CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
22. čer 2009

jejda vy jstre zase zenske ukecane🙂!!! Ja uz jsem prijela byli jsme pro nejaky ten papir na socialce!🙂 a uz jsme dopma,jeste jsme byli na slovensku zastavili jsme se u tchyne!🙂!!! Pujdu odpocivat,zacina muj odpocinekovy cas🙂

monterka
22. čer 2009

Simul: to co popisuješ s tím zkušenosti nemám,ale slyšela sem že těhu by měli hodně pít. Já pila aji před těhu 2-2,5 litru vody denně,takže pij pij pij 🙂

zabicka007
22. čer 2009

Gabi, ještě uvidíš jak to bude, ale určitě se dej nejprve do pořádku, s každým neúspěchem se zvyšuje při dalším pokusu šance na úspěch, já vím, že je to slabá útěcha, ale přece... 🙂 Máš toho za sebou i tak dost, zasloužila by sis, aby to prcošek zvádl...

sune
22. čer 2009

holky, děkuji vám všem moc za podporu.Vážně díky,jste zlaté.
Gábi, drž se a nevzdávej to! Já si myslím,zda bys skutečně neměla něco brát na to udržení. Má dr. mi říkala, že budu mít problém to udržet,ale že se postará o to, aby to šlo. Takže na tom asi není nic špatného. Vždyt se ti zadařilo už poněkolikáté,ale jen nemáš asi dost vhodných hormonů.Moc na tebe myslím,ať je vše dobré a máš už jen samou radost.Já jsem doma. Manža mi nachystal masíko,tak je peču a zapla jsem i pekárnu, at se mi upeče křupavý chlebík. Snažím se hodně pít, tak 4l /den a ještě zjišťuji, kde je nejvíc bílkovin, ať to do sebe naházím. Já proti tomu ohhs vyhraju!
Ywu, taky se děsím nemocnic. Nechci tam už za žádnou cenu, laparku jsem musela překousnout,ale víc už mě tam neuvidí! S tím,ať nepočítají 😉 Jen doufám, že mi ta tekutina ve vaječnících počká až na odsátí při opu.
Chrobi, když neotěhotníš ty, tak už z nás nikdo snad 😉 Neboj, když jsi v pořádku, můžeš začít a jít do dalšího ivf brzo. Holky já se hrozím, že se nezdaří a budu muset čekat zas 5 měsíců na to, než se mi zklidní vaječníky.A zase zpět do práce a tam už mě asi vyhodí! Volala jsem do práce,že jsem doma a zítra jdu do nemocnice a šéfka byla protivná jak noc. Přitom jsem říkala, že musím znovu do nemocnice,že je to jen otázka času..Ale práce tam zas tak moc není, vše jsem udělala, jen tam asi nechce být sama či co. Tak budu pracovat z domu, něco půjde udělat, něco ne, ale co...Už jsem to ořvala, tak to chci vypustit z hlavy. Určitě to samy moc dobře znáte, jak dokážou být ženský zlý.
Sim, ty snad budeš pracovat až do porodu 🙂
Žabi, to je bezva, už skoro začínáš stimulku a brzy se dočkáš mimča
Teda jsem se včera lekla, zda nelítají na obi kolem Lucky, jak říkali, že jim tam krvácí hyper. Tak to jsme ráda, že je v pořádku! To malý je teda zázrak
😉

sune
22. čer 2009

Gábi, máš pravdu, určitě se dej do pořádku ty sama. je to důležitý, bez toho nic nejde. Až budeš v pořádku, bude mít i mimčo lepší podmínky, půjde to pak jak po másle 😉 Já ti tak moc přeji a držím palce, at máš už jen štěstí a radost a nemusíš se trápit! Měla jsi taky po Opu neschopenku z Obi? Nevíš, prosím,zda tam dávají razítko CAR?
Sim, asi bys měla toho vypít více. Ted piješ za dva už 😉

chrobacek
22. čer 2009

sune nedoporučili ti nějakou tu bílkovinu čistou z lékarny? to tu někdo říkal, že měl čistou bílkovinu je to asi jednodušší jak to do sebe narvat z jídla 🙂

gabina79
22. čer 2009

Sune, já měla PN ještě před OPU, vystavovali mi ji na ambulanci naproti evidence a razítko nebylo car ale nemocnice Obilní trh (já nevím, jak mají oficiálně název, ale bylo tam gynekologicko-porodnické nebo tak nějak)...

monterka
22. čer 2009

Holky berete nějaké vitamíny před těhu a aji v těhu? Já neschopenku měla a razítko bylo gynek.-porodnická nemocnice. O CARU ani zmínka.

gabina79
22. čer 2009

Sune, doufám, že boj proti OHSS vybojuješ a nebudeš muset do nemocnice 😉 ..držím ti pěstičky..taky, aby byly pěkné vajucha a pak i embryjka do bříška 😉
Co se týče těch podpůrných hormonů, myslím, že pro Dr jsem těhotná až když se to potvrdí na utz, pak teprve by začal něco řešit...takový je ale asi i přístup ostatních Dr..utvrdila mě v tom i Čadová...oni to prostě jako těhotenství neberou...po ivf je to trochu něco jiného, to samo dělají od začátku všechno proto, aby to bylo OK
Žabi, díky...ale připadá mi to, že v mém případě, čím víc neúspěchů, tím větší šance, že příště to dopadne stejně..
Chrobáčku, stejně to bere manžel...prý jestli, když teď teda začne ms (ne že by nedoufal, že prcošek vydrží, prostě to bere jinak), tak jestli teda pojedeme do Brna..tak říkám, že rozhodně ne....takže si myslí, že pojedeme příští měsíc, ale to taky nevím...

chrobacek
22. čer 2009

Gábinko nevzdávej to takto musíš bojovat holka to že to budeš odkládat to nikam nepovede.... i když ve vašem případě když se vám povedlo přirozeně bych to ivf možná taky nehrotila ... já nevím to je těžké ... nám nic jiného nezbývá takže rozhodovat není co..... u vás je to jiné....

gabina79
22. čer 2009

to mě taky pěkně štve...dvakrát za tři roky se nám to povedlo přirozeně...takže i když to nedopadne, tak proč podstupovat ivf, že....další rok se můžeme zase snažit jak tupci a pak se to třeba zase povede a protože je to všem úplně jedno, tak se mnou budou něco dělat až se těhotenství povrdí na utz, k čemuž se možná nedostaneme...ale je to super, povedlo se, časné ztráty jsou přece úplně normální, zkoušejte dál, ono se to jednou, třeba za deset let povede..no a pak už budu stejně neplodná úplně tak co....já na to prostě nemám

chrobacek
22. čer 2009

Gábi chápu tuhle beznaděj..... toto není snadné si v sobě urovnat, nechápu to proč mají k tomu postoj, že léky až po UTZ ... to fakt nechápu... nechcete ještě zkusit nějaká další vyšetření na obilnáku?

chrobacek
22. čer 2009

Rioko.......Vojtíšek 16.3.2009......po 1.IVF
Xmersy ...Tobiášek

těhulky:
Majdula
PilotkaAnetka...... čeká holčičku
Blani2
Lea
Ivi34 na "mikuláše" čekáme dvojčátka
Ywushka--- Užívám: kyselinu listou, baby plan, kájenský pepř. 1.IVF 10/08-bez ET, 2. IVF 12/08-TT neg., začátek 3.IVF-cca 7.4.2009, 02/09-laparoskopie-endometrioza 1.st., OPU 17.4. ET 21/4 UTZ 4/5, 4/5 HCG 828
UTZ 11.5. 1 miminko, 18.5.-1 srdicko+1bublinka, 25.5. 2srdicka, dalsi KO uz na gynekologii 8.6 jedno miminko zůstalo u maminky

Miradka...6/08 laparoskopia, endometrióza 4. stupňa, 9/08 1.IVF, 2 vajíčka - 2 embryá (morula a 8 bunečné) - negatívne. 10/08-03/09 GnRH analogy, MS 05/09 - 2.IVF. 6 vajíčok - 6 embryí. 2 morulky na ET. 9.6 TT pozitvíny, 423hcg. 11.6 KO OBI 1152, 15.6 okolo 4400, KO 22.6 - posledná návšteva Brna

Snahapada... KET 05/2009

Simulin...5/09 - 1.IVF stimulace Gonal a Decapeptyl, 17 DC - OPU 7 vajíček - 3 embrya, 21 DC ET - 2 embrya
( morula a 8 buněčně ), KO 10. 6. TT pozitivní, hcg 928, 12. 6. - hcg 1802, 16.6. - hcg 6696, KO 25.6.

čekatelky a snažilky:
Hanulamarkova.....2001 missed abort (MA) v 19 tt., 18.3. 02 početí naší berušky (24.10.2002 se narodila), 2005 2x anembryomola - revize, 2006 MA v 12 tt. - revize do 2009 pauza na regeneraci (nejvíce nervů) 1.IUI 28.3.2009 Užívám Elevit pregnyl, Prednyson, Kyselinu listovou a od 1.4 Utrogestan, KO 10.-11.4 krev negativní, konzultace před případným IVF 20.5., užívám Elevit pregnyl, Kontryhelový čaj, Kyselinu listovou
15.6 začínám s HA, následně stimulace na 1.IVF

Gabina79.......09/2007 revize po missed, endometrióza, anovulace, azoospermie, 1.IVF 10/2008 - krátký protokol - 7 embryí - ET 2 blastocysty, 5 mražáčků, //, 11/2008 revize po missed, laparoskopie; KET (2 morulky) 3/5, krev 15/5 negativní. Konzultace 11.6., 2.IVF červen/červenec. Užívám: Babyplan, zinek, kontryhelový čaj, Super omega, kajenský pepř

Eva.a.....problémy se štítnou žlázou, partner asthenooligoteratozoospermie, IVF snad na konci léta. Užíváme C, E, Selen, Zinek, Spirulinu

Chrobáček......asthenoteratozoospermia, příčina: nezjištěna, 1.IVF+ICSI+PK červen začátek stimulace 29.5.2009 Gonal + Decapeptyl OPU 9.6. 4vajíčka ...ET snad 13.6. máme dva bojovníčky

Sajmona... 4/2009 IUI - krev negativní; od 7.5.2009 stimulace inj Fostimon...iui?

Sune.... 03/09 IUI-negativní, 03/09 lapar. zjištěna endometrióza, syndrom PCO, neprůchodný vejvocovod. Nyní beru Dostinex na snížení prolaktinu, duphaston,kyselinu listovou. Předpokládané IVF červenec 09

Žabička007....endometrióza - jejím následkem mimoděložní, 1. 4. odběr vajíček, 1. IVF, 6.4.2009 ET, na krev jdu 20. 4. 2009, krev negativní, konzultace na 2. pokus IVF 17. 6.

Chanel.....
Tortojs....10/2008 1.IVF 2x9-ti buněčná embya. Krev negativní, 4/2009 2.IVF ET 2 morulky 20.4. krev opět negativní. Další předpokládané IVF podzim 2009 až jaro 2010 po nabrání sil a cvičení Mojžíšovky.

gabina79
22. čer 2009

další vyšetření už nejsou...ptala jsem se minule Vrány..

chrobacek
22. čer 2009

aha já myslela, že se ještě neco dá ohledně tech potratů .... nebo manželovi dna fragmentaci spermií atd

gabina79
22. čer 2009

Přijde mi, že doktoři ti nic nenabídnou sami od sebe, prostě ti řeknou, že se to stává, že je to časté, že to nemusí mít žádnou specifickou příčinu....blablabla

canette
22. čer 2009

Ahoj holky, jsem tu úplně nová, dnes jsem se byla zaregistrovat na OBI a vzali mi první vzorek na hormonální profil. Poradíte mně, za jak dlouho od této chvíle se může přistoupit ke stimulaci? Díky a hezkej den !!! 🙂

chrobacek
22. čer 2009

no to je bezva a co jako ???? ty se budeš snažit dokud ti nehrábne.... to je fakt supr....možná, že nejlepší cest je fakt ivf kde si tě hlídají jsi narvaná utrošem atd

chrobacek
22. čer 2009

Den po ovulaci průměrná hladina hCG typický rozsah
14. 48 mIU/ml 17-119 mIU/ml

chrobacek
22. čer 2009

tak to by měla být zítřejší hodnota jestli test nebude pozitivní tak se tím fakt můžu rozloučit ach jo....

chrobacek
22. čer 2009

canette ahoj..... podle výsledků canette podle toho jak se s lékařem domluvíte .... ty máš už za sebou vyšetření jinde?

simulin
22. čer 2009

chrobi, ty jsi ale číslo, nejsou náhodou tvým koníčkem čísla a statisky? 😀 Ještě se prosímtě s níčím neluč, protože nezáleží na číslech, ale na tvém tělíčku, ty jsi 9 den po ETu a to ještě nic není, kolik holek mělo druhou čárku až 12 a více den. 😉 Já se z tebe picnu. Ale jinak tě chápu, uvidíš bude to dobré. 😉
gabi a ty prosímtě nezoufej, zatím se přece prcošek drží, když není ms. Vím, že to není jednoduché a že se člověk cítí strašně zoufalý a bez naděje, ale proč si to připouštět už teď, když ještě bojuješ. 😉
HOLKY BOJUJTE OBĚ A NIC NEVZDÁVEJTE PŘED BOJEM.

Sun, neboj do porodu určitě pracovat nebudu, a 😀 le chtěla bych vydržet co nejdýl, pokud teda bude vše v pořádku. Sun a ty jsi chodila do práce, když jsi byla těhotná a to tak brzy ráno? Tak já naštěstí vstávám kolem šesté, to se docela dá. 😉
canette, přesně jak píše chrobi, záleží jak ti vyjdou výsledky a pak na domluvě, pokud budeš mít krátký protokol začíná se stimulovat myslím 2DC s dlouhým p. nemám zkušennosti, ale je prej šetrnější.

chrobacek
22. čer 2009

sim no jo matika to je moje 😀 😀 😀 no já se snažím se je tam nějak vyrobit ty dvě 🙂)))) třeba jsem fakt nějaká dopomala teda ty mimča uvnitř, manželovi jsem říkala, že jsou bez tak líné po něm 🙂)) nechtějí vyrábět HCG 😀

gabina79
22. čer 2009

Chrobi, mě by zajímalo, kde na ty čísla pořád chodíš, to máš nějaké hooodně zajímavé stránky 😉
Sim, ještě nic nevzdávám, ale takto to se mnou prostě vypadá a nejsem spokojená s přístupem doktorů, i když je mi jasné, že to tak berou všichni....
Ahoj Canette, vítej mezi námi a hodně štěstíčka na výsledky...jaký máte problém??? Nebo ještě nic nevíte a jen se vám zatím nedaří???

chrobacek
22. čer 2009

😀 😀 😀 různě

Gábi toto rozčarování chápu můj manžel má to stejné je nasranej, že neví proč má takové spermie najednou a bez příčiny a že nikdo dál nebude zkoumat proč to tak je.....

simulin
22. čer 2009

chrobi, tak ta matika fakt na tebe sedí. 😀 Jenže mimi přece není matika 😉 Ale jestli ti to pomáhá, tak proč ne a neboj toho hcg se nakonec určitě nějak dopočítáš. 😉 😀
Gabi, tak s tím přístupem doktorů nemám moc zkušenností, jsem na obi chvíli a moc vyšetření mi nedělali, ale jinak jsou moc příjemní. 🙂 Možná chybí jen komunikace.... ☹

gabina79
22. čer 2009

Sim, ani tak nemluvím o Obi, tam jsou všichni moc příjemní...a navíc mi alespoň nabídli řešení v podobě ivf...

canette
22. čer 2009

Chrobi, Simul, Gábi, díky za uvítání. Máme už dětí jako smetí, každej z předchozího manželství, ale chtěli bychom ještě spolu jedno mrňavý štěstíčko. Když se chvíli nedařilo, šel můj skoromanžel na spg - ta ten vyšel hodně špatně. Opakovaný vyšel úplně stejně, takže nám v podstatě okamžitě - taky vzhledem k našemu věku - doporučili ICSI. Můj partner nejprve navrhoval dárce, protože si přečetl, jak může dopadnout stimulace, ale pak jsem ho přemluvila, že si jedno kolo dáme, a pokud by to nevyšlo, zkusíme IUI s dárcem, pokud jsem tedy já v pořádku. No a když ani to ne, necháme to plavat a budeme se věnovat aktivitám, které máme oba rádi. Teď to tady líčím, jako že hrozně v pohodě, ale myslím, že až půjde do tuhýho, budu mít stejný nervy jako vy všechny tady.

chrobacek
22. čer 2009

sim jo já to potřebuju mít podložené číslama jsem ekonom 🙂)) tak asi proto 🙂

chrobacek
22. čer 2009

canette tak myslím, že vám nic nebrání a další cyklus můžete jít na ivf pokud budeš mít hormony OK tak to budeme stimulovat všichni 🙂)))