CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

pilotkaanetka
15. zář 2009

ahoj kočky nějak dlouho jsem tu nebyla 🙂 nejdete někdo v pátek na obi?Asi pojedeme na výlet 😀

sajmona
15. zář 2009

chanel🙂) ucpaný wc🙂) no tak jsem se cítila o víkendu...třeba to jsou dobrý příznaky,ty ještě nestresuj 😉

miradka
15. zář 2009

Sim a keby ti vyšlo z plodovky že budú mať Downov syndróm, necháš si to postihnuté dieťa? Lebo ak by si si ho nechala, tak prečo sa máš stresovať a riskovať plodovku??Naviac prvý test bol v poriadku, takže tá šanca je podľa mňa hodne malá..

elennka
15. zář 2009

ahojda holky.. včera jsem byla na Obi, byla jsem u Čadové, velice příjemná. Zatím jsme se přímo nedomlouvaly, ale jak budu více v poho, tak se mám ozvat.. a podnikla by se IUI. Jinak spermio máme lepší, větší počet a lepší morfo- jen pomalejší.
Saj.. zatím to nevzdávej, myslím na tebe...
Jinak nestíhám, dneska odpo jedu na služebku, vrátím se až zítra večer.. tak Vás budu zase dočítat 🙂

sajmona
15. zář 2009

😉 El: děkuju taky držím pěstičky

chanel
15. zář 2009

Saj: ms se Ti uplně zastavila???

sajmona
15. zář 2009

chanel včera ale dnes uplně naplno rozjela,je to v pr...jinak utroš jsem zkusila polknout...nedoporučuju,jsem jak kdybych vypila litr vína,plete se mi jazyk a sotva vidím,ležím jak mrtvola v posteli a nejsem schopná pohybu. takže budu zavádět i přes ms,ač je to docela nechutný....

chanel
15. zář 2009

to je jasný, ten Utrogestan na mě působí ospale už při zavádění, natož polknout, tak hodně pij, at je rychle vstřebaný...je to nechutný,ale raději zavádět. Uvidíš, třeba i tak to dobře dopadne, musíš věřit, dokud nejsou výsledky z krve, počkala bych..!Takže Ti moc držím pěstičky,aby tam jeden bobís zůstal!!!!!!!

ywushka
15. zář 2009

pilotka: zdraviiime!!! Hlavne nam pridej nejake fotecky amalky!!!

saj: tak lez a nic nedelej!!

simulin
15. zář 2009

Mir, no trošku jsi mě zaskočila. Samozřejmě bych se o tom poradila s manželem, ale jelikož se mě dneska snažil trošku rozveselit, tak z něho zase vypadlo to, že:,, co už tak jedno bude normální a druhého budeme mít vietnamce,, tak jsem se zasmála a řekla jsem mu, že je blbý. 😝 Tak z toho předpokládám, že by jsme si miminka nechali. Ještě před tím, než jsem otěhotněla a občas uvažovala nad tím, kdyby jsem měla postižené dítě, byla jsem rozhodnutá, že bych ho dala pryč. Mamča totiž pracovala na Velehradě s postiženými dětmi a občas mě tam brávala, protože mě neměl kdo hlídat, bylo mi těch dětí strašně líto a moc mě to užíralo. A od té doby jsem měla zafixované, že bych to asi nedkázala mít takové dítě ☹ Prostě oni potřebují povzbuzení a podporu a né lítost. Ale moc doufám, že bude vše v pořádku.

lucka.adis
15. zář 2009

Sim, uvidíš co ti řeknou v Pátek, každopádně neztrácej naději a buď v klidu. Mě se to lehce říká, že...ale i já jsem hrozně nervózní, kdy zavolají a co uslyším. Nejhorší na tom je to, že fakt nevím, kdy budou volat 😕
Jinak je pravda, že odběr plodové vody je i částečné riziko, ale jenom 1%...proto musí člověk odpočívat po zákroku a vylézat z postele jen na wc a na jídlo 🙂 jde o to, aby se zacelila ta ranka v plodovém obalu a nejlépe tomu pomůžeš právě tím, že budeš opočívat a budeš mít klidový režim.

lucka.adis
15. zář 2009

Jinak nad takovými otázky přemýšlej až budeš vědět na čem jsi.. teď se tím budeš akorát tak užírat a budeš víc nervózní. Já osobně si neumím představit, že bych to dala pryč-teď, když ho člověk cítí a viděl na ultrazvuku, jak je spokojený. Je to těžké rozhodnutí, ale tak jak mi to říká i můj manžel..... budeme to řešit, až nám opravdu řeknou, že mimčo má nějakou tu vývojovou vadu. Do té doby nad tím prostě přemýšlet nebudem a ty to také nedělej!!!!!!

monulkab
15. zář 2009

Pání, riziko je jen 1%???? to jsem netušila, myslela jsem že je to podstatně víc!

lucka.adis
15. zář 2009

monu, záleží samozřejmě kolik je ti let...

simulin
15. zář 2009

Luci, přesně tak, nechci to řešit teď, ale až pokud by bylo jisté, že něco není v pořádku. Proč se taky užírat a trápit dopředu. Jsme silné holky a naše mimina taky. 😉

chrobacek
15. zář 2009

saj a není to mrchu moc brzo??? jaké míváš normálně cykly?

lucka.adis
15. zář 2009

Tak už máme výsledky a je to holky v POŘÁDKUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU 😵 😵
Já se normálně rozbrečela, když mi to manžel říkal 😀

Jinak zamnou došel s tím, že mu volaly a když to zvedl, tak mu řekli: Dobrý den, tady genetika Brno. No víte, bohužel ... a on hned na sucho polknul a nevěděl co bude dál..až potom mu řekli, že musím jít znovu na odběr, že jak mi ho brali 11.9 tak že tam bylo málo buněk atd. a nic víc mu neřekli. Takže zamnou došel s tím, že budu muset znovu na plodovku 😲 😲 mě v té chvilce normálně hráblo a nějak tomu nevěřila. Tak tam volal znovu a oni mysleli krev, jenomže to mu neřekli...takže velká úleva a potom hned ty výsledky, že je všechno v pořádku 😵 😵 takže akorát buď ve Čtvrtek nebo v Pátek jdu na tu krev, ale to už bude v pohodě..nemá to nic společného s miminkem.

ywushka
15. zář 2009

lucka: GRATULUJU!!!! Mocinky moooooooc!! Vidiiis jsem ti to rikala!!

Ja jsem ted ocistila dve kaceny co budu pect na ty manzelovi sobotni narozeniny. V sobotu mame velkou party 😀 !! Dneska jsme nakoupili nejake piticka a takove ty veci jako bramburky a podobne,v patek jedeme pro zakusecky a dort a v sobotu dpoledne vyzvednu rautr ktery jsem si nechala pripravit!!🙂 Ted jdu do postrele a budu asi patchworkovat🙂 at se nenudim a hlavne si chci odpocinout!!🙂

monulkab
15. zář 2009

lucka...taky se přidávám ke gratulaci! 😀

petula82
15. zář 2009

Luci,také gratuluji.Já už volala,zítra mám ET

ywushka
15. zář 2009

lucka: a to pohlavi???

chrobacek
15. zář 2009

Lucko huráááá ale říkaly jsme to 🙂))

Pet a jak vypadáte???

ywushka
15. zář 2009

pet: Gratuluju a budeme ti drzet paleeeecky!!! uplne vsechny co mame!!

lucka.adis
15. zář 2009

Holky, mám to na koníkovi na hlavní stránce v Albu co čekáme... je tam fotka jako hrom 😀

chrobacek
15. zář 2009

😀 😀 holku to my vímeéééééééééééééé 😀 😀 😀

petula82
15. zář 2009

No holky zůstaly nám dvě pěkný.Dvě stačí.Ostatní byly po oplod.nějaký špatný.Tak to snad budou siláci.Jdu obědvat

irminka
15. zář 2009

luci: jjééééééé, to je paráda, já jsem ti to říkala, že budete ok a holčičku? No supeeeer, páreček, paráda 🙂 🙂 🙂 🙂

irminka
15. zář 2009

petula: tak na zítra držím palušky at se mimísci zakutají do peřinky a vydrží 9 měsíců v maminčině bříšku 😉

lucka.adis
15. zář 2009

chrobi, ty jsi fakt detektiv 😀 😀

Peťko, určo to budou bojovníci!!!!! Budu držet palce!!!!
Jinak jdu taky obědvat 🙂

irminka
15. zář 2009

já jsi udělat rybku

joa ta ségra mají starorůžovou fasádu, chtěla trošku jinou, ale když je to nové, čisté, tak je to také hezké 😉