CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
24. čer 2009

miradko jo já v to doufám, proto chci jít hned ale nevím jak to mám udělat asi tam zavolám

počkej ale na kartě je že máš přijít jen když není mrcha

miradka
24. čer 2009

Gabi, hcg je len orientačné, tak mi hovorila Čadová, ale určite sú nejaké hranice do ktorých by si sa podľa dňa mala dostať.
Chrobáčku, mňa upozorňovali, že v každom prípade mám ísť na krv. Keď som mala prvý pokus neúspešný, posielali ma k mojmu gyn nech mi vezme krv a dá potvrdiť neg. Bola som z toho tak na nervy, že som si sama zašla do nemocnice a priamo tam počkala na výsledky krvi..odchádzala som s plačom...ale vedela som na čom som.

gabina79
24. čer 2009

Ahoj Sim a díky moc..začínám tomu věřit, tak doufám, že zase nebude zklamání...
Chronáčku, děkuji....a běž na krev i tak 😉

simulin
24. čer 2009

chrobi, tak to mě moc mrzí, ale třeba to ještě nic neznamená.

chrobacek
24. čer 2009

Miradko, Gábi mě dali kartičku a řekli uvidíme se 25.6., ale tam i ve zprávě je, že nemám chodit v případě mrchy a odeslat tu kartičku... takže tam teda zavolám

Miradko a když jsi šla na krev tak jsi měla mrchu?

miradka
24. čer 2009

Chrobáčku, zavolaj tam. To je najlepšie čo možeš urobiť...

chrobacek
24. čer 2009

jo zavolám a zkusím se domluvit na konzultaci

gabina79
24. čer 2009

Miradko, jasně, že je velký rozptyl hodnot hcg, které v daném týdnu můžeš mít...ale tak usuzuji, že když bylo v pátek jen 54, tak teď ve čtvrtek by muselo být min 400, aby to bylo OK...no stejně uvidím, co mi pak řekne Dr....

chrobacek
24. čer 2009

Gábi žádné zklamání prcošek to vydrží !!!!!!! já mu věřím

chrobacek
24. čer 2009

Gábi on se musel v ten pátek stejně teprve pořádně zakousávat když bylo i to špinění pak !!

miradka
24. čer 2009

Chrobáčku, hneď keď sa mi rozbehla...možno zmenili postup, asi mali fakt málo prípadov kedy žena krvácala a bola pozitívna. Inak to nechápem...

gabina79
24. čer 2009

ale už teď vím, že to bude dlouhé čekání do pátku na výsledky ☹

miradka
24. čer 2009

Gabi, 400 určite, to je skoro týždeň...

miradka
24. čer 2009

hm...no keby si to nemohla vydržať, tak si možeš zaplatiť vyšetrenie na hcg. Nie je to moc drahé, počítam že do 100 Kč...

miradka
24. čer 2009

Dnes je vlastne streda a piatok je tu čobydup, to vydržíš, však? 😉

chrobacek
24. čer 2009

gábi jo do soukromé labiny jít nemůžeš?

miradka
24. čer 2009

to nemusí byť ani súkromná. Ja som zašla normálne na hemku a tam im vysvetlila, že dr ordinuje až odpoledne a že som po IVF a ešte som to nedostlala...povedali že v poho, ale buď si zaplatím, alebo pošle dr dodatočne doporučenie.

miradka
24. čer 2009

To doporučenie mi dala sestrička, takže o nič takého nejde...

chrobacek
24. čer 2009

tak jsem volala a říkala, že by bylo lepší abych došla.....že se můžu rovnou domluvit na postupu co dál

miradka
24. čer 2009

tak to je rozumné...aspoň sa dohodnete. Kedy tam teda pojdeš? stíhaš to ešte dnes?

chrobacek
24. čer 2009

ne normálně zítra ten 12DPET a říkala, že si mám rozmyslet kdy se chci domlouvat jestli až budou vysledky ve 13 h nebo už ráno.... takže půjdu na krev a rovnou se s dr domluvím jetli můžeme další cyklus zkusit znova, tak holky držte palec at to klapne a my máme býčka 🙂))))

monterka
24. čer 2009

Ahojky Ženy,přeji pěkný den 🙂 Gábi,strašná gratulace a věř,že vše bude v pořádku! Chrobi,ty nezoufej,na Obi si zajeď a uvidíš co ti řeknou! Já se du zkrásnit 🙂 a o půl 11 vyrážím do Brna na 3Dult.

gabina79
24. čer 2009

Chrobáčku, tak uvidíš, aspoň se odmluvíš a příště už to určitě klapne...my tě tady budemem mooooc podporovat a mooooooc ti držet pěsti 🙂
Já to s tou krví nebudu hrotit, prostě tam půjdu zítra a v pátek budou výsledky...co nadělám, lítat po nemocnici a něco jim zdlouhavě vysvětlovat se mi teda nechce...vydržím to, stejně pak budu muset vydržet zase do dalšího vyšetření a pak do dalšího....

gabina79
24. čer 2009

Monti, díky 😉

chrobacek
24. čer 2009

jojo jsem ráda, že tam půjdu se domluvit protože pak pojedeme na dovolenou a nevím kdy takže bych konzultaci špatně objednávala aby jsme to stihli s další mrchou .... teda doufám, že půjdeme s další mrchou 🙂)

jste hodné já vím, že ve vás mám podporu a že to podruhé už klapne jako miradce a vyjdou nám ta vytoužená dvojčátka 🙂

jo Gábi nech to tak na testu to je to je důležité jsou tam lajny takže to evidentně krásně stoupá nešpiníš nic takže není čeho se bát !!!

miradka
24. čer 2009

No Gabi, máš to trochu napínavejšie než my. Pri normálnom tehotenstve tie kontroly asi nie sú tak časté... 😒

Chrobáčku, už som zabudla...kde je u vás problém? Spermiogram?

chrobacek
24. čer 2009

miradko jojo my nemáme jinou šanci jako icsi máme velmi zlý spermiogram 99% morfologie a pohyb 1-3%

chrobacek
24. čer 2009

přirozeně nereálné

canette
24. čer 2009

Dobrý ráno, holky.
Chrobi, je mi to moc líto, ale na druhej pokus to určitě vyjde. Myslím, že u většiny holek tady to taky nebylo napoprvé a podívej, kolik tu je pupíků. 🙂
Gábi, gratuluju a přeju úspěšný a pohodový průběh. 🙂
Miradka, chtěli bychom ještě jedno potěšení na stará kolena. 😀 Ale tak nějak spíš tuším, že to asi nepůjde. Každopádně jsme si řekli, že na stimulaci půjdu jen jednou a co se povede, to se povede. U Tebe jsem myslím četla, že čekáš dvojčátka, je to tak?
Monty, dej sem pak obrázek, jak ten Tvůj 3D prcek vypadá !!! 🙂
Přeju hezkej den.

miradka
24. čer 2009

aha, no oni sú fakt veľmi šikovní, takže na podruhé to bude už dobré, ale odber u muža už neriskujte. Najlepšie je fakt urobiť ho priamo v tej blbej miestnosti. Nech to je hneď spracované a nemusíte s tým matrošom trajdať po meste. Naviac keď je ten materiál tak háklivý...na tom by som si dala záležať 😉