CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
26. čer 2009

Ywush, tak to hej, to si zaplatí asi každá budúca mamička a koľko to asi tak stojí? Určite to nebude celý majland. Už aby som aj ja bola na konci 3.mesiaca 😀
Díky Sim, určite budeš mať aj ty obe srdiečka, už si si predstavovala čo ťa čaká s dvomi naraz? Ja mám dosť obavy ako to zvládnem... 😅

simulin
26. čer 2009

Miradko a jak to myslel ten tvůj doktor s tím Mamavitem. Já myslím, že je docela důležitý, jsou tam vitamínky a důležité látky, které člověk třeba do sebe běhen dne nedostane. 😕

miradka
26. čer 2009

Waw, tak jednu Miu poznám, to meno sa aj mne moc páči. Teo mi pripomína Matrix 😀 Tobíka majú jedny v rodine, to je tiež moc pekné. Ja som uvažovala nad klasikou. Katka, David...a tak... 🙂

miradka
26. čer 2009

Neviem ako to myslel, len som sa nechápavo usmiala ale nič mi nevysvetlil. Niektorí dr sú skeptickí, ale určite je doležitejší prísun vitamínov v strave. Jesť zdravo, to je asi doležitejšie. Veď kedysi takéto tablety neboli, kľudne by som uverila, keby mi niekto povedal, že to je len biznis lekárnikov...

miradka
26. čer 2009

Až na tú kyselinu listovú, ale aj tej je hodne v potravinách, hlavne saláty a rajčata atd..

simulin
26. čer 2009

No Miradko, po pravdě řečeno, mám z toho taky strach, ale zase na druhou stranu už jsou tam prostě dvě a já s nima počítám 😉 I když to se ještě všechno uvidí, jak to dopadne. Myslím, že ten bez srdíčka, je asi to osmibuněčné embryjko, tak je trošku zaostalejší a trvá mu to dýl.
Ywushko, ty jsi taky neměla hned dvě srdíčka, že? A můžu se zeptat, jaké ti vkládaly embryjka?

miradka
26. čer 2009

Sim, mrkni sa o stránku späť, presne to som sa pýtala ywushky, myslím, že nemala rovnako veľké..

miradka
26. čer 2009

Aha, tak to nenapísala...neviem či boli obe embryjká rovnako veľké

miradka
26. čer 2009

Ywush, to som si pomýlila, nie TEO ale NEO (NIO) ten bol v Matrixu 😀

gabina79
26. čer 2009

jj, budu vás napínat...už teď mi z toho začíná být pěkně šoufl...myslím, že přes tlukot svého srdce z toho sluchátka nic neuslyším 😀
já si taky myslím, že bych měla mít utroš nebo něco, protože v homornálním profilu na OBi (který se teda mohl změnit), jsem měla nízkou hodnotu progesteronu..uvidím, jestli se s ním bude dát dneska domluvit 😉
Žabi, taky budeš mít //...my ti na ně budeme držet pěsti...i Chrobáčkovi do druhého kola...a teď aktuálně Sune...ta bude první 😀
Sune, jak je??? Zvládáš v pohodě, držíš se před OHSS???
Jinak já myslím, že vitamínky nepodporují těhotenství jako takové, ale jsou prevencí vývojových vad 😉

gabina79
26. čer 2009

Ywuš měla myslím dvě morulky..

miradka
26. čer 2009

Gabi, až budeš telefonovať vezmi si sebou aj pero a papier. To bude taká cifra, že si to ani nezapamätáš 😀 😀 Mne keď hovorila že mám okolo 4000 tak som si zapamätala len tú 4 a až pri poslednej návšteve som si to overila, že to bolo 4052 😀

hanulamarkova
autor
26. čer 2009

teda holky dneska mám manžu doma a tak jsme kecali, že kdyby mi zavedli tři embryjka a oni se ujali tak co by dělal...a on na to že bude potřebovat víc fušek 😉 no normálně jsem se skoro rozbrečela ... já se už tak těším už jen 9 dní HA a šup stimulovat 😀

hanulamarkova
autor
26. čer 2009

gabi moc se nenervuj dálnici máš krásnou tak co? Jen teť mysli na to aby ti dal nějaké podpůrné prostředky na udržení a hlavně se od něj nenech odradit od nasazení urtošo nebo tak něco rovnou si ho vyptej....už aby byli výsledky jsem moooc zvědavá

gabina79
26. čer 2009

Hani, jooo, tvůj manža je dobrej...kousek z něj by potřeboval přítel od Snahy 😉 ....já ti tak moc držím pěstičky, aby vám to konečně vyšlo 🙂

simulin
26. čer 2009

Miradko, já právě kukala, ale já myslela, že Ywushka měla první jednu bublinu, pak jedno srdíčko a pak teprve zjistili, že je tam i druhé a to už bylo i se srdíčkem. A embryjka jsem nikde nenašla. 😨
Gabi, tak to ti věřím, mně by se asi srdíčko rozkočilo. Tak pevné nervičky. 😉 Jinak s těma vitamínkama máš pravdu, samozřejmě, že to neudrží plod, ale pro vývoj jsou určitě důležité. A i když se snažím jíst zdravě a hodně vitamínků, myslím že všechny do těla z dnešního stravování prostě nedostanu. 😝

ywushka
26. čer 2009

simulin: mela jsem morulky zavedene!!!

ja mam vitaminky do konce tretiho mesice mam babyplan-calibrum a pak si koupim nejake jine!!!

ywushka
26. čer 2009

musim jeste pockat na manzu,on tu cisternu sel jeste ztacet,se z toho zblaznim,to je zase pekne na dlouho! On ma osobak tam sebou,takze si nemuzu zajet ani pro listek na penize!!!

ywushka
26. čer 2009

my mame na dvore zahradnika🙂 nam sadi kyticky na dvore🙂 😀

hanulamarkova
autor
26. čer 2009

No to jo snaha to snad bude mít taky takové - moc ti to snahi přeju, ti chlapi jsou někdy padnutí na hlavu ale snad si dá říct, no já mám v tomto v manželovi strašně moc velikou podporu já sondovala jsem jak se zachová a uplně špičkově jsem moc ráda 😀

zabicka007
26. čer 2009

Hani tak to je dobře, moc důležitá je určitě i psychika u ženy a když nemá podporu v chlapovi tak jde všechno bohužel do háje 😖 Můj drahoušek se sice nechová tak jak bych si představovala, na druhou stranu si říkám, že jsem na tom pořád dobře ve srovnání s jinými... 🙂

ywushka
26. čer 2009

no muj manzel je ted siiiiiilene ohleduplny a hodny na me,ze to snad neni nekdy ani mozne!!🙂 porad mi rika,jak jsem sexy🙂-pry jsem ted porad 😀

ywushka
26. čer 2009

to uz asi chudak blouzni z toho nedostatku sexu 😀

chrobacek
26. čer 2009

žabičko dali ti stejné dávky? a ještě dotaz k té endometrioze .... ty ji máš už pryč?

gabina79
26. čer 2009

Chrobáčku, a co ty???? Už je líp????

simulin
26. čer 2009

Ywusko- díky za info 🙂 tak snad to ten můj osmibuněčnej dožene. 😉

ywushka
26. čer 2009

sim: urco🙂

chrobacek
26. čer 2009

Gábi dík za optání ... to víš, že jo stačilo, aby mě muž vzal do náručí a už je to zase růžové ten svět kolem 🙂

simulin
26. čer 2009

chrobi, jak se vede? Tak co už jste se s manžou rozhodli, co provedete? Nebo to necháte až po dovolené? 😉

chrobacek
26. čer 2009

sim manžel je naprosto proti laparoskopii .........chce 2 ivf stejně jako já ... ale necháme to na čadové zda s tím bude souhlasit a hlavně zda 2 dc vůbec budu připravená