CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

gabina79
1. říj 2009

Chrobi, no nevím, kde jsem ho vzala, ale našli mi ho v pochvě 😖 ...takže pořád nějaké problémy...ale hlavně, že je teď všechno relativně OK 😉
Ahoj Mir 🙂 ...celkem v pohodě, akorát dneska, kdyby mě nepustili, tak asi podepíšu reverz (primář se tvářil jakože by mě chtěl raději pustit až zítra), protože mi dali na pokoj neuvěřitelnou čůzu a to fakt nešlo 😠

gabina79
1. říj 2009

Jé, Monti, ty jsi taky v nemocnici..tak to je škoda, že jsem o tom nevěděla dřív..mohly jsme povykládat...já jsem teda moc z pokoje nechodila, protože mi až do úterka nosili jídlo na pokoj a nesměla jsem chodit, ale pak jsem si všimla, že tam je hodně pokročilých těhulí...a co jsem tak postřehla, tak většinou problémy s tlakem...ty taky? A ještě tam jsi nebo už tě pustili?

irminka
1. říj 2009

Miradko: moc gratuluji k párečku, to jsi mě fakt moc potěšila.... 😉

gabi: vítej zpět doma, hlavně odpočívej....

Cin: a ty také..... 😉

Chrobi: a ty jsi byla kde kočko, nebylo tě dlouho vidět.. 😅

cincolina
1. říj 2009

Gabi, snad máš pravdu a ty mimča si vyležíme 🙂
Já se zvedám jenom na záchod a k počítači abych Vás dočetla. Kamarádka mi dovezla trilogii Eragona, tak čtu a čtu.
A je mi dost blbě od žaludku, což beru jako znamení, že mimčo pěkně roste a produkuje ty správné hormony.

chrobacek
1. říj 2009

irmi schovaná 🙂)

irminka
1. říj 2009

Cin: zkus pořád něco zobkat, nesmíš mít hlad, to je potom nejhorší.......akorát tak na blinkání 😝

Chrobi: no tak, že jsi byla alespon nalezena, špatné by bylo, kdyby tě nikdo nehledal 😉

gabina79
1. říj 2009

Cin, jj, mimča si vyležíme 🙂 ...jediné štěstí, že můžeme doma 😉
Ahoj Irmi, no jo, zase naordinovaný klidový režim, takže zase budu jen polehávat a odpočívat 😒 ...ale jak říkám, hlavně, že nemusím být ve špitále a že je prcošek OK 🙂
Zítra se musím zvážit (vážím se každé pondělí, tak mi tento týden udělali črtu přes rozpočet), tak pak poreferuju...kdyžtak blejsknu i pupík, i když se mi pořád zdá stejný...a že bych se i změřila ? 😀

chrobacek
1. říj 2009

😀 😀 😀 😀

irminka
1. říj 2009

gabi: jen pěkně ležkej a odpočívej, je supr, že mužete být doma, protože v nemocnici je to stres, třeba i skrytý, ale není jak se raději válet doma v peřinách,že? 😉
Klidně se zvaž a změř...Na mě snad asi ani nikdo nemá......zítra jedu na kontr. do Predika, takže potom hodím fota jak chlapečků.tak i břuchu 🙂

irminka
1. říj 2009

jedna: jak se píše s(z)važ asi s,že? Já jsem na to v 5.třídě chyběla a doted si nevím rady... 😀

irminka
1. říj 2009

pardon jejda 😠

miradka
1. říj 2009

Ahoj chrobáčku, rada ťa tu zase vidím 😉
Irmi díky 😵 Inak mám dělohu ako v 32.tt 😀 to ma dr potešil, ako teda budem vypadať v 32tt to netuším asi ako v 50tt 😀 😀 Inak mne je jedno či "s(z)važ" 😀 po slovensky zváž 😝 Do predika to ideš na nejakú spešl kontrolu? To si si sama vybavovala?
Gabi, to je super, že ste v poriadku. Mimčo teda postrašilo 😖
Holky, inak si dávajte na seba fakt pozor, hlavne teraz...ide zima a mňa už bolí v krku, tak sme skočili do lekárne a viete čo mi lekárnička doporučila? Kloktať soľ 😢 😢 nič tam nemali pre tehotné, nevedeli mi nič poradiť 🙄 Keď videla ako som sa tvárila pri vysvetlovaní kloktania tej spešl soli, súcitne sa smiala 🙄 😝

monterka
1. říj 2009

Čauky Gábi,no já se holek ptala jestli neznají tvé příjmení že bych na tebe jukla podala jim info 🙂 Sem pořád v nemocnici ale snad zítra nebo v sobotu mě pustí. Jela sem v neděli na pohotovost,protože sem necítila pohyby a taky kvůli tlaku. Je dobře že už si doma a mimčo je v pořádku!

petula82
1. říj 2009

Ahojky.Mir gratuluji k párečku 😉 ,to byl vždycky můj sen.Mám po kontrole

gabina79
1. říj 2009

Ahoj Monti, tak to je fakt škoda, mohly jsme si to zkrátit...tak snad tě zítra pustí (Kostka říkal, že toho mají na zítra na propouštění hodně 😉 ). Super, že i ty s mimčem si v pořádku 🙂 ..ale pořád musíme mít stresy, co?

monterka
1. říj 2009

No já doufám že mě pustí zítra...už mě to tu neba a těším se domů! Naštěstí na pokoji nejsem se semetrikou ale občas mě štve...no každý máme něco. Jojo,stresy musíme mít pořád ale co by sme pro ty naše miminka neudělali. Hlavně se opatruj a třeba se někdy někde potkáme...v nemocnici snad ne 🙂

gabina79
1. říj 2009

Mir, taky se mi po tom utz ulevilo, i když jsem prcoška neviděla, protože už tam nemají ten druhý monitor pro pacientku....to mě trochu zklamalo, ani mi neřekl, jak je velký, jen kolikátému týdnu odpovídá (a to bylo zase o dva dny míň - připadá mi, že každý utz má jinak nastavené ty míry)...ale to je jedno, uvidím ho už za 14 dní 😉
Jo a já si koupila na bolest v krku homeopatika - homeogene 9 - je to i v příručce pro těhule, takže to si můžeš koupit a nestojí to ani moc

gabina79
1. říj 2009

Monti, ty se taky opatruj...a u Moudrého už se určo nepotkáme bo jsem u něj byla v pátek naposledy, domluvila jsem se s Kostkou 😉 ...tak možná někde jinde 🙂 ...jinak, každá máme něco a každá by měla mít trochu tolerance, pak to jde, ale tady tato děvčica neměla špetku slušného vychování, nejdřív nemohla rozdýchat, že nedostala nadstandard a jak se vyjádřila, hned po příchodu do pokoje, že musí být s nějakou babou na pokoji...a v podobném duchu pokračoval celý den i noc, pak se vyjádřila v mé přítomnosti, že má příšernou ženskou na pokoji...neuměla ani odpovědět na pozdrav, na jídlo se ani nepodívala a zrovna že nebude ty blafy žrát, tak jí tam přítel chodil 4x denně s jídlem (no zjistila jsem, že je protekční a že si myslí, že se s ní všichni poserou)...no děs...ještě, že už jsem doma...a ty budeš brzy taky 😉
Holky, zatím se mějte, přišel mi manža z práce, tak máme co probírat 🙂

ywushka
1. říj 2009

Miradka: no vidis,jednou mi doktorr rikal,ze kdyz je zena alespon trosku vnimava,tak uz dopredu citi co ceka a ty jsi rikala,ze si myslis,ze tam mas parecek,to je naaaadhera mooooc gratuluju!!

Jinak vas podocitat to je na dlouho!!! My jsme dneska byli s manzelem rano nakoupit piti v kaufu,ja jsem si uz pro maleho koupila jeden balik plenecek- no kdyz je maji v akci,tak je tam prece nenecham a pak jsme jeli do brna a nakupovali jeste nejake svetla a malemu nabytek (komodu+skrin+policku) a pak jsem mu koupila takoveho velkeho krokodyla v ikeii-zacali jsme s nakupama v kike,pak jsme prejeli do ikeii,pak zase do sconta a stejne pak jsme nakupy dokoncovali zase v ikeii🙂 ha ha ha utratili jsme co jsme mohli,ja jsem unavena jak nikdy a manzel uz musel letet zase do kamionu neco bude napoustet,jejda to byl zase vylet,jeste ze alespon jsem se stacila posilnit v KFC🙂 mejte se krasne a pak vas podocitam!!

pet: gratuluju k HCG!!🙂

zabicka007
1. říj 2009

Ahoj děvčata, velká gratulace Mir k párečku, já myslím ideální stav ne?
Irmi, tobě kontrola dopadla taky přímo ukázkově, tak je to super, pozitivních zpráv není nikdy dost!
Chrobi ahoj, dlouho tě tu nebylo, nemůžeš nás takhle zanedbávat... 😨 😉 Mimochodem jsem zvědavá, co zjistí Elenka na té pojišťovně
Gabi super že už tě pustili, už jsme o tebe měly trochu strach! A ta čůza, co s tebou byla na pokoji, to je teda nářez, bych ju asi uškrtila stahovací hadičkou, to mám nejradši takový fifleny, já tomu říkám ,,Hvězdy vyhaslý" 😠
No já jsem měla úžasnou noc, ve tři ráno jsem se pohnula a začal mě ale příšerně bolet celej podbřišek, dobrou hodinu jsem jenom ležela ztuhlá na boku a nemohla jsem se ani otočit, jakejkoliv pohyb vyvolal šílenou bolest (a to si myslím, že už jsem zvyklá na ledacos...). Dneska proběhla kontrola u mé doktorky,asi to byla jenom křeč,prý to dělají nějaká vaziva,která podpírají tu dělohu či co,dostala jsem hořčík tak snad to bude dobrý.

irminka
1. říj 2009

oo holky, zase jsem byla u nás v bazárku a nkoupila jsem pro kluky pěkné hadříky, dupačky, světříky, overálky, zítra to nafotím.....

Také beru hořčík, když mně tvrdne více bříško, tak si dám dva potom mám průjem, dnes jsem dostala železo a z toho budu mít určo zácpu...takže jesli budu zabetonovaná nebo posra.á si asi nevyberu 😉

Mirad: s tím Predikem to nemám spešl domluvené, jak jsem tam byla ve 21 tt, tak u jednoho chlapečka nebyl naplněn žaludek tekutinou, byl vyčuraný a vykakaný a u druhého chlapeka nešla vidět nosní kůstka, protože byl špatně otočený, takže pí.dr. řekla, že mám přijít na kontrolu za 3 týdny...tož tak

Ywus, takže super nákupy, jen tak dále......

Zabi: a ty se ako cítiš deučatko? 😉

Monterka: tak ti přeji at tě zítra pustí....

gabi: no ještě ,že jsi doma, takovou kaču bych také asi nesnesla, hold blbí lidí jsou taky lidi... 😝

miradka
1. říj 2009

Gabi, ty máš teda smolu na tie ultrazvuky, ale 2 týždne rýchlo ubehnú a mimčo uvidíš 😉
Ywush, Zabi, díky je to ideálne, akurát až budú puberťáci tak neviem ako to vyriešime s bývaním.
Do albumu som hodila fotečky, mám len holku, pretože chlapček bol špatne otočený, dr mal problémy zamerať všetko čo chcel, ale zvládol to.
Zabi, to bude dobré, aj ja mám občas také stavy, ani ja som sa dnes nevyspala...pravý bok ma fest bolel.. 😒

irminka
1. říj 2009

Mirad: no Mirečka je fakt kjáááásnááá, ještě potom Davídka at máme přehled 🙂

zabicka007
1. říj 2009

Irmi, já se cítím výborně, nebýt toho, že pomale co týden to problém. Jako by nestačilo to neustálé špinění, které už dvakrát přerostlo v krvácení, teď ještě křeče...fakt nevím, čím jsem si to zasloužila 🙂 Můj drahý rozhodl, že už zůstane taška do nemocnice neustále nachystaná, protože tam zřejmě budu víc než doma... 😀 No ale hlavně že malej je v pořádku, dnešní kontrola neukázala nic zneklidňujícího, kromě toho blbýho hematomu....

miradka
1. říj 2009

Irmi, tak to chápem...ani u mojho chlapčeka nevidel nosnú kůstku, teda či je tam roštěp, ale hovoril, že to bude dobré...Bude ešte ďalší takýto ultrazvuk? Nemá byť ešte okolo 30tt? No aj keby chlapec mal roštěp, nešlo by s tým nič robiť, takže tak...som spokojná a v pohode, určite bude zdravý 🙂

irminka
1. říj 2009

zabi: tak poslouchej tvého drahého a jen ležkej a nic nedělej, někdo má hold štěstí, že ani neví, že bude mít miminko a někdo musí mít problémy celé těhotenství......ale hlavně, aby to vše dobře dopadlo 😉
A ty drahá píšeš jako o malém? Takže máš tucha, že to bude chlapeček?

miradka
1. říj 2009

Irmi, Davidka nemám na fotečke ☹ mám len tie 3 fotky

irminka
1. říj 2009

Miradko: to víš, že budeme mít zdravé miminka, to si piš: Mně dr. navhla at přijedu, tak proč bych to neudělala, že? Ano, kolem 30 tt by měl být ještě jeden velký UTZ

miradka
1. říj 2009

Irmi, to by som hneď aj ja súhlasila...tomu hovorím romantika...dívať sa na miminko a ešte 3D, to je proste úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasnééééééééééééééééééé 😵 😵 😵 😅 Hneď by som išla znovu, takto sa možem tešiť aspoňa na 30tt 😉

zabicka007
1. říj 2009

Mir, jááá chci taky 3D!!!!!! 😀
Irmi, píšu jako o malém, ale myslím tím malej prcošek, nebo miláček, nebo šušínek nebo tak, ale tucha mám na holčičku, ale nechci říkat malá, abych to nezakřikla 🙂 No prostě mi z toho trochu hrabe, ale to nic, chocholoušek to jistí 😉