CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

pajass
14. lis 2009

termím konzultace už mám na 2.prosince, výsledky už budou hotové, to budu 21 den cyklu, tak myslíš, že od příštích měsíčků by se mohlo něco už řešit? Chodím k Čadové, Díky

sysysy
14. lis 2009

čau holky, jsem tady nová 😉, v pondělí jdu poprvé na konzultaci a chtěla bych vědět, co se na úúúúplně první konzultaci dělá...budu si brát sebou krevní výsledky od mého doktora (2 měsíce staré), ale nevím, jestli na ně na Obilňáku budou brát zřetel, nebo si budou dělat svoje... Před 6 lety jsem už jedno IVF podstoupila na Repromedě,ale nějak si nemůžu vzpomenout,jak to probíhalo....už je to tak dáááávno 😕

d.h.86
14. lis 2009

ahoj děcčata,já měla minule krátky protokol a decapetpyl,puregon a,prednison a utrogestan-bohužel nic.A nyní dlouhý protokol-Synarel sprej,prednison,puregon.U obou jsem brala Siofor(tj na cukr a pomáhá dozrávání vajíček.)JInak zitra jdu na ET,tak jsu zvědavá.

lucka.adis
14. lis 2009

Kočky, jenom v rychlosti... ten srazík teda platí, tak na to nezapomeňte 😉

Jinak vítám nové snažilky a přeji hodně štěstí.

Brouuuuuu 😉

jilcice
15. lis 2009

Čaute holky :_) dlouho jsem tu nebyla, bříško roste a roste 🙂. Jinak chodím do práce..

jilcice
15. lis 2009

Mějte se pěkně. Jak budu mít více času, tak se ozvu 🙂

elennka
15. lis 2009

čaute holky, tak jaký byl víkend ? 🙂

monulkab
16. lis 2009

elenka...krátký.... 😀

pajass
16. lis 2009

Ahojte baby, tak zatím mi nikdo neodpověděl na mou otázku, nevadí, ještě počkám... a chtěla jsem se ještě zeptat, jak je to s neschopenkou, jestli ji dávají od začátku stimulace-na začátku cyklu nebo až kolem ovulace,kdy se dělá něco s vajíčky, ať je to iui nebo odběr a následně ivf?

lucka.adis
16. lis 2009

Pajas, nevím jak to mají ostatní holky, ale já když jsem šla na první IVF, tak když mi schválili léky napsali mi rovnou i neschopenku, jelikož mě zaměstnavatel nechtěl pouštět na kontrolní UTZ atd. Jinak mi ji dali první den, co mi píchla na Obi sestřička Gonal-potom jsem si to doma už píchala sama.

chanel
16. lis 2009

Ahoj holky, chvíli tady nejsem a jsou tady nové holky, zdravím !!!!!!! d.h.86: tak držím pěstičky,aby druhé ivf vyšlo!!!!!!!!! Pajass: těžko se odpovídá na Tvou otázku, to rozhodne doktorka,ale obvykle se na nic dloho nečeká, takže když budou výsledky v pořádku, jdeš na to.Neschopenku myslím dávají po OPU nebo když by jsi špatně snášela stimulaci, já ji neměla.A Ty jdeš prvně zkusit inseminaci nebo rovnou ivf nebo vlastně ještě nevíš co a jak? Máš za sebou laparku?Spermiogram? To by hned věděli na Obilnáku co a jak,protože když nevyjde ivf a nemáš laproskopii asi ji budou chtít,aby věděli co máš v bříšku. Monulko: jak snášíš Fostimon o.k.? Eli a co Ty,jaká???

chanel
16. lis 2009

Lucinko: zdravím Tě a Tvou Verunku!!Tak doufám, že ještě než porodíš tak se mi podaří otěhotnět 😀

monulkab
16. lis 2009

chanel, ahoj, fostimon snáším dobře, akorát se mi hrozně klepou ruce když si mýchám ten zázračný elixír plodnosti 😀 jo a pokaždý zapomenu natáhnout zpátky, když si zarazím tu jehlu do břicha, tak snad to nevadí.

petula82
16. lis 2009

Ahoj holky,jdu vás všechny moc pozdravit,i nové snažilky.
Chanelko,tak jak pokračuješ.Já ti pořád držím palečky.To stejný i Moňulce.Hodně štěstí holky.Jinak já jsem na 24.11.objednaná na hematologii a 25.jdu k zubařovi. 😒 Bude mě trhat osmičku.Jinak už mám týden ukončenou nesch.,ale do dneška jsem si vzala dovču.A od středy jdu makat.A mám to v tahu až do neděle.Zase mě čekají patnáctky.Pajjas mě dali PN hned od stimulace,jinak je to na domluvě.Ahoj

chanel
16. lis 2009

Moni: no tak to gratuluji, že si to pícháš sama,já jsem při Fostimonu lítala denně na Obilnák a pak Puregon mi píchala ségra.

chanel
16. lis 2009

Petko, čau!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Na hematolologii a co Ti tam budou zkoumat?promin, nevyznám se v tom.A osmičky mám čtyři,občas nějaká zlobí,ale zatím se trhat nebudou, neboj oni Ti to umrtví.A u mě nic nového, díky že na mě myslíš, i já na Tebe a mohla by jsi sem chodit častěji!!!!! Pořád nemám tu genetiku

lucka.adis
16. lis 2009

Ahoj berušky, jdu na vás zase mrknout a koukám, že se přihlásila i chanelka 🙂

Kočky, prosím Vás.. napište mi sem na vaši diskuzi kdo jde na ten srazík, mám v tom trochu chaoz.
Na někkteré z Vás mám sice tel. ale na ty ostatní ne a byla bych ráda, kdyby jsme věděli, kdo má teda dojít, aby jsme potom zbytečne nečekali ve Vaňkovce u krokouše 😉 jinak sebou budu muset vzít na chvilku synátora, než si pro něj manža dojede, páč ho nemám kam prodat 😀 😀

Chanelko, to víš že určitě otěhotníš než porodím a ostatní také!!!!
Moc Vám to holky přeji a držím pořád palečky!!!!!

monulkab
17. lis 2009

Ahoj holky, zdravím všechny.
Luci, pokusím se přijít, ale určo na mě u krokouše nečekejte, přišla bych pozdějc přímo do té kavárny.
Chanel, doufám že si to píchám dobře, po tom co se mi jednou udělala po tom vpichu boule, tak se snažím si to píchat víc kolmo, ale dělají se mi z toho modráky, no ještě tu techniku prodiskutuju ve čtvrtek, až půjdu na krev a utz.

emers
18. lis 2009

ahojte holky,
tak u mě asi ten srazík nehrozí 😒 četla jsem v IP, že se asi ale stejně bude rušit, přesouvat?!
každopádně u mě teď tak, že se to spší horší než lepší...
jsem docela hotová z nevolností
člověk to zná z filmu, tam si ráno ublinknou a pak jsou ready, tak jsem žila taky v takové bláhové představě
😀 ale bojuju, do práce vždy dolezu a odlezu, domácnost teda moc nezvládám, nejhorší je to od oběda do večera a pak v noci 😠 ten kdo vymyslel pojem ranní nevolnost ať mi nechodí na oči!!! ] 😀 -( jsem z toho hrozně utahaná, fakt počítám dny a doufám, že s koncem prvního trimestru to skončí... jinak jsem samozřejmě šťastná jak blecha, akorát prostě bojuju téměř s každou minutou dne i večera, abych nějak přežila a něco snědla... ale jsou na tom některé holky daleko hůře co vím, tak musím být ráda, že to je jak je, furt se to nějak dá. Akorát jsem to prostě takové nečekala no 😎

monulkab: jsi dobrá "píchačka" 😉 ať elixír zafunguje na 100 %
🙂

monulkab
18. lis 2009

emers, doufám že zafunguje, pojišťuju to ještě čajem oplodňovákem, co mám od kámošky 😀

chanel
18. lis 2009

Moni: já jsem si jednou napíchla kůži, že to jako zvládnu sama a houby............letěla jsem na Obilnák 😅 ,takže v tom moc nemoradím,Fostimon by se měl píchat do zadku pod sval,ale určitě Ti porostou folíky a to je znamení, že to pícháš dobře. Emers, sakra holka, to je mi líto, že Tě ty nevolnosti obtěžují..... 😖 co na to tak poradit, slyšela jsem,že pomáhá hlt ledové Coly, homeopatika a Torecan(prášky,čípky) to už při zvracení,ale řekni to dr.,něco na to je,přece se nebudeš trápit,jo a tabletky pro těhulky Emesin na cucání.I v lékarně by měli vědět,na Kobližné jsou dobří a mají tam homeopatika.Jinak se drž,přejde to a pak si budeš už jen užívat!!!

yvett09
19. lis 2009

Ahoj holky, tak jsem se zase po čase přišla na vás podívat 🙂 Příští pondělí jdu na genetiku a už mám za sebou imunologický testy. Pro výsledky si půjdu až v prosinci. Zatím si dávám přestávku. Na konci listopadu chci volat na to cvičení Mojžíšovky na Obilňák. Budete někdo chtít chodit taky? Doufám, že se nás tam sejde víc a cvičení začně už brzy. Tak se zatím mějte krásně a držím všem pěsti!

monulkab
19. lis 2009

Ahoj, asi píchám dobře, mám 5 malých folíků 9-10 mm, dnes jsem 8DC, tak uvidíme jestli povyrostou tak jak mají, v neděli jdu na kontrolu, zase na UTZ a na krev, dnes mám v jendu volat ohledně výsledků, a zjistit kolik si toho mám píchat dál. Bojím se že budu muset na punkci...

elennka
19. lis 2009

ahojda holky, nestíhám ☹((( jinak u mě pořád stejné...

lucka.adis
20. lis 2009

Dobré ráno, kočky...

Jdu na vás zase mrknout co je nového.
Moc všechny zdravím 🙂 !!!!!!

chanel
20. lis 2009

Mončo:ale to by potom bylo výhodnější jít na ivf,když jich budeš mít hodně byla by to škoda toho nevyužít,já jsem měla tři folíky při iui.Zeptej se,myslím, že i Saj to tehdy navrhli při iui. A neboj se punkce nic není!!! 😝 Luci zdravím a Elennku s Ivett taky.Každý den čumím do schránky a genetiky nikde, a to už špiním,myslela jsem, že to stihnu už ted to poslední ivf 😢

veria
20. lis 2009

Chanel, ahoj! Prosím tě, jak dlouho trvalo, než tě objednali na genetiku a jak dlouho se pak čeká na výsledky?

chrobacek
20. lis 2009

veria... objednání bylo cca do 14 dnů a výsledky za necelé dva měsíce ale to jsem paní dr musela uhánět telefonem jinak by to poslala tak za dalších 14 dnů

chanel
21. lis 2009

Veri: tak to mě vzali brzy,do týdne,ale na výsledky čekám a už je to dva měsíce a nic,bubu tam muset v pondělí zavolat............. 😖

monulkab
21. lis 2009

chanel, já na ivf nechci, věřím že to zmáknem takhle, a navíc, teď před vánocema na to fakt nemáme. Nechci aby to vyznělo nějak majetnicky nebo ještě jinak blbě, ale prostě si chci užít vánoce se vším všudy....