CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
21. srp 2009

chrobi 😀 😀

ywushka
21. srp 2009

ja uz jsem doma od kadernika🙂 zase jsem si nechala udelat nove vlasky-mikado me zustalo,ale nechala jsem si ustrihnout ofinku🙂,zase jsem vymyslela,to jsem cela ja! venku je horko,asi si pujdu nalozit nohy do bazenu

elennka
21. srp 2009

hojda holky.. od rána je mě blbě, blí mě hlava a žaludek mám jak na vodě... a do odpoledne musím být v práci..

sajmona
21. srp 2009

Ahoj holky🙂 chrnbi tak mrcha konecne dnes dorazila tak zitra sraz na znacce na obi🙂

chrobacek
21. srp 2009

jejda fakt no supr 🙂 tak počkej kerá ty seš 😀 😀 😀 musím se mrknout na fotku ze srazu abych tě zítra poznala

chrobacek
21. srp 2009

hele já budu mít zítra bílé tričko se zelnýma čmárancema a nápisem 🙂 a rifl. 3/4 táky

sajmona
21. srp 2009

Me poznas,ja sedim vedle zabky,vlnity vlasy. Budu prohlizet kazdou v cekarne,neboj. Mam byt na obi mezi pul 8 a 8.

chrobacek
21. srp 2009

saj dobře 😉 🙂 🙂 já mám být na 8h

zabicka007
21. srp 2009

Zdravím všechny, nějak nestíhám, sraz včera bezvadnej, rozhodně si to ráda zopakuju 😎
Dneska jsem byla u své gynekoložky na ultrazvuku, srdíčko krásně bije, žkoutkový váček také předpisový, velikost odpovídá, akorát tam mám hematom jako prase...prej není možný, aby ho na OBI přehlídli,takže se musel udělat teď někdy ☹ Ani jsem nepochopila,proč tam vlastně je a co s ním, víte to některá?
Eli díky za zveřejnění fota, žádala jsem tě sice, aby jsi ze mě drobounkou fotomontáží udělala Claudii Schiffer, no ale tak nic,přiště 😀

zabicka007
21. srp 2009

Saj, gratuluju k příchozí mrše, si dala na čas, ale dočkala ses dřív, než my těch toustů 😀
Ywuš,ty seš jako jedna moje kámoška,ta vždycky dělá hroznou drámu,že jde holičce,jak jí to zas zprzní,nakonec dovolí holičce maximálně dvakrát zhlehka šmiknout do ofinky a hotovo 🙂
Elenko,a není to nějaká střevní chřipka? Zkus panáka slivovice,to je prý všelék 😀

sune
21. srp 2009

holky, co chcete na těch fotkách zkrášlovat? Vypadáte tam moc dobře. Sim jsme poznala hned, Lucku jsem si dle fotky taky odvodila, Žabku taky a Saj mi teda vyšla vylučovací metodou 🙂 Tak příště se snad s vámi seznámím taky osobně. Těhu asi nebudu ještě ☹ , protože manža je pořád nemocnej, tak mi udělají jen odběr a pak se uvidí.
Saj, no vidíš, už si budeš taky píchat dávky. Tak hodně úspěchů!
Chrobi, ty jsi teda zkušenost sama 🙂 My včera doma naředili Pregnyl a manžel mi ho píchl sám a chtěl dokonce do zadku jak dr. 😉 Ale zvládl to dobře, monokla mám menšího jak z nemocnice.
Cin. je dnes na odběru,že? Snad bude s úrodičkou spokojená.

cincolina
21. srp 2009

Ahoj holky,
zdravím po návratu z odběru. Hlásím 6 vajíček, sperimogram byl lehce lepší než minule, ale necháváme napíchnout všechny. Uf.
Byly jsme tam dnes 3, všechny poprvé, tak jsme se moc smály, když jsme s dekama v košilkách pochodovaly přes dvůr, to nás nikdo nevaroval... 😖 😀
Sune, budu zítra držet pěsti, ať jich je co nejvíc.
Chrobi a ty taky ať jsou jenom dobré zprávy a Saj: ať už určitě zítra začneš stimulovat...

chrobacek
21. srp 2009

sune já jsem dostala ovitrelle opět takže ten se jen bodne to je stejně zvláštní jak někomu dají to a nekomu neco jiného ....

jojo myslím na cin.. a čekal jsem že se ozve .. tak třeba ještě napíše

chrobacek
21. srp 2009

jů jsi tu 🙂) no sláva 6 je dobrej počet bude z čeho vybírat 🙂) holka tak odpočinek a těš se na ET kdy ti řekli?

cincolina
21. srp 2009

ET pondělí, úterý nebo středa... jo jo odpočinek, mám pocit, že až do dneška jsem byla vpohodě... ale jak mi sestřička řekla, tak si vyskočte z postele, tak to se mi teda moc nepovedlo 😉

chrobacek
21. srp 2009

no tak bacha holka hodně pij a bílkoviny !!!

elennka
21. srp 2009

střevní chřipka ne.. mám migrénu z tepla 😢 😢

simulin
21. srp 2009

Ahojda kočeny 😉

já jak jsem tento týden skoro celej v práci, tak nějak vás vůbec nestíhám, pořád něco dopisuju, pořád něco řeším, lidí už taky přibylo.....no ale počkejte od září nastupuju dovču a pak PN a to se mě fakt nezbavíte. 😎 😀

Luci, tak já jsem si samozřejmě tebou byla jistá, Elennkou vůbec, no a Žabka se Saj, jak tam tak seděly, tak jsem je chvíli pozorovala, ale jistá jsem si nebyla 😝 , ale pak jsem se odhodlala a šla se zeptat. Ale dalo mi to práce, když jsem si představila, že tam půjdu obtěžovat nějaké slečny, které o ničem nevím, tak jsem fakt váhala. To by byl ale trapas. 😅 😀

cin, moc gratuluju k vajíčkám, teď už jen oplodinit a šup k mamině. 😉
chrobi, no ty se fakt nezdáš píchat sama......super, to už můžeš i doma, ne. 😎
Saj, gratuluju k ms a určitě k brzké stimulce.
Žabi, no s tím hematomem, to je fakt záhada a neměli jste sexík 😔 to by pak mohlo být z toho. Jinak co se s tím dělá, to nevím, to by ti řekla Mir, ta ho taky měla, ale myslím, že by se měl vstřebat a měla by jsi být v klídu a samozřejmě žádný sexík.

simulin
21. srp 2009

elenn- mě dneska taky pobolívá, ale naštěstí migréna to zatím není. Mám to spíš od zad, ráno jsem se probudila a nemohla se ani nadechnout, asi zase něco skříplého.

sun, to je škoda, že je manža nemocný, ale zase je lepší vydžet než to uspěchat. 😉 Hlavně ať jsou kvalitní vajíčka a pak krásná embryjka. 😉

ywushka
21. srp 2009

migreny z tepla mam ja uz tri dny,paralen to vzdycky na chvilicku zachrani

sajmona
21. srp 2009

chrobi,tak ok domluveno,bud se potkáme na utz a nebo na 16ce 😉

muschka
21. srp 2009

Ahojky, právě jsem došla z práce, když přišel manžel, nevím co se mu stalo, ale donesl prý místo kytky bonbošku a že mě zve na obědovečeři 🙂 . Tak tomu se nedalo odolat 🙂 .

Holky, ale mrška ještě nedorazila, a já se mám objednat na tu operaci až dorazí, tak furt čekám...

lucka.adis
21. srp 2009

Čauky, kočeny...

Jsem zpět z Brna a jsem úplně vyřízená a zároveň nasr.....á 🙄 zítra odjíždíme na prodloužený víkend do Rakouských Alp, tak jsem chtěla nějaké těhu trika nebo klidně i obyč trička a nic jsem nesehnala 😠 prošla jsem tolik obchoďáků až je mi z toho při té myšlence špatně. Takže budu muset k těm těhu kalhotám mít obyč trička co jsem nosila před tím a budu jenom doufat, že se mi to nebude pořád vyhrnovat nad pupík...přece jenom tam budou ty teploty nižšší-max.tak do 25"C

Sim, já jak jsem k vám došla, tak jsem vám řekla: " Ahoj, kočky " a vy nic a jenom jste na mě tak divně koukali, tak mi bylo hrozně trapně, že jsem vlezla mezi jiný kolektiv a nevěděla jsem, co mám v tu chvílu dělat 😀 😀 😝 situaci zachránila žabička, ještě že tak " uff, ufff " 😀

sajmona
21. srp 2009

Luci v pohode me bylo taky zezacatku trapne,rande na slepo🙂 ale pak to bylo v pohode ne?

elennka
21. srp 2009

Tak budu slaměná vdova, manža odjíží mému tatkovi pomoct na chalupu se dřevem.. a já musím ještě zítra do práce...

lucka.adis
21. srp 2009

Saj, no jééžiš... bylo to super, no fáákt. Jste super kočeny a móc jste mi byli sympatické 😉

simulin
21. srp 2009

Luci, tak to ti nezávidím, ještě že ty obchody mají většinou klimu, i když ty přechody taky nejsou moc dobré.
to já jsem včera ve Vaňkovce koupila dvě trika jedno v New Yorku je žluté a hoodně dlouhé, tak že vypadá jako těhu a jen za 29,-kč 😀 a pak druhé za 99,- taky dlouhé i když to jsem ještě nezkoušela, tak snad bude dobré 😝

No s tím seznamováním, to bylo takové divné, mrzí, že jsem hned nenaběhla, ale já jsem takové tele stydlivé, než se otrkám, tak mi to dlouho trvá. 😅 Příště to snad bude lepčí, i když....... 😔 Ale můžu tě uklidinit já se cítila podobně, když jsem došla k žabce a saj. 😎

lucka.adis
21. srp 2009

Sim, příště budem klábosit o sto šest 😉 to nás už budeš znát, takže to bude jiné... a snad dostaneme i ten náš toust, na který jsme měli všechny chuť a nebylo z toho nic 😀 😝

simulin
21. srp 2009

No to je fakt, takovou jsem měla na něj chuť ☹ No, ale pak jsem si to vynahradila, koupila jsem si do autobusu dva hamburgery a sežrala je jako kdybych týden nejedla, asi musel být na mě pohled... 😀 No, ale co, děti měly hlad. 😅

lucka.adis
21. srp 2009

Sim 😀 😀 my jsme si se žabkou koupili bagetu a já potom ještě na autobusáku v pekárně jednu 😀 😝 a tu jsem jedla po cestě domů.. drobky mi padali do výstřihu, ale mě to bylo v té chvíli fakt jedno, hlavně že jsem něco pojídala. Takže ti až moc rozumím 😉 😀