CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

monulkab
22. říj 2009

Holky neznáte některá nějakého dobrého léčitele?

chrobacek
22. říj 2009

monul kdybych znala tak u něj jsem .... až zjistíš tak dej vědět 🙂))

petula82
22. říj 2009

Holky ahoj.Nevíte co je se Cinkolkou? No snad jsou v pořádku.Moňulko,neboj,za měsíc to může být zase úplně jinak.Ty výsledky se můžou zpravit,musíš tomu jenom věřit.Holky včera to byl už týden.Toto letí.V úterý jsem šla vyzvednout malou kamarádce,je v první třídě a byla v družině.Tak jsme udělali úkoly a když jsme si konečně pustily pohádku,tak si pro ni přišli.Ani se jí nechtělo domů.Myslím,že mě to jednou půjde.Už aby to bylo.Mějte se hezky.pá

emers
22. říj 2009

holky zdravím, nestíhám v práci, ale večer si vás dočtu
a u mě tak, že UTZ dnes nedělali, že by neměl ještě cenu dělat (nevím proč teda minule říkali, že jo, ale tak neva)
dnes mi vzali teda jen krev a jupííí, roste to prý tak jak má, dnes přes 1200 🙂
tak jsem šťastná, no ale čekám dál a dál... hlavně na ten UTZ samozřejmě... ten bude za týden
jo a ještě jsem se dnes dozvěděla výsledky svého imuna a světě div se, mám hraniční protilátky proti spermiím 😀 no to není k smíchu, ale fakt těch diagnoz už máme požehnaně, ale tak hlavně aby to vyšlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

monulkab
22. říj 2009

emers, super že HCG stoupá, držím pěsti, pořád!
petula, no to doufám že to bude příští měsíc jiný! jen abych teď dostala tu ms. Při mým štěstí to dostanu v pátek večer, to by se počítal jako první den ms sobota, a na obi bych šla až 3DC rovnou, beztak mi to výjde takhle blbě. Doki říkala že si mám první den zavolat a 2dc přijít...což asi pokud to výjde na víkend, nebude možný.

sajmona
22. říj 2009

emers gratuluju 😉 🙂 super
Monnul,já byla včera na obi tak před 10,ale víš co??už nejsem blondýna🙂,minulý týden jsem se naštvala a hodila na tu mou hlavu hnědou 😀
jinak jsem doma...ufff...no jak se ptáš na tu léčitelku,tak ted jsem byla v práci u kamarádky a dělá něco jako recepční v takovým relaxačním centru,je tam jedna léčitelka,čarodějka...objednala jsem se k ní na 10.11. Jsem zvědavá,jen se na mě koukla,řekla,že nepotřebuji zatím ležení,nic takovýho,ale zatím jen konzultaci a poradit.Prý koukla a hned ví.Vůbec mě nezná a ani nechce vědět problém proč tam jdeš...

sajmona
22. říj 2009

petula: myslíš cincolinu??není na tom novým tématu na těhulkách???

sajmona
22. říj 2009

monul,na obi to funguje i o víkendu,i ultrazvuky a všechno,takže neboj

chrobacek
22. říj 2009

emers a říkali ti k tem hraničním hodnotám neco????

saj dej tip prosím 🙂

sajmona
22. říj 2009

no je to na příční a jmenuje se to tam orbis,jsou tam i masáže a tak.stránky zatím nemají,nebo ne zaktualizovaný

monulkab
22. říj 2009

a nemáš na tu "čarodějnici" kontakt ?????já bych to taky zkusila!!!! 😀 Kde je příční????

monulkab
22. říj 2009

Saj nojo , ale dovolám se tam někomu o víkendu? nebo bych musela dojít na pohotovost a tam by mě už někam poslali????

monulkab
22. říj 2009

haloooooooo? to jsem jediná osoba co ještě sedí v práci?

sajmona
22. říj 2009

monul,sorry...stříhala jsem psa🙂
zjistím kontakt,já se tam dnes objednávala osobně,takže ho nemám,byla to náhoda
dovoláš se na obi každý den neboj,ale o víkendu myslím během dopolko

monulkab
22. říj 2009

aha aha, takže kdybych to náhodou dostala v sobotu, myslíš že mě nesprdnou co jim vyvolávám? čadová říkala cosi že pokud výjde zákrok na víkend tak se to dělá do 11hod....tak tam kdyžtak zavolám. Jakýho psa jsi stříhala, vždyť máte buldočka ne?

monulkab
22. říj 2009

chá, buldočka a yorka....tož to jo, toto, hlavně aby se vám "nespárovaly", to by byl výsledek 😀

sajmona
22. říj 2009

ne neboj,ale zavolej tam dopolko. Ale já tam volala o víkendu několikrát,nikdo mě nesprdl.
No jsou to dvě fenky,takže by to šlo těžko 😀 ,no to by byl výsledek 😝 😀

monulkab
22. říj 2009

ta buldočka je kouzelná!!!!!!!tu bych mohla mít i do bytu (máme dřevěný podlahy) Jorkšíry moc nemusím, švagrová má 3 a druhá švagrová jen jednoho, ale když se sejdou všichni 4 na jedné návštěvě, jsou jak surikaty! 🙂

sajmona
22. říj 2009

no je kouzelná,ale ted má 10 měs a neví co by zničila..ale to asi každý štěně,když byla Bibinka ( jork) malá,taky ničila vše co jí přišlo pod čumák...ale s buldočkem je sranda,je to strašně přátelský plemeno.

miradka
22. říj 2009

Ahoj holky, občas sem mrknem a som moc rada, že kecáte o 106 😉

Petuli, Cin sa dnes ozvala, dlhšie sme ju postrádali, ale je v pohode a baví sa doma s ručnými prácami 🙂

Erems, gratulujem k rstúcemu HCG, len tak ďalej 🙂

emers
22. říj 2009

holky, díky moc 🙂 jenom se modlím, aby to i nadále pokračovalo jak má...

chrobáčku: ptala jsem se, co to znamená, svítilo to tam mezi těma ostatníma negativníma hodnotama... ale dozvěděla jsem se jen to, že je to hraniční, tzn. že to není patologické... přišlo mi, že se o tom se mnou moc nehodlá bavit neb teď jsem těhotná, tak co to řeším 😨 Když bych nebyla, tak bych se pídila víc co to je a co s tím atd. takhle jsem to nechala být... Hlavně, že ty ostatní mám v normě, to mě uklidnilo.

taky se mi moc líbí buldočci! 😅

monulkab
22. říj 2009

já bych chtěla domů anglickýho buldoka, toho co měli v seriálu Jack a tlusťoch, nebo jak se to jmenovalo. Ale to až budeme mít někdy barák v bytě by mi ho bylo líto. Stačí že máme u našich labradora, je to takovej hajzlík, ale je tak hrozně krásnej....já jsem něco jako druhá Marta Kubišová, psy miluju.
chjo, v televizi je prd, tak jsem se rozhodla že budu surfovat po netu a hledat něco na zlepšení manžových spermoňíků.... 😀

pilotkaanetka
22. říj 2009

Ahoj holky co je s Ywushkou?sem jí tady neviděla ☹

cincolina
23. říj 2009

Ahoj zeny,
moc Vas vsechny zdravim a emers, potichoucku moc gratuluju!
Petuli,
jsme snad zivi a snad zdravi. Dekuju. Na kontrolu jdu 29.10. a asi mi bude pan dr. delat rovnou NT screening. Vyrabim ted nesmysly z ponozek 🙂 http://picasaweb.google.cz/j.smitalova/Trpaslici#
Vy ted musite cekat az se Vam s adopci ozvou? Nebo to muzete nejak sami ovlivnit?
Pilotko: tehule z OBI jsou ted tady a samo Ywushka https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

chrobacek
23. říj 2009

Emers .... no jo ... 🙂

petula82
23. říj 2009

Cin.teď budem jen čekat,Teď už to my neovlivníme.No snad to uteče rychle.Měj se hezky.pá

sajmona
23. říj 2009

ahoj holky,zdravím cin 😉
monulko: no anglickej buldok se mi taky líbí,ale říkám si,čím víc buldok tím víc chrochtání,chrápání a prdění 😀 ,takže nám stačí francouzskej 🙂

monulkab
23. říj 2009

saj... 😀 tím prděním jsi mě dostala....co teprv takovej americkej buldok.... 😀 😝
cin...ty zvířátka z ponožek jsou hrozně roztomilý!!!!jak to děláš???

sajmona
23. říj 2009

no tojooooo 😀 ale víš jaký to jsou dardy??? a hlavně když přijde návštěva 😝

monulkab
23. říj 2009

😅 náš Rastík co bydí u našich taky prdí jak starej chlap 😀