CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
4. říj 2009

Holky tehulky, ak budete mať chrípku alebo podobné problémy, tak si prečítajte toto: http://www.lekarnaslunce.cz/aktuality/lecba-nac...

ywushka
4. říj 2009

miradka: dobre ranko,me se teda dneska vubec nechce vztavat,ale pes dole porad knucel ze chce jit na dvur,tak jsem ho musela jit pustit a stejne musim jit chystat snidane na penzion zasa....co nadelam!! Cetla jsem si ten clanek-zajimave!!! Jinak pij teply cajik a zalehni do hajan,manzel at kolem tebe beha!!

Preju vam vsem krasny den!!!

irminka
4. říj 2009

ahojte,já jsem také nemocná........fuj,ffuj,fuj ☹

ywushka
4. říj 2009

irm: jejda vsichni jsou nemocni,tak at nejsem nemocna i ja,to by tak schazelo....

elennka
4. říj 2009

dobré raníčko holky, jdeme s manžou na výlet..měli jsme mít i neteřinku, ale nevyšlo to.. Holky, jinak ať se vyzdravíte...
Dobrý je echinaceový sirup co je pro mimča a na kašel mateřídouškový a jitrocelový, taktéž pro mimuša 🙂

irminka
4. říj 2009

no, já jsem teda ukázkově zasoplená, bolí mě v krku a začínám kašlat, takže podzimní nachlazení, doufám, že půjde jen o takovou virozku.....ještě, že je neděle a malý má ve všem volno, budu se jen válet v obyváku u krbíku,ale nevím co budu teda vařit... 🙂 poradte 🙂

petula82
4. říj 2009

Ahoj vy maródi,pořádně se vyležte.Cin.tak co ty,jak ti je,pořád na tebe musím myslet.

zabicka007
4. říj 2009

Cin, hlavně se snaž být vklidu, já taky pořád špiním, ráno je to třeba horší jak vstanu tak ze mě vyjde větší množství krve a někdy i během dne je to taková ,,větší dávka", ale opravdu v podstatě od 8. tt jsem nepřestala špinit a malej se pořád v pohodě drží a nic nenasvědčuje tomu, že by si to chtěl rozmyslet 🙂
Irmi, já budu dnes dělat pstruhy na másilku, mňam mňam, polévku mám už od včerejška květákovou s česnekovými knedliíčky 😝

miradka
4. říj 2009

Ahojte, snažila som sa trochu ležať, ale zaspať mi nešlo ☹ Už sa aspoň nedusím, dala som si čajíček a mliečko s medom, tak sa to ukľudnilo, ale hlava bolí a nie je to ono...teraz mám pod pazuchou teplomer, dúfam, že teplota bude ok ☹
Irmi, budeš si kupovať kojící polštář? Ja si asi poriadim tento http://www.e-broucek.cz/kojeni-krmeni-pece/koje... je zatiaľ najväčší aký som videla, tak počítam že nebude problém kojiť deti naraz...

miradka
4. říj 2009

Holky, tak si čítam čo da u mňa deje v 21.tt a vraj má mimčo okolo 300 g, je veľký asi 16-19 cm a mala som doteraz pribrať 4-8 kg. Už vidím, že moje mimča asi nebudú úplní prckovia. Vo štvrtok mali 387 a 394g a pribrala som viac ako 8 kg, juj to sa bude rodiť 😅 Aké dlhé sú to neviem, nie je to v papieroch..

miradka
4. říj 2009

Jo a mám necelých 37,1 - je to normálna teplota v tehotenstve? 😕

cincolina
4. říj 2009

Holky zdravím, dnes jsem spala do půl desáté 🙂
V noci trochu a dnes zatím nic, tak ležím a doufám. Krásnou neděli!
Petuli co ty, pořád pospáváš? A na další krev jdeš kdy?

miradka
4. říj 2009

No holky, je to špatné, už mám 37,7 😢 Idem zavolať obvodnej...a zase späť do postele ☹

irminka
4. říj 2009

Miradko: tak to máš chřipajznu, já zatím horečku nemám, fakt jsem moooc nachlazená.....zkus jí zavolat, le myslím, že ti řekne at si dáš paralen a ležet v postýlce, žádné prochladnutí..hlavně se drž

Kupovat si polštář na kojení budu, mám ho vyhlédnutý na aukru uplně nový a je tam od 1,- Kč, asi tam dal někdo špatnou cenu, tak uvidím, kam se to až došplhá 😉

ywushka
4. říj 2009

irm: tak ten si hlidej a doporucuju na to prihazovat az ke konci aukce-ja vzdycky kdyz chci na aukru neco vyhrat tak tam sedim do posledni minuty!!

Miradka: jo mudra ti asi rekne at lezis s paralenem!!! Ale urcite ji zavolej!!!

ja se jdu vyvalit do postele, manzel byl pro ty spatne zarubne v senici nam je opravovali a ted sel se psem ven,tak se jdu valet zase sama!!! Mejte hezke odpoledne!!!

cincolina
4. říj 2009

Zabi, ty jo, to krvaceni mne dost ubiji, hlavne kdyz pak ctu na jinych diskuzich jak holkam praskl hematom... Hlavne mam pocit, ze uz ted naporad budu mit strach se hybat, aby se nahodou neco nestalo. Porad verim, ze mimco chce s nami zustat a zustane, ale... to jsem netusila, ze to budou takovy nervy uz od zacatku.

zabicka007
4. říj 2009

Cin, to já taky ne, říkala jsem si, že nejhorší bude otěhotnět pak už bude věe v poho, ale není 😒 Ale na druhou stranu si říkám, že když ten prcošek zvládl to masivní krvácení v 8 tt /a fakt to byl nářez/ tak už musí zvládnout všechno 🙂 A přiznám se, až tak moc neležím, v úterý mi začíná příjem žádostí takže potřebuju stihnout v úterý odevzdat žádosti v Hradci a v Brně, a nejlépe i v Olomouci...no snad to nějak zvládnem 🙂

miradka
4. říj 2009

Holky, nakoniec som bola na pohotovosti. Moja obvodná mi to nedvíhala, ale už mi tiež volala...Bola som v Třinci a prišla za mnou mladučká doktorka. Hneď ako som sa s ňou začala baviť spustila som plač. Hrozne som sa bála o mimča. Tak ma pozrela, bola veľmi zlatá, hodná no a mimča sú v poriadku, tak sa mi uľavilo. Dovolila mi paralen a keby nezabral tak aj ibalgin. Hovorila, že teplota je pre miminka horšia než paralen, že kľudne možem aj 4x za deň. Ten ibalgin 2x s 8 hodinovým odstupom. U paralenu stačí 4 hodinový odstup.

Cin, úplne si viem predstaviť ako veľmi sa bojíš o mimčo a ležať stále v posteli je tiež náročné, to človeka hneď rozbolí chrbát...ale iné holky sú na to aj horšie, neviem si predstaviť, že by som ležala v nemocnici 3-4 mesiace. 😖

Žabi, ty nie si na nemocenskej? 😕

zabicka007
4. říj 2009

Mir, dobře jsi udělala že jsi jela na pohotovost, jsou to nervy když máš strach, co je s mimiškama...tak se brzo uzdrav. Já jsem na neschopence, ale protože u nás ve firmě jsem jediná, kdo tu moji práci dělal, a trvalo by dlouho najít náhradu, tak mi šéf nabídl natolik výhodné podmínky, že jsem souhlasila, že budu dál pracovat 😉

pilotkaanetka
4. říj 2009

ahoj miradka já měla chřipajdu hned na začátku když jsem měla jet na první ultrazvuk byly to nervy tak vím jak ti je 😉 😉 neboj bude líp

ywushka
4. říj 2009

Pilotko: chtelo by to nejake nove fotecky!!! Jejda to tak leti,malicka uz bude mit dva mesice!!🙂

Jinak zdravim vsechny v podvecer,ja jsem odpoledne spala a ted patchworkuju koule😀!! Jdu se divam na loskutaka,aby me neunikly nejake novinky🙂

lucka.adis
4. říj 2009

Ahoj kočky,

dočítat vás teď nebudu... si to nechám pěkně na zítra, ale snad se máte všechny dobře a miminka krásně prospívají 😉

Noooo a co my.
Víkend super, počasí se vydařilo na jedničku..houby jsme si nějaké dovezli, takže sušička tam jela naplno 🙂
Večer jsme dělali špekáčky, kecali se sousedama, se kterými jsme tam jeli..děcka řádili-prostě super víkend.
.....až na včerejší podvečer-večer, byli jsme ten den na výletě na zřícenině Landštejn a na jídle v nějaké restauračce, kde jsem si po " fakt " dlouhé době dala smažák s bramborama a trochu tatarky. Večer mi to nesedlo a já chytla neuvěřitelé křeče a nemohla dýchat. Ležela jsem na posteli a známej musel zavolat manžu, aby došel, protože jsem fakt vypadala hrozně (aspoň to tvrdili, já o tom nevím, protože jsem prostě okolí nějak přestala vnímat). Držela jsem se za břicho a fakt jsem brečela bolestí.. co se dělo kolem nevím.
Potom akorát vím, že mi manža říkal, že zavolal rychlou a ta byla u nás na chalupě do půl hodiny. Měli podezření na žlučník, takže mě naložili, píchli mi flexilu s Algifenem a jeli jsme do Jindřichova Hradce do nemocnice. Manža jel za sanitkou autem a Áďu nám pohlídali sousedi, se kterými jsme tam jeli.
Tam hned na chirdu kde mi vzali krev, z ní na gynekologii, aby koukli na malou, jestli je všechno v pořádku (díky bohu bylo 😅 ) a potom na sono, aby mrkli na ten žlučník co a jak..
Mezi tím, se mi rapidně ulevilo, že jsem se už i dokonce začala smát a povídat si se sestřičkama a jenom jsem se modlila, aby mě pustili a nenechali si mě tam, což samozřejmě hrozilo 😖 ale být hospitalizovaná dvě hodiny od Brna, se mi fakt teda nechtělo 😠
Výsledky z krve dopadli dobře atd.takže mě pustili s tím, že zítra musím k obvoďákovi a mám dietu... večer se mi ještě udělalo špatně, ale jenom od žaludku, takže jsem to ze sebe všechno vyklopila a bylo mě opravdu fajn.

Takže asi tak jsme ukončili poslední večer prodlouženého víkendu ☹ já jsem o rohlíkách a piškotech a je mi děsně, protože mám hlad...ale snad mi zítra něco dr.řekne a budu si moct něco lehkého udělat na jídlo.

Tak to je prosím celé 😝 se smaženým a mastným se můžu určitě rozloučit, ale snad to nějak vychytám a bude to dobrý. Na restauračky jsem zatím zanevřela a uvidím, co mi řekne zítra dr.

Pěkný zbytek víkendu, kočky.

irminka
4. říj 2009

Lucko: no teda, ty máš teda otřes zážitek...musíš si teda už dávat velkého majzla, asi ti malá tlačí na žaludek nebo žlučník....
Dnes manželova maminka dělala bramboráky....jejda, já je mám tak ráda, ale mám bobky si je dát, protože bych asi také knučela, nějak to cítím vnitřne, tak jsem si ted dala přesnídávku a banán, prostě supr večeře 😉

Hlavně se opatruj....všechny jsme nějak pozdechané...to bude tím podzimen ☹

lucka.adis
4. říj 2009

irmi, no nevím z čeho to bylo....asi možná i ty špekáčky a potom druhý den ten smažák 😖 těžko říct, ale snad je to už zamnou.
Teď popíjím jenom hořký čaj 😝 a jsem na sucharech, což se fakt nenajím, takže kolem lednice chodím jen v případě, že jdu něco vyhodit do koše a nebo si udělat ten čaj.
Nevím co mě teď čeká a jak se to bude vyvíjet, každopádně to už nechci zažít, což se ale bohužel stát může 😔

irminka
4. říj 2009

jo,jo, smažené je ted asi pro nás nebezpečné, musíme vydržet a ty si dej piškotek a čajík a do peřin 😉

Všem přeji hezký zbytek večera, papík zítra

pilotkaanetka
4. říj 2009

Přidala jsem nové fotky 🙂 🙂 😉

zabicka007
4. říj 2009

Pilotko, malá je naprosto slaďoučká, až mě vhrkli slzy do očí jak je nááádherná!!!
Luci, tak to bylo teda zakončení se vším všudy, ještě že tě z té nemocnice pustili, ještě abys tam byla přes noc...já jsem zas dneska dělala musli a rozdělala jsem oříšky z coopu, kterým měla končit životnost až v listopadu, a byly plné červů a jakési pavučiny tam byli, fuj...

lucka.adis
4. říj 2009

Pilotko, malá je moc hezoučká 😵 😵

Žabi, no to teda bylo zakončení.. ani nevíš, jak se modlím, aby mě to večer zase nepřepadlo a ještě víc se těším na zítřejší pohovor u dr.aby mi konečně řekla co můžu jíst, protože těch piškotů se fakt nenajím a malá toho potřebuje mnohem víc.

cincolina
4. říj 2009

Luci, teda...ty naše výlety dopadají 😉
Já hlásím už 20 hodin bez krve... jupí

elennka
5. říj 2009

Pěkné raníčko, tak já už jsem v práci.. Anetko, malá je pěknouká 🙂))