CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

simulin
1. zář 2009

Ywus, no s tím účtem jsem na tom podobně, penízky příjdou a za chvilku jsou fuč, teď počkám na výplatu a určitě něco nakoupím. Jinak je tam hodně prodejců, co tě nechají nakupovat 3 týdny a pak ti to pošlou naráz za jedno poštovné, tak to je fajn. 🙂

ywushka
1. zář 2009

sim: jo je to tam tak,ja jsem si ted koupila takovy bryndacek nedavno,ale jeste od te pani chci neco jineho,tak me tu platbu zdrzela!!!

miradka
1. zář 2009

Holky, vy ste maniačky. Ja zatiaľ okukujem a možno tak za 2 mesiace začnem kupovať. Neviem prečo sa držím zkrátka...asi sa cítim málo tehotná 😀 ale až ma poriadne kopnú detičky, tak si to asi konečne uvedomím 🙂

ywushka
1. zář 2009

miradka: tak to jsem strasne zvedava🙂

miradka
1. zář 2009

Ywush, aj ja 😀

chrobacek
1. zář 2009

Holkýýýýý ahoj 🙂))) tipujte tipujte !!!!!

ywushka
1. zář 2009

chro: tipujte?? na co?? jsou 16ti??

chrobacek
1. zář 2009

jóóóó 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sajmona
1. zář 2009

no tipuju ....neeee radši n e ale určo je to super🙂 říkej

chrobacek
1. zář 2009

ywushko jsi dobrá 11,30 si jdu pro ně 🙂)

sajmona
1. zář 2009

tak to je bombáááááá...gratuluju a držím pěsti,přece jen se ta přísnost už na začátku vyplatila🙂

ywushka
1. zář 2009

chro: GRATULUJU!! SUPER!!! TAK UZ UTIKEJ🙂 BUDEME TI DRZET PALECKY AZ DO KONCE!!!!

ywushka
1. zář 2009

ja susim dynove jadra musim je jit hlidat

chrobacek
1. zář 2009

saj jojojojojo jsou to morulky včera byla rodinná porada, že jestli nemají 2 víc jak 12b dnes ráno tak je necháme na misce a já volám a paní mi hlásí, že jsou morule 🙂))))))

chrobacek
1. zář 2009

fakt si mákli ze 6 buněk na morule 🙂))

simulin
1. zář 2009

chrobi, tak to moooooooc gratuluju, jsem tak ráda, že se pěkně vyvíjejí, moc ti to přeju. Tak šup pro ně a honem s nima do pokojíčku. 😉

lucka.adis
1. zář 2009

Ahoj kočky

Chrobi, tak super zprávičky 🙂 GRATULUJU k morulkám, jsme ti to hned tady všechny říkali 😀

sajmona
1. zář 2009

to je fakt supeeeeer....já cítím v kostech že tentokrát na 100% ti to vyjde,už tohle jakej je pokrok 😉

Muschko držím pěsti,vše přebolí,neboj,já na tom byla v červenci a taky jsem to vyddržela ato su cíťa:

😉

simulin
1. zář 2009

já ted letím do města, mám hoodně vyřizování. Tak se tu zatím mějte ozvu se navečer. 🙂
Chrobi, drž se!!!! 😵

chrobacek
1. zář 2009

😀 😀 😀 jo holky mám strašnou radost fakt jsem jim nevěřila, že toto dokážou takže jsou moc šikovné a už u nás určitě zůstanou pokojiček mají nachystanej, peřinku naducanou 🙂))) za dvě hodiny je budu mít u sebe 🙂

chrobacek
1. zář 2009

luci jo ale já jsem posera a bála jsem se jim věřit aby mě nezklamaly jak minule 😉 🙂 🙂 🙂 ale ted jim věřím moc 🙂)))

jdu vás dočíst

cincolina
1. zář 2009

Chrobi paráda ...

canette
1. zář 2009

Ahoj holky a Tobě Chrobíííííííííííííííí !!!!!! Hurááááááááááááááááááááá !!!!!! Držím palce, aby k Tobě hezky přelezly a pak se tam zavrtaly a nepustily se třičtvrtě roku !!! 🙂

lucka.adis
1. zář 2009

chrobi, já jim věřila 🙂 🙂

monulkab
1. zář 2009

🙂 vidím že je tu veselo!!!! 🙂

canette
1. zář 2009

Prohlédla jsem si všechna bříška - no moc pěkný, holky, všechna čest !!! 🙂

canette
1. zář 2009

No a nám ostatním přeju, abychom sem taky brzo mohly vkládat tak hezké fotky. 🙂

ywushka
1. zář 2009

juuu dneska mi prisli takove minikalhoty pro TEA🙂 jeee ty jsem vyhrala na aukru za 70kc i s bodyckem🙂 jsou uplne milenkate!!!

canete: neboooj taky budete,taky jsem v to ani nedoufala a vyslo to....

chro: uz bys mela za chvilku utikat pro ne,at to stihnes🙂 a jak jsou ty tvoje deticky sikovne,aby nahodou nechteli utikat z te misky🙂

sune
1. zář 2009

ahoj holky,
Muschko, moc držíme palce, at to vše dobře dopadne a jsi v pořádku. Pak už budeš hned těhulka,uvidíš 😉
Cin, tak máš nějaké příznaky? nejlepe těhu samozřejmě 🙂 😀
chrobi, super,mám obrovskou radost! tak přeji,at to tentokrát už vyjde. určitě budeš co nevidět testovat 😉

miradka
1. zář 2009

Chrobáčku, tak vidíš, to dohováranie im pomohlo 🙂 Mám veľkú radosť a ešte akú budeme mať my všetci keď nám zahlásič HCG aspoň 300 😀 😝 Krásne dvojčatá 😵 😵