CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
10. srp 2009

za jak dlouho jsi ji mělo po vysazení? a dodržela jsi 5DC ? já jsem to začala brát 4DC a chystám se to vysadit o dva dny dřív bojím se aby jsme stihli OPU v době kdy je mažel v ČR

irminka
10. srp 2009

dobré ránko holčiny,
všem přeji hezký den a těm, co jsou na kontrolách držím pěstičky.... 🙂

Tak já jsem dovalila z obchodu, samo že na kole, táhla jsem dvě igelitky, protože tu mám opět nocležníky a jsou to skoro pubertáci a každý zvládne na snídani 3 rohlíky plus nějaký ten koblížek, tak musím nakupovat jak divá.. 🙂 .
U nás celý víkend probíhal fotbalově a narozeninově, takže žádný odpočinek, ale potom také spím jak belina a ani se nebudím na čůrání 😀

cincolina
10. srp 2009

chrobacek: začla jsem poctivě, ale skončila o den dřív ;) 🤐 a dostala jsem to 4 den po vysazení

ywushka
10. srp 2009

cinco: gratuluju ke stimulce!!!

ywushka
10. srp 2009

irmi: jejda ty se nebooojis?? Ja na kole nejezdim vubec a na nakupy jezdim autem jen kdyz je toho malo🙂

irminka
10. srp 2009

ywus: já jsem takový volek, víš? Já vím, že riskuji, ale........... 😠 Nevydržím v klidu, na kole je mně moc dobře, autem si vozím prdel pořád a když si odpoledne lehnu, tak jsem potom celý zbytek dne rozlámaná.. 😝
Můj muž je kulil Tim, ale co se týče domácnosti jako vaření a uklízení, to je pro něho Tabu, takže vše musím opatřit sama. Za ty roky jsem si uý zvykla....

irminka
10. srp 2009

ted jsem hodila do albíčka můj sobotní 1. úlovek pro mimísky a ještě dnešní bříško 🙂

miradka
10. srp 2009

Irmi, práve ráno sme sa bavili s maminou a hovorila mi, že ona aj v tehotenstve keď ma čakala jazdila na bicykli asi až do 5. mesiaca, ale potom sa začala otvárať a musela do nemocnice..tak opatrne 😉

miradka
10. srp 2009

Irmi, pekný úlovok, za dobrú cenu - no nekup to 😀

chrobacek
10. srp 2009

cincolina dík .... tak já to fakt budu muset vysadit protože mi to jen potvrzuješ, na tu mrchu moc spoleh není 🙂)))) a co když budu čekat týden, že?

Miradko koukala jsem na to tvoje minibříško 🙂)) krása 🙂

Irmi jdu mrknout na tebe

miradka
10. srp 2009

Chrobáčku, díky 🙂 v nedeľu som robila doma módnu prehliadku a už som musela dať stranou všetky staré nohavice, takže mám už len tie tehotenské 😀

chrobacek
10. srp 2009

miradko a co by jsi taky chtěla ve 14tt 🙂)))

chrobacek
10. srp 2009

hmm tak zase špiním a dost...

irminka
10. srp 2009

chrobi: to je určo z nervů nebo nejsi náhodou nachlazená?
Když jsem brala HA, tak mně bylo řečeno, že první 3 měsíce se může normálně špinit, tělo si prostě zvyká......to bude dobré, neboj

chrobacek
10. srp 2009

nachlazené ne, nervy no .... těžko říct.... spíš ted nevím co dělat... víš, aby nám ted tím pádem nekikslo ivf....

chrobacek
10. srp 2009

tak snad je to OK já nevím ....

lucka.adis
10. srp 2009

Ahoj chrobi, prosím tě... nepropadej panice a buď v klidu. To IVF určitě bude a ty budeš na 100% těhulka, tak tomu prosím tě věř a buď v klidu, ten stres ti moc nepomůže 😉

irminka
10. srp 2009

cincolina psala, že také špinila, tak počkej a uvidíš, bude to ok 😉

chrobacek
10. srp 2009

Luci dík za uklidnění, ale jako jak to mám udělat když spiním nebo krvácím ???

lucka.adis
10. srp 2009

Mir, já už nosím jedin ty těhulovské ryfle 😅 včera jsem si chtěla vzít svoje staré a hupss, chybělo mě několik cenťáků na zapnutí prvního knoflíku 😀 bych tam toho drobka pěkně přiškrtila...

lucka.adis
10. srp 2009

chrobi, já ti to věřím, že nevíš co se děje, ale co tak znám, tak hodně holek špinilo nebo krvácelo když brali antiko... pokud se ti vyloženě nerozjela MS, tak byh byla v klidu a nebo si pro klid duše brnkla dr. ale ten by ti stejně řekl to stejné co ti tady říkají holky i já..

irminka
10. srp 2009

tak to já ještě normál gatě obleču, nebot jsem kulička již dlouho. Myslela jsem, že už je neobleču a v sobotu večer jsem si je zkusila a ještě to zvládneme. Měla jsem asi troje kalhoty koupené již dřív, kdy jsem si je pořídila snad o dvě čísla větší a ted jsou mně akorát, tak vydržím třeba do září a potom si pořídím těhotenské 😉

chrobacek
10. srp 2009

Tak jo holky věřím, že to nic neznamená a bude to v poho...... .takže to prostě budu ignorovat a čekat na mrchu příští týdne jo?

mimochodem Lucko krásné riflej jsi si koupila 🙂

chrobacek
10. srp 2009

jo a není třeba možný, že mám nízkou hladinu progesteronu při té HA? a tím pádem špiním ?

lucka.adis
10. srp 2009

chrobi, opravdu věř tomu, že je to všechno o.k a připravuj se na IVF pěkně v klidu!!!! Žádnej stres, nebo dojedu a dostaneš na prdel 😀 ... ten ti k vytouženému miminku nepomůže, vím to sama za svých zkušeností.

Díky za pochvalu těhu kalhot 😉

lucka.adis
10. srp 2009

Chrobi, ty si fakt nedáš pokoj 😀 😀 😀

chrobacek
10. srp 2009

😉 už dám, ale tak jako kdybych zobala prášky a nic se nedělo tak budu asi klidnějši, že ? 😀 😀 😀

lucka.adis
10. srp 2009

to je jasný, každého by to vyděsilo... 🙂

gabina79
10. srp 2009

Ahojte holky, dnes jsem byla využít vycházky, tak jsem byla ve městě...tak jsem tady až později 🙂
Žabi, Luci a Sim - ať vám dopadne kontrola dobře...mně už se to taky blíží, tak zase začínám být nervózní 😒
Ywuš, já mám na koníkovi sice termín 24.2., ale oficiální bude později, protože prcošek neodpovídá stáří podle poslední ms...už jsem se musela podívat, jestli není příští rok přestupný, aby to chudáčkovi nevyšlo blbě 😀
Chrobi, já jsem měla takové problémy s HA, když jsem ji nasazovala jako mladá...to mi ms přešla do špinění a skoro celý měsíc jsem pak špinila....Dr mi pak změnil druh a bylo to OK...taky mi říkal, že je to běžné, že se to stává...ale já si s ním pak raději domluvila na HA, která měla větší obsah hormonů a bylo to OK...určo to neohrozí stimulku....ale jestli jsi z toho nesvá, tak zavolej na Obi a zeptej se jich 😉
Já jsem si dneska dala kalhoty, které mám hodně bederní...a trochu mě to stejně tlačilo, když jsem zapla knoflík....no jiné kalhoty asi nehrozí...takže si taky budu muset pořídit nějaké těhulkovské 🙂

irminka
10. srp 2009

nazdar gabi: a kde ty máš nafoceno bříško.....no my jsme zvědavé baby, tak fot , fot at se můžeme pokochat 🙂