CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
11. kvě 2010

no přemýšlím nahlas jak zkusit něco aby to klaplo

sajmona
11. kvě 2010

Majka já mám taky neprůchozí vejcovody,to nemá na ovu vliv,ovulace může proběhnout,já to na sobě poznám každý měs asi 13 - 15 dc mívám migrénu jako prase a bolí mě břicho...

chrobacek
11. kvě 2010

no na sílu to taky nemá smysl ☹

majka43
11. kvě 2010

Snad se rozhodne správně a když ne, tak nevím........

veria
11. kvě 2010

čus. Tak jsem byla na Obi, nafasovala Synarel a mám zavolat 1. DC klasika. Ptala jsem se Č., jestli bych si neměla pro změnu vzít Menopur, jestli by nebylo víc vajec a ona, že mi to zaručit nemůže a že si to ještě můžu rozmyslet. Hahaha. To byla rada.
Jinak jsem se dívala do papírů, a mám FSH a LH úplně vyrovnané, FSH 5,81 a LH 5,89, takže asi to LH dodávat nepotřebuju.....

Majko, co ten přítel, on chce buď svoje nebo žádné? Když už viděl, že ani s darovanýma se to nedaří? Ona taky může být chyba v něm, že kvůli spermii se to pak blbě vyvíjí.

majka43
11. kvě 2010

On byl na operaci s varikokélou je je jak zabedněnej. Svoje a svoje.
Ono mu je 32 a myslí si, že s jinou by se mu to povedlo.

majka43
11. kvě 2010

Proto asi to nevyšlo ani s darovanými oocyty.

veria
11. kvě 2010

Majko, to je klidně možné, jesti se od začátku blbě vyvíjely, tak to spíš byl problém ve spermii, než v dárcovských vejcích, která jsou od zdravých ženských.....

sajmona
11. kvě 2010

veri: tak za chvilku jdeš na to jo? 😉
Majka: to je mě líto,ale třeba si to promyslí a půjdete do toho,vždyt nakonec je jedno jestli budou darovaný,hlavní je že mimino odnosíš ty a nikdo o tom vědět nemusí. a milovat ho budete stejně jak vlastní.

veria
11. kvě 2010

Jo, přesně. Do darovaných embryí bych šla, tam je docela záruka, že je to od normálních lidí. Kdyby nešlo vlastní, tak pořád lepší než bez dětí nebo adopce.
A jaký má přítel spermio, nemá ho zhoršený kvůli té variokéle?

majka43
11. kvě 2010

Má jen 3 procenta dobrých spermií a doktor mu řekl, že normální cestou ženskou neoplodní. Ale prý se mu to může ještě zlepšit. Je po operaci 4 měsíce a prý se to lepší až po 6 měsících, ale jenom 20 procentám chlapů.

veria
11. kvě 2010

No, tak sám není "čistej", a dělá ofuky. To jsou ti chlapi! Ale na druhou stranu je zase fakt, že je to závažné rozhodnutí a rozmýšlet si to takhle do druhého dne.....Vždyť na to můžeš jít kdykoliv jindy. A už ti řekl, jak se rozhodl?

chanel
11. kvě 2010

Majko: holky mají pravdu, rozhodně bych také šla v Tvém případě, do těch darovaných.Vím, že je to těžké rozhodnutí. A ani bych neplýtvala časem a udělala co nejdřív. A ted si říkám, že když má tak špatný spermiogram, tak ta kvalita embryí by byla stejně špatná.......bohužel ☹ , měl by být rád, že je taková možnost a, že v pátek by byt transfér, no jo Ti chlapi. Držím pěsti,at se správně rozhodnete!! Veri: ale Ty jsi na Puregon dobře reagovala, myslím 6 vajíček, to je dobrý ne?? Saj: když máš bolesti, odpočíváš??? Chrobi: příští měsíc jdeš na to? že???

marietea
11. kvě 2010

Ahojky holky!

Majko, je mi to strasne moc lito, ze tvoje vajicko nevyslo, vazne s tebou moc citim. Verila jsem tomu, ze to vyjde. Souhlasim ale s holkama, lepsi darovany embryo a nasledne mimco nez bez mimca. A navic, kdyz na tom neni zrovna dobre. Jenze chlapi. Ja to mam doma uplne stejne. Ten muj ma tedy spermijky jako mrsky, ten by mohl darovat a o to vic chce vlastni. Ne ze by uvazoval, ze by mohl byt deti s jinou a zadarmo, ale nese spatne, ze to nebude nase, tedy moje, kdyz pujdeme do darovanych. Nicmene mne do tech darovanych vic tlaci, aby neco vubec bylo. Drzim palecky, at se dobre rozhodnete. Rozhodnuti je to dulezity a musite to probrat. My to probirali cely vikend a to i dosti bourlive.

O Sanusu v Jihlave jsem take uvazovala, bydlime kousek od Brna smerem prave na Jihlavu, tak by to zase tak moc z ruky nebylo, lepsi asi nez Zlin. Zkusim tam napsat taky email, co mi reknou 🙂

Jinak se Veri vubec nedivim, co ti Cadova rekla. Ja vim, ze nemuze zarucit, co bude fungovat lip, ale nechavat rozhodnuti jestli rFSH nebo FSH uplne na pacientce, ktera jeste ani kolikrat nevi, ktera bije, jako treba ja, to mi prijde desive. Mne postavili pred rozhodnuti to nebo to a ucinky vicemene stejne. Jeden vyrobce i druhy vyrobce rika, ze ten jejich vyrobek funguje lip, akorat za jeden zaplatis vic a za druhy min a jinak skoro zadny rozdil, mi prijde dost zjednodusene a meli by se alespon snazit to trosku vysvetlit a neco doporucit.

klara.k
12. kvě 2010

dobré ráno vám přeju,

majko - i mě je to líto a doufám, že vám to dobře dopadne. Už se manžel nějak rozhodl. Držím palce aby na to kývnul. Moje sestra má darováné spermie, dva krásný kluky a nikdo nad tím ani neuvažuje, prostě to jsou jejich děti, že. Ale to smíření se s tím, je někdy těžší. Moc držím palce 🙂

saj - tak jak ti je? Po kolika dnech můžeš začít testovat? Jsem moc zvědavá jestli to bude jedno nebo dvojčata 🙂

mě se taky čadová ptala jaký chci hormony, tak jsem z toho byla vykulená, řekla jen, že účinek je skoro stejný, jen cena jiná. Tak jsem si vzala to dražší a doufám, že něco snesu. 😉

monulkab
12. kvě 2010

Ahoj holčiny!!!! dneska jdu na návštěvu do porodnice za kámoškou, tak doufám že se tam už konečně nakazím těhu bacilama.... 😉

chanel
12. kvě 2010

Mono: nakaz se a plivni pak na mě taky jeden 😀 Mari: naprosto s Tebou souhlasím, každý potřebuje jiné léky a jak vidím, drahý Puregon nedokázal v některých případech to, co levnější léky. Do toho Sanusu napiš,jak psala Majka, mají tam na všechno dobrý přístup.

chanel
12. kvě 2010

Klárko, a už pícháš Gonal?? 😀

veria
12. kvě 2010

Já si asi nechám ten Puregon, abych náhodou neměla po Menopuru nakonec těch vajec ještě míň. Na M. mě teď láká jen to, že je podstatně levnější.

sajmona
12. kvě 2010

ahoj holky 😉
klara: cítím se tak nějak normálně,tak jak vždycky po et,snažím se nijak nepozorovat,protože se zase bojím zklamání. 😒 ale testovat asi nebudu,uvidím jak to vydržím.ale stejně nejdřív by to mělo cenu tak příští středu a to jestli se nepodaří,tak už budu mít mrchu...uvidím.. 😉
veri: být tebou nechám si co je u tebe už vyzkoušeno,a fungovalo.
chanel ahoooj 😉
kde je chrobi dneska??
co majka jak se rozhodli?

klara.k
12. kvě 2010

chanel - jojo píchám od pondělí 225

chrobacek
12. kvě 2010

čau .... jak to tu jde? 🙂 mě se blíží každou chvilkou ovulka a tím pádem jdu za měsíc na UTZ hurááá

veria
12. kvě 2010

Chrob, za měsíc teda na KET, co 😉 Já se za měsíc budu blížit k OPU, no budem skoro úplně nastejno 😉

chrobacek
12. kvě 2010

ver no jo za měsíc UTZ a pokud bude všechno jak má být ... tak si ještě nervozně počkám pár dní na KET 🙂 ale to už uteče.... no tak to teda budeme to bude prča 🙂 alespon budu mít s kým čekat na ten pozitivní test 🙂

veria
12. kvě 2010

Jasně, a těhulkovat budem spolu, však už jsme si na to plácly 😀

chrobacek
12. kvě 2010

super alespon důvod proč se to musí povést 😀

chrobacek
12. kvě 2010

jééé já se těšííím 🙂

majka43
12. kvě 2010

Holky přeju vám všem hodně štěstí v těhulkování, asi na vás někdy mrknu jak vám to jde. Já končím, rozcházíme se.

klara.k
12. kvě 2010

ježiší majko, to je mi opravdu moc líto, nevím co napsat víc

chrobacek
12. kvě 2010

Majko popravdě jsem to čekala po tom co jsi napsala včera ☹ bohužel máš doma sobce... teda tak to cítím já