CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

muschka
10. srp 2009

Chrobi, já jsem čerstvě po KET, v pátek mi ho dělali, 2 embryjka má zase v sobě. Takže teď beru Estrofem a zavádím Utroš a cítím se fajn. Na test je ještě brzy, na Obi jdu příští středu, na krev hcg.

Chrobi, to nic nebude, uvidíš. Tak držím pěsti na stimulku, budu sledovat 🙂.

Cincolino, Tobě taky, hodně štěstí. Je dobře, že zůstaneš doma, aspoň máš klídeček 😉

gabina79
10. srp 2009

Irmi já ráno skoro žádné bříško nemám, to až v průběhu dne...a večer je to banděro 😀....vyfotím v pátek ráno, ju? 😉 ..to bych měla být 12+0

irminka
10. srp 2009

gabi: musíš si vyfotit břůško, já jsem moc zvědavá,víš... 😉 ¨
Dnes ráno jsem si moje vyfotila a už je mě fakt dost, tak jsem zvědavá, jak budu vypadat třeba za 3 měsíce...medvěd hadra...no což 🙂

muschka
10. srp 2009

Irmi, teda Ty jsi číslo s tím kolem 🙂 . Věřím, že Ti štěstí přeje, ale dávej na sebe proboha pozor 😝 !

Gábi, mrknu na Tebe 🙂

muschka
10. srp 2009

Jejda Gábi, já už chci taky takový proužek 😅

irminka
10. srp 2009

muschka: 😉
Vy mě děvčata opravdu utvrzujete v tom, že jsem asi fakt divná ☹ .Ale já si furt říkám, že pokud nemám žádné problémy, tak si to jetě užívám...Až budu mít břicho jak balon, tak budu jen tak zlehka fungovat a jen odpočívat, hahahaha 😉

a ještě mně včera dorazil manža,že co budeme dělat s tím sexíkem?Když jsem mu odpověděla, jestli mu to nestačí 2-3x týdně, tak se na mě jen tak podíval a pochopila jsem, že mu to nestačí...tak to má asi hoch velkou smůlu. Gymnastka teda opravdu nejsem 😀

muschka
10. srp 2009

Irmi, chichiii 🙂 , tak to máme doma podobný, 3x týdně a pak se dozvím, že je to málo 😝 ! Ale Ty už seš těhu, že jo... No a my teď máme samozřejmě útrum, teda aspoň co se mě týká... Už dost na tom, že se věnuju případně jemu 😉 Tak to by jim snad mělo stačit. Ženská neví kde jí hlava stojí, ani na to nemá pomyšlení, protože má strach o mimi a oni furt s tím svým.

gabina79
10. srp 2009

Tak víte co, vy zvědavky...já vám tam hodím fotku z pátku...ale není skoro nic vidět..a ještě vám tam hodím fotečky imaginárních dětí...akorát jsem použila jediné naše fotky, které jsem měla po ruce a oni se pak tak divně roztáhly...tak chvilku strpení 😉
Muschko, taky budeš mít dvě krásné čárky 😉

gabina79
10. srp 2009

tak je to tam 😉

gabina79
10. srp 2009

podotýkám, že je to ráno, poté, co jsem se vyčůrala a ještě nic nejedla 😀

chrobacek
10. srp 2009

Gábi děkuju 🙂)) vy jste takové hubené všechny 🙂)))

elennka
10. srp 2009

ak hlásím, že jdu zítra na obi na odběry, jsem to dopo dostala... 😎

gabina79
10. srp 2009

Chrobi, nemáš zač 🙂 ...no já nejsem zase až takový hubeňour...nahoře sice 36 ale jinak mi jde všechno do stehen a do zadku 😒
Elen, super, tak držím pěstičky na zítra na hormonky - aby byly OK 😉

chrobacek
10. srp 2009

holky já se tak těším na příští týden 🙂)))))))))snad začnu bodat 🙂)))) teda manžel 🙂

elennka
10. srp 2009

No předpokládám, že to bude trochu rozházané... no nějak bude 🙂

chrobacek
10. srp 2009

elen... ty jdeš myslím jen na hormonální profíl ne?

elennka
10. srp 2009

jj na hormonální profil ten první, potom v půlce cyklu a když bude dobře, tak v září IUi se stimulací injekcemi

muschka
10. srp 2009

Elenko, tak jsi měla pravdu. Tak Ti držím pěsti, udělají profil a podle toho nasadí léky a rozhodnou dávkování, taky jsem to před IVF podstoupila. A Ty jdeš jen na IUI zatím?

Chrobi, uvidíš, že za chvíli budeš bodat 🙂 !

Gábi, mrknu na Tebe

muschka
10. srp 2009

Gábi, jaké imaginární bříško? Je Tvoje nebo ne? Každopádně pěkný 🙂

chrobacek
10. srp 2009

el... jé ty se máš můžeš na IUI 🙂))) to my néé 🙂

irminka
10. srp 2009

gábi: super, já chci být také tak štíhlounká 🙂 , to už ale asi nikdy nehrozí, chichi¨

musko: néé bříško,ale dětí....ty trumpetko 😀

ywushka
10. srp 2009

gabi: brisko je hezke🙂 Jsi dost stihla!!! Ja kdyz jsem zacinala se svou prvni stymulkou loni v rijnu mela jsem 54kg,ted mam 67,5kg🙂 uz bych asi nemela ani z domu vylezat😀

irm: pekny kup ty dupacky🙂

gabina79
10. srp 2009

Muschko, no imaginární, protože není moc vidět 🙂 ....v pátek uvidíme, jak za týden narostlo 😉 ...a díky 🙂
Irmi, no já asi taky nebudu dlouho štíhlounká 😀 ...jak říkám, všechno mi jde do zadku a do stehen a jestli budu jak mamka se mnou, tak přiberu hodně i na těchto místech 😒 ....teď už s jídlem nemám takový problém jako na začátku, takže jsem se dnes vážila a mám kilo navíc 🙂

gabina79
10. srp 2009

Ywuš, díky....54 kg jsem snad měla na prvním stupni ZŠ 😀 ...ty máš mooooc pěkné bříško, je vidět, že šampionek pěkně roste 🙂 ...přibrala si dost, ale myslím že si musela být hodně hubená, tak ses po hormonech trochu "spravila" a ten nárust pak není tak hrozný 😉

ywushka
10. srp 2009

gabi: ja jsem to pribrala tak rychle,ze jsem ani nevedela jak🙂 Ted co jsem tehotna tak to neni jeste takova hruza,to bylo vetsina pri tech stimulkach

ywushka
10. srp 2009

kuknite se holky tehulky na tyto stranky!!! Maji tam velky vyber povlecenicek a postylek!!! Jsem z tech stranek uplne nadsena! ted maji akci na cely komplet postylky+matrace+perinek+povleceni a vseho co k tomu patri kolem 5000Kc! http://www.batoleshop.cz/index.php Skoda ze je to jen ted,uz bych si tam neco koupila!!

miradka
10. srp 2009

waw Gabi, krásne minibruško 😉 len tak ďalej

Irmi, tak to máte fakt často sexík...moj chlapík je menej náročné, čo mi v týchto dňoch vyhovuje. Ale je fakt, že v tehotenstve sú ženy pre mužov viac príťažlivé. To bruško.... 😵...prsíčka.... 😵 No chlapi sú namäko.. 😀
Irmi a nemáš trochu bolesti po sexe? Mňa po včerajšom odpolednom žúre pobolievalo bruško, akoby sa deloha rozťahovala...ale bolo to len chvílku a naviac sme potom boli na prechádzke...tak asi jedno s druhým..

gabina79
10. srp 2009

Mir, díky...to tvoje bříško je taky mrňavounké - ve srovnání se mnou jsi o dva týdny dopředu a není to takový rozdíl 😉
Ywuš, já jsem si myslela, že si přibrala víc při stimulkách než teď v těhu 😉

muschka
10. srp 2009

aha, já viděla imaginární děti, pak imaginární bříško...Ale už je to Gábi pěkně vidět 🙂

já při stimulce snad moc nepřibrala, ale zatím byla jen jedna.

Holky, já se teď napapala ještě od neděle a půjdu schrupnout. pak pojedu na malý nákupek, pro kytičku a s pejskem ven a zase do postýlky...

irminka
10. srp 2009

miradko: jo, jo, můj chlap je velký náruživec 🙂 . Ale snad si ze mě dělal srandu, on je pořád nespokojený...tož normální chlap. Nikdy se mně nestalo, že bych se chtěla milovat a on by mě odmítl, prostě může kdykoli a kdekoli 😉
Zatím mně při milování ani po nic nebolí...jen se neboj, kdyby to bolelo, že bych něco dělala na sílu, to určitě ne..
ywus: hned se podívám ny ty stránečky, ale já to budu potřebovat 2x.. 😅