CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

simulin
16. črc 2009

muschko, to jo je chytrej jak opičák, ale strašně zlatej. 😵

simulin
16. črc 2009

A copak máte za pejska vy? Na cvičák jsem chtěla taky chodit, ale museli by jsme dojíždět a nejsem každý víkend doma ☹

chrobacek
16. črc 2009

sim jako je fajn člověk to co ti říká jsou fakta víš, že to může být od zad a na jaké židli máš sedět a jak máš mít monitor a co cvičit atd víš co takové ty věci co víš , ale třeba je neděláš ..... a je fakt že od toho můžu mít problém já ..... ale štve mě že nic neřekl manžovi kdyby řekl třeba že je to půl na půl tak tomu věřím ale takto bohužel ne....

miradka
16. črc 2009

ja šarlatánom neverím 😀

muschka
16. črc 2009

Simulin, my máme kavalírka. A je to naše první miminko 🙂 . Ale poslouchat musí a až bude opravdové, bude mít funkci staršího sourozence 🙂 .
Jinak je to zlatíčko, ale dostává se do puberty, tak nám utíká za pejskama a přestal poslouchat, jakoby na cvičáku nikdy nebyl 😠

simulin
16. črc 2009

chrobi, tak to tě úplně chápu, mě by to taky moc nepřesvědčilo, kdyby manžu vynechal a věděla by jsem, že problém je i tam ☹

muschko, tak to ti fakt věřím, protože ten náš je na tom úplně stejně, zdá se mi, že teď nějak vlčí a snaží se dělat si co chce. Ale to mu kamarádovi neprojde, já si na něj posvítím. 😎 🙄

ywushka
16. črc 2009

mushka:ja jsem byla u kartare minuly tyden a jsem z nej uplne nadsena vedel snaaaaaad uplne vsechnpo,dokonce jako takove pitomosti ze ma manzel zarostly hrudnik a nebo jakou sedacku jsme si koupili a jak mame usporadane mistnosti v dome a co tam vsechno mame-proste kazdy nesmysl! Me nemohl vestit,jelikoz jsem tehule,ale vestil podle fotky manzela,ten bohuzel tam nemohl jet se mnou! Byva i v brne je u nej delsi cekaci doba,ale je fakticky super!!!

chro: vitam te u nas zpet 😀 A drzim palecky na krasne // po takove snazenicku🙂

cekatelkam taky drzim palecky na //

ja jsem cely den na dvore,dokonce jsem se dneska i koupala asi 3x,ale vydrzim tam asi 5 mnut,protoze se tam nudim,kdyz nemuzu skakat do vody a potapet se 😀 a plave se mi docela spatne s tim briskem,ted mi povyrostlo po delsi dobe (zitra trebas udelam fotecku🙂)

Jinak ja se jdu uz vyvalit tak vam preju hezky vecer,mam trosku natekle kotnicky,takze je jdu vyhodit nekde asi na strop🙂Pa

elennka
16. črc 2009

ahojda holky, tak si užívám dovči.. dneska jsme byli v senci.. bylo úžasně, ale spálila jsem se.. a nějak mě bolí z vody ouško ☹

muschka
17. črc 2009

Čau Ywuschko,

tak to musí být neuvěřitelný, když Ti toho tolik uhodne 🙂))! Nemohla bys mi poslat interní poštou na něj kontakt prosím? Třeba by mě trochu povzbudil a uklidnil, zkusila bych to...

Teda Ty se máš, že můžeš přes den na dvorek nebo do bazénku. Úplně mi to zavání chatou kam jezdíme k našim s manželem. A teď mi to těch 14dní strašně chybí 😔 . Ale za týden už vyrazíme ať se děje co se děje 🙂! To bude taková odměna za všechno. Není nad to vyběhnout na zahradu a posedět tam s knížkou. Náš pes je tam taky ´plně jiný zvířátko 😅 .

A co teprve až budete mít miminko, můžete ho dát spát ven nebo si s ním sednout na zahrádku, je to super 🙂

Tak pa, hezký den 🙂

muschka
17. črc 2009

Simulin, to víš že jim to neprojde, pesanům puberťáckým 🙂 😉 ! Mně už teď nepomáhá ani pozitivní motivace, zkrátka ho občas pořádně vytahám za kůži azařvu na něj 😀.

Ale paní cvičitelka říkala, že je to normální, že mám pocit, že se nám vzdaluje. Prý se to v roce vylepší a zase pomalu vrátí do normálu.

Kolikrát mám pocit, že ten cvičák je spíš pro majitele než pro psy 😀. Já mám už 3.psa v ivotě, ale prvního, kterýho cvičíme, takže se učím spíš já. A jde to ztuha 😎

chrobacek
17. črc 2009

dobré ráno,

ywushko ahoj 🙂 a děkuju 🙂))) třeba se povedlo 🙂, ale je sci-fi 🙂)

já chci taky kontakt na kartáře 🙂 proč jsi tam chodila ? co jsi chtěla vědět ? 🙂

ywushka
17. črc 2009

Holky kontakty jsem vam odeslala! Ja se ted jdu namalovat a my jedeme na vylet do brna si neco hezkeho koupit!🙂!!!
Jinak pro holky co k nemu chteji jit,tak vestba stoji 500kc,ale stoji to za to!!! Pozna a vi uplne vsechno!!!

Mejte krasny den plny slunicka pa

zabicka007
17. črc 2009

Dobré ránko všem,dneska jsem se skoro prala sama se sebou abych netestovala, a vydržela jsem! Nějak mě přestaly bolet prsa tak doufám,že je vše o.k. ☹

chrobacek
17. črc 2009

Ywushko užij si nákupy 🙂 a 500,- je slušná cena 🙂

žabičkoóóó já se z tebe picnu 🙂) ty jsi držák 🙂)

miradka
17. črc 2009

Dobré ránko holky, Žabi, klídek, ono to zase príde, ešte si tú bolesť užiješ 😀 Mne sa zdá, že aj mne v tej dobe bolesť trochu povolila, ale skús si poriadne pomačkať prsia a uvidíš, že tak celkom neprestali. Možeš ležať na bruchu? Myslím, že aj mne to trochu šlo, ale nie dlho.

Ja som dnes mala blbé ráno. o 4 som sa zobudila, išla na wc a začal kolotoč. Strašne ma začalo svrbieť v nose a do 5 som mala ucpaný nos a tieklo mi z neho prúdom. Už asi 3 týždne sa ma drží otrasná alergia, kýcham o 106. Takže dnes už som sa naštvala a rozhodla, že pojdem k lekárke. Tak moc som nechcela užívať tabletky v tehotenstve, ale to už nejde vydržať ☹

hanulamarkova
autor
17. črc 2009

ahoj holky, tak včera jsem měla po prvé strááášný strach u píchání 😖 . Zatím se mi nestalo že by mi začala téct krev z ranky ale včera jsem si myslela že mě porazí...normálně mi začala téct krev 😒 ...začala jsem mít strach, jestli jsem si to nepíchla rovnou do žilky a nebyla tam bublinka...nakonec jsem si asi po 10 min. uvědomila, že kdyby tam byla bublina tak jsem už mrtvá tak jsem se tak nějak uklidnila...no ale byl to se mnou horor 😉

chrobacek
17. črc 2009

hanul mě jednou taky tekla krev asi se nějak blbě propíchla kůže nebo co .... ale nějak jsem to neřešila 🙂
kdy jdeš na utz?

hanulamarkova
autor
17. črc 2009

už zítra už budu 8DC tak jsem zvědavá co po těch koňských dávkách porostlo a co ne...už se celkem těším jen manža odmítnul se mnou sedět v čekárně tak zase sama 😠 😎 !

hanulamarkova
autor
17. črc 2009

a nevím, jestli z toho stresu, nebo hormonů, ale měla jsem takové bušení srdce a tak se mi jako navalovalo ale jen jako tlakově že jsem si rovnou šla lehnot a rozdýchat to nakonec jsem se nějak uklidnila a pak to už šlo 🙂

chrobacek
17. črc 2009

ale zítra by mohl tam nikdo nebude sobota je dobrá 🙂)

jo to bude z těch hormonů v kombinaci s tím horkem víš co je to záhul pro organismus takže to má určo spojitost .......

já doufám, že budeš mít folíky jak víno po takovém množství !!!

irminka
17. črc 2009

dobré ránko,
hani: také mně sem tam tekla červená, může se stát, že praskne cévka 😠 Agolutin, to je olejová injekce, tu mně píchal i 11-ti letý syn a kdyz jsem to řekla dokttorovi, tak se málem vyvrátil, že se musí odklepávat bublinky atd., ale zvládli jsme to bez ujmy 🙂

Ywus: ty si užij hezké nákupy, ale to horko bude asi nepříjemné, ale vy určo jedete do obchodů. kde je klima, tak to zvládneš...potom dáš tipy, kde se dá něco hezkého pořídit,ju?

Mně nějak od ránka pobolívá hlavička, tak jsem zvědavá, co bude za změnu v počasí, jsem jak barometr 😝

chrobacek
17. črc 2009

muschko už jsi volala kartáří?? by mě zajímalo co ti dal za termín 🙂

irminka
17. črc 2009

chrobi: a ty ses vlastně měla ako na dovolenke? Bud jsi to nenapsala nebo jsemto já nepřečetla... 😖

irminka
17. črc 2009

já se jdu sprchnout a umýt gebuli...vypadám jak pako a zkusím vyfoti bříško, jsem jak valach 😉

chrobacek
17. črc 2009

Irminko no jak?? báječně přece 🙂))) moříčko teplíčko 🙂)) supr pláž dlouhá písečná za nama hory 🙂)) no fakt bájo 🙂 jídlo supr přežírali jsme se .....

irmíííí jéé hoď břuch 🙂

zabicka007
17. črc 2009

Mir tak když si jak píšeš pořádně pomačkám prsa tak to víš že to bude bolet, to je jasný 😀 Už se živě vidím jak stojím před zrcadlem a drtím si kozy abych cítila bolest...no nic, nebudu to dál rozvádět 😀
Hanule tak už zítra jo? To bude úrodička, zapamatuj si velikosti a počet nebo si to vyfoť na telefon,ať nám můžeš podat podrobnou zprávu
S tím bolením hlavy jsme na tom asi všechny stejně,ono i to počasí dělá svoje 😠
Irmi tak to mě sestřička ani neřekla,že mám odklepávat bublinky od agolutinu,já jsem si ho prostě pomaličku píchla páč to bolelo jak čert,ale bublinky jsem teda neodklepávala...no přežila jsem to 😅 A ukaž bříško ať se pokocháme 🙂

chrobacek
17. črc 2009

zabi a kdy jsi si ho píchala?? vždyt ho píchají až po OPU oni sami ☹

muschka
17. črc 2009

Žabi, tak já se taky přiznám, taky jsem si je trochu pomačkala a jasně že bolí, my jsme piclí, že 😀 ? Ale musím objektivně uznat, že jinak o prsách ani nevím, že je mám 😒 .
Žabi, jinak já taky netestla, ale v neděli určitě nevydržím 😉

Chrobáčku, ještě jsem kartáři nevolala, já si to nechávám jako akci Z, kdyby to v pondělím na testech bylo negativní, víš? Bude to pak takový odhodlaný jako krok 😠 . Útěcha...

Hanuli, já se taky bála píchat. A ten Decapeptyl tak smrdí, mně se navalovalo kdykoliv jsem ho ucítila. Někdy jsem jehlou narazila do místa, kde jsem asi píchala den před tím a nešlo to propíchnout a někdy mi taky ukáplo trochu krve. Já jsem si nikdy nepamatovala, kam jsem píchala. Jak dlouho budeš ještě píchat? pá holky

hanulamarkova
autor
17. črc 2009

No i na Gonal penu mi řekli, že je nemusím odklepávat ale píchám si ještě Decapeptyl a tam je trošku tak se jí snažím dát pryč ale včera jsem asi nějak zazmatkovala no už si dám větší pozor.
žabi určitě se to povede vydrž a počkej si na krev a mysli pozitivně že prsa nebolí to nevadí.
irmi no teda jsem zvědavá na miminkovský domeček tak hod foto. 😉

hanulamarkova
autor
17. črc 2009

mushko asi ještě pár dní ano uvidím, co mi řeknou teť v sobotu na KO. OPU se dělá kolikátý den 12DC?