CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chanel
11. bře 2010

Chro: ☹ ☹ ☹ ....a to Ti zjistili na ultrazvuku? Jak jsem byla na cétéčku,tak mi tam dr. řekla, že to taky vypadá na polyp, napsala mě to do papírů a Čadová podle ultrazvuku řekla, že tam nic není a hlavně, že jsem leden,únor špinila a krvácela mimo termín...je víc než jasné,že tam taky něco mám, o těch bolestech dnes na ms ani nemluvě,klasika jako každej cyklus během víkendu to mám.....takže je laparka nutná? A necháš si v Heliosu nebo na Obi?

chanel
11. bře 2010

Je to chrobi smůla, na druhou stranu, aspon něco našli, odstraníí to a už Ti nic nebrání otěhotnět a taky si zachráníš jeden pokus.....

chanel
11. bře 2010

MM: krásná úroda, doufám, že Ti to vyjde až do konce a prorazíš tady ty ledy..už je to potřeba. Jo a já nebudu testovat, na to už vůbec nemám nervy. 😔 Můj gynekolog mi řekl, že každá stimulace bez otěhotnění, je pro tělo dost špatná a,že nejde stimulovat věčně, doporučil mi na nejvíš 4x...a to už jsem šla po páté....

chrobacek
11. bře 2010

mm supr máš jednu kontrolu navíc... to je moc dobře asi čekají až ti ještě povyrostou ....dávky ti zůstaly?

chanel jo, ale opravdu mě štve, že tam byl už v srpnu a čadová ho ignorovala... tak jsem to vypustila z hlavy

chrobacek
11. bře 2010

chanel polyp je v děloze tj. předpokládám, že mi udělají hysterku přímo při OPU ale je to moje domněnka tak nevím

mmorgana
11. bře 2010

chrobi: jedna moje kamarádka nemohla otěhotnět, odstranili ji myom a cystu a pak jsme spolu byly nakupovat lázeňskou garderobu - do lázní nejela, byla hned těhotná 😀

chanel: drž se, já bych měla taky strach testovat 😒 O to více to pak ve čtvrtek oslavíme 😎

chrobacek
11. bře 2010

mm jo taky si říkám, že ty mražáky třeba nebudu potřebovat 😅 neboj hledám na tom to lepší 🙂

chrobacek
11. bře 2010

budu hlásit ty // o měsíc později 🙂

mmorgana
11. bře 2010

chrobi: a kdy máš další kontrolu? Dneska mi ještě píchli 225 a mám zavolat, kolik si budu píchat zítra. Na konzultaci byl Crha a napsal mi kontrolu v sobotu. Nechala jsem si taky vysvětlit svůj krevní obraz, protože mi tam vyšli nějaké vysoké hodnoty.

chrobacek
11. bře 2010

mm nevím to se dozvím ve 13h ale předpokládám, že v pondělí .. a OPU v tu středu asi ale to záleží na folíkách jak vyrostou pěstují je pomalejí a mají teprve 10mm

co ti vyšlo vysoké ? je dobře, že jdeš ještě na jednu kontrolu já byla jen na dvou

chanel
11. bře 2010

MM: jaké hodnoty? Jestli se Ti do toho nepletou Tvoje hormonky, to se mi stalo při 2 ivf....Čadová viděla polyp a klidně Tě nechala jít na druhý pokus??? Tak to by Ti ho taky měla uhradit 😠 ,jestli to tam taky mám tak se naseru, protože si tělo zbytečně huntuju a ke všemu to taky není zadarmo ☹ . Zeptej se jich na to, v podstatě by Ti mohli zkontrolovat dělohu,ale odstranit asi ne,jedině, že by naplánovali delší zákrok a udělali Ti to při něm, určitě s tím souhlas!

chanel
11. bře 2010

Právě se dívám na netu,jak dlouho trvá hystero i s tím, že by něco odstranili....ale já už rozhodně nechci ležet na sále hodku a půl jak minule ☹ MM: dneska mě píchat přestalo,ale včera to bylo dost silné a dneska klasika bolsti,ale nechám to osudu, dkud nekrvácím,nešpiním, tak je dobře. Jak Tě dlouho operovali při mimoděl. a vzali Ti vejcovod, promin,jestli jsi to už psala,ale já už mám v tom zmatek 😝

chrobacek
11. bře 2010

chanel jo měla jsem to na 2 utz před OPU a když jsem se ptala tak řekla to nic to ničemu nevadí .. tak jsem to tak vzala... protože předtím jsem tu šílela na koni nikdo mi k tomu nic neřekl a ona pak že jako pohoda jazz tak jsem to vypustila a vůbec mě nenapadlo, že to může mít třeba souvislost s tím, že by se nepovedlo

chrobacek
11. bře 2010

jo já jsem se na to nezeptala a on mi to taky neřekl... mohl říct, že? chanelko kolik jsi po ET?

chanel
11. bře 2010

Chro: muj gyn. řekl, že hlavně at je při Et děloha čistá.....tak já nevím, jako nikde není napsané, že s tím neotěhotníš, kamarádka měla myom 3cm a otěhotněla jako bonus přirozeně a celé těh., s tím myomem žádný problém....v heliosu Ti Et neudělají, takže sečteno podtrženo vadí to!! A vadilo to i při druhém.... ☹

chanel
11. bře 2010

v sobotu byl Et..počítá se i ta sobota, testovat nebudu, to néééééééééééé, já vím, že se mě na to zeptáš.... 🙄 , v čt jdu na krev. Šílím hrůzou, ani né tak z toho, že pujdu na 4ivf,ale z toho kde jako vzít peníze a , že to zase nemusí vyjít...

chrobacek
11. bře 2010

chanelko taky nevím nehledala jsem to nesondovala jsem, při tom druhém byl malej... ale ted je velkej a dr. řekl,že jsem bez ET na 100%

chanel
11. bře 2010

Nejhorší je, že mi nikdy nezůstalo nic do mražáku, takhle bych si řekla, dobrý půjdu na operaci a děcka počkají u ledu a pak mi je dají a bude to o.k., ale zase stimulace.....a tím i riziko zase další výskytu cyst a jiných kamrádů na nic 😅

chrobacek
11. bře 2010

jo já vím.. já z toho mám stejný pocit .. hele já je budu mít na misce ted 5-6 dnů a ještě jdou do mražáku taky nemám nikde napsané že by vůbec k ET došlo 😉

chrobacek
11. bře 2010

takže to musím brát tak jak to je a že všechno zlé je k něčemu dobré

mmorgana
11. bře 2010

Holky, měla jsem zvýšené erytrocyty (červené krvinky) a trombocyty (krevní destičky). Crha říkal, že je to zahuštěná krev, ale že to nic neznamená.
chanel: při tom mimoděložním jsem byla na sále hodinku a čtvrt - brali mi vejcovod, odstraňovali srůsty v břiše, kontrolovali průchodnost druhého vejcovodu.
chrobi: tak teď se hezky soustřeď na svoje folíky, aby hezky rostly. A dětičky si holt užijou zimy 😉

chrobacek
11. bře 2010

mm jo tak to jsem měla taky.. ale nikdo mi k tomu nic neřekl..

chrobacek
11. bře 2010

mm jasně 🙂 za dvacet minut volám jestli mi je víc přikrmí nebo nechají tu dávku co mám

mmorgana
11. bře 2010

Tož chrobi, jak bude pokračovat krmení? Já snižuju na 200j.

chrobacek
11. bře 2010

tak já furt 150 takže mi to asi sedí 🙂 rostou jak mají ... jinak by mi asi přidali 🙂 a ty že snižuješ je taky dobré znamení 🙂))

veria
11. bře 2010

chrob ahoj, takže to roste dobře, ale máš polyp v děloze? No potěš, to scházelo....A to ti neřekli, co ti s tím a kdy udělají?

veria
11. bře 2010

chanel - já to měla minule úplně stejný, nedřív dva dny, krátce po ET šílený píchání, jakoby v děloze, a pak klasika příznaky na MS. Už jsem to odepsala a obrečela, ale bylo to tam. Takže nic nevzdávej a zatím ani netestuj.

chrobacek
11. bře 2010

ver neřekl mi nic a já jsem byla v šoku pochopitelně takže nevím to se zeptám v pondělí ... no a jak jsem psala polyp tam mám bohužel už z obilnáku takže vím 100% že tam už zpátky nejdu ... protože světe div se víc vajec mám na levém vaječníku, tak jak to že na obil mi tam nevypěstovali nic? ha?

veria
11. bře 2010

Chrob, to jako těžko říct, to je zřejmě náhoda, kdybys teď stimulovala na Obi, tak by se ti vypěstovaly třeba taky....

antoaneta
11. bře 2010

Ahoj holky, tak jsem zase tu! Omlouvám, se že jsem tu tak dlouho nebyla, ale ani si nedovedete představit, co jsem všechno musela v posledních dnech řešit. No, ale až na jednu velmi důležitou věc, Vás tím nebudu zatěžovat. Pořád mi to nevycházelo se sem za Vámi dostat, abych Vám to napsala, ale vzhledem k tomu, že je svět opravdu malej a koník ještě menší 🙂 tak se ke mě dostalo, že jsem tu byla na tématu dne a moc ráda bych to uvedla na pravou míru a napravila to. Nééééé, nezapomněla jsem na Vás a to víte, že se chci s Vámi o tu radost podělit, jen jsem s ní nechtěla tak pospíchat. Je to totiž pořád velmi čerstvé a mám velký strach abych se něco nestalo. Takže ještě jen velmi potichoučku....Ale je to pravda!!!!!! Holky jsem těhotná!!!!! 😀 😀 Ty zázraky se opravdu dějí!!!!! Jsem z toho pořád ještě v šoku, nemůžu tu informaci, že jsem těhotná tak nějak vstřebat. A nejde mi se z toho ještě ani pořádně radovat, jen když si to znovu řeknu, že jsem těhotná, tak se mi chce štěstím plakat. O miminko se snažíme dlouho a tím, že nám nevyšlo ani teď to IVF+ISCI, po kterém nám nezůstaly ani žádní mrazáčci, tak ta víra mě trochu už opouštěla. Doktoři nám řekli, že jinak to asi nepůjde (manžel špatné spermie a já jen jeden vejcovod) a teď tohle. Asi nám pomohly ještě ty dozvuky po té hormonální stimulaci. Je to fakt zázrak a pořád tomu nemůžu věřit. Už jsme šetřili peníze na další IVF a ještě předtím jsme měli jít na další vyšetření. Už jsem byla na imunologii a ještě máme žádanku na genetiku. A teď? Snad ten kulihrášek nám v bříšku zůstane a já to všechno budu moc zrušit.
A jak to všechno vlastně bylo? Já vám to napíšu jo? 🙂 Po tom nevydařeném IVF, jsem začala špinit, takže jsem ani nevěděla od kdy si mám počítat a kdy čekat menstruaci. Každopádně ta nešla a nešla, zkusila jsem i počůrat test a nic, a tak jsem čekala dál, no a pak už jsem to nevydržela a objednala jsem se na vyvolávačku. (Do té doby jsem to měla vždycky pravidelný a bála jsem se aby nebyl nějakej problém a zbytečně se mi tak neodsouvalo to další IVF) Ten den kdy jsem si zaběhla do nemocnice, tam mně kromě Agolutinu vzali raděj ještě krev. Odpoledne jsem si měla zavolat na výsledky, no, já trdlo uspěchaný, sem si na to čas nenašla a odpoledne, pozdějc, mi volala doktorka sama, že mám hcg pozitivní!!!. 🙂 Chce se mi z toho úplně plakat, jen když si na to zase vzpomenu. Měla jsem hcg 866. Smála jsem se a brečela zároveň. Pořád jsem opakovala, jak je to možný? Jak je to možný? No a ta doktorka na to, .......i zázraky se dějí! 🙂 Na tu větu nikdy nezapomenu.
Byl to nádherný pocit, ale byla jsem jak připitomnělá, potřebovala jsem se o tom ještě přesvědčit. Tak jsem si zaběhla znovu, po víkendu, a to už jsem měla hcg 6117. Tento týden jsem měla přijít na na kontrolu, kde mě poslali i na ultrazvuk a holky představte si miminko tam je!!!!! 😀 A pak doktorka řekla že je tam i srdíčko, ale když mi ho ukázala, celá jsem se zase rozesmála a rozplakala a tím jsem to úplně celý roztřepala a viděla jsem prd. Ale pak mi to ukázala ještě jednou a už jsem ho asi viděla. 😅 A holky, dostala jsem aji obrázek!!! Je tam taková malá fazolka! 🙂 Podle ultrazvuku jsem asi 6 týden. Ale víc se asi dozvím, v úterý, to mám přijít znovu a to prý už popeláším i ke svému gynekologovi.
Holky moje zlatý, prosím přejte mi jen to nejlepší, mám hroznej strach! Moc si přeju aby se miminku u mě moc líbilo a zůstalo se mnou až do zdárného konce.
Vám zase přeji, ať i vy na to své štěstí nečekáte dlouho a hlavně - nepřestaňte věřit!!! Zázraky se opravdu dějí! Já jsem toho důkazem...... 😉