CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

majka43
10. čer 2010

To ještě nevím, nejradši bych netestovala vůbec, ale jak se znám, tak to nevydržím.

chrobacek
10. čer 2010

jéjda tak to já vím🙂

chrobacek
10. čer 2010

Májo tak ty by jsi mohla testovat klidně 21.6. a to se mnou 🙂

majka43
10. čer 2010

To už budu dvanáctý den po transferu. 24.6 mám jít na krev. To ty budeš teprve pátý nebo šestý. Zbytečně se budeš nervovat.

chrobacek
10. čer 2010

Májo nebudu já tam budu mít // stopro

veria
10. čer 2010

Chrob, pátej nebo šestej den netestuj!! To ti výslovně zakazuju. Budeš tam mít houby. Až 9. den nejdřív!!

chrobacek
10. čer 2010

😀 😀 😀 OK

chrobacek
10. čer 2010

ale podcenuješ moje HB

veria
10. čer 2010

Jen nech Hábéčka v klidu, ať se rozvinou a udělají pěkné // 😀

monulkab
10. čer 2010

Chrobi ty seš nezmar! 😀 s tím testováním si nedáš pokoj co?

chrobacek
10. čer 2010

však neboj nakonec budu třeba podělaná testnout... každopádně doma je zásobička tak uvidíme kdy mě ruka nenechavka přemůže

chrobacek
10. čer 2010

moni však víš jak to se mnou je 🙂

chrobacek
10. čer 2010

jo každopádně 9 den je to už jasné bud jsou nebo nejsou 😉

monulkab
10. čer 2010

Tož to jo, toto 🙂

majka43
11. čer 2010

Rio tak co? Máš je tam? Já měla včera celý den bolesti jako na MS a honili mě větry. Tak nevím.

rioko
11. čer 2010

majko ne negativní já myslím že je to jasný, na krev půjdu zítra protože jsem objednaná, jinak bych jen počkala na MS
ty bolesti jsem měla taky ale to ten utrogestan teď už je ani nemám

chrobacek
11. čer 2010

rioko jo to jsem měla vždy taky tak furt to tak vypadalo sem tam něco bolelo nafouknutá a pak ke konci už nic ...

rioko
11. čer 2010

no už jsem s tím smířená, je mi to líto ale já jsem tomu zas tolik šancí nedávala takže to zklamání není zas tak hrozné, myslím že až půjdu na 2 IVF bude to už zase jiné

chrobacek
11. čer 2010

Jo to je dobře, že to tak bereš 🙂 takže šup do dalšího snažení 🙂

rioko
11. čer 2010

chrob já si říkám, že prostě oproti vám si nemám proč tak stěžovat, jako ano, samozřejmě jsem si to moc přála a je mi to líto, ale když kouknu na Vojtu tak prostě si říkám, že jsem měla velké štěstí napoprvý a prostě teď bude přáno zase někomu jinému, ale moc si samozřejmě druhé miminko přeji dál

chrobacek
11. čer 2010

no přesně tak 🙂 máš jedno štěstíčko doma a určitě přijde i to druhé a popravdě byla by jsi asi dost dítě štěstěny kdyby vyšel i tento KET 😉

veria
11. čer 2010

Rio, to je dobře, že to bereš tak rozumně. Ty Kety nemají takovou úspěšnost....2. IVF bude o hodně nadějnější.

rioko
11. čer 2010

holky díky, vím že jste mi to všechny přály
verio právě, KET je úspěšný míň a navíc s jedným embryem šance byla asi fakt minimální, no já jsem šťastná ze ten poklad co mám doma a hlavně naděje nekončí, měla jsem při prvním IVF dost vajíček tak třeba bude štěstí u podruhé a budou kvalitní embrya

chrobacek
11. čer 2010

no je to škoda mohla jsi mít vystaráno tak takhle si prostě prubneš další ivf 🙂 a bude druhé mimčo 🙂

rioko
11. čer 2010

chrob jediné čeho se bojím je OHSS ke kterému mám dispozice k vůli PCO, nejde jen o bolesti ale že bych třeba zkončila v nemocnici a co Vojta že jo, ale snad mi dlouhý protokolo sedne víc

chrobacek
11. čer 2010

no tak snad ti doktoři ten protokol upraví tak aby jsi nedopadla jak minule

ale ta Klárka mě děsí !

rioko
11. čer 2010

no Klarka se vlastně vůbec neozvala tak kdo ví co s ní je, snad se tu brzy ukáže s pozitivní zprávou

chrobacek
11. čer 2010

no a už je to dost dlouho

rioko
11. čer 2010

třeba jen nemá čas nebo nechodí na net ale mohla by nám přijít říct jak to dopadlo 😅