CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

hanulamarkova
autor
23. črc 2009

a děkuji moc holky je to super podpora 🙂

snahapada
23. črc 2009

ywus diky tak to mne ceka taky )). mir mne rekl dr ze se muzu koupat ale ve vlazne vode tak uz 3 tydny se koupu ale kdyz spinis tak ne ta zinka je lepsi

snahapada
23. črc 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 hani ja taky drzim palecky ja mnela PN hned od zacatku jeste nez jsem sla na prvni KET takze jsem doma uz od ledna vse vyjde neboj kdyz to vyslo mne tak tobe to vyjde stopro 🙂 🙂 🙂

miradka
23. črc 2009

Hani, ja som mala PN od OPU a bola som fakt rada, lebo pár dní po OPU mi nebolo moc ok

muschka
23. črc 2009

Ahoj Holky, dnes popré v práci, a jsem totálně vyřízená, nezvyk 😒 , tak jen krátce zdravím a dočtu si vás. Zítra jedeme na víkend hned po práci na chatu a tak se dostanu k vám asi až v pondělí, papa, m

snahapada
23. črc 2009

ja se taky loucim jeduna chatu pa

irminka
23. črc 2009

holky jejda, jejda? žádné špinění, to tu nechci vidět......kšá.kšá.kšá.... 🙂 To bude dobré, nebojte..

ted jsem přijela z jezer, tam bylo tak krásně, větřík pofukoval, vodička příjemná, vlnky jak na moři a kolo mě nezklamalo a krásně jsem to zvládla, miminka se trošku podrckala na hrrbečkoch, ale zatím je vše ok.....

elennka
23. črc 2009

ahojda holky, tak jsem za celý den úplně uvařená. jsem dneska vyrazila do města v 11.30 a vrátila se v 19.15, se divím, že jsem se neroztekla... Na neurologii jsem vyfasovala žádanku na rehabilitaci, a doporučení na infekční- protože se mě udělal na zádech pásový opar.. vtipné v létě 🤐 🤐
Potom jsem letěla na Obi, kde jsem i přes objednání čekala na Mudr. Vrány skoro hodinu... to bylo asi jediné negativum. Vrána je velice příjemný, popovídali jsme si.. takže dneska mě dělali odběr na imunologii, potom jak dostanu MS hormonální profily a spermio. A další cyklus potom IUI stimulované injekcemi.. a jinak během toho všeho se asi ještě budeme domlouvat na genetiku a hematologické odběry..
Jo a včera jsem si píchala Pregnyl, tak máme mít časovaný styk 🙂 ..
přeju Vám pěkný večer... 😀

elennka
23. črc 2009

No a po Obi jsem si skočila na hodně pozdní obídek a potom na nákup do Hypernovy... a teď večer jsem stačila vyaukcovat dvoje letní kalhoty na mimiaukci.. za 100 Kč 😉 😉 😉

elennka
23. črc 2009

maminky:
Rioko .... Vojtíšek.....16.3.2009......po 1.IVF
Xmersy ...Tobiášek

těhulky:
Majdula
PilotkaAnetka....čekáme holčičku )
Blani2
Lea
Ivi34 na "mikuláše" čekáme dvojčátka

Ywushka--- Užívám: kyselinu listou, baby plan, kájenský pepř. 1.IVF 10/08-bez ET, 2. IVF 12/08-TT neg., začátek 3.IVF-cca 7.4.2009, 02/09-laparoskopie-endometrioza 1.st., OPU 17.4. ET 21/4 UTZ 4/5, 4/5 HCG 828
UTZ 11.5. 1 miminko, 18.5.-1 srdicko+1bublinka, 25.5. 2srdicka, dalsi KO uz na gynekologii 8.6 jedno miminko zůstalo u maminky

Miradka...6/08 laparoskopia, endometrióza 4. stupňa, 9/08 1.IVF, 2 vajíčka - 2 embryá (morula a 8 bunečné) - negatívne. 10/08-03/09 GnRH analogy, MS 05/09 - 2.IVF. 6 vajíčok - 6 embryí. 2 morulky na ET. 9.6 TT pozitvíny, 423hcg. 11.6 KO OBI 1152, 15.6 okolo 4400, KO 22.6.; 26.6. už bijú 2 srdiečka. 29.6. predanie do péče GR gynekológa. Do 4. rokov ďalšia návšteva pre kryomorulku a 8bunečné embryo.

Snahapada... KET 05/2009 čeká dvojčátka

Simulin...5/09 - 1.IVF stimulace Gonal a Decapeptyl, 17 DC - OPU 7 vajíček - 3 embrya, 21 DC ET - 2 embrya
( morula a 8 buněčně ), KO 10. 6. TT pozitivní, hcg 928, 12. 6. - hcg 1802, 16.6. - hcg 6696, KO 25.6. na utz dva váčky, zatím 1 srdíčko, 3.7. už nám tlučou 2 srdíčka. 31.7. K.O - riziková poradna OBI pro vícečetné těhu. Jinka předána do péče svého gynekologa.

lucka.adis... snažení od 14.4.2009 + manžel spermiogram, podezření na morfologii..1.IVF, 16.4 na měsíc nasazena antikoncepce, 29.4 nasazen sprej Synarel. Stimulace zahájena 15.5. Gonal 225 jednotek + na dopíchání jsem dostala Fostimon. 27.5 OPU 7 krásných vajíček s toho oplodněné 4, bohužel začli fragmentovat takže bez ET. Další předpokládané IVF za tři měsíce. 2.6-5.6 hospitalizace skrz OHSS.
13.6 zjištění těhu 🙂)

Irminka: 4/2009-1,stimulace- dl. protokol - Diphereline+ kys. listová + Prednison , i Menopur. 9.5. OPU- odebráno 15 vajíček-zralých 7 a oplodnitelných 6, 13.5. ET.... zavedeny 2 ks morulek, mrazáček bohužel žádný, OHSS-hospitalizace, TT - pozitivní- 2 miminka

Žabička007....endometrióza - jejím následkem mimoděložní, 1. 4. odběr 8 vajíček při 1. IVF, do ET dne 6.4.2009 přežily pouze dvě morulky, na krev jdu 20. 4. 2009, krev negativní, 2. pokus IVF od 24.6.2009, začátek stimulky 24. 6. 2009 (Gonal,prednison,synarel),6.7. oplodněných 9 vajíček z 9,8.7.2009 transfer 2 morulek + 5 embryí k zamražení. KO 20. 7. 2009,20.7.potvrzeno těhotenství,hcg 169

čekatelky a snažilky:
Hanulamarkova.....2001 missed abort (MA) v 19 tt., 18.3. 02 početí naší berušky (24.10.2002 se narodila), 2005 2x anembryomola - revize, 2006 MA v 12 tt. - revize do 2009 pauza na regeneraci (nejvíce nervů) 1.IUI 28.3.2009 Užívám Elevit pregnyl, Prednyson, Kyselinu listovou a od 1.4 Utrogestan, KO 10.-11.4 krev negativní, konzultace před případným IVF 20.5., užívám Elevit pregnyl, Kontryhelový čaj, Kyselinu listovou
15.6 začínám s HA, následně stimulace na 1.IVF začátek stimulace Gonal pen 300j, Decapeptyl 1xdenně, Prednison, Acidum folicum - kyselina listová napsaná z hematologie, výsledky MTHFR 21.7. původně 19,2 OPU 23.7

Gabina79.......09/2007 revize po missed, endometrióza, anovulace, azoospermie, 1.IVF 10/2008 - krátký protokol - 7 embryí - ET 2 blastocysty, 5 mražáčků, //, 11/2008 revize po missed, laparoskopie; KET (2 morulky) 3/5, krev 15/5 negativní. Konzultace 11.6., 2.IVF červen/červenec. Užívám: Babyplan, zinek, kontryhelový čaj, Super omega, kajenský pepř

Eva.a.....problémy se štítnou žlázou, partner asthenooligoteratozoospermie, IVF snad na konci léta. Užíváme C, E, Selen, Zinek, Spirulinu

Chrobáček......asthenoteratozoospermia, příčina: nezjištěna, 1.IVF+ICSI+PK červen začátek stimulace 29.5.2009 Gonal + Decapeptyl OPU 9.6. 4vajíčka ...ET snad 13.6. neúspěch

Sajmona... 4/2009 IUI - krev negativní; 5/2009 IUI - krev negativní; laparoskopie 7/09 (zjištěna neprůchodnost vejcovodů:(,bohužel asi nenávratně: jinak vše v pořádku......(...1 IVF naplánovaná na srpen🙂

Sune.... 03/09 IUI-negativní, 03/09 lapar. zjištěna endometrióza, syndrom PCO, neprůchodný vejvocovod. Nyní beru Dostinex na snížení prolaktinu, duphaston,kyselinu listovou. Začátek stimulky 16.6. (Decapep.,Puregon,Prednison,Dostinex),OPU 25.6. 2009-oplodněno 5 vajíček ze 6, zůstali 2, zavedeny 2 emb., krev negativní. 2.IVF snad srpen/září

Chanel.....

Tortojs....10/2008 1.IVF 2x9-ti buněčná embya. Krev negativní, 4/2009 2.IVF ET 2 morulky 20.4. krev opět negativní. Další předpokládané IVF podzim 2009 až jaro 2010 po nabrání sil a cvičení Mojžíšovky.

Elennka....snažení od 1/2007, PCO+ manžel oligoastenospermii, clostil, utrogestan, přírodní léčba, BT, 5/2008 laparka potvrzení PCo, průchodnost v pořádku, klínová resekce ovárií, 3-6/09 antikoncepce+redukce váhy, 23.7.09 objednána na konzultaci na Obi / jinak již léčba v jiném Caru- nevyhoval mě přístup/, cca 9/2009 IUI se stimulací injekcemi, mezi tím HP u mě, u manži kontrolní spermio, dále dle potřeby genetika, hematologické odběry a popř. hysteroskopie.

Muschka....5/08 těhotenství, zadařilo se napoprvé, 7/08 revize, zmlklé těhotenství, 3 cykly pauza, 10/08 další snažení, 12/08 nasazen Utrogestan, 1/09 cvičení Mojžíšové, 5/09 vyšetření na CAR OBI, výsledky ok, jen manžel asthenospermia, IUI prý nemá efekt, doporučenoIVF od příštího cyklu, 6/09 1. IVF, OPU - 11embryí (2 zavedena, 9 na KET), ET, TT negativní, doporučeno KET příští cyklus dle UTZ

zabicka007
24. črc 2009

Snaho,mimiška úplně zlaťoučká,jsem se tady úplně rozplívala,takový krásný obrázečky 😅
Mir,určitě to nic nebude,mě dr. Čadová taky říkala,že špinění může být až do 4. měsíce,hlavně se snaž zůstat v klidu,ju? 🙂
Ještě se zeptám těhulek,v kolikátém týdnu se prokáže srdíčko?

zabicka007
24. črc 2009

Hani,sedm vajuch tak super - já myslím,že to je zlatá střední mezi kvantitou a kvalitou,z toho bude krásné mimčo nebo dvě 🙂
Muschko ty se drž v práci, určitě to rychle uteče a potom hurá na chatu vyvětrat hlavu - užij si to 😉

mayllou
24. črc 2009

ahojky děvčátky, no vy jste tady toho teda zase namluvily, čověk se tady den naukáže a pak to ani nestíhám všechno číst, co se po dobu mé nepřítomnosti stalo.... 🙂

Mir....s tím špiněním tě můžu uklidnit, protože se to opravdu stává.....mám kolem sebe tří kamarádky, které od samého začátku těhotenství až do cca 3-4 měsíce špinili a všechny měly průběh těhotenství na jedničku ....hlavně se tím opravdu nestresuj, je to asi v tém případě zbytečné...pokud nepocituješ nějaké bolesti a pokdu se opravdu jedná jen o špinění tak se toho neboj, kdyby to mělo být něco vážného, dááávno už by ti to doktoři řekli.....

Sim.....gratuluju k těhotenství a držím pěstičky at se všechno dotáhne do zdárného konce....jéééé to je pěkný, zase další těhulka a krása, že ti to vyšlo hned na poprvé......mooc gratuluju....

Jestli to půjde takto úspěšně dál, tak se všechny z téhle té diskuze dočkáme úspěchu, jupíííííííííí 😀

Holky a ten Kumel je opravdu takovej krááááásnej???? abych se už na září začínala psychicky na to připravovat.....booooože já se pak asi budu hoooodně stydět 😀
jsem se styděla aji před Vránou...to musel na mě poznat 😝

zabicka007
24. črc 2009

Mayllou,k tomu Kumellovi - Johny Deep to zrovna není, ale každopádně ve srovnání třeba s Crhou je to opravdu fešák a hlavně má moc pěknej úsměv 😅

chrobacek
24. črc 2009

dobré ráno,

tak holky mrcha je tu 🙂 tak pokud mi po vysazení HA nepřijde mrcha za týden jako Hance, tak to stihneme 🙂)

miradka
24. črc 2009

May, díky za povzbudenie. Dnes som už kľudnejšia, špinenie nezosilnelo, tak som rada. Snáď to dnes aj skončí.
O 10 idem k zubárke..zlomil sa mi zub, už je tomu asi viac ako mesiac, tak bojim bojim... 🤐 No a potom pojdem do práce..dnes majú na obed buchtičky s vanilkovým krémom, tak to si nenechám ujsť 😀
Žabička, ja sa už vobec nepamätám v ktorom týždni som mala srdiečko, ale mrkni sa na túto stránku http://tehotenstvi.academy.sk/index.php?click=6

miradka
24. črc 2009

Ahoj chrobáčku, lepšie by bolo, keby vám to vyšlo...také preťahovanie je náročné na nervy.. 😉

chrobacek
24. črc 2009

miradko víš co asi si tu HA zkrátím o ty tři dny .... ještě jsem si říkala, že bych ji mohla nasadit už 4 dne když mrcha začala včera pozdě večer.... i když čadová říkala, že 1DC je když mrcha začne do 18 h.... a to nezačala

ywushka
24. črc 2009

Ahojky holky,zdravim jen na skok,musim jet do obchodu a pro knedlu 😀 . Tak vam preju krasny den plny slunicka

Jinak nas pejsek je po tom zakroku,byla to jen bulka plna hnisu,takze nastesti zadna rakovina,takze ji to vycistili kolem hlavy ji dali takovy ten krunyr a ted je me ji strasne lito,jak s tim musi chodit,ale uz to tam pak nebude mit a bude lip.

zabicka007
24. črc 2009

Mir, díky moc za ten odkaz, je to tam výborně vysvětleno 🙂

irminka
24. črc 2009

dobré ránko,
také valím do obchodu,dnes chci uklohnit recept od tety, co včera říkala u jezer jak jsme plkaly - spešl zapečené brambory se zelím, tak jsem zvědavá , co to bude.... 🙂
U nás včera i dnes pršelo a ted obloha opět bez mráčku a už je tam 24.st, no, to zase bude pařák...

hanulamarkova
autor
24. črc 2009

ahoj holky tak já dnes naposledy v práci...teda za předpokladu, že ET bude v neděli nebo v pondělí 😅
bříško už moc nebolí, jen sem tam ho cítím, ale to je normální. Nemůžu se dočkat zítřka, jestli se oplodnili všechny a co a jak snad se něco oplodní. Dneska mi manžel odjel za dcerkou na dovolenou do Tater tak jsem slaměná vdova. Aspoň se mi zítra vrací kamarádka z dovči tak budeme kecat 🙂

hanulamarkova
autor
24. črc 2009

jinak včera jsem nasadila utroš...se mi to nějak nezdálo, aby jsem ho měla až od soboty, tak jsem si ho nasadila 1_1_1 hihi a tak se mi po něm dělají mžitky před očima, že jsem si ani číst nemohla 😎

sajmona
24. črc 2009

Chrobi,taky jsem to dostala. Vcera odpo trosku spin a pak uz nic. A dneska uz fest. Tak to budeme pak pocitat zaroven🙂 holky ja mela asi vcera poprve upal,byla jsem cely odpo na zahrade asi jsem toho moc nevypila. Mela jsem migrenu a zimnici. Manza me daval obklady . Jeste me porad boli hlava ale to muze byt z te mrchy,myslite ze bych mela jit k dr? Asi ne ze.

zabicka007
24. črc 2009

Irmi,ty brambory zapečený se zelím a klobásou jsem dělala minulý týden, mně to teda moc chutnalo,ale drahá polovička se na to moc netvrářila...je to ale frfňa 🙂
Hanule takže z tebe je teď doktorka samoléčitelka jo? 😉 Držím pěsti vajíčkům na zítřek 😎

hanulamarkova
autor
24. črc 2009

no to snad ani ne jen jsem si říkala, že s tím nic (snad) nepokazím 😅

chrobacek
24. črc 2009

Hanul to vám to ale taky teda vyšlo na knop, že?

Saj jo tak to je supr, takže počítáme ode dneška jo? 🙂)

hanulamarkova
autor
24. črc 2009

no to jo to vyšlo, ani nevíš ty nervy, když mrcha nechtěla přijít a pak že teda až 3DC jdeme na OBI, no hrůůůůza. Ale zvládli jsme to a ty to taky zvádneš neboj to vyjde 😀

chrobacek
24. črc 2009

no to jo mohla jsi klidně stimulovat o nějaký den déle 🙂) máš taky nervy ze železa ne??? 🙂

lucka.adis
24. črc 2009

Dobré ráno, kočky.. jsem zase po dlouhé době tady.

Mir, tak co špinění..uý je to dobrý? U mě jo, přestalo to ještě včera a dneska ťuk, ťuk.. dobrý 😉 😀

Hani, držím palečky na móóóc oplodněných vajíček 😉

Žabi, koukám, že už tam máš týdny a že čekáš miminko 😵 ...