CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
18. zář 2009

zdar jdu vás pozdravit před odchodem z práce 🙂 měla jsem dnes trochu honičku 🙂)

simulin
18. zář 2009

Ahojky,
tak se konečně hlásím. 😝 Tak že miminky vypadají obě v pořádku, paní doktorka jim skontrolovala všechno od hlavy až k patě. No byla jsem tam snad 30 min. 😅 Taky mi vyhodnotila rizika na I. trimestr a II. trimestr a vše vyšlo negativní. 😵 Moc se mi ulevilo a jsem teď mnohem klidnější na další kontrolu jdu 15.10. 😵 😵 Jo, jen se jí nepodařilo zobrazit žaludky, ale říkala, že tam určitě jsou, pode plodové vody a bublinek co vypouštěly mimija ( nějak jsem to nepochopila ) ale snad tam budou, příště je bude kontrolovat.
Jinak jsem 19+0 a čekáme dva chlapečky. 😵
Teď se jdu na chvilku natáhnout, neboť jsem hotová, tak že večer si vás dočtu copak je nového.

irminka
18. zář 2009

supeeer,paráda, další chlapečkové, moc gratuluji.........já jdu také za dva týdny, jednomu také nešel vidět moc žaludek a druhému nosní kůstka 😉
A jména?

cincolina
18. zář 2009

Ahoj Sim,
moc gratuluju, že všechno dopadlo dobře a hlavně ke KLUKŮM, teda tady je úplná chlapská převaha 😉
Já jsem se byla chvilku projet na kole (prosím nekamenujte mně, ale hýbat se prostě musím 🙂 a teď dělám mužovi k večeři švestkové knedlíky.

irminka
18. zář 2009

cinco: také se dočkáš a já si fakt myslím, že tam budeš mít dvě 😉

cincolina
18. zář 2009

irmi, nestraš 😀 . že by na to mohlo mít nějaký vliv to kolo? 😉

irminka
18. zář 2009

ale prdlajs, jen si to myslím.....ale ty by jsi se nezlobila,že?

cincolina
18. zář 2009

no kdepak... byla bych mooooc ráda. no uvidíme v úterý. Holky, krásný páteční večer.

irminka
18. zář 2009

Také všem přeji hezký zbytek dne, jen si ho hezky užijte...já jsem sama samotinká, manža přijde až zítra ráno se služby, papapappa

ywushka
18. zář 2009

sim: gratuluju!! Parada🙂 dalsi kluci do party🙂

By me nikdy nenapadlo,ze zkoncime cele odpoledne s manzelem u sledovani tenisu,ktery jeste do ted nezkoncil,on je do nej tak zazrany ze snad ani nedycha🙂. Me teda zacaly bolet zada,tak me je trosku promasiroval,ale to jsme ho musela pekne ukecavat a jeste mel porad vymluvy.🙂 Jinak hlasim odchod do postele tak dobrou noc🙂

sajmona
18. zář 2009

sim: vidíš že je to ok🙂 gratuluju,zatím převaha kluků koukám 😉

sajmona
18. zář 2009

mohul🙂 té kamošce je 15 let🙂 jo to je ten pílej ďáblík,co mě klidně čůrá na noťas,člověk by to do ní neřekl,že?vypadá tak inteligentně 😀

sajmona
18. zář 2009

monul🙂 promin za hrubky🙂 su asi mimo dneska 😀

petula82
19. zář 2009

Dobré ráno.Tak co Chanel? Jak je?

ywushka
19. zář 2009

Krasne dobre ranko a prijemny cely den!!!🙂 Dneska mame tu manzelovu " velkolepou party" 😀 ,musime zajet jeste do kaufu pro ovoce a pomalicku to tam nachystat!!paaa

simulin
19. zář 2009

Hezké ráno,
dneska vypadá, že bude zase krásně a teplo. 🙂
Holky, ještě jednou děkuju všem za podporu, jste moje zlatíčka 😉
Ywus a Mir, já taky chodím na kontrolu cca po 3-4 týdnechi, teď mám jít ke svému gyn. 13.10. (myslela jsem, že tam půjdu dřív, s těma včerejšíma výsledkama, ale říkali že to pošlou poštou ), tak že nemusím no a na ten velký utz ve 20 tt. jdu 15.10. zase do Zlína.
Mir, jinak jsem se dívala do papírů na výsledky z toho Zlína a mám tam napsané datum oplodnění 22.5., ale já měla OPU 24. 5., tak že nevím jeslti mě sestřička špatně slyšela...., musím jí to tam příště nahlásit, co kdyby to mělo nějaký vliv na výsledky... 😕 no, doufám že snad ne, jsou to jen dva dny. 😎
Saj a kdy odjíždíš do těch lázní a kdy se vracíš. Kdyby byl nějaký srazík, tak doufám, že to stihneš 😉
Chanelko, tak ja je a co mrška? Doufám, že se drží daleko od tebe.
Petul, gratuluju k embryjkám, pěkně si je hýčkej. Já měla taky jedno osmibuněčný, tak držím palečky. 😉

monulkab
19. zář 2009

Dobré ráno!!!!!!!!! 😀 (pro mě sice pracovní, ale co už)

lucka.adis
19. zář 2009

Dobré ráno kočky,

nooo, nevím jak u vás, ale tady to na teplo moc nevypadá. Venku fučí studený vítr a je pod mrakem, ani sluníčko nevylezlo 😠 tak ještě uvidíme.
Večer jsem nemohla vůbec, ale vůbec spát..pořád jsem se otáčela z jednoho boku na druhý a nemohla jsem prostě usnout. Asi to dospím během dne, pokud teda nenaplánujem nějakou akcičku. např.Hornbach nebo Bauhaus ohledně kytiček do truhlíku 😀 😀 na podzim.
Manža ještě spí, teď toho moc nenaspal, má moc práce a pracuje každý večer tak do 4do rána, takže jsem ho nechala v posteli.

Sim, gratuluju k dobrý výsledkům!!!!!! Super, že ti to dopadlo dobře i mě se ulevilo 😵 a ke dvou chlapečkům VÉÉÉÉÉLKÁ GRATULACE 😉

Já jdu na spešl UTZ v Pondělí a ve Středu uvidím malou znovu na normální kontrole u své dr.tak snad bude všechno v pořádku. A na kontrolu chodím do těhu poradny za 3-4týdny.

ywush: užijte si tu velkolepou oslavu 🙂

Chanelko, tak jak je kočko? Doufám, že mrcha zapomněla cestu k tobě a nenajde ji dřív než za 9měsíců 😉

Peťul, také gratuluju k ET a k embryjkám, tak ať se pěkně drží.

petula82
19. zář 2009

Děkuju holky.No snad se jim u mě líbí.Dneska mě od rána sem tam píchne na pravý straně.Jinak jsem po tom ultro.nějaká ospalá.Mějte se hezky.Chanel,tak co?

irminka
19. zář 2009

Sim: ty jedna tajnůstkářko - co ty jména?

Ywus: tak si to dnes hezky užijte a hlavně, žádné stresy....

Lucka: jejda, a co dělá manža tak dlouho do noci?

Monul: tak to ti teda nezávidím, teda tu práci v sobotu...A co děláš, teda, jestli to není tajné 😉

Petul: držím palušky at se mimísci hezky zahrabou do peřinky a vydrží 9 měsíců v maminčině postýlce

My dnes máme zase klidový režim 😀 - manža bude jezdit kamarádovi svatbu, byli jsme pozvání k svatebnímu stolu, ale já opět jedu s malým na mistrák, takže to obstará mužík a navečer máme jít k dalšímu kamarádovi na kulaté narozky, takže celý den v čoudu, alespon nám to uteče 😉

lucka.adis
19. zář 2009

Irmi, dělá v počítačové firmě a je to programátor atd. má toho trochu víc v názvu a já blb to neumím napsat 😀
A většinou pracuje večer, protože přes den se věnuje Adamovi, když ho dovede ze školky a pomáhá i mě, takže nemá čas aby pracoval..až usnem, tak jde na to 😉

ywushka
19. zář 2009

lucka: a proc si nedas na tu tvou holcicku jmeno EVA??:-¨) Ja mam segru evu a nasi chteli ze kdybych byla kluk,tak bych byla adam🙂,meli by jste to tak pekne do parecku 😀

nebojte zadne stresy!!! 🙂 Jsme v klidu🙂,ja tomu jen rikam ze velkolepa oslava,ale to bude jen vetsinou rodina-takze jen par lidi!!! Nakup uz mame doma,jeste me zbyva usmazit topinky a dokoncit kaceny a je too!🙂 Pak to tam jen trosku pripravit!🙂

Jooo chanelko,tak cooo???

cincolina
19. zář 2009

Holky ahoj,
ja jsem si byla po ranu zaplavat a jsem teda hotova, uz jsem neplavala aspon 3 mesice a je to poznat 🙂. Tedka se jdu podivat na Svobodak, kolegove tam maji stanky v ramci Dne vedcu, pak neco pokoupit a dom varit polivku.
Irmi, tak at dobre dopadne synkovi zapas a uzijte si vecerni oslavu
Luci, hezky odpocinkovy den, tady teda na to jak hlasili, ze ma byt pekne taky zatim nic moc
Ywusko, at Vam oslava dobre dopadne a vsichni jsou spokojeni
Petulo, to uz se asi emryjka umistujou 🙂

irminka
19. zář 2009

holky, takže Vám přeji hezký den, u nás už svítí sluníčko a je velmi příjemně 🙂

Cin: ty jsi také divoška, nevydržíš v klidu,že?

Lucko: tak to klobouk dolů pře manžou,musí toho mít plné brýle dělat takhle po nocích, hlavně, že ho to baví 😉

Já jsi ted jdu namalovat něco na tlamičku at se mě neleknou a hurááá do boje....odpo se ozvu, papapapa

monulkab
19. zář 2009

lucka...tady v brně to taky vypadá spíš na déšť než na krásný den...
irmi....dělám ve firmě která se zabývá výbavou interiérů, máme i sobotní provoz, takže tak, kdybyste někdy něco sháněli ..... 😉 😀 tak jsem k dispozici 😀

lucka.adis
19. zář 2009

ywushko, ohledně jména pro holčičku, to byl fakt boj.. nezhodli jsme se ani na jednom, akorát na té Veronice, takže to bude Verunka 🙂

Irmi, proto jsem ho nechala spát, protože jinak to nedospí... má toho prostě teď moc.

Cin, si myslím, že v Brně to moc na pekný den nebude, ani tady u nás to není nic moc a když to tak vezmeš, tak Uherské Hradiště kde bydlí Irminka není až tak daleko a ona tam má sluníčko 😠
Jinak koukám, že si taky nedáš pokoj a nějaký odpočinek u tebe také nehrozí 😀 😀 kdepak jsi byla na bazénu?
Hlavně opatrně, jo.

Monulko, Jj beru tě za slovo 😀

simulin
19. zář 2009

Irminko, no nejsem tanjůstkářka, jen jsem nad tím ještě moc nepřemýšlela, ale co se mi líbí za jméno je Jiří a to už snad od malička 😅 a taky se tak jmenuje můj taťka, no a manža co tak navrhoval tak Josefa, protože to je zase jeho otec ( i když já bych brala něco jinýho ). Tak že vidím to tak, že to bude Josef a Jíří. 😝 😀

simulin
19. zář 2009

Cin, no ty jsi fakt číslo, ale zase se říká, že plavání v těhu je výborná věc. 😉 Taky bych měla začat něco dělat, aspoň si sem tam poskočit na tom baloně. 😅
Monul a co je to za firmu, máte i internetové stránečky, že bych nakukla. 🙂
Ywus, užijte si oslavu, u nás to vypadalo na pěkné počasí, ale sem tam se objeví i mráček, tak nevím, nevím, hlavně ať neprší.
Luci, Veronika je moc pěkné jméno, jmenuje se tak moje milovaná babička, bydlí ve Frýdku-Místku, příští týden tam jedeme, tak už se moc na ni těším a na taťku taky, ten tam bydlí se svojí ženou.

lucka.adis
19. zář 2009

Sim, kdyby jsi nás viděla, jak jsme vybírali to jméno, tak by jsi nás přirozvnala jako k " reality show " 😀
Mě se taky líbí jméno Veronika, dá se to i pěkně skloňovat (Verča, Verunka..) a mimochodem, ty tvé jména jsou také pěkné 😉

simulin
19. zář 2009

Luci, díky. No nás ta debata určitě taky nemine. 😀
Nehledě na to, že manža nechce vědět co to je, zase byl nakrklej, že jsem si to nechala říct, ale on žije asi sto let za opicema, 😠 ty doby kdy se maminky nechávaly překvapit už jsou dávno pryč, většinou si to nechávají říct. Tak že budu muset vybrat jména i na holky a být nenápadná. 😝 😅