CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

veria
26. črc 2010

Chanel, ale srůsty nám přece nevadí při IVF? Já mám taky bolesti, ale jen při MS, někdy velké, ale většinou snesitelné. Akorát někdy trvají i 5 dnů před MS - to většinou jen slabé, ale jsou tam a je to na prd......

chanel
27. črc 2010

@veria vidíš, vadí, bolesti, právě proto mi Štelcl řekl, že by ta operace byla velmi vhodná, při ivf to nevadí, to máš pravdu,ale když ten vaječník je tam díky srůstům utiskovaný, tak od něj nemůžu čekat kvalitní úrodu 😅 a kdoví co by tam ještě našli 🤐

monulkab
27. črc 2010

chanel a ty jsi na tom teda jak?

chanel
28. črc 2010

@monulkab docela blbě.....bolí mě vaječník, vypadá to na srůsty, i můj gyn. se spíš přiklání k laparce, prý už tolik pokusů a nic..... ☹ A jak se cítíš Ty?? Všechno v pořádku?Doufám, že se miminko chytne, at už se s tím netrápíš 😀

chanel
28. črc 2010

@veria odepsali TI??? Jsem zvědavá, jaký budou mít pro Tebe plán! 😉

monulkab
28. črc 2010

chan a ty jsi měla teď někdy začít se stimulkou že? to je blbý s tou laparkou....chjo. V Reprofitu doporučují snad jen Vyškov či co, na obilňák od nich nedostaneš dobré reference...
Já se cítím pořád stejně, mám konečně pěkný plný prsa díky těm všem hormonům, ale ty jsem měla už když jsem si píchala pregnyl. Akorát mě odeznívá ta bolest, ještě tak týden zpátky mě fakt bolely na dotet, Jinak mě občas bolí břuch jako na ms, však to všechny znáte, je to z toho utroše, začne to vždycky tak hodinu před tím než si mám vzít další 2 kuličky. Byla bych nejšťastnější člověk na světě kdyby se mimčo chytlo, aspoň by byl na chvíli klid od těch všech hormonů....testovat budu v úterý, dřív určitě ne. Ale vím, že pokud mám dostat ms, tak ji dostanu i přes utroš. S utrošem mám vždy ms až děsivě pravidelnou...
Veria předpokládám že info z RF ještě nemáš, jinak bys nám určo řekla co ti napsali...
A co jinak holky? jaká?

monulkab
29. črc 2010

Babizny začínám mít celkem depku z toho, že tu straším jen já !!!!! 😝

chanel
30. črc 2010

@monulkab nenene, to se pleteš, strašák tady budu já a pěkně dlouho ☹ , protože to je pořád něco. Zatím to u Tebe vypadá dobře, takže se neboj, za chvilku budeš psát do diskuze, čekáme miminko 😀

monulkab
2. srp 2010

veria už ti napsali z reprofitu?

veria
2. srp 2010

Holky, mám pro vás novinku, zatím jsem to po prvním odběru krve nechtěla psát, bo jsem si myslela, že mám nějakou haluz..........
Takže přes ty potoky krve, které jsem považovala za regulérní krámy, jsem těhotná. HCG zatím nic moc, ale narůstá, takže se uvidí, co a jak bude dál......
Hlavně se modlím, ať to není mimoděložní, to je také varianta, ale vše se ještě uvidí.
Tož tak. Nedělám si srandu.

monulkab
2. srp 2010

kurňááááááá, to je mazec. Veria ale přísahám že mě to napadlo, protože moje kámoška začala krvácet týden po ovulaci, tak byla zase sklíčená, že nic, ale pak dostala chřipku, a pro jistotu si v den termínu, kdy ms měla přijít, udělala test a byl pozitivní. Moc gratuluju!!!!!já takový štěstí neměla, test je negativní, zítra jdu na krev. 😝

monulkab
2. srp 2010

Chanel a Sajmona, asi jsme tady zůstaly samy 😅 😅 😅

chanel
2. srp 2010

@veria to se mi stalo taky ☹ a špatně to dopadlo, doufám, že se Ti to obloukem vyhne a ,že Ti dsali nějaký hormony na udržení!!! Agolutin a agofolin!!!!!!!!!!!!
@monulkab a jak se máš? Kdy budeš testovat?

chanel
2. srp 2010

@veria gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

veria
2. srp 2010

Chanel, nee, nechali mi jen utroš......

chrobacek
3. srp 2010

Veria no já se pos.... 😀 😀 😀 to snad ani není možný !!! tak hlavně at se drží mimouš a je tam kde má být moc ti to přeju

chrobacek
3. srp 2010

a kdy jdeš na další krev?

monulkab
3. srp 2010

chan jsem negativní, dnes jsem byla na krvi, má mi volat Koudy tak chci začít hned další stimulku, uvidím co mi na to řekne.

veria
3. srp 2010

Na krev v pátek.
Monul, tak běž už do normálního IVF!! Bude víc vajíček, větší šance! 😉

chrobacek
3. srp 2010

ty jo to je doba ☹ to aby měl člověk nervy jak špagáty

rioko
3. srp 2010

@veria potichoučku blahopřeji a moc držím pěsti aby to dopadlo dobře 🙂

veria
3. srp 2010

No tak nervy jak špagáty budu mít min do 12 tt, pokud se to tam dotáhne. Víte, jak to dopadlo minule...A teď, přes ty krámy......

chrobacek
3. srp 2010

no je to blbý.. a člověk si může myslet všechno... ale hot je potřeba počkat a věřit 😉

monulkab
3. srp 2010

veria my zkusíme ještě jednou minimálku, zaprvé z důvodu finančních, a za druhé, nějak tak věřím že když je vajíček míň, jsou víc kvalitní. Kámoška měla 20 vajec, 17 oplodněných, a ve finále ji zavedli jen jeno, protože ostatní se začaly rozpadat, myslím že si člověk nevybere....

veria
3. srp 2010

Ale to je docela výjimka, že ze 17 vajec vydrží jen jedno......A taky málokdo má 17 vajec......
Normální IVF s pojišťovnou tě nevyjde o mnoho víc. My teď platili na Obi asi 18 tis. (Puregon, ICSI a PK). Kdybys nepotřebovala ICSI, tak je to o 8 tis. méně.
Ale uvidíš, zkusit ještě jednu minimálku asi není na škodu.

veria
3. srp 2010

Chrob, a co ty, kdy jdeš s dvojkama na kontrolu? Máš nějaké příznaky? 🙂

chrobacek
3. srp 2010

@veria až 20.8. mám 4 týdny pauzu ☹ no těhu už je cítít protože jsem fakt dost nafouklá ... takže bohužel už mám břicho, ale ne od dětí 🙂 takže to v práci maskuju jak se dá 😉

veria
3. srp 2010

V práci netuší nic? A nějak špatně ti není?

chrobacek
3. srp 2010

no ví to akorát kolegyně protože té musím říct kam jdu a ona to dál kamufluje 🙂 takže zatím ostatní nic neví a chci to říct až po té kontrole... špatně mi trošku už je taky, ale jen dopoledne pak to ustoupí.... horší je to nefukování, protože to nejde upustit.... 😠

chrobacek
3. srp 2010

jo a neví to ani rodina 😉