CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

gabina79
14. zář 2009

Sim, tak co? Už ses dovolala? Hned nám dej vědět, co ti řekli a na kdy tě objednali 😉

chrobacek
14. zář 2009

yv jaké teda ´máte vy výsledky je tam pokrok mezi prvním a druhám ivf???

simulin
14. zář 2009

Gabi, bohužel nedovolala, zkusím to ještě zítra, hned ráno a když to nepůjde, zajedu tam osobně!

yvett09
14. zář 2009

Chro- abych pravdu rekla, tak fakt nevim, tam kdyz se clovek nezepta, tak nic nereknou. Rekli nam, jenom, ze se s tim da pracovat. Priste se urcite budu informovat vic. Ale myslim, ze po tom Femigardu se to urcite trochu zlepsilo. Urcite ho zkuste.

yvett09
14. zář 2009

diky za odkaz 🙂

gabina79
14. zář 2009

Sim, tak se hlavně snaž být v klidu. Zítra už se určo dovoláš 😉

chrobacek
14. zář 2009

yv máš to v papírech co jste dostali po obou ivf tam je všechno .....

yvett09
14. zář 2009

aha, 😅 tak to se musim mrknout. dik.

chrobacek
14. zář 2009

my tam máme zlepšení o víc jak 50% při tom propláchnutí ..... ale i na IUI je to málo....

chanel
14. zář 2009

Ahoj holky, dneska je tady teda smutno: Sim, mrzí mě to, že se trápíš,ale uvidíš, že ultrazvuk bude v pořádku, vím, že je to těžké,ale snaž se být v klidu,miminka jsou pak tady ve stresu, držím pěstičky!! A Lucce samozřejmně taky!!!Chrobčo: tak to je v háji, škoda. Asi se už ptám tady po desáté. Jsi rozhodnutá pro laparku? Co Ti řekli, že je vhodná nebo, že máš jít do třetího pokusu? Saj: duch na testu, tak to je výborná věc!! Já mám pořád bolesti na ms, obvzlášt v noci,zatím nic,takže do sebe rvu léky a netestuji. Chrobi: vyznáš se v tom spermiogramu? my máme podle podledních výsledků 35 mil./ml pohyb 20% TPS 5% a embryoložka říkala, že se hýbou,ale na místě....

chanel
14. zář 2009

No ted se dívám na předchozí ivf a to je rozhodně lepší, ten spermiogram

chrobacek
14. zář 2009

chanel si piš že se v tom vyznám.....ale toto je výsledek ted? co jste měli minule? pohyb máte 20% ale všech dohromady a pokud řekla, že na místě tak je to pohyb C a k přirozenému těhu je potřeba pohyb A při troše štěstí B, ale toho A+B 50% takže s 20 je to na levačku .... + morfologie je dost špatná ta by měla být 30%, ale množství máte OK .....docela by mě zajímalo kolik tam máte po propláchnutí ten udaj je tam taky

chrobacek
14. zář 2009

chanel jo jdu na laparku už jo ... protože to je v prdeli totálka takže je něco i u mě .... tak musím .....

chrobacek
14. zář 2009

čadová to řekla na ferovku že by to chtěla laparku a hysterku to se stejně dělá při jednom, že jo... a vzali mi ještě krev na imunologii

chanel
14. zář 2009

aha, imuno mám taky to do tří týdnů....aspon to budeš mít hotové..Ty jsi "železná lady" to zvládneš mrknutím oka!

chanel
14. zář 2009

chrobi: no když mi ebryoložka řekla, že se hýbou na místě, tak jsem si představila,jak by se asi tvářil přítel,který si myslí, že je o.k, a měla jsem co dělat, abych v té "smutné chvilce" nevyprskla...ještě, že je ta metoda ICISI, jinak bych byla v háji ☹

chrobacek
14. zář 2009

počkej a proč si myslí, že je OK ? měli jste předtím jakou diagnozu při prvním spermiogramu?

chrobacek
14. zář 2009

ted máte toto: Asthenoteratozoospermia
jako my

sajmona
14. zář 2009

cin super hodnoty hcg🙂) alespon nějaký dobrý zprávičky 🙂
chanel: ty ještě máš naději,já už jsem začala špinit víc a víc,už mě to drží jen ten utroš,zkusím test ještě zítra apokud nebude čárka víc vidět volám na obi a objednám se na krev at to neprotahuju.
chrobi: holka drž se,chápu jak se cítíš,je potřeba se vybrečet,na tu laparku jít je dobrý rozhodnutí. 😉
petul: dobrá úrodička 🙂 super,to bude z čeho vybírat 😉
Jinak dneska den D opět,aby toho nebylo málo,zase mi pes asi během půl hodky co jsem byla pryč udělal takovou paseku v bytě,já už jsem úplně brečela,tak jsem ji zavřela za trest na chodbu a ta sviňa malá mě rozkousala podpatek na botech co jsemměla 2x na sobě,už to jsou od léta třetí boty....chjooo mám já tohle zapotřebí 😖

chrobacek
14. zář 2009

saj tak to je drsnej ničitel !!!! holka zkus zítra testnout.... ale ona nemusí být ani zítra silnější neznásobuje se každej den.....

chanel
14. zář 2009

Saj: ona se uklidní, je to zvířátko a to nechce být samotné,ale chápu Tě na věci jsem taky háklivá, udělám to stejné,jak začnu špinit neli krvácet jdu tam hned na odběr a ne až v pondělí, to je dlouhý týden a taky to cítím tu ms....Chrobi: tak té diagnoze nerozumím,ale když to shrnu, tak jsou v pr...a neotěhotním přirozeně

chanel
14. zář 2009

a loni v list. jsme měli 60mil, 35 pohyb TPS 50, proto jsem šla dvakrát na iui

monulkab
14. zář 2009

sajmona, copak máte za pesana? to ten náš blboun - asi nejneposlušnější labrador na světě - mě v pátek před tím než jsem stačla dojít od dveří k autu, poskákal čistě vypraný bílý sako, myslela jsem že ho zabiju. On to bral jako super hru, ale já už neměla čas se jít převlíknout, ještě že se už relativně brzo stmívá 😅

chrobacek
14. zář 2009

chanelko tak to je dost podstatnej rozdíl !!!!!!!!!!!!!!! sakra kam mu to šlo ......jak může jít s morfologií tak dolů

chrobacek
14. zář 2009

chanel jo není to na přirozené otěhu ...norma na pohyb je 50% na morfologii 30% takže jste byli cca v normě v listopadu i když i tam byl slabej pohyb....pod normou ale na IUI to stačí

chanel
14. zář 2009

to by mě taky zajímalo, ale , že by mi něco na Obilnáku k tomu řekli a doporučili,to né....kdybys mě neřekla, že máme tu astheno.... cosi, tak nic nevím, kromě toho že se vrtí na místě,ale pak mi po Etu řekli, no tady je na denním pořádku špatný spermiogram 😠 , koupím příteli Zinek,Selen a Éčko a dohlídnu na užívání...přes léto měl dvakrát angínu a v práci má dost stres.

chrobacek
14. zář 2009

jo tak to je možný, že toto to ovlivnilo proto ho nadopuj vitamínama 🙂)) ale jak říkáš oni to neřeší ani u nás nikdo neřekl jé vy jste se zlepšíli .... no tak to je jedno nás to potěšilo morfologie z 1-3 % na 15% je podle mě úspěch.... podle nich je to stejně naprd.... ale pro nás je naděje že se to bude zlepšovat

chanel
14. zář 2009

přesně tak je to naděje! A zelpšení je teda podle mě laika o dost!

chrobacek
14. zář 2009

jj proto nevěšet hlavu a bojovat 🙂) ještě nakopneme mě a povalí to přirozeně 🙂)))

sajmona
14. zář 2009

monulka: francouzskýho buldočka,9 měs štěně,mám ho v albumu 😉 Ale jinak je to mazílek,miminko moje 🙂 už se na ni nezlobím🙂
šla jsem si koupit další mamatest na ráno🙂)))