CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

mmorgana
29. bře 2010
aliseea
29. bře 2010

Ahoj tak jsem si pro jistotu dneska koupila těhotenský ten byl,ale negativní 😠 škoda, hned jsem si zavolala do Brna a zítra by mě měli píchnou injekci na vyvolání menstruace 😉

mmorgana
29. bře 2010

aliseea: takže se přidáš k velké skupině dubnových a květnových holek. Jej, to bude veselo, až začnou naskakovat // 😀

monulkab
29. bře 2010

mmorgana, vypadá to dobře, ale je to drahý....ráda bych se vlezla cca do 3.500 kč, ale moooooooc díky!

sysysy
29. bře 2010

klara.k - neboj, nejsi magor 😀 , i já si už počítám termín porodu 😀 , mně to vychází na 24.12. a dokonce mi z toho už tak hrabe, že se mi dnes celou noc zdálo, jak jsem si dělala TT a vycházely mi tam pořád dokola dvě čárky 😵

Jinak jsem holky dopadla tak, že ve středu 16DC máme IUI, ale jen s jedním folíkem 😒 sliznice porostla na 12mm, a ten jeden jediný samotinký folíček prý vypadá moc pěkně a má 18mm. Ten druhý folík co vypadal taky nadějně, se 7DC zasekl na 10mm a od té doby neporostl ani o mm.
Takže jsem si dneska píchla pregnyl, sexovat prý nemáme, máme si to šetřit na tu středu a pak na další 2 dny...tak doufám, že ovulka se nespustí dřív. Dle výpočtu Čadové by k ní mělo dojít v úterý v noci, tak uvidíme...a budu jí věřit 😎

mm - a testuješ ještě? - jestli čárka sílí? 🙂 ....já bych testovala každý den i 2x 😀 😀 😀

mmorgana
29. bře 2010

sysy: Ty jsi stejná pokušitelka na testován, jako chrobacek 😀 😎 Jasně, že testuju - zatím jen jednou denně, ale zato (trochu paranoidně) pokaždé s jiným testem - koukni se do mého fotoblogu 😎

veria
29. bře 2010

mmorgano, čárka na 9. den super, žádný duch, krev ti to určitě potvrdí. 😉

klara.k
30. bře 2010

sysy - tak to jsem ráda, že v tom nejedu sama. 😀
Včera jsem to říkala manželovi, tak na mě koukal takovým neznámým pohledem 😀 no ať si to dá do diáře a nemá jiné plány ne, 😀 😀

mmorgano - takže zítra krev? A jak se cítíš?

veria - ty budeš teda zkoušet duben květen?

chrobacek
30. bře 2010

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
***********************************************************************
sajmona - 3. IVF duben květen????
klara.k - 1. IVF - duben, květen - dlouhý protokol (utrogestan + Synarel)
veria
rioko - 1 KET asi květen
elennka - PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
monulkab
aliseea - 1.IVF,dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel )
marietea - zatím přirozeně, 4-5/2010 kratky protokol IVF
***********************************************************************
STIMULANTKY:
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 4.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl OPU cca 17.3. od 8.3. 150j, OPU 18.3. zisk 12 vajíček, 23.3. 4ks mrazák na KET, 29.3. hysteroskopie odstraněn polyp
xovicka - clostil, utrouš a samosnažo
sysysy - 1.IUI - začátek stimulace 17.3.
***********************************************************************
ČEKATELKY NA TT:
mmorgana 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel), od 3.3. Puregon 225j + Prednison, OPU 15. 3., ET 19. 3., krev 31. 3.
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison, ET 6.3., kontrola 18.3. krev
***********************************************************************
TĚHULKY:
hanulamarkova
antoaneta

chrobacek
30. bře 2010

ahojky.... polyp odstraněn a ted se bude čekat až budu ok a mohla si jít pro miminka 🙂)

petula82
30. bře 2010

mm.To máš pěkný čarečky,hodně štěstí zítra na krvi.Já teda taky nevydržela,koukni na můj stíneček,líp to tím foťákem vyfotit nejde

chrobacek
30. bře 2010

Pet tak to teda čumím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tfuj tfuj

veria
30. bře 2010

Klárko, já začnu na začátku června, jakmile se vrátíme z dovolené. Už to mám přesně vypočítané. A nemůžu se dočkat, hahaha.

veria
30. bře 2010

Petul, a ty jsi byla na čem? Nebo že by zázrak??

chrobacek
30. bře 2010

IUI ver 🙂

petula82
30. bře 2010

Chrobáčku,tak za dva dny zkusím novej,snad to vydržím.Furt na ni koukám,už je to vyschlí a furt tam je 😉 .Ale víš,mám toho za sebou docela dost,tak se zatím neumím ani radovat.

veria
30. bře 2010

Ahaa, tak to je supr, to se málokdy povede....
Chrob - a co ty, kolik ti zmrazili těch embrochů?

petula82
30. bře 2010

Veria.IUI.

mmorgana
30. bře 2010

Holky, díky moc všem za podporu 😵 Čárka sílí 😎
chrobi: a jak dlouho zhruba budeš čekat?
petula: uvidíš zítra a pozítří a popozítří 😅 Držím palce 🤐

chrobacek
30. bře 2010

dvě pátý den a dvě šestý den... takže těm prvním věřím na 100% .....dělohu mají nachystanou tak co už by jim bránilo 🙂)

veria
30. bře 2010

4 blastocysty? Tak to je dobré......Polyp jen ufikli a hned tě pustili dom?

chrobacek
30. bře 2010

mm... na obilnáku z tebe budou mít radost ve středu

chrobacek
30. bře 2010

jo odstranili ho byl přirostlý takže si na KET ještě počkám, ale je důležité, že tam ted nic není a doufám, že mi rozmrazí ty naše blasty bez problémů .... no strach mám ale věřit jim musím, že? po té hysterce mi nebylo vůbec nic... takže normálka jak po OPU za dvě hodky domů..... akorát teda zakázany sex, koupání na 14 dní, pohyb na týden mám se prej šetřit 🙂 ...

chrobacek
30. bře 2010

ver jo 4 blasty ale nevím jaké to mi neříkali ale prostě vhodné k mražení

monulkab
30. bře 2010

Holky že by se tu konečně začalo dařit????Pet, mmorgana....chjo, nás čeká ta konzultace v Reprofitu až 4. Května, to nevydržím, každej den je mi hůř a hůř....ráno nedokážu vylézt z postele, a to mi vstávání nikdy nevadilo.....potřebovala bych nějak nakopnout.

klara.k
30. bře 2010

holky, takových zpráv jen víc a víc!!! ať nám sílý naděje,
držím palce

chrobacek
30. bře 2010

Takže holky KET v červnu ... no tak si ještě holt počkám ☹

mmorgana
30. bře 2010

chrobi: užiješ si krásné jaro, vyzkoušíš rozkvetlé meze a pak, plna síly, si půjdeš pro děcka 😉 Čtyři blastocysty - to je krásné 😵
monulko: to už jde na Tebe jarní únava 😀 Já teda nemůžu vstát nikdy 😅 Ale zítra ráno, budu určitě vstávat už před šestou a povalím na Obi ...

veria
30. bře 2010

Chrob, to ti teď řekli, že KET v červnu? Ale to je skvělé, tak to budem nastejno a budem pak těhulit spolu, jak jsme si říkaly. Tak ruku na to!! 🙂

monulkab
30. bře 2010

🙂 to věřím mmorgan, to já bych tam v tvým případě ležela už vod pěti na koze a čekala bych na prvního doktora co půjde kolem 😀