CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

sysysy
18. črc 2010

holky, takže na obi se před IVF nemusí k obvoďákovi na předoperační vyšetření? Jsem totiž na jiné diskusi četla, že před IVF se k obvoďákovi na předoperační musí.... To mě to zarazilo, nepamatuji se, že bych to před lety podstupovala.....

veria
18. črc 2010

Nee, k obvoďákovi se nemusí.

mirenkam
19. črc 2010

@veria díky 🙂

monulkab
20. črc 2010

Ahojte holky, tak jen pro shnutí, 8dc jsem byla na UTZ, měla jsem 2x 14 a 1x 11 a jeden malý - nevím kolik měl.Doky mi řekla že mám přijít v pondělí na UTZ, že to vypadá na IUI, páč předpokládá že ty dva menší už nevyrostou. Sliznice 8m. V ponděl jsem došla a na utz koukaly na dokyho 3x 20 a 1x 19mm. závěr byl ten, že mi nechtějí udělat IUI kvůli riziku vícečetného těhotenství. včera jsem v 21hod píchla pregnyl, a zítra rán mám jít na UTZ, pokud tam folíky ještě budou, udělají mi punkci a malé IVF. Pokud tam nebudou, tak udělají inseminaci.osobně si myslím že tam folikuly už nebudou, každopádně si chystám otázku na dokyho, jesli je normální aby mi za 2 dny fvyrostly folikuly o 6-8mm .

sajmona
22. črc 2010

ahoj holky 😉 až te jsem se sem dostala.....je tu nějak mrtvolno 😉 no jo je pěkně a všichnipo dovči
@veria tak co holka jak to s tebou vypadá???????????,
@monulkab a co ty???

já v neděli odlítám zase na dovču tak sem ještě písněte co je novýho,budu nakukovat

klara.k
23. črc 2010

holky moc vás zdravím a přeju hodně štěstí, nemám vůbec kdy sem chodit, ale myslím na vás a držím palce.

Já jsem byla včera na obi, rozloučili se se mnou (až mi to bylo líto), předali mě mé gynekoložce, tam jdu v úterý. Jinak vše se zlepšuje. Konečně mi splasklo i břicho, né teda úplně, je na mě hned poznat že jsem těhotná, ale už to není na porod. Jinak já jsem teda 10+2, a mimi má 3,2 cm.

Doufám, že tady jsou jen samé a lepší zprávy. Až budu zase bydlet doma a budu na svém PC, tak vás dočtu, jsem na vás moc zvědavá jak pokračujete.

Mějte se pěkně 🙂

chrobacek
23. črc 2010

ahoj kočandy tak máme dnes 2 srdíčka...

ver tak jaááák testuješ ????

elennka
23. črc 2010

Holky moc gratuluju 🙂)))

sajmona
23. črc 2010

@chrobacek chrobi tak to je super,moc gratuluji,už se těším až půjdu ve tvých šlépějích 😉
jinak jsem dneska byla na mojžíšovce na tom napravování a asi jsem hysterka,ale strašně mě to bolelo,myslela jse, chvílema že tam s sebou škrábnu,ani mě to prý teda nedělala dostatečně hluboko,to prý až příště,no achjo teda 😒 mám prý zablokovanou kostrč....musím s tím cvičením víc máknout a nezanedbávat to
veri tak coooooooooo

chrobacek
23. črc 2010

@sajmona no ale to je dobrá zpráva protože když to máš zablokované a ona ti to uvolní tak ti ten KET vyjde.... takže pěkně cvič a za měsic to bude lepší já jsem od jedné holky četla, že poprvé děs, podruhé lepší a potřetí už to bylo v pořádku

chrobacek
23. črc 2010

a děkuju

chrobacek
23. črc 2010

ver na nás prdí asi čeká na krev ne?

veria
23. črc 2010

Chrob, gratuluju, a musím přiznat, že ve své současné situaci i závidím.
Já nic, netestuju, protože již skoro menstruuju, prostě to opět nevyšlo.

chrobacek
23. črc 2010

☹ ☹ ☹ tak to nééé .... tak je ale fakt k nasr...

je mi až blbý se radovat z našeho štěstí ... 😒

veria
23. črc 2010

Proč by ti to mělo být blbý, jen se raduj, taky sis to vydřela.
Je to loterie, my musíme koupit nový losy a doufat, že třeba příště vyhrajem.

chrobacek
23. črc 2010

jo já vím...

sajmona
23. črc 2010

veri ach jo to me mrzi☹

chanel
23. črc 2010

Holky čau!! 😉
@chrobacek : jak je? Jak se cítíš a jaká byla dovolená. Moc gratuluji k srdíčkám.
@sajmona kam letíš na dovolenku? Teda Ty se máš!!!!
@veria Co na to říct......znám to,ale co takhle navštívit RF??? Nechyt si znovu udělat HSK s tím, že by Ti mohli odstranit sliznici,aby znovu narostla a pak se to lépe chytlo....já nějak taky nevěřím,jak u mě,tak u Tebe v kvalitu vajíček, bohužel ta endometrioza je pro ně zabiják ☹ .....u mě, žádná sláva, mám bolesti na levém vaj.,podle ultrazvuku tam nic není,ale asi mám v břiše a kolem vaj. srůsty a ty způsobují bolesti, takže jsem dostala od svého gyn. žádanku znovu na laparku a Obilnák mi nedoporučuje a žene mně tam kde i doktor v RF. Takže se v po objednám a vyřeším břuch,dr. říkal, že když mi to udělá odborník a on mě k němu poslal, ž bych mohla i s endometr. otěhotnět přirozeně, jen mi musí vyčistit ty srůsty.....doslova jsem posraná strachy, protože zase pod kudlu....tak tam aspon půjdu a uvidím, co na to operatér.

veria
23. črc 2010

Chanel ahoj, dlouho ses neukázala....Právě o té hysterce přemýšlím, určitě si ji na Obi vyžádám! Právě po ní se mi to minule chytlo. A kam ty půjdeš na tu laparku??

chrobacek
24. črc 2010

@chanel ahojky... myslela jsem na tebe, že jsi se dlouho neukázala.... budu na tebe moc myslet at ti ten zákrok pomůže k těhu musíš dr. věřit myslím, že ví co dělá

sajmona
24. črc 2010

@chanel ahooooooj dlouho jsi tu nebyla 😉 letíme do Egypta,tentokrát s manžou takže přece jen ta laparka bude???nakonec se jí přece nevyhneš.ale tak musíme pořád něco dělat,nejde jen čekat,uvidíš,že to pomůže,už kvůli těm tvým bolestem.

chanel
25. črc 2010

@sajmona tak přeji krásnou dovolenou a pak hurá na Ket. 😉
@chrobacek právě, že když jsem si na něj četla recenze, tak to vypadá, že se mnou bude jednat jak s dobytkem 😅 ,ale operatér je prý výborný.
@veria já být Tebou, změním Car, ale asi nebudeš chtít, tak aspon at Ti tu sliznici sundají. I když krev ještě nemáš, tak třeba hcg bude. Rozhodně držím pěsti!!! Kruci, se tak dívám, že já tady budu asi do menopauzy, pak nic a děti v nedohlednu.......... 😠

veria
25. črc 2010

Chanel, já mám krev už dávno, prostě klasickou MS. Ani se mi zítra na tu krev na Obi nechce, k čemu jako..... A CAR změním, to si piš, viz IP. 😉

chrobacek
26. črc 2010

Ver jsem ráda, že chceš změnit CAR ! můj názor je, že 2x dost prostě když nepomůžou tak se musí zkoušet jinde... a hlavně jinak takže Reprofit si myslím, že je pro tebe jasnej !

rioko
26. črc 2010

@veria to mě opravdu moc mrzí že to zase nevyšlo, změna CAR může být asi správný krok pokud to tak cítíš
já jdu dnes na konzultaci k Crhovi domlouvat se na dlouhý protokol

veria
26. črc 2010

Chrob, no oni mi už jednou vlastně "pomohli", že.....
Ale už tam nechci, připadá mi, že tam není už nikdo jinej než Crha a Čadová a mají toho moc a už vůbec nepřemýšlí, co by ti mohli změnit, nebo tak.....Teď by mně prostě hnali na 4IVF, zřejmě se stejným protokolem......

chrobacek
26. črc 2010

@veria já vím ale podle mě právě ta změna potřeba 😉

veria
26. črc 2010

No však jo. Trochu mně to mrzí, už mě tam znají, ale co se dá dělat.......

monulkab
26. črc 2010

Veria zksu Reprofit, já jsem tam moc spokojená.

veria
26. črc 2010

Monul, a ke komu tam chodíš? Chodí se tam k jednomu dr., nebo se to taky střídá?