CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

mmorgana
17. kvě 2010

ahoj holky 🙂 tak komu můžu aktuálně držet palce? 🙂
klarko, měly jsme začít spolu, tak doufám, že mě teď rychle doženeš! 😉 A hlavně pamatuj, že kdyby jich bylo málo, že budou více kvalitní (a nezačni brečet v nemocnici jako já). Já měla jen 4 a teď už to jedno má 3,5 cm 😖
sajmono, já to nevydržela a testovala hned 8. den - ono taky netestovat, když je ve skupině pokušitelka chrobáček, je téměř nemožné 😀 Ale důležitá je až ta krev ten 12. den po ET. Tak ať pěkně roste 😉
A všem ostatním (chanel, chrobi, veria, marietea, elennka) - vzhůru do boje!!! 😎

elennka
17. kvě 2010

Mmorgana, my teď máme fázi nesnažení se...( teda jak to napsat...)... holky všem vám přeju miminka do bříšek 🙂

marietea
17. kvě 2010

Klarko, vezmi si svoji kosilku, zupanek, prezuvky a neco na cteni. Ja mela jen knizku, jinak jsem si nezvala nic, nejak jsem myslela, ze ani postel nebudu potrebovat a ono to bylo jinak. Kosilkku i zupan mi dali, ale bylo to tak tenky, ze mi bylo zima a to nebylo tak hnusne jako dneska. A sla jsem tam v botech, protoze ani prezuvky jsem nemela. Chvili cekas na pokoji nez te vezmou, tak at si muzes cist a utika ti to.Jinak velika gratulace k folikum a moc drzim palecky, aby jich bylo dost a kvalitni.

Saj, to ze te boli v krizi nic neznamena. Mamka byla vzdycky tehu, kdyz ji v krizi bolelo. Verim, ze to dopadne dobre. Asi bych se netestovala a pockala, pokud bych to tedy vydrzela. Je to tezky a je to stres, ale ja verim, ze to klapne.

Jinak u mne nic noveho. Psala jsem emaila do RF, do Zlina a do Sanusu v Jihlave, kde jsem popsala problem, moje i chlapovy vysledky a napsala, ze co mi muzou nabidnout. RF mi sice odepsal hned, ale nic konkretniho, jen ze se mam objednat na konzultaci. Sanus neodpovedel vubec a Zlin odepsal po RF tyz den a napsali toho dost. Pry by to s temi mymi vajicky nevideli tak cerne, i kdyz by se vzhledem k mym vysledkum a veku dal predpokladat lepsi vysledek. A ze by zkusili kratky s nejkvalitnejsimi remombinantnimi leky na trhu, tak myslim, ze ma na mysli Puregon. No jsem z jejich pristupu nadsena a na konzultaci se chci domluvit ve Zline, RF a zkusim i Helios.

Zacnu na tom pracovat, projdu si to, ted mam ale starosti se sestrou, tak jsem to na chvili hodila na druhou kolej.

veria
17. kvě 2010

ahoj holky, já zítra odlítám, budu až ten další čtvrtek večer, tak doufám, že tady naleznu samé dobré zprávy!!
Saj, ještě netestuj, vydrž to do 10. dne. Osmý den je docela brzo, nemusí tam nic být a budeš se zbytečně nervovat. Ničemu tím neprospěješ, když budeš testovat tak brzy. Tak vydrž, prťka, vydrž, a držím palce na //.

xovicka
18. kvě 2010

Dlouho tady nebyla tabulka, tak kopíruju. Jsem devátý den po ovu, ve čtvrtek asi počůrám testa. Koukám, že se Saj budeme testovat skoro stejně, toš holka držím palce. Já si moc naděje nedělám, u mě byl úspěch vůbec to že jsem měla ovulku, ale tobě opravdu věřím.

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
***********************************************************************
veria
elennka - PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
monulkab
aliseea - 1.IVF,dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel )
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison, ET 6.3., kontrola 18.3. krev - negativní
marietea - 23.4. kratky protokol (synarel + Menopur + Prednison) OPU 3.5. bez ET
***********************************************************************
ČEKATELKY NA KET:
rioko - 1 KET asi květen
chrobacek - červen KET
***********************************************************************
STIMULANTKY:
sajmona - 3. IVF začátek stimulace 25. duben menopur+ synarel OPU 6.5. 9 vajíček
sysysy - 1.IUI - začátek stimulace 17.3.
klara.k - 25.4. synarel + utrogestan, 10.5. gonal+synarel+prednison
***********************************************************************
ČEKATELKY NA TT:
xovicka - clostil, pregnyl, utrouš a samosnažo s občasným utz
***********************************************************************
TĚHULKY:
hanulamarkova
antoaneta
mmorgana 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel), od 3.3. Puregon 225j + Prednison, OPU 15. 3., ET 19. 3., 31.3. hCG 475, 6.4. hCG 3201

petula82
18. kvě 2010

Veria,hezkou dovolenou.Hlavně se v pořádku vraťte a foť. 😉

petula82
18. kvě 2010

Holky,vůbec nestíhám,tak sem nechodím tak často.Včera jsem konečně dostala první ms po potratu,tak můžem začít něco plánovat.Takže IUI se trochu odloží.Září bude dovolená,nejspíš Itálie,Gargáno,tam jsme už byli.Holky to je prča jak si píšem s tím Italem emaily.Zase by jsme jeli na 14dní.Ale po It moc řídit nechcu,tam jezdí jak hovada.Jinak v práci se dějí teď takový věci,že nikdo znás tam asi nezůstane,chcou nás všechny vyměnit. 😖
Saj,budu nakukovat a hlavně držet všechny prsty co mám.Všem co se chystají testovat hodně štěstí 😉

monulkab
18. kvě 2010

Chanel, já vím že je Řecko super, taky tam pojedu už asi po osmé 🙂

monulkab
18. kvě 2010

xovi já budu čůrat na test ve čtvrtek, ale jen z preventivních důvodů, páč si musím nasadit norethysteron, abych odsunula ms. Ovu byla tentorkát snad 10 DC a s manžou jsme s tím nějak nepočítali, takže ani nic nečekám.

sajmona
18. kvě 2010

ahoj holky tak jsem testla a nic,uplně bílo a to jsem měla ten nejcitlivější mamatest.už by tam něco bylo,minule jsem měla slabo čárku od 7 dpoet,a to jsem dostala krámy,a podle krve přes 20 hcg,ted prostě nic,já už fakt nemám na tohle ☹ 😢

xovicka
18. kvě 2010

Saj nezoufej, třeba je ještě fakt brzo, dej mu čas aby se pořádně zavrtalo. Petulo, nepracuješ ty náhodou ve stejné firmě 😀 ? U nás je to teď v práci taky divoké, já sama jsem se znelíbila jednomu nadřízenému, ale naštěstí jdu zatím jen přemístit na jinou práci, abych mu šla z očí. No a do toho se mám za měsíc vdávat a včera se mi zasekl svědek, že si to rozmyslel. Ti chlapi jsou někdy jak praštění. Jako svatebku plánujeme taky Itálii, ale spíš něco kolem Lago di Garda, skoromanžel se nerad válí u vody, tak to musíme nějak nakombinovat, aby se trochu chodilo po kopcích a trochu povalovalo...

klara.k
18. kvě 2010

zdravím, saj nezoufej, určitě se objeví

já jdu z obi, mám tam 19, 4x17, nějaká 15 a druhá strana je 18, taky 17 a tuším 15, nezapamatovala jsem si to. OPU bude v pátek

sajmona
18. kvě 2010

já už tomu nevěřím,už jsem si pobrečela ☹
klary přeji moc štěstíčka,někdo to tu už musí zase prolomit...ale já to nebudu 😢

monulkab
18. kvě 2010

Lago di Garda je velice dobrá volba!!!Xovi!

monulkab
18. kvě 2010

Saj co jsem ti psala o tom testování? Už netestuj a počkej na krev sakra!

sajmona
18. kvě 2010

jojo vím monul už nebudu....,už jsem se stihla v depce aji rozvádět s manželem,volala jsem mu at si najde jinou,já jsem fakt prdlá 😒

sajmona
18. kvě 2010

holky závidím vám dovču,taky bych vypadla někam.....pěkně si to užijte 😉

chrobacek
18. kvě 2010

ahoj
saj neblázní stín už by tam být mohl, ale je fakt že taky není nic ztraceno já bych to balila až tak ve středu ... ale jinak bych testovala a věřila, že každým dnem vykoukne

monulkab
18. kvě 2010

Saj chápu tě ☹ ale musíš doufat, k čemu ti bude že se budeš takhle deptat předem? Taky mívám špatný dny, ale když se nad tím zase zamyslím tak si říkám, proč se mám teď stresovat????vždyť na to bude čas až teprve tehdy, když se ukáže jak to vlastně je....Člověk se pak třeba i zbytečně trápí, nebo se trápí dýl než by normálně měl. Nevědomost je někdy zlatá....

klara.k
18. kvě 2010

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
***********************************************************************
veria
elennka - PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
monulkab
aliseea - 1.IVF,dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel )
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison, ET 6.3., kontrola 18.3. krev - negativní
marietea - 23.4. kratky protokol (synarel + Menopur + Prednison) OPU 3.5. bez ET
***********************************************************************
ČEKATELKY NA KET:
rioko - 1 KET asi květen
chrobacek - červen KET
***********************************************************************
STIMULANTKY:
sajmona - 3. IVF začátek stimulace 25. duben menopur+ synarel OPU 6.5. 9 vajíček
sysysy - 1.IUI - začátek stimulace 17.3.
klara.k - 25.4. synarel + utrogestan, 10.5. gonal+synarel+prednison, 21.5. OPU
***********************************************************************
ČEKATELKY NA TT:
xovicka - clostil, pregnyl, utrouš a samosnažo s občasným utz
***********************************************************************
TĚHULKY:
hanulamarkova
antoaneta
mmorgana 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel), od 3.3. Puregon 225j + Prednison, OPU 15. 3., ET 19. 3., 31.3. hCG 475, 6.4. hCG 3201

monulkab
18. kvě 2010

Babizny pojďte něco řešit, tady je hrozně mrtvo!!!!!!!!!!

chanel
18. kvě 2010

Móňo, úplně mi mluvíš z duše, no Saj. samá pravda!!!! Krev ta bude až v sobotu, ms nemáš, to je dost dobrý důvod se netrápit!Já vím, to se mi to mluví 😅

marietea
18. kvě 2010

Saj, to ze test nic neukazal, ukazal jen to, ze je brzy. Takze neves hlavu, nedeprimuj se a ver tomu. Ja verim, ze to vyjde a v sobotu na krvi se ukaze. MS neni, to je dulezity. Drzim palecky, at to dopadne dobre. Hlavne bud v klidu..
Jinak preju krasnou dovcu, uzijte si to vsechny, co nekam jedete. My pojedeme asi jen po Cesku, ale jeste neni nic naplanovane. Letos kvuli sopce nema byt nic moc, hodne prset, tak jsem zvedava.
Holky, jinak mne boli vajecniky jak potvora, koncim MS a je to dost sila, doufam, ze tam zase nebudou nejake cysty. Na Obi mi rikali, ze pokud mne neco bude bolet, at zajdu k nim ne do nemocnice, pry uz zadne laparky... Tak jestli to neprestane, tak tam budu muset.

chanel
18. kvě 2010

Mariet: taky mě tak bolely vaječníky, až po ms, to byla bolest, to je z těch stimulací, hodně pij a dej si termofor, píšu to dobře?? na břicho,potřebuješ suché teplo. Veria: pěknou dovolenku, hezky si odpočin a užij si to!!

klara.k
19. kvě 2010

pěkné ráno, vypadá to, že dnes vylezlo sluníčko, tak třeba chvilku vydrží 🙂

také přeji pěkné dovolené, trochu závidím. My letos nepojedeme asi určitě nikam, snad jen Krkonoše-každoročne, ale jinak nic

já dnes končím stimulaci, posledních 150j a večer otrivenon (nebo tak nějak), zítra nic a pátek OPU, bolí mě prsa, ale tak, že se jich nemůžu pomalu ani dotknout.
Holky zase mám chytrý dotaz - jak moc mám být oholená na opu, musíme být úplně nebo není potřeba 😉
Děkuju vám za podporu a za velké množství rad

chrobacek
19. kvě 2010

ahoj Klárko, na krása tak už to máš skoro za sebou 🙂 OPU je v pohodě není čeho se bát ... pěkně si pak poležíš doma a odpočineš po celé stimulce.... s holením ... bud tak jak jsi zvyklá nic extra není potřeba ....

monulkab
19. kvě 2010

Klara.k s tím holením je to vždycky dilema! Jak píše chrobi, nic extra, maximálně do tvaru velkého srdce 😀 😀 😀 Jsem zas nějaká "ftipná" po ránu co? Musím trochu odlehčit situaci, navíc jsem se vrátila před chvilkou z kosmetiky a jsem celá rudá, ale zato mám asopň krásný obočí 🙂 konečně!

chrobacek
19. kvě 2010

moni 🙂)))

monulkab
19. kvě 2010

To jsem jednou takhle četla nějakou diskusi tady na koníkovi, a baby tam popisovali právě jak se holí a neholí a tak dále, a jedna kočka tam psala že před návštěvou gynekologa se oholila, a ve spěchu se ještě natřela krémem který ji přišel pod ruku, no a když se vyškrábala na kozu, tak jí doktor říká, vy jste se teda dneska nějak vymóď ila, a ona moc nechápala a pak v kabince zjistila že se natřela krémem s glitrama (tuším že to jeden čas vyráběl Dove 😀 )

sajmona
19. kvě 2010

čus holky,jak je dneska?? koukám,že je to tu samý ftípek:D
dneska je venku pěknej hnus ani se mě nechce vzlézt z pelechu. jinak deprese už opadla...naštěstí 😉
klárko tak tfuj tfuj. 😉
holky a co rioko?? ta swe tu nějak neukázala,neměla jít květen na KET?