CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

simulin
31. srp 2009

Chrobi, ozvala bych se dřív, dojeli jsme totiž v pátek, ale tak mě tyto tři dny bolely záda a od toho i hlava, že jsem něměla ani sílu ten počítač zapnout.
Mir, mám se dobře, až na ty bolesti zad a hlavy-patáky jsem zatím nebrala, ale jeslti to tak půjde dál, tak asi budu muset. 😒 Na dovči perfektní, hned bych jela zase a bříško, roste a roste..... hned jak budu mít volno a čásek, dám se do albíčka a vše zdokumentuju. 🙂

A co tady nového, doufám, že jste všechny v pořádku? Moc vám držím pěstičky a těším se na další nastávající maminy. 😉

lucka.adis
31. srp 2009

Ahoj holky, tak jsem dojela z Brna... byla jsem v práci-odevzdat lístek na peníze, no jsem ráda, že už jsem doma. Šéfka no coment 🙄 ale z holkama z druhé směny jsem se nějak zakecala, se rozplývali nad mým bříškem a nad fotečkama z UTZ 😵

Chrobi, takže je to na dobré cestě? SUPER, držím dál palečky!!!!!

Saj, držím palečky na Středu 😉

Miradko, ty máš ale krásné bříšenko 😅 😵 😵 já tam dám taky dneska svoje, akorát mi to oproti tobě přijde, že ho mám jako balón 😀 😀 a to tam mám jenom jedno mimčo.

chrobacek
31. srp 2009

Sim no ty záda a hlavu ti teda nezávidím stejně mi připadá, že na ty bolesti hlavy vy těhule dost trpíte co?

dakaj
31. srp 2009

Chrobi ,mražáčky nemáme.Teť pujdu na zahradu něco podělat ,když už je tam tak pěkně.

sajmona
31. srp 2009

Sim ahooj vitame te z5 z dovci🙂 a co zabka,ta na nas nejak prdi🙂 a Hanula taky.

chrobacek
31. srp 2009

Dakaj ach jo ... tak do středy ještě nezoufej

chrobacek
31. srp 2009

dakaj já se právě ptám jak debil protože tam se mnou v pátek byla dárkyně a teda docela děs neví nic ... kolik jich má ... nic

simulin
31. srp 2009

Mir, tak bříško už jsem stihla skuknout, je moc pěkné 🙂
Chrobi, no já s hlavou moc nemám problémy, až teď poslední tři dny, ale předpokládám, že je to od těch zad. Ty mě taky docela přestaly zlobit, no a až teď po dovolené se to zase rozjelo. ☹ Ale řekla bych, že mnohem víc, jelikož když se ohnu a chci se narovnat, tak se musím něčeho přidržet, protože to je fakt bolest. 😝 No snad to nějak rozdýchám a brzy to přejde. 😠

miradka
31. srp 2009

Sim, to je blbé s tou hlavou a záda to je tiež na potvoru, neuvažovala si o návšteve neurológa? Kto to písal, že tam bol a predpísal jej rehabky?
Chrobáčku, máš pravdu, tá halva súvisí s tehotenstvom...
Luci,díky, ale to sa ti len zdá, určite nemáš väčšie ako ja 😀 Nezvládla som si ho dnes ráno odfotiť, takže ráno je o trochu menšie. Som rada, že ráno trochu opadne, je to rozcvička pre pokožku. Nerada by som tie potvory strie, aj keď ma to asi neminie. Luci a natieraš sa? U nás je to taký mapý rituál. Mužík ma natiera a pritom spieva miminkám uspávanku - Macko uško ale po polsky. Mňa to vždy rozosmeje 😀 😵

miradka
31. srp 2009

Díky Sim, som zvedavá na to tvoje a nemáš problémy s nedostatkom horčika? Ja mávam posledne hrozné krče v nohách...užívaš mamavit?

simulin
31. srp 2009

Saj díky, už mi bylo po vás smutno. Jinak moc fandím na OPu a ať jsou krásná vajíčka. 😉

sajmona
31. srp 2009

Chrobi ja jsem minule taky rouhlasila s darcovstvim,a doted nevim kolik jich bylo a nic,jen mi rekli ze nebyly vhodny,tak kdo vi,jak to chodi.

simulin
31. srp 2009

Mir, zatím křeče v nohách nemívám, sem tam je mám napuchlé, ale to většinou po práci, spíš mně občas večer trne bříško nebo ho mám takové namožené, že jsem ráda, že padnu do postele a to se mi pak uleví. Mamavit beru, i když sem tam zapomenu. No za 14 dní jdu na k. o., už jsem zvědavá co nového a taky na to zda má můj dr. utz přes bříško 😝 Jinak 2. jdu na krev (tripple testy) a taky k zubařce. ☹ 😒

chrobacek
31. srp 2009

saj... no mě to překvapilo, že jí neřekli kolik měla vajíček ..... to mi připadá divné .... já bych chtěla vědět jak jsem byla šikovná 🙂)

jo dotaz na CIN ... přešlo tě to bolení při čůrání? mě to totiž taky bolí od OPU když mám plnej močák a než se vyčurám.... tak čekám kdy to přestane ....

lucka.adis
31. srp 2009

Sim, vítám tě zpět z dovolené..

Mir, zatím se nemažu, ale začnu, protože už nemám skoro žádný pupík 😀 včera jsem se zhrozila, když jsem si to bříško hladila a ona ta dirka na pupíku je tam ohodně menší a pupík se nějak ztrácí 😀 😀 zítra začínám 17tt tak jsem zvědavá, jak budu vypadat za 2-3 měsíce 😝

Jinak já holky beru taky mamavit vitamíny a beru je teda poctivě + i to železo 😉

sune
31. srp 2009

krásné poledne holčiny 😉
Sim, tak to je fajn, že jsi se vrátila v pořádku. říkaly jsem si tu, že bud dovolené nebo nemocnice. samozřejmě, že jsme ti přáli tu dovu! Nemáš ty záda třeba i prochladlá?
Mir, už máš hezký pupík, na dvojčata zatím ani nevypadá 😉 . řekla bych asi, že máte s ywou stejný,co? Sim, ty máš taky nějakou fotečku bříška? že bych se inspirovala 😉
Cin, já taky nevím, zda budu testovat. Možná asi po neděli to zkusím a na krev pojedu o den později, než mi řekli, protože to už se mi vrátí manža. Tak at jsme na to kdyžtak dva. Mě bolí záda a obča mě projede bolest -vaječníky, děloha, tak moc doufám, že je to dobré znamení 🙂 A taky brečím u každý blbosti,ale to je hormonama.Dělá mi to i když to mám dostat.
Saj, vše nejlepší k narozkám, hodně zdraví, štěstí a at se ti vyplní sen a vyjde ti to hned tento pokus! Bud ráda, že nemáš nějak moc folik,tyto budou o to víc kvalitnější. To už jsme tu zjistily, že je lepší méně-kvalitních. Tak držím pěsti na opu,at je máš krásné 😉
Chanel, jak jsi dopalda na sonu?
Chrobi, super!!! vidíš, říkala jsem, at nezoufáš, že to dobře dopadne. mám radost, že se oplodnili všechny a budeš mít taky morule, uvidíš!

chrobacek
31. srp 2009

tak holky ☹ no čekala jsem to lepší ☹ 3 x 6b a 1x 4b

simulin
31. srp 2009

Luci, díky. Máte moc pěkné fotečky z dovči. 😉 Luci, já bych ty patáky jedla poctivě, ale v poslední době, když vidím to malé kulaté, tak se začnu nadavovat a to ten paták ještě nemám v pusy. 😖 Jinak ještě beru granulky Dologran, je tam vápník, hořčík, atd..., teď nevím, jeslti i to magnesium.
Mir, a co ty budou nějaké z Macochy?
Holky a co naše Žabka a Haňule, nikde je tu nevidím, i když pořád jsem vás nezačala dočítat. 😝

lucka.adis
31. srp 2009

chrobáčku, oni to doženou... neboj 😉

sune
31. srp 2009

chrobi, mě tentokrát přešly ty bolesti i močáku až tak za 5 dní. Do té doby jsem se u čůrání kousala do rtu, nevěděla jsem už, jak si zmírnit tu bolest.
Sim, ty jsi myslím brala taky ten Dologran,že? Já nevěděla,co si koupit za vitamíny. Mám ted hodně zvýšenou alergii na mléko, tak jsem chtěla něčím ten vápník doplnit. obsahuje i hořčík a železo, beru výšenou dávku a myslím, že ho můžeš i ty, jako těhule. 😉

chrobacek
31. srp 2009

bojím ☹

chrobacek
31. srp 2009

sune no tak hlavně, že to přejde 😉

zabicka007
31. srp 2009

Holky,pořád mi doma nejede PC,musím koupit nový notebook,jenže můj P chce všechno vždycky v klidu promyslet,porovnat ceny atd. takže to bude asi běh na delší trať,takže na internet si chodím do práce 😅
Luci,tobě odpovídám po delší době - už chodím ke své doktorce, z OBI už mě vyhodili 🙂 Zrovna dneska jdu na kontrolu,tak snad se dozvím dobré zprávičky
Cin,moc ti držím pěsti na testík ať tam jsou //, jinak chtěla jsem se zeptat,jestli to teda není tajný,o jakých projektech jsi psala? Dělám dotace z EU,které jsou celé o projektech,tak mě napadlo,jestli nemáme stejnou práci?
Chanel,já musím říct,že se cítím skvěle,jinak ten stav těhotenství prostě popsat nejde...nevolnosti jsem měla jen asi týden,sice trošku problém se střevama,ale to všechno mi stojí za to...brzo to zažiješ taky 😉
Chrobi,tobě gratuluju ke krásné 4,jinak mě taky nezvedali dávky ani při druhé stimulce,a vidíš,dopadlo to (a za měsíc mi bude 31 let, takže věkově jsme na tom v podstatě stejně...)
Sune,dvě blastocysty, supéééééér! Jinak jestli tě bolí zuby,tak slivovice opravdu pomůže,nebo vodka,ale co pomáhá určitě,tak to je propolis,ten funguje naprosto na všechno,pokud máš možnost si ho sehnat,tak neváhej,na zuby stačí potřít a je po bolesti!
Saj,psala jsi o dovči u Jedovnic,jednou jsem tam byla v Drválovicích na perfektní chatě s dvěma kámoškama,bazén pro čtyři,posilnovna,kulečník,no úžasný relax. A dodatečně vše nej k narozeninám a ať se ti splní vše,co si přeješ!
Mir,k těm vitamínům,já teď beru ten femibion,ptala jsem se své gynekoložky, jestli ho mám brát i po skončení 1. trimestru,a řekla mi,že samozřejmě můžu,ale ona osobně to považuje za zbytečné,protože všechny důležité orgány jsou už vyvinuty,čili dle jejího názoru už pak nemá cenu něco dalšího do sebe cpát a spíš dbát na zdravější stravu...tak se asi budu držet její rady.

mayllou
31. srp 2009

chrobi.....dík za radu, taky jsem si právě říkala, že bych tam chtěla jet už na to špinění...tak já to teda fakt risknu a myslíš, že mám kdyžtak tej čadové ještě zavolat nebo to mám nechat už bejt a přijet rovnou...aby pak na mě nečuměli, co tam dělám , abych tam pak nevypadala opravdu jak blbec ☹

simulin
31. srp 2009

ahojky Sun, jj beru ho, docela mi chutná. A jak jsi na tom ty, šla jsi nakonec na ETík nebo ne? Mám nějaké resty v dočítaní... 😅

lucka.adis
31. srp 2009

Holky, mám v Albu foto svého bříška 😉

mayllou
31. srp 2009

jinak zdravím SAJ a doufám, že bude OPU v naprostém pořádku, že budeš mít kvalitní vajucha a a co nevidět budeš mít mimisky u sebe 😉 držím pěsti

dakaj....vím, že se to lehce říká, ale drž se holka naše ....třebas to ještě fakt vyjde až z krve....moje kámoška si dělala několik testů a dle nich nebyla těhotná a pak to poznala oprvdu až z krve...takže ještě tu nějaká naděje určtiě je....zatím neházej flintu do žita a uvidíme z té krve.....ale fakt se to stává, že z testu nic a na krvi potom budeš překvapená, uvidíš 😉
vím, že to máš hodně těžký ted, ale opravdu nedělej ukvapené závěry a pokud nepříjde mrcha, tak to nic neznamená!!! takže holka bojuj a drž se!!!

mayllou
31. srp 2009

chrobi nějak jsi utichla ☹ nebooooj, ony to určitě doženou....věř tomu!!!! musíme tomu všemu věřit, určtitě to ještě vyjde....moc ti to přeji, moc

sune
31. srp 2009

ahoj Žabi, těhule naše 😉 To asi máte pc, jak my. Taky už koukáme po noteb. a manža je stejný, jak tvůj přítel., tak to taky jen tak nebude 😉 😀 . A je dobře, že se máš skvěle jako těhule! já bych chtěla taky... Zuby zatím ustaly, s tím propolisem jsem to slyšela už někde. díky za připomenutí. já si ho mazala na obličej. tak se drž, mamčo😉
ahoj Sim, mně taky chutná a četla jsem tam, že je to přirodní forma, tak to se mi líbí 😉 Nemám ráda, cpát se vitaminama, už tak toho jím dost,ale nějak to doplnit musím. Bereš ho 1x/den? Na et jsem šla, bacily jsme naštěstí nějak rozehnali 😉 Vyvinuly se nám 2 blast., zbytek opět odešel, tak moc doufáme, že se pořádně zahryzly a vyjde to už.
chrobi, jasan, že to přejde 😉 .já myslela, že tě nic nebolí, že máš i ten močák v pohodě. Máte krásný emb. 6 b. je nádhera!

chrobacek
31. srp 2009

may jo jsem zklamaná
bojím se že dopadneme jak minule ....

sune jaké jsi je měla v těch 9 ráno jak jsi volala ten 4 den? jo ten močák bolí a minule nebolel, ale fakt jen když se mi chce čůrat .... a pak je to zase OK