CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

monterka
29. čer 2009

Ahoj holky,dnes sem byla na velkém ult.a sem sklamaná a naštvaná! Mudr.mi neřekl ani pohlaví,ani váhu a délku. Prej je malý skrčený! Příjde mi že to dr.odflink a že mi pohlaví říct nechce!

zabicka007
29. čer 2009

Zdar berušky,tak jsem dnes byla na kontrole, folíků je celkem 14, největší má 12 mm, nejmenší 8 mm,víc si nepamatuju-ultrazvuk mi dělal ten Kuhmel či jak se jmenuje,je to fakt fešák,tak jsem se nemohla soustředit na to,co mi vlastně říkal 😀
Ywuš,ten manža ti teda dává zabrat,někdy by ty chlapi fakt zasloužili! 😠
Saj,snad ještě není vše ztraceno,dokud není krev tak nemůžeš nic vědět,zázraky se dějí,koukni na Lucku třeba 🙂
Luci,měla jsem jít na další kontrolu ve středu jako ty,jenže musím pracovně do Prahy tak jsem si to domluvila na čtvrtek,škoda,mohly jsme se potkat,tak snad příště 😉
Hani,je obdivuhodný,že jsi takhle dokázala manžela změnit,máš můj obdiv 🙂

zabicka007
29. čer 2009

Monterko,a to jsi byla na Obi?

chrobacek
29. čer 2009

zabi to byl první utz ? kolikátý jsi den cyklu? protože 12mm jestli jsi po 5 dnech na utz je teda supr 🙂

miradka
29. čer 2009

Ahoj holky, tak som sa práve vrátila z Brna. Bolo super, cesta skvelá a hlavne bola posledná. Dnes tam bol dr Huser 😒 takže som sa nemohla rozlúčiť s Katkou...Inak som strašidelne unavená, ráno som užila 2 utroši a to je teda des...hlava sa mi točila ako na kolotoči a únava je ešte horšia. Tak radšej budem zavádzať..Idem si urobiť niečo pod zub a potom sa mrknem čo ste dnes písali. 🙂

monterka
29. čer 2009

Žabi ne,byla sem u svého gynek.a měla sem chuť ho uškrtit!

gabina79
29. čer 2009

Monti, Moudrý má ale jenom vaginální utz, ne? Já myslela, že tyto větší utz už se dělají normálně přes bříško 😕..
Žabi, vypadá to super, jen tak dál 🙂
Miradko, hoď nám sem fotečku 🙂

monterka
29. čer 2009

Gábi,Moudrý má ult.oba a přes břicho mi ho děla zhruba od 4měsíce.

zabicka007
29. čer 2009

Chrobi jsem 8. den cyklu,dr. říkal,že jsou tak akorát tak snad jo 🙂
Mont tak to jo,někteří ,,obvodní,, gynokologové jsou na dvě věci,jenže nic s tím nenaděláš 😠

miradka
29. čer 2009

Gabi, fotku som nedostala, vobec to nechápem, ja som myslela, že ju dávajú vždy a každému ☹ ☹

miradka
29. čer 2009

akurát som ich videla, videla som ako krásne bijú srdieča a vraj ešte nemajú ani 1 cm. 😨

gabina79
29. čer 2009

aha, tak to jsem nevěděla, že má oba....mrzí mě, že ses nic nedozvěděla....mně v pátek docela vyšel vstříc, i když teda nebyl moc optimistický, nepovzbudil mě, jak to dělají na Obi...
Žabi, určo budou folíci do OPU krásní 😀

lucka.adis
29. čer 2009

Gabčo, jsem 6tt+6... pročpak?

Zabi, tak třeba příště... stejně je škoda, že tam z vás nikoho nikdy nepotkám 😠 😀

gabina79
29. čer 2009

Miradko, asi sis měla říct, že ji chceš, škoda....tak to jsou prďolové, když ještě nemají ani cm 🙂 ..tak si řekneš příště u svého Dr, to už budou větší a budou líp vidět 😉

lucka.adis
29. čer 2009

Já si o ni určo řeknu, ale jak jsem už psala, když mi to dělala Čadová, tak mi ji dala sama 😉

gabina79
29. čer 2009

Luci, já myslela, jestli na tom nejsme stejně, ale já jsme míň...ty jsi spíš k Miradce a Sim 😉

lucka.adis
29. čer 2009

...jenomže většinou tam bývá právě ten mlaďoch a to nevím, jestli to usmlouvám 😀 😀 ale jde tam semnou i MM, tak snad jo.

miradka
29. čer 2009

Týjo, mne to píše 8tt a pritom som 6tt+5 😀 32deň po ET. Strašne moc sa teším k mojmu dr o dva týždne, resp. až 14.7. Pojdem tam aj s mužíkom, som zvedavá, čo to s ním urobí 😀

zabicka007
29. čer 2009

No dneska už mě pobolívají vaječníky,ale dávky mi nesnížili takže pořád 262 jednotek 😕 No snad vědí,co dělají...

lucka.adis
29. čer 2009

já měla poslední MS 13.5 ale nevím jak toto budou počítat. Vám se to počítá od ET... ale mě ne.

chrobacek
29. čer 2009

zabičko určitě vědí 🙂 na další utz jdeš pozítří ? můžu se zeptat co tobě dělali s tou endometriozou ?

chrobacek
29. čer 2009

žabi já jsem měla taky 12 mm po pěti dnech a taky mi nesundali dávky takže musejí ty tvoje ještě povyrůst 🙂

lucka.adis
29. čer 2009

zabi, určo vědí co dělají 😉

gabina79
29. čer 2009

Luci, počítáš to správně, teď jsi 6+5....já jsem 6+0....ono asi pak na utz upřesní, jak je prcek velký, pak to může být trochu jinak - v závislosti na tom, kdy došlo k oplodnění 😉

zabicka007
29. čer 2009

Chrobi,na další ult jdu ve čtvrtek a odběr bude pravděpodobně o víkendu 🙂 S endometriozou mi nejprve vyvolali na tři měsíce přechod čili jsem přestala menstruovat a po těch třech měsících jsem šla znovu na laparku kde mi odstranili srůsty a zkontrolovali tu endometriozu,která už byla ze čtvrtého stupně na první a pak už mi napsali jen na měsíc antikoncepci,která by ji měla dočasně doléčit - jak jsem dobrala antiko tak jsem měla měsíc pauzu a pak jsem šla na 1. IVF

monterka
29. čer 2009

Gábi,jak sem minulý týden psala že si na něj nemůžu stěžovat,tak sem dnes změnila názor. Sem zvědavá jak na tom u něj budeš ty když ti bude dělat ult.

zabicka007
29. čer 2009

Mir to bude náááádhera až to uvidíte oba i s MM, jaj, to musí být opravdu skvělý pocit pro oba! 😅

chrobacek
29. čer 2009

žabi dík...

gabina79
29. čer 2009

Monti, no já mám strach už tak, doufám, že tam vůbec něco najde...pak dám vědět, ale jdu tam až v pátek odpoledne a pak valíme na chatu, tak to bude jen rychlovka...

chrobacek
29. čer 2009

a zatím nic nedoplácíš? při těch vysokých dávkách mě to nevyšlo.... a to jsme měla jen 225 j