CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

monulkab
24. únor 2010

ahoj ženy!
ahoj Saj, dneska v noci (nemůžu teď nějak spávat, usnu a ve 3 ráno jsem vzhůru a nemůžu zaspat) jsem přemýšlela jak to udělám s těma nehtama co jsem chtěla od tebe. Neděláš i p-shine?

sajmona
24. únor 2010

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
sajmona - 3. IVF duben květen????
klara.k - 1. IVF - duben, květen - dlouhý protokol (utrogestan + Synarel)
veria

STIMULANTKY:
aliseea
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 1.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl
mmorgana (33) - 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel)

ČEKATELKY NA TT:
monulkab

TĚHULKY:
hanulamarkova

lucka.adis
24. únor 2010

Ahoj holky, jdu na vás mrknout co je nového 🙂

rioko
24. únor 2010

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
sajmona - 3. IVF duben květen????
klara.k - 1. IVF - duben, květen - dlouhý protokol (utrogestan + Synarel)
veria
rioko - 1 KET asi květen
STIMULANTKY:
aliseea
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 1.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl
mmorgana (33) - 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel)

ČEKATELKY NA TT:
monulkab

TĚHULKY:
hanulamarkova

veria
24. únor 2010

Myslíte, že je to jedno, jestli se objednám na Obi nebo do dětské? Na té žádance je uvedeno číslo tefonní na dětskou, ale jejich název tam není.
Tak jsem zjistila, že toho 19. 3. stejně nemůžem, protože manžel bude na služební cestě. Achjo.

chrobacek
24. únor 2010

Veria rozhodně běž do dětské !! zkus je ukecat na dřívější termín.. výsledky jsem si taky pak ukecala dřív je tam supr doktorka.. řekla mi výsledky neofiko po telefonu

rioko
24. únor 2010

v dětské jsme byli na genetice s Vojtou a taky jsem byla moc spokojená, i když my jsme čekali dost dlouho než nás objednali
kdybych musela znovu podstupovat celé IVF rozhodně si nechám genetiku udělat

veria
24. únor 2010

Holky, jenže ono je to stejně k ničemu celkem, oni stejně zkoumají jen úplně nejzákladnější věc - karyotyp, který má 99 proc. v pořádku, a pokud není v rodině nějaká genetická zátěž, tak nic jiného zkoumat nebudou.

A ty by sis Rio dávala dělat genetiku na co prosím tě, hned 1. IVF ti vyšlo nádherně, nevidím důvod pro genetické vyšetření.

rioko
24. únor 2010

verio mě to doporučoval genetik, protože mi vycházelo velké riziko vývojových vad, navíc mi říkal že se může přijít na problém který jde řešit a nemusí se ani IVF podstupovat, on říkal že by genetiku nechával dělat všem co mají problém otěhotnět ještě před tím než podstoupí IVF

veria
24. únor 2010

Rio, geny ti neopraví, to nejde nijak řešit. A jak píšu, oni toho stejně moc nevyzkoumají, z toho základního co dělají lidem, co nemohou otěhotnět.
No, už se tam asi vypravím, když jsem to rozjela, ale myslím, že je to celkem k ničemu.

xovicka
24. únor 2010

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
sajmona - 3. IVF duben květen????
klara.k - 1. IVF - duben, květen - dlouhý protokol (utrogestan + Synarel)
veria
rioko - 1 KET asi květen
xovicka - PCO, teď řešíme úvodní vyšetření, pak se uvidí

STIMULANTKY:
aliseea
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 1.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl
mmorgana (33) - 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel)

ČEKATELKY NA TT:
monulkab

TĚHULKY:
hanulamarkova

klara.k
24. únor 2010

já mám teda trochu jiný názor. Gen ti sice neopraví, ale říkal, že v případě, že bude něco vycházet špatně, tak se to potom dá líp hlídat a budeme chodit častěji na prohlídky a nečemu se dá i trcohu předcházet, dá nám nějaká doporučení co a jak. Já jsem teda ráda že jsme tam byli, uvidíme co nám řeknou.

veria
24. únor 2010

Kláro, jak dlouho vám ten pohovor trval, prosím tě?

elennka
24. únor 2010

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
***********************************************************************
sajmona - 3. IVF duben květen????
klara.k - 1. IVF - duben, květen - dlouhý protokol (utrogestan + Synarel)
veria
rioko - 1 KET asi květen
xovicka - PCO, teď řešíme úvodní vyšetření, pak se uvidí
elennka-PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
***********************************************************************
STIMULANTKY:
aliseea
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 1.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl
mmorgana (33) - 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel)
************************************************************************
ČEKATELKY NA TT:
monulkab
*************************************************************************
TĚHULKY:
hanulamarkova

klara.k
24. únor 2010

verio - tak hodinu a půl

monulkab
24. únor 2010

hodinu a půl? ježiši co se tam řeší, vždyť tu někdo psal že se jich doktorka akorát zeptala na nemoci v rodině a kdo jak umřel....
když jdeme na genetiku na obi, tak si akorát vyzvednu kartu v registru a nemusím si nechávat dělat nějaký výpis ze zdrav.dokumentace že jo...?

chrobacek
24. únor 2010

moni jo ale berou si každého zvlášt a ta dr dlouho mluvila o možnostech a proč se to vlastně dělá atd....

monulkab
24. únor 2010

počkej, jakože do té ordinace půjdeme každý zvlášť nebo co? 😀

monulkab
24. únor 2010

chrobi a jak bylo vůbec na dovči???????????byli jste v mexiku?

monulkab
24. únor 2010

Lucka.adis ahooooj, gratuluji ke krásné holčičce Verunce!!!! je to kus!

emers
24. únor 2010

čauky holky,
zdravím... venku dnes bylo skoro jaro a zítra má být moc pěkně prý, tak ať je lepší náladička 😉
jó a manža byl taky u toho Muhameda na Obi, taky mu našel varikokélu a poslal ho ještě na jakýhosi scrota nebo cosi a ještě kamsi (už si to naštěstí ani nepamatuju, zlé je brzo zapomenuto), furt nám to tu leželo na stole ty objednávky a manža se k ničemu víc jak měsíc neměl, už jsem ho chtěla zardousit, ale měl štěstí, že tam nakonec nemusel 😀 tak se nebojte, ono to taky nemusí vždy až tak moc znamenat! 😎

monulkab: fuj, to je teda zážitek s tím masem! tak ať ti nic není! neboj! 🙂

mmorgana
24. únor 2010

Tak jsem byli dneska na genetice. Byli jsme na Obi (vyzvedli jsme si karty), dělal nám to dr. Beharka. Na krev máme jít do Dětské, Beharka má ambulanci na Dětské (Bohunice, Obilňák i Dětská jsou jedna organizace). Pohovor trval 2 hodiny, byli jsme tam oba. Dělal rodokmen, říkal, že máme říct cokoli si vzpomeneme.
Mně budou dělat karyotyp, mozaiku, trombofilii, mužovi karyotyp, CFTR7 mutaci, IVS 8, AZF (opsala jsem ze zprávy).
Probírali jsme i spermiogram (dr. Nussir má z varikokely PhD), říkal, že jsou nutné další vyšetření (a pak viděl, že už na ně má muž žádanku). Povídali jsme si o rizicích varikokely a pak říkal, že tu operaci si máme rozmyslet, ale že když se potvrdí varikokela 3. stupně, tak je operace na místě (kvůli dalším možným problémům).
Díval se i na moje vyšetření (HP, imunologie) a říkal, že je to výborné, že mi to udělali.
Výsledky za 2 měsíce.

veria
24. únor 2010

Tak já jsem si ten termín do dětské přeobjednala, byla tam nějaká jiná žena a ta říkala, že výsledky nemusím nosit, že si to když tam na Obi vyžádají. Tak aspoň že tak.
Klárko, dík za info, takže hodinu a půl, já se ptala po telefonu, ona říkala hodinu až dvě. Tak jsem si to jen chtěla ověřit, jak to bylo v reálu 😉 To si tam člověk s nimi teda hodně pokecá 🙂

mmorgana
24. únor 2010

veria: my byli zvědaví, tak jsme si pokecali 😅

veria
24. únor 2010

Takže na krev půjdete stejně ještě do dětské? Tak to jsem ráda, že jsem se obj. rovnou tam, že to budem mít při jednom....

aliseea
24. únor 2010

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
***********************************************************************
sajmona - 3. IVF duben květen????
klara.k - 1. IVF - duben, květen - dlouhý protokol (utrogestan + Synarel)
veria
rioko - 1 KET asi květen
xovicka - PCO, teď řešíme úvodní vyšetření, pak se uvidí
elennka-PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
***********************************************************************
STIMULANTKY:
aliseea 1.IVF,dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel )
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 1.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl
mmorgana (33) - 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel)
************************************************************************
ČEKATELKY NA TT:
monulkab
*************************************************************************
TĚHULKY:
hanulamarkova

elennka
24. únor 2010

lucko, moc gratuluju 🙂)
Jinak mě je blbě ☹( jsem od kolegyněk chytla nějakého bacila, od včera kašlu a soplím... Právě přemýšlím, jestli nemám jet na pohotovost, nemám nic na dráždivý kašel a mám obavu, že se moc nevyspím ☹

mmorgana
24. únor 2010

veria: Jo, musíme ještě na krev do Dětské. Musíme přijít dopoledne.

klara.k
25. únor 2010

Nás se ptali nejdřív na náš zdravotní stav, a potom celé rodiny. S tím, že něco vysvětloval proč se dělá atd. Byli jsme oba současně, spolu u jednoho doktora. Jen jsme tam měli ty mladý medičky, myslím čtyři, ale i to zachvilku nevadilo. Zaplatili jsme 4x poplatek, vzali nám krev a šli jsme. Te´d už jen čekáme a čekáme a 😀
Co dělají nám to nevím. zprávu jsme neviděli, ale mám pocit že karyotyp, mozaiku, trombofilii, a manželovi ještě něco dalšího to netuším a poslal ho na ten další utz a další spermio.

chrobacek
25. únor 2010

ahoj holky tak čumím jak se to mění všechno my jsme byli v dětské u paní dr. a každej zvlášt 😖