CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
9. říj 2009

Irmi, mrkni ještě jednou 😉

irminka
9. říj 2009

no a už tam je 🙂 asi jsem byla moc rychlá......Verunka je prostě kočka

ywushka
9. říj 2009

lucka: jejda to jsou naaaadherne oblecky

lucka.adis
9. říj 2009

Irmi, děkuju za pochvalu...hned ji to při večerním mazání bříška řeknu 😀

Ywush, 🙂 🙂 🙂

prdecek
9. říj 2009

ahojky holky,

dlouho sem tu nebyla, koukám, že vám ty týdny jen letí. Já už mám po všech vyšetřeních a čekáme jen na výsledky. Nejpozději budou z genetiky a to až za osm týdnů. Dělali vám v Obi testy na Torch?

miradka
9. říj 2009

Luci, krásna holčička, gratulujem k úspešnému utz 😵 😉

ywushka
9. říj 2009

lucka: jejda ja jsem to pochopila tak ze se mam divat na oblecky a ona tam ma fotecku malica!! Se omlouvam ze jsem si toho nevsimla driv,ted se tady sama sobe strasne smeju🙂!!! Je kraaasna!!!

ja se jdu vyvalit uz do postele tak preju vsem dobrou noc

irminka
9. říj 2009

já se jdu také dusit rýmou k superstar...papapapa
Chodůr, to je můj favorit 😉

ywushka
10. říj 2009

Krasne (i kdyz tady hodne mlhave) dobre ranko!! Ja jsem si dneska nejak pospala,jsem se vzbudila az v osm hodin a dost jsem se toho lekla,nejsem zvykla si tak vyspavat! Dneska je tady takovy znamy pochod mezi sklepama a vinohradama,zase jsou tu stovky-asi i tisice (vzdycky tu byva kolem 6000) lidi. Tak to chodi kolem naseho domu...🙂 v ruce maji burcaky....no jo idilka pro lidi,kteri to nemaji a neznaji😀!!

Preju vam krasny den!!

elennka
10. říj 2009

Dobré ráno holky, přeji pěkný den.. Brno hlásí deštivo a ošklivo ☹

cincolina
10. říj 2009

El, ahoj, dnes jsi v práci?
Já jsem právě sundala totálně zmoklé prádlo z balkónu, znovu ho nechávám vyždímat a pověsím v koupelně 😠

lucka.adis
10. říj 2009

Dobré dopoledne, kočeny...

.... i my hlásíme mlhavo, deštivo a ...prostě hnusné počasí 😀 😝
Teď jsem došla se synátorem z obchodu, aspoň jsme se provětrali a já koupila malé punčocháčky, jsou roztomilé a ke všemu prostiskluzové, což asi malá ještě lozit nebude, že 😀 (jsem se nechala inspirovat Ywushkou, má je také v albíčku), synátorovi čepku a také punčocháče, ale už né protiskluzové..

Teď budu vařit a na odpoledne něco vymyslím, aby jsme se neukousali nudou.. co máte v plánu vy?

Cin, to prádlo teda muselo být ale mokré 😝 nezávidím ti to, mě se to stalo jednou a fakt to naser***

Kočky, kdy uděláme nějaký ten srazík?

ywushka
10. říj 2009

Mamina se vrhla u nas na baraku na uklid-zrovna umyva francouzske okno na dvur🙂,ta je teda hodna!🙂 A ja varim🙂 dneska delame plnene papriky!!!🙂

miradka
10. říj 2009

Ahoj holky, u nás leje a leje... ☹ Ale nám to až tak nevadí...mužík penetruje steny a zajtra malujeme. Už sa teším. Dnes skočíme do Kastoramy na farby a omrkneme aké tam majú koberce. No a potom bude romantika...budem si čítať zamilovanú knižku 🙂
Plnené papriky mňaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 Ja robím obed na zajtra - bude farmárska pórková polievka a smažený řízek so syrom a tarhoňa. 😉

elennka
10. říj 2009

Ne, dneska jsem doma naštěstí.. dopo jsem si uklidla, uvařila a teď jsem se byla čučnout ve městě..

ywushka
10. říj 2009

tady je sice zatazene od rana,ale neprsi,je tady ten pochod mezi tema sklepama a tak jsem se tam byla s babickou podivat na takovou prochajdu!! A bylo tam straaaaasne moooc lidi a na kazdem kroku jidlo a burcaky🙂

ywushka
11. říj 2009

krasny den preju vsem!!!

irminka
11. říj 2009

ahojte,
tak já jsem včera strávila se synátorem půl dne v Brně, hráli tam fotb.mistrák. když jsem přijeli k nám do Ostrohu, tak jsme jeli na hokej, manža trénuje děcka, takže jsme se ještě dívali na jejich zápas, potom manža ještě hráli jejich hok. ligu a bylo půl deváté,když jsme přijeli domů...no a začal fotbal a já hotová šla v půl desáté spát......asi 4x jsem byla v noci vzhůru, hoši kopají jak o závod a v 6 jsem byla vyspinkavá do růžova 😠 ......takže prostě super sobota 😉
Mám úvařeno, tak trochu uklizeno a v 11:30 hraje synáček opět hokej. mistrák, takže valíme na stadion, teda jen já a manža, malý už tam dávno je......

Jesli ty moje děti budou hodné, tak to bude asi zázrak, protože my jsme fakt jak poplašnáci.....

Takže všem přeji také hezkou neděli 🙂

lucka.adis
11. říj 2009

Ahojtě těhulky a budoucí těhulky,

to je dneska zase den... pořád prší a já jsem jako přejetá parním válcem, vůbec jsem se nevyspala. Malá tam asi opravdu hrála mistrák nebo už fakt nevím, protože to se fakt nedalo 😔 ke všemu ještě ráno, když jsem zabrala, se uráčila probudit a bylo po spánku.

Snad máte lepší den než já..

Mějte se pěkně, pááááááááá

miradka
11. říj 2009

Ahoj holky,
vidím, že nie som jediná čo som sa nevyspala. Dnešná noc bola fakt úžasná 😠 Išli sme spať neskoro a bola som hore už o 6. Ale poviem vám...to bol teda budíček. Vlastne to bolo asi o 4...idem na wc, ešte v polospánku a tresk...hlavou som vrazila do dverí, pekne stredom - boli pootvorené do polovice. Na čele mám poriadnu hrču a chudák mužík sa tak zľakol, že bez zaváhania vyskočil z postele a išiel ma skontrolovať či som v poriadku. Poriadne ho to vzalo, mám pocit že som si aj bruško trošku udrela, ale mimča sú v poriadku, kopú o 106. Potom som ešte zaspala, ale o 7 som bola už hore. 😒

tak sa majte pekne, jééé, práve zasvietilo slniečko 🙂

cincolina
11. říj 2009

Ženy ahoj,
my dnes byli na krátké procházce na Alexandrovu rozhlednu u Adamova, je tam už nádherně podzimně, ty krásné barvy... zrovna jsme vychytali chvilky kdy svítilo sluníčko. Ale jsem teda hotová, manžel se teď jel ještě projet na kole a já polehávám. Teda co já budu dělat za pár měsíců 😉
A já jsem se vyspala dobře, akorát manžel si stěžoval, že nemůže spát, protože "moc nahlas dýchám" 😀

miradka
11. říj 2009

Cin, na to poznám perfektné riešenie a bohate stačia tie za 3 kačky 😀 😀 http://ochrana-sluchu.eod.cz/zatky-do-usi.htm?s...

cincolina
11. říj 2009

Mir, tak že bych už pro něj měla dárek k vánocům? 😉

miradka
11. říj 2009

Pokiaľ to dovtedy vydržíte? 😀

Holky, ktorý pokojík sa vám páči? Mne samozrejme ten zelený, ale neviem, či sa niečo z toho dá objednať, asi tam zajtra zavolám a opýtam sa na tú tapetu 🙂 Pod tým článkom sú ďalšie krásne návrhy
http://www.styltex.cz/?clanek=98

zabicka007
11. říj 2009

Mir, všechny jsou moc moc krásný, jaj, hned jsem si to uložila do oblíbených a až přijde čas... 😉
Luci, maličká je moc krásná!
Těhulky, a co ty první pohyby? Kdy jste poprvé ucítili mimiško(a)?? Já už se na to moc moc těším, tak ať vím, na kdy se mám těšit 😎

lucka.adis
11. říj 2009

Ahojky, tak nám odešla návštěva (dojela kamoška, kterou jsem dlouho neviděla)..a bylo to super.
Byli jsme se projít i venku, ale je tam fakt škaredě...začalo i znovu pršet 😝

žabi, já malou cítila kolem 17tt, ale to byli jenom takové bublinky, něco jako šumák v bříšku 😀
Pořádně jsem ji začal cítit později-mám to napsané v Albu a to už i cítil manžel.

Mir, mě se líbí ten zelený pokojík 😵 😵

ywushka
11. říj 2009

ahojky holky,snad jste cely den odpocivali vic nez ja!!! Vyjela jsem s manzelem na nakupy do ikeii pro vybavu do kuchyne!!! Jejda penez utracenych pet tasek nakoupenych a stejne se mi zda,ze jsme zase nic neprivezli!!! Jen jsem malemu koupila jeste takovou paradnickou deku se zabickou a nejake kosicky latkove na trideni plenek,kosmetiky a tak!!! Zitra razim (pokud to teda bude jen trosku mozne) do hodonina nakoupit najekou kosmetiku a drogerku,za chvilku se budeme stehovat tak potrebuju nakoupit i nejake pripravky domu a tak!!! Jsem silene unavena z toho chozeni po ikeii bylo tam snad milion lidi a vsem aby clovek porad vyhybal!

zabi: jo tak kolem toho 17tt jsou ty pohyby trolinenku citit!!! Pak uz pozdeji to neni zase az tak prijemne,ale vydrzet se to da🙂

ywushka
12. říj 2009

dobre ranko preju!🙂

Ja jsem zase uz vyspana od pul sedme! A procitam si tady diskuze o tom,kdy mit sbaleno do porodky!!🙂 Mamka tady do me porad huci,ze jsem si nezacala balit tasku,tak se dneska chystam do DMdrogerie a neco malo pokoupit!!! Ona zacala mit problemy v sedmem mesici s predcasnymi porody,tak ted po me chce,aby to mela vsechno uz pripravene!! No jo,mamky🙂!!

Jinak vam preju hezky den (venku je ale hezky hnusne!!)

cincolina
12. říj 2009

Ahoj ženy,
taky přeju dobré ráno, i když při tomto počasí teda... jsem dneska poprvé v práci, tak doufám, že přežiju 😉 . Musím říct, že se na to bytí doma zvyká fakt rychle.

miradka
12. říj 2009

Dobré ránko holky, už som aj ja hore a plánujem si na dnes program. Odpoledne ideme s tchýni do polska, omrkneme koberce, nejaké detské šatičky a skočíme do sekáča. Vraj je tam nejaký dobrý sekáč, kde sa dá nakúpiť na kilá. Za kilo sa platí asi 7 zlotych, tak som zvedavá, či to nie sú nejaké hnusné handry..