsi zkoušela Ty z těch léčitelek?

chanel
18. srp 2009

Mushko: já mám moc bolestivou ms, takže ještě předtím než jsem zjistila svou diagnozu značka neplodnost, tak jsem sháněla všechny informace, a chodila k léčitelům a kartářkám. Když mi léčitelka, jedna bydlí u Dělnického domu v Brně, Světla,ale přijmení mi vypadlo, napsala bylinky a obyčejný Pangamin a držela mi ruku na břiše, že se to dá do pořádku,haha...a kartářka,co se taky věnuje bylinkaření mi zase řekla, že nemusím na operaci s krvavou cystou, tak ta mě taky pobavila...každopádně, můj gynekolog mě měl poslat už dávno na diagnostickou laparku a ne čekat až tam budu mít cystu jak hrom a plnou krve, Ventruba mi řekl, že jdu za pět dvanáct!! A to jsem předtím utekla z nemocnice od Milosrdných bratrů,kde mi dr.řekl, že mě prostě vezme z břicha co se dá a já mu to mám podepsat,utekla jsem v den hospitalizace a díky svému kamarádovi, který mě poslal z a Ventrubem,jsem byla zachráněná, ten mi řekl, že se nic brat nebude, ještě že tak totiž ten levý vaj.co měl cysty ten jediný je fukční,pravý je v pořádku,ale nepracuje... no a pak jsem po ivf i pře ms otěhotněla a zase potratila,naštestí sama a bez revize.Kamarádka mi řekla, že byla v Praze za výborným léčitelem, že ji zahřál břicho a jak dojela domu, že z ní vypadla blána a je jí dobře....podle mně je to vyhazování peněz. I kdybych se postavila na hlavu neotěhotním přirozeně.Na co se ted chystáš na další IVF?

chanel
18. srp 2009

Mushko: zkoušela jsi Aloe Vera gel, já ho ted popíjím a cítím se dobře je na posílení imunity.

muschka
18. srp 2009

Jo ten znám chanelko, taky jsem ho popíjela, ale nesmí se v těhotenství, protože účinné látky antrachinony zvyšují prokrvení pánve. Asi si dám jednu kůru znovu. A vždycky mi zabral na úpravu imunity Wobenzym.

Asi je u mě nutný zkombinovat obojí, protože jsem údajně dle doktorů v pořádku.