CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
27. srp 2009

lucko no já zase asi právě jo ... protože minule to pro mě byly muka ..... oba dva telefony jsem myslela, že se ve mě krve nedořezají ... prostě nic pozitivního první tel zbyly dvě a další den byly jen 4 a 6 b z čehož morule do dalšího dne neuděláš ... no nic moc příjemného to nebylo ... ale však ty víš taky jsi neměla extra zprávy....

SUNE nespi a napiš jak jsi na tom !!

sajmona
27. srp 2009

Ahoj holky jste moc hodny,jak me uklidnujete. Ja doufam ze jeste nejaky pribudou. A kdyby ne tak se budu modlit za ty 2 co tam mam. Jinak me zvedli davky na 262j. Chrobi zitra tfuj tvfuj drzim pesti

chrobacek
27. srp 2009

hele já čumím každému zvedají dávky a na mě se minule vybodly i když jsem měla malé folíky no světe div se

saj s těma dávkama tam folíky vyrobíš ..... a snad i s dobrými vajky 🙂)) a děkuju

miradka
27. srp 2009

Ahojte holky, dočítať vás je pomaly zázrak 😀
Žabi k tej průkazke, máš ju nosiť u seba tak ako občanku alebo řidičák. Je to najdoležitejší dokument v tehotenstve! Keby sa niečo stalo, tak aby každý vedel, že s tebou treba zaobchádzať ako s tehotnou 😉
Dnes som bola na krvičke a v utorok idem na kontrolu. Už sa neviem dočkať. Neviete kde je Sim?
Luci, niekedy aj ja mám pocit, že niečo cítim, ale nie som si istá...skor si myslím, že sú to pohyby vnútorností, ale ktovie...počkám si na to ešte pár týždňov. Ty už vieš aký je to pocit, lebo máš už synka. Ja sa zatiaľ len domienvam... 🙂 Ale keď naozaj zacítim kopnutie, tak mi od radosti asi ukapne slza 😅

chrobacek
27. srp 2009

mir ahoj no je pravda že sim se fláká

chrobacek
27. srp 2009

teda tady jinak asi má dost práce....

miradka
27. srp 2009

Asi bude v práci...alebo niekde na dovči. Ja som dnes bola tiež v práci, celkom to tam zvládajú aj bezomňa, dobre som si ich "vychovala" 😀 😝

chrobacek
27. srp 2009

no však tak to má být 🙂)

já se loučím a zítra napíšu ... tak držte palec na vajka 🙂

miradka
27. srp 2009

jj, drž sa, budeme na teba myslieť 😉

lucka.adis
27. srp 2009

chrobi, právě proto bych to nevydržela, protože bych byla napnutá jako kšandy, jestli je to tentokrát lepší než to bylo poprvé (myslím to IVF).

lucka.adis
27. srp 2009

mir, ahoj kočko... no pávě že u Adámka jsem to tolik nepociťovala jako teď.. prostě mě zničeho nic kpnul a bylo to, ale toto je jiný. Ani nevím proč, ale je 😵 těžko říct, jestli je to mimčo nebo se mi to jenom zdá.

miradka
27. srp 2009

Luci, kdesi som čítala, že od 16tt ich možme cítiť, tak je to kľudne možné a ešte keď si už raz bola tehotná, tak ich možeš cítiť skor 🙂

sune
27. srp 2009

ahoj holčiny, jste zlaté, že na mě tak myslíte. Konečně jsem dorazila domů a máme 2 blast.!!! Myslela jsem,že mě klepne, mám radost. Kdžy jsme viděli video o IVF, manža od té doby říkal, že chce blast. a dnes konečně byla. Embryo i Čadová říkala, že máme krásné emb., tak se snad chytnou. O to víc manža chce,abych si šla lehnout...
chrobi ty jsi číslo. Já vůbec neležela ještě. než mě pustili, vyřídili se papíry, tak jsem se dostala k pc až ted. zítra to vzládneš a budeš mít ty krásné, vysněné vaja a to minimálně 5 ks 😉
Co stimulantky? Saj a Chanel, vše v pořádku? Cin, nečetla jsem vás ještě, jen zahlédla, že řešíte hyper. Dnes nám k tomu zas říkali víc věcí, protože mám pořád velký vaječníky a prý je ještě po Et 5 dnů rizikových a může se rozjet. Tak poslechni holky a kdyžtak volej na obi.

ywushka
27. srp 2009

sune: parada!!! Tak blast. jsou super!!! Tak snad se uchyti

irminka
27. srp 2009

sun: super, gratuluji...jen tak dál 🙂

S tím OHSS si fakt dávejte holky pozor, také jsem skončila v nemocnici, kapačky mně nijak nepomohly...až potom jsem jela do Unicy a tam mně dali správnou kapačku a potom se mně měnilo nafouklé bříško z hyperst. na bříško těhotenské... Pila jsem jak duha, jedla bílkoviny a stejně to nepomohlo...z ničeho nic v práci jsem si musela rozepnout sukni a břicho jsem měla jak v 5 . měsíci, také na váze v nemocnici jsem měla skoro o 6 kg navíc, vaječníky zvětšené na 10 cm a břicho plné cyst...takže bacha na to.... 😉

miradka
27. srp 2009

Sune, gratulujem k blastulkám...to je fakt skvelý výsledok, nepamätám si, že by niekto z nás mal blastulku 😉 Tak pekne poslúchaj manžela a nechaj sa obsluhovať 😵

monulkab
27. srp 2009

ježiš co to je ta blastulka?

ywushka
27. srp 2009

tady na radiu jih se da vyhrat zajezd kdyz se dovolas!!! Vsichni porad chteli jet,ja jsem ho vyhrala a ted kdyz je zitra odlet do egypta tak nikdo nechce a nebo nemuze........bych je uskrtila,uz se jim to nebudu nikdy pokouset vyhrat

miradka
27. srp 2009

Blastula je vyššie štádium embrya, to najvyššie ktoré sa može mimo tela vyvíjať 😉

Ywush, teda ty máš šťastie, tak ho ponúkni susedom 😀

lucka.adis
27. srp 2009

Ywush, ty teda máš ale štěstí.... tak šup, zbalit kufry a zítra letíte s manželem a Teem na dovču 😉

Já sebou zase málem sekla o zem v kuchyni 😝 , takže semnou bude doma M a nepojede na plavčo, bych se na to fakt ... 🙄

sune
27. srp 2009

děkuji vám všem moc za gratulace. Je to hezké, jak to všichni u každé prožíváme společně.
teda ywa, ty máš štestí!! když jsi mohla letět,tak nic a ted najednou egypt! proč říkáš malému Tee?
Mirad, to jsi mě potěšila, že si ani nevzpomínáš, kdo tu měl blast. 😉 A ty,až ucítíš kopnutí, bude dvojnásobné, takže dvojnásobná radost 🙂 užívej si ji, přeji ti to.
Sim , snad není v nemocnici? Měla ten průjem a pak už myslím nepsala 😒
těhulky, vy máte tak krásně za sebou ty týdny - 21, 19, 16 a ted nevím, jak je Sim a Žabka. ještě by to chtělo, at se to tu zas rozjely ty úspěchy na novo, když všechny snažilky stimulují. Tak se snažilky snažte a držte se, moc na vás myslím a ať máte všechny min. morulky 🙂 A Irmi, Luci a Mirad., kdy se dozvíte pohlaví? No nic, jdu si radši lehnout. přejedla jsem se opět, ale začínám mít znovu hlad 😉

miradka
27. srp 2009

Aha, tak si išla na to slovensko ak sa nemýlim...Sune, pripomenula si mi to tým průjmom... 🙂

Sune, díky si moc zlatá. To vieš, všetky sme si prešli trápením a tak radosť prežívame spolu 😉 Pohlavie by som sa mohla dozvedieť už čo nevidieť, možno z toho veľkého utz ako Ywushka a keď nie, tak asi až v 20tt. Veľmi by som to už aj ja chcela vedieť.

Luci, to je fajn, že manžel ostane s tebou, blbé je, že s tým talkom sa nič moc nedá robiť. Pulz máš dobrý? Ja mám v kľude 88 a mala by som mať nižší...cítim ako mi rýchlo bije srdce, zvlášť keď idem do schodov alebo po meste.

ywushka
27. srp 2009

sune : Nas chlapecek se bude jmenovat TEO🙂

No jo kdyz jsem to chtela vyhrat pro me a pro manzela,tak jsem se nikdy nedovolala a ted kdyz jsem se dovolala-porad to vsichni chteli abych jim to vyhrala a ted kdyz by mohli odletet,tak jsem to nakonec mohla odrict! Ja bych jako tehula do egypta neletela-uz jen proto ze tam byvaji ty prujmy a tak!!!

My uz lezime s manzelem v posteli,tak dobrou nocku🙂

cincolina
27. srp 2009

Holky, přeju pěkný večer.
Chtěla jsem se zeptat, kvůli čemu se vlastně píchá druhý den po transferu ten Decapeptyl? Je to teda koňská dávka, už jsem úplně vyšla ze cviku 🙂.
Chrobi, držím na zítřek palce a Sune gratuluju! Ať se zakousnou a nepustí.

hanulamarkova
autor
27. srp 2009

Ahoj holky moc setady teť neukazuji, ale mám dovolenou a s dcerou řešíme různé výlety...musí si užít poslední dny prázdnin v úterý nastupuje po prvé do školy tak ji rozptyluji, protože se jí moc nechce...no snad to zlomíme. 😉 Jdu si vás dočíst.. zatím

hanulamarkova
autor
27. srp 2009

Jejda tu se toho změnilo, chrobi moooc ti držím palečky i saj a přiji ať Vám nádherně rostou folíci a jsou z toho dobré vajucha.
Moc držím palečky sune...je nádhera že máte blasty, to se musí podařit,
cin ten decapeptyl je na podporu těhotenství aspoň tak mi to řekli na OBI...
luci určitě máš první pohyby a myslím, že i miradka cítí dvojičky ... ty bublinky jsou děti tak si to užívejte moc a moc...
no já jsem začala předevčírem špinit a to mám mít mrchu až za týden, tak jsem z toho celkem špatná, hlavně mě to nebaví, chodíme s malou na koupák a po výletoch a je to otrava...no uvidím kdy se rozjede mrcha aby jsem mohla na OBI pro prášky a chystat se na KET. 🙂

hanulamarkova
autor
27. srp 2009

Moc všem držím palečky a dobrou noc 😉

ywushka
28. srp 2009

krasne dobre ranko!!! 🙂 A prijemny cely den🙂

ywushka
28. srp 2009

dneska domu pirleti segra z anglie,tak pro ni jedeme na letiste odpoledne

miradka
28. srp 2009

Dobré ránko holky, prajem vám krásny deň. Chrobáčku, myslím na Teba 🙂

Holky, dnes máme s mužíkom 5.výročie svadby...a konečne mimka v brušku 😵 😵 to je najkrajšie výročie