CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

gabina79
23. zář 2009

jejda, vy jste všechny tak krásně okopávané...a já pořád nic ☹

miradka
23. zář 2009

Luci, no je to fakt málo, mala som iné predstavy o ich platoch..no ani ja by som to za tie prachy nerobila

miradka
23. zář 2009

Gabi, neboj, ono to z ničoho nič príde. Možno to aj cítiš, ale nepoznáš to. Ja som si stále zpočiatku hovorila, že to sú určite črevá alebo žalúdok 😀 Teraz už to vnímam intenzívnejšie...

gabina79
23. zář 2009

Mir, já vím, že je čas snad až do 21tt, ale trošku mě to znervózňuje ☹ ...tak jako to věčné píchání...no asi si fakt budu muset v pátek nechat udělat utz, abych byla zase chvíli klidnější 😉

irminka
23. zář 2009

Holky: nám se ani nezdá kolik mají politici, svůj plat plus bonusy plus dozorčí rady, podnikají, třeba i na někoho jiného, zprostředkovávají všelicos a za to mají ty velké prachy...ti hajzlíci mají půl milionu měsíčně čistého a ani nemrknou, ale já bych to nedělala...být za hnupa před celým národem...a nebo, že by jo? A mít moc penízků? 😉

Gabi: jejda, zítra můžeš dostat první kop 😀

gabina79
23. zář 2009

Irmi, že by? 😀

lucka.adis
23. zář 2009

Mir, Jj... já bych tam také nešla ani za nic 😝 a už o tom kočky dost, nebo se tady ještě pozabíjíme 😀
Nechtěla jsem se jich zastávat, jenom jsem to napsala za sebe a jak to beru prostě já a je teda fakt, že ve většině zemí to tak prostě je, jenom mi máme luxus a kdo na tom nejvíc vydělává jsou cikáni... včera jsem zrovna viděla jednu cikánku, jak měla kolem sebe min.4děti, jedno v kočárku a další ještě čekala, no je toto normální 😅

irminka
23. zář 2009

no to si piš Gabi 😉

miradka
23. zář 2009

Gabi, radšej si nechaj urobiť utz, pre kľud na duši 😉 a čo by sa stalo, keby si išla napr na pohotovosť, že máš bolesti alebo tak a tam by ti museli urobiť utz, nie?

Holky, budete niektorá používať klasické bavlnené plienky?

lucka.adis
23. zář 2009

Gabčo, neboj...ty kopance ti mimčo brzo dá najevo 😉

gabina79
23. zář 2009

Jé a objednala jsem si těhu světřík, bude parádní na zimu (já jsem takový zmrzlík), už se těším, až dojde...hned dám fotečku do albíčka 😉

lucka.adis
23. zář 2009

Mir, já určitě jo, ale jenom do postýlky a kočárku + košíku, když si malá ublinkne, ale jinak budu používat normálně jednorázové 😉

irminka
23. zář 2009

miradko: co ty plašíš, prosím tě 😠 😉 U každé ženské je to jinak, já jsem měla také pohyby až kolem 20 tt jen takové bublání a až ted tocítím teda až moc 🙂

ywushka
23. zář 2009

gabi: majiii uplne paradni svetr v prodlouzene delce nahore v Hodonine u Masaryka v tom levnem obchode!!! Ja jsem si ho koupila v sede barve a je moc prijemny a pohodlny a stal me 200Kc a je dost elasticky!!! Takze za ty penize je super!!! Jeste si pujdu koupit jinou barvu

irminka
23. zář 2009

také budu používat jednorázovky a normální jen tak jak psala Lucka......

gabina79
23. zář 2009

Mir, kdybych šla na pohotovost, tak by určo udělali utz...ale to nechci...to jenom manža si ze mě pořád dělá srandu a vždycky, když mě začne bolet břicho, tak se hned zvedá, že jedem 😀
My budeme používat papírové...já myslím, že cenově to vyjde srovnatelně (když spočítáš praní s vyvářkou a žehlení) a u látkových se nadřeš se žehlením 😀

ywushka
23. zář 2009

jo puvodne jsem chtela kdyby jsme meli ty dvojcatka mozna pouzivat i jednorazovky,ale ted na to prdim🙂 utahli to financne jini,zvladneme to i my🙂

ywushka
23. zář 2009

jsem se upsala-chtela jsem napsat ze jsem rozmyslela nad hadrovyma

irminka
23. zář 2009

ywus: a mají ho ve velké velikosti pro koně? Teda jako pro mě?.......jsi v něm v albíčku?

ywushka
23. zář 2009

gabi: jo mas pravdu ze u latkovych se nadelas s tim zehlenim🙂 a ja tu praci tak zboznuju 😀 ,ze radeji zustaneme u tech jednorazovek 😀

gabina79
23. zář 2009

Ywuš, myslíš v tom obchodě, jak je zabavené zboží? Já se jinak v Hodoníně moc nevyznám, většinou jezdíme na nákupy do Brna 😉
jj, normální plenky taky jak psala Lucka, pár jich budu mít 🙂

miradka
23. zář 2009

Irmi ja som v pohode 😀 Ja len tak, že prečo by sa Gabka mala furt prosíkať toho utz...ten jej dr ma rozčuluje 😠
No ja práve čítam ako sa má správne prať...a či žehliť alebo nežehliť alebo čo nežehliť atď. a prekvapilo ma, že tu píšu, že plienky stačí prať na 60 stupňov...no som z toho jeleň. Veď niektoré mikroorganizmy sa ničia až fakt pri 100 stupňoch.. 😕

gabina79
23. zář 2009

Mir, mně je jasné, že když budu chtít teď v pátek utz, tak si ho zaplatím, takže se moc prosit nebudu 😀 ..ale taky mě to rozčiluje

lucka.adis
23. zář 2009

ywushko, jestli je to ten svetřík, co ho máš v Albíčku, tak je to super cena i materiál. Je moc pěkný, ale Hodonín máme trochu z ruky, takže si asi zajedu do Brna do nějakého obyč.obchodu (né pro těhule) a koupím si tam podobný v černé nebo bílé barvě.. minule jsem si takový podobný koupila v NC Královo pole, ale to jsem ještě nebyla těhule...potom mě ale narostli ještě víc prsa a už jsem v něm byla jak..... 😠 no coment.
Tak uvidím, jestli ho tentokrát seženu 😉 můžu v zimě přes to přehodit vestu a je to, do bundy se stejně nevlezu a kupovat novou....to se mi fakt nechce 😝

ywushka
23. zář 2009

irm: jo mam ho i v albicku na sobe!!! Takovy svetle sedy myslim ze ho meli tmave sedy,cerny, fialkovy!!

Gabi jo tam nahore jmenuje se to tam u "Tomecka"

miradka
23. zář 2009

Holky, pre dnes sa s vami lúčim...mužík dorazil domov a za chvíľku mi zabaví počítač...tak sa majte, keď tak sem ešte asi mrknem... 🙂

irminka
23. zář 2009

mirad: ahoooj....

a jo,jo, ten svetřík je moooc hezký.....prsa už neřeším......Dolly hadra 😝

ywushka
23. zář 2009

tak jsem vytahla manzela do hodonina,s tim ze nemam nic na sebe🙂 a koupila jsem si v tom levnem obchode dve tricka s dlouhym rukavem po 69Kc a pak jeste ten svetr co uz mam,ale v zelenem🙂,ted uz mi zima nebude🙂!!! Jupiii!!🙂

lucka.adis
23. zář 2009

Ahoj kočky,

já zase byla na mimibazárku a nakupovala 😀 😀 pokud mi odepíší a bude to moje, tak vám potom hodím odkazy na ty věcičky, jsou fakt k sežrání...hlavně botičky(růžové bervy) Hello kitty a nebo s Minnii (od Mickey Mouse)..o dalších věcičkách ani nemluvím.

lucka.adis
23. zář 2009

Tak super, už mám polovinu věciček potvrzených... jééé, já mám takovou radost, se těším až to dojde, ale nejdřív mi musí dojít ty peníze, abych jim to mohla poslat-zaplatit 😠

😵 😵 😵 😵 😵 😵