CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

mirenkam
12. led 2010

jj, to bylo jediný, co nám Dr. doporučil vitamíny a pak: žádné horké koupele, nosit trenky...
Nepít alkohol a nekouřit - nikdy nekouřil a je abstinent....
První spemiogram : zcela ojediněle 2 spermie na 10mikrolitru a jen některé pohyblivé (asi by na ICSI stačili, ale nevěděli jestli jsou živé nebo mrtvé, když se nehýbají)... pak byly další dva spermiogramy - horší a poslední ze všech tří nejhorší..... 😒

mirenkam
12. led 2010

Normálně by mělo být aspoň 20 000 000 spermií v 1ml..... takže my máme asi jen 200 v 1ml

chrobacek
12. led 2010

mir .. jo to je jak u nás taky nemáme co napravovat se spermiem resp. jak říkám zlepšilo se množství,ale pohyb a morfologie je v podstatě stejná takže spermio opravdu nemá smysl řešít... ale vitamíny jíme oba pořád ... lepší jak nedělat nic.... zkuste třeba Eregmu, selen, zinek vitamín E ...

chanel
12. led 2010

Chrobi: já mám málo vajec,tak to je fuk,ale mě to teda napočítal navíc, protože mi řekl, že by bylo dobré rozhodně jít do PGD a žádanku na spermio za 1000,-- takže to ne. A o levných lecích taky mluvil, jenže mě nedělají dobře,stejně bych si musela zaplatit ty drahé 😅

mirenkam
12. led 2010

my těch 1000 za spermio taky platili.... U prvního ne... řekl, že když bude hodně dobrý a nebo hodně špatný, tal to dělat nebudou... , ale udělali to u dalšího, protože jsme chtěli, aby ho udělali pořádně, abychom věděli, co a jak a výsledky byly horší....

chrobacek
12. led 2010

chanel jojo to je jasné pokud ti nesedí tak stejně musíš připlatit mě spíš mrzí, že mi tu změnu neudělali právě na Obil. víš co zkusím to ... třeba opravdu moje tělo potřebuje něco jiného... rozhodně potřetí nechci to stejné ... třeba bude vajíček ještě mín... ale dr. říkal, že právě já bych potřebovala to LH co je v těch urinálních lécích... víš jak každá máme jiné vlastní hormony...

mirenkam
12. led 2010

chanel to berete oba?

chanel
12. led 2010

Necháš si Chroby PGD udělat?? Jen ,aby pak v průběhu léčby,Ti neřekli, že chtějí TESE, to nevíš a to jsou nečekaně peníze navíc, vidíš Mir. ta tam nechala 35tis.

chrobacek
12. led 2010

připlácí se za trial wash kde opravdu vyberou ty dobré ..... ne že zkoumaji vzorek ... to na obil dělají až při ivf nebo iui pochopitelně v rámci toho tím pádem se za to neplatí

chanel
12. led 2010

jsem magor Chrobi je měkké byl to překlep 😅

mirenkam
12. led 2010

Mně o tom TESE řekli do telefonu (ještě ne doktor, ale koordinátorky), když jsem už stimulovala a volala si na výsledky krve, kolik jednotek injekcí si mám píchat.....kdyby to řekli dříve, před stimulkou, tak bychom raději počkali a odložili to 😒

chanel
12. led 2010

Mir: co bereme oba?? Ted jsem mimo. Chrobi, vím, že se na Obi taky člověk musí připomenout, ted mi dali dlouhý protokol,léky nevím,ale máš pravdu každá potřebujeme jiné hormony. Ale ten progesteron si v den ET pohlídám, musím je přemluvit, aby mi píchli Agolutin, abych toho měla dostatek

chanel
12. led 2010

MIr.měla jsem schůzku s Texlem a když jsem přišla tak zrovna odjel, prý at se nezlobím, že je tam druhý, to mě naštvalo taky, protože jsem chtěla jít přímo k Texlovi! Je to maličkost,co teprve když Ti to řekli při stimulce 😠 ,to bych se nas...

mirenkam
12. led 2010

chanel tu eregmu jsem myslela 😉

chrobacek
12. led 2010

chanel zatím to zvažujeme jestli to má nebo nemá smysl .... já jsem zatím dost pro ... manžel moc o tom přesvědčený není ... no jde o to, že pokud by nám to dělali a embrya by např. vyšla špatně tak by jsme ušetřili jeden hrazený cyklus... takže fakt nevím.... na druhé straně se taky může stát, že tou dlouhou PK co se v Hel. dělá nám nic nezbyde,.... víš co je spíš důležité kolik nám dokážou tentokrát vystimulovat vajiček ..... a kolik nám jich zbyde... tese nám určitě dělat nebudou 🙂 máme průměrně asi 3 miliony dobrých spermií takže to opravdu bude stačit 🙂)) mir psala, že měli 200ks/ml a my máme 37 milionů/ml......

mir.... tak to je opravdu špatný přístup protože to se mělo řešit po prvním spermiogramu hned a ne když jste začali stimulovat.... jak to že najednou řekli toto???

chanel ... supr dlouhej třeba bude to co potřebujeme 🙂) snad nám to přinese úspech... ted mi navíc ještě zjistili vyšší prolaktin takže ted beru léky na protilátky a na prolatin snad toto všechno pomůže 🙂

chanel
12. led 2010

Mir: Ne, to ani neznám, přítel polyká Zinek a Céčko,nekouří,nepije,stejně jako já. Jo a ještě jsem byla tak trošku v šoku, když se ptám : Nevyjde třetí pokus, pak budou na řadě nativy,a on, ne další ivf, nativy neděláme to musíte jinou kliniku.....takže stačilo, na Obi mi řekli, že pak jsou na řadě nativy.

chrobacek
12. led 2010

mir... to jsem psala já

eregmu jí manžel + další vitamíny a já beru vitamín E, kyselinu list., ženšen...

chrobacek
12. led 2010

chanelko já bych nešla na nativ do heliosu .... víš co ono každé centrum má svoje ... v heliosu mají zase jiná media atd.

mirenkam
12. led 2010

ty nativy . to je co?
Chanel promiň, to psala chrobaček o té eregmě 😀

mirenkam
12. led 2010

já beru calibrum baby plan a manžel centrum nebo calibrum....

chanel
12. led 2010

Chro: jo to by bylo fajn, že máš pořád hrazený pokus, když nevyjdou embrya...říkal, že je na mě,pokud PGD vyjde špatně, tak si je tam můžu dát, že i tak se může narodit zdravé mimino,stejně tak jako může být problém i když vše bude v pořádku. Myslíš, že na Obi na žádost by prodlouženou kultiva ještě o den neudělali?

chanel
12. led 2010

Nativ, to Ti vysvětlí Chrobáček, já to nějak neumím, je to slabé ivf, bez tolika hormonů a máš z toho jedno nebo dvě vajíčka a je to levnější

chrobacek
12. led 2010

chanelko jo to je důvod proč to chci tady zkusit protože nechávají embrya až 6 dni na misce a na obil jen 4 takže já raději chci aby k ET nedošlo než jak poprvé kdy mi davali 8 bunky.... naprd... ☹ víš prostě tento cyklus chci jakože risknout.... všechno jinak ... alespon zjistím jak dál 🙂 kdyby to nevyšlo....
možná by to taky udělali ale nevěřím tam tomu protože v heliosu na to mají právě jiná media než na obil. takže na obil bych tomu nechala průběh jaký je obvyklý a sune měla 5 dní a taky se nechytly... takže asi fakt zaplatím i to PGD at vím, že tam dávají pašáky 🙂

chrobacek
12. led 2010

nativ strana 352 nahoře 🙂

chrobacek
12. led 2010

jo ještě jsem chanelko nepochopila co ti řekla čadová na ten nález z CT

chanel
12. led 2010

CHro: jo vzpomínám si, Ty jsi neměla morule? A tak to máš pravdu....zkusíš,uvidíš a otěhotníš! Právě to mi dnes Čadová říkala, že jsem měla kvalitně vyvinuté embrya, že není důvod k obavám, že by to nešlo 😅 ,víš jak....Ale zase Simulin taky neměla morulky a čeka dvojčátka...nevíš o ní nic,už na koníka nepíše 😕

mirenkam
12. led 2010

chrobaček díky

chanel
12. led 2010

Chro: řekla, mi, že žádný polyp nemám, že mi za to ručí,že je všechno tak špatné, právě kvůli ivf pokusům a endometr. a, že kdo se nevyzná v ivf tak je z nálezu v šoku,a ty cystičky mají prý všechny ženy, jsou malinké a odstranují se nad 5cm a to jen krvavé...při OPU, že mi to kdyžtak vyčistí a dají mi antibiotika, že raději laparku ne, protože pak mi mi museli dát znovu přechod a má strach,že by se už vaječníky nerozpumpovaly, že je ráda za to co mám, že se to bude řešit po třetím nevydařeném ivf, to prý tu léčbu mi asi dají a vem si, to je zase půl rok v háji..minimálně...ale poslala mě pro jistotu na gyndu na stěry,at jsme klidné...byla moc milá,takže jsem odcházela s usměvem 😉

chanel
12. led 2010

jo a ještě říkala, že na CT najdou všem něco, že je to důkladné vyšetření....ted mě napadá, taky by Ti to mohli udělat...hned by věděli co a jak

chrobacek
12. led 2010

nevím... jo sim měla jednu morulku a jedno 8b a vyšlo to.... víš co je to asi spíš o štěstí nebo co... možná u mě i ty hraniční protilátky můžou dělat tu paseku to nevíš... nikdo ti nic neřekne... ☹ třeba mám taky něco v děloze... třeba dělám chybu, že nejdu na hysteroskopii ... nevím...