CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
14. říj 2009

Irmi, mrkli jsme na něho v krabici, měli jsme venku korbičku i autosedačku... skládat ho ještě nechcem, protože bych už potom manžu nenechala, aby ho zase schoval 😀 😀 takhle se aspoň moc těším, až ho konečně vytáhne a bude nám stát v chodbě.

( holky, mluvím o kočárku 😀 😀, kdyby jste to náááhodou pochopili jinak ).

irminka
15. říj 2009

dobré ránko,
Luci: at to chápeme,jak to chápeme- obojí je výborné 🙂 🙂 🙂 😉 😉

ywushka
15. říj 2009

lucka: 😀 😀 😀 😀 😀 jsi me po ranu pobavila🙂

irm: ty uz taky dneska nespis??🙂

Me v noci maly tak strasne kopl do zeber,kdyz jsem spala,ze jsem asi 2x po sobe strasne moc vyjekla,asi jsem se lekla,ale vzbudilo me to az me manzel uklidnoval a hladil po vlasech....🙂 vic si nepamatuju 😀
Ja jsem si uz uvarila cajik,za chvili se pujdu nasnidat a pak mam v devet kosmetiku...🙂 se tesim....no jo masazky dekoltu a obliceje to je moje🙂
KRASNY DEN

irminka
15. říj 2009

ywus? já chodím každý den spát tak něco málo před půlnocí, vzbudím se okolo třetí, jdu na WC, potom čučím tak do půl páté do zdi a v 6 vstávám a budím malého, takže super noci 😉

Dnes jsem sama doma, takže si zajdu na poštu, udělám si trošku pořádek v šatně a jinak nebudu dělat nic..

A ty si užij kosmetiku

ywushka
15. říj 2009

no tak to se urcite straaaasne paradne vyspis🙂

irminka
15. říj 2009

já už cvičím na leden 😉

cincolina
15. říj 2009

Holky dobré ráno,
obzvláště zdravím holky, co se po dlouhé době ukázaly, Hanuli, Chrobi, Chanelko, moc ráda od Vás mám také nějaké zprávy.
Chrobi, přeju ať se co nejdřív podaří odhalit příčinu...
Já jsem byla včera na kontrole, mimčo přesně tak jak má 9+2, už je tam placenta, no a vedle obří hematom, naštěstí mimo placentu. Ale pan doktor mně nechal minimálně ještě 14 dní doma, poloklidový režim, vycházky mám celodenně, ale v tomhle počasí stejně, brrr. Tak jsem v práci, něco udělám a domluvím se co a jak, asi budu muset aspoň u šéfa s pravdou ven 😅

irminka
15. říj 2009

cin: hlavně se opatruj, ten hematom je ludra, takže fakt opatrně...Já se ted budu asi blbě ptát, ale ,když má těhule hematom, tak asi nesmí provozovat sex...je tak? 😎

cincolina
15. říj 2009

😉 Přesně tak, i když manžel si to vykládá po svém... já budu jenom na krajíčku... 😎

irminka
15. říj 2009

to víš chlapi 🙂 ,všude je to stejné..sice já problémy nemám- tuky tuk, ale manža by se miloval snad každý den a to je teda fuška, ch cha....já jak valach 😀 . Včera jsem si z něho dělala srandu a řekla jsem mu, jestli chce, tak at mě přenese přes prách, ale to by musel asi vyhodit i futra, aby mně přenesl 🙂

lucka.adis
15. říj 2009

Ahoj holky,

tak hlásím, že u nás je zima jako v Rusku, máme tady jenom dva stupně nad nulou a začal nám padat sníh s deštěm, fakt příjemná kombinace 😝 takže dneska mě nikdo ven nedostane ani za nic.
Koukám, že jsem vás po ránu pobavila, no jo no...to jsem celá já, když jsem si to po sobě četla, tak jsem vyprskla smíchy a musela jsem nějak zahladit stopy 😀 😀

Ywush: užij si tu kosmetiku i za mě 😉

Irmi, já jsem dneska taky sama doma. Synátor je ve školce a manža v práci. Také se mi nechce nic dělat, ale jenom lenošit mě taky nebaví 😀

Cin, to je dobře, že je všechno v pořádku a na ten hematom bacha!!!! Já ho sice teda neměla, ale co tady vím od holek, tak to fakt není asi sranda.
U vás v práci to ještě nikdo neví, takže bude pro ně překvápko, jo?

..... a ohledně toho sexu, kočky..u nás je to taky tak, nemáme ho už sice zakázaný, ale já si s tím břichem připadnu tááááááák moc nemotorná, že je to chvílama až k smíchu.
Člověk musí držet i bříško, aby mu neskákalo pomalu dva metry vysoko a většinou do toho dostane malá škytavku, takže fakt super 😀 😀 😝

irminka
15. říj 2009

jsme na tom všechny stejně....a bude hůř 🙂

Včera v Přešlapech samý sex, chlap se dívá na fotbálek, potom přijde jak hřebec a myslí si ženabožena bude před ním dělat Batmana, ojojoj 😉

lucka.adis
15. říj 2009

Irmi, také jsem se dívala a docela jsem se i nasmála... 😀

Chtěla bych vidět chlapy na našem místě 😠

irminka
15. říj 2009

to by jsme asi vymřeli 😉

miradka
15. říj 2009

Irmi, pekné pončo a aj kočár 😉 , takže to je Dany Sport Twin? To vás vyšiel nejako moc...nevidím tam nafotené golfíky, to sú autosedačky, však?

Ja idem teraz do práce, idem pokecať s holkami a žiadna práca 😝

S tým sexom je to des, moj sa ma radšej ani dotknúť nechce...už ani neviem aké to je ☹ a to tak bude až do konca tehu a šestinedelia...aj tak je to s tým bruchom skoro až nepredstaviteľné..

irminka
15. říj 2009

Miradko: jejda, no moc určitě neeeee, včera jsem psala, že je to celý komplet i se sportákama, jen jsem tam nedala foto

Tak já vám teda děvčata napíšu, že jsem asi vyjímka, ale my se sexem fakt nemáme zatím problémy, no nevím, ještě jak dlouho, ale fakt si to ted užíváme 😉

irminka
15. říj 2009

valím na tu poštu a na kole. mně se taaaak nechce, ale musím 😠

ywushka
15. říj 2009

no co se tyce sexu,ja jsem dost mlada na to aby si ho jeste mohla trosku uzivat 😀 ,ale nejak na to nemam chut a ocividne to manzela nijak nestve 😀 ,uz mu i sama rikam,jestli mu to neni blbe,ze nemame zadny sex i nekolik tydnu 😀 ,ne ze ja bych po tom touzila,ale prece jenom on nikdy nebyl ten co by ho nechtel,kolikrat si snad pripadam ze ho ma nekde jinde a s nekym jinym,ale zase si rikam,ze kde a kdy....no co po tomto se patrat nema...a asi si vystaci sam!! My jsme ho nikdy nemeli moc ani pred tim,kdyz bydlime u rodicu,nikdy jsme si ho nedokazali tak uzivat nez kdyz jsme byli sami-to vzdycky kdyz jsme sami doma to je jina 😀 !!
A ja se hlavne citim strasne provinile vuci tomu drobeckovi co mam v brise!! Nejdriv nam ho dr.zakazovali tak jsme si asi tak nejak odvykli!! Manzel vcera vycetl na gynde v cekarne,ze kdyz si v poslednim trimestru da ucho (pres nejaky kornoutek na bricho),tak by mel maleho slyset 😀 ,tak uz to chce dneska zkouset 😀

ywushka
15. říj 2009

Jinak ja uz jsem vymasirovana z kosmetiky!! Ja to uplne miluju!!! Chodim ke kamaradce kosmeticce a ona se mi vzdycky smeje,jak si to dokazu straaaasne uzivat

lucka.adis
15. říj 2009

Irmi, ty jsi blázínek.. v tomto počasí na kole 😠 co budeš dělat, až bude sníh, to budeš jezdit na zimním skůtru 😀

Ywush, kosmetika je dobrá věc, ale u nás bohužel nic takového není...musela bych až do Brna a nějak si teď sama v autě netroufám, už jenom skrz to rostoucí bříško.
Já jsem teď zababušákovaná v peřině na sedačce a pospávám, nějak se mi nic nechce dělat 😠

ywushka
15. říj 2009

no ja sedim u pocitace zababulana v oveckove dece🙂 😀 a tady je mi nejlip!!! Mam od vcerejsku rozdelany nejaky patchwork,tak premyslim ze budu delat ten. Budu cekat na manzela az se mi vrati z prace a chtela jsem si udelat neco na baraku-nahazet nadobi co uz mame nakoupene do mycky,umyt a pak si ho uz vyskladat do linky!! Ale to bych musela mit tady nekoho,kdo by me to poprenasel z tohoto domu-tam!!! Tady mame uz jedno velke skladiste!! vsechno se to tu hromadi a kupi,ze clovek uz nevi kam by si daval veci pro svou denni potrebu

ywushka
15. říj 2009

lucka: u nas je zase tolik kosmeticek,ze se asi snad i perou o zakazniky!!

irminka
15. říj 2009

tak děvčata, ted jsem přijela...venku je teda opravdu hnus..dala jsem si zimní bundu, čepici a rukavky a bylo mně dobře, teda kromě toho, že ještě ted funím jak lokomotiva....už hold asi stárnu nebo spíš musím ted dýchat za tři a je to teda dřina 😉 Luci, ten skůtr byb byl dobrý nápad, že bych to nadhodila manžílkovi? 🙂

Na kosmetiku bych také zašla, ale jsem nemožná, nejsem schopná se tam objednat, tož blb 😎

Ráno jsem si zatopila v krbíku, děda teda tchán mně přinese dřevo na celý den a já budu relaxovat, no vlastně , jak už jsem psala, mám ještě uklízet tu šatnu, ale kurňa, mně se faaaakt nechce 😒

U řezníka jsem si ted koupila šunčičku a rohlíčky, tak si dám...mnamikipapiki 😉

miradka
15. říj 2009

Tak akce práca sa nekoná, švagor si pujčil auto, aj keď som ho mala zajednané, ale mamka na to zabudla...no čo už 😒 Aspoň si možem vyložiť nohy na stol a čítať si...

Irmi, ako si to zariadila, že máš takúto peknú kombináciu farieb na kočárku? Za to si si asi preplatila, nie? Ja len že na nete som videla cenu 11.700 bez autosedačiek...preto sa mi zdalo 17 tis. moc 😉

miradka
15. říj 2009

Irminko, teda ja ťa obdivujem ako to zvládaš...buď je to v kondičke, alebo je fakt každé tehotenstvo iné. Ja som včera bola autom na nákup, trvalo mi to asi hodinu a potom som ďalšie dve hodiny stála na nohách a varila. Po obede mi bolo tak špatne, že som myslela že porodím. Brucho tvrdlo ako blázon (asi trochu podceňujem ten magnosolv - neužívam ho pravidelne) a chrbát ma bolel tak, že som ani vo fotele nemohla pohodlne sedieť. No a keď si predstavím teba, čo za kúsky vyvádzaš, tak to ja sa možem skovať 😅

irminka
15. říj 2009

Miradko: v prodejně jsem řekla, že nechci žádné čoro moro a že vím, že na netu je napsáno, že za nějaký příplatek se dá objednat barva podle katalogu pro kočárek na jednoho mimíse.
Takže kočár v prodejně stál 11.990,- Kč - hl. korbičky, sportáky, taška, pláštěnka , příplatek za barvu 1000,- , plus dvě autosedačky 3.760,- to se celé rovná 16.750,- Kč

ywushka
15. říj 2009

miradka: no ja to mam uplne stejne (a to mam jen jednoho bobka),okamzite kdyz zacnu neco delat,tak mi zacne tvrdnout bricho a na nohach se ani udrzet nemuzu jak me zacnou bolet!!

ywushka
15. říj 2009

me se nechce jet kolikrat ani autem,natoz tak jeste nekde slapat na kole!!! Ted si budu muset zajet pro obedy,to by me zajimalo,co si asi tak na sobe oblecu,kdyz se me nechce ani preslekat,ale v teplakach tam jit nemuzu-teda alespon v takovych jake mam dnes🙂!!!

irminka
15. říj 2009

holky: tak zase abych pravdu napsala...mám vám vyfotit moje kotníky? Myslely by jste , že je mám vymknuté, jak je mám opuchlé, beru i nějaké prášky a prd to pomáhá.....Břicho mně tvrdne pořád, magnosolf užívám také jak se mně zachce, takže asi bych měla začít to papkat pravidelně 😠 Já když ležím, tak nejsem potom schopná ani vstát, natož chodit po procházkách, mám i ten podpůrný těhu pás, ale ten si dávám jen když někam jedeme nebo s malým na hokej, aby mn bylo teploučko...
Tepláky jsou můj oblíbený oděv, dnes jsem tak jela i na poštu na všechny prdím 😉

gabina79
15. říj 2009

Ahojte holky 🙂
Irmi, já tě nechtěla tak vystrašit s tím kočárkem...to je prostě jen můj názor, že je oproti ostatním kočárkům nízký 😉 Vypadáš s ním dobře 🙂 ...máte ho ještě rozložený? Mohla bys mi jen změřit, jak vysoko je vrch korbičky (ne boudičky) od země?
Moc jsem vás teď nedočetla, ale postřehla jsem, že tu padl názor na založení diskuze na těhulkách...a jsem pro. Už jsem nad tím přemýšlela, že sem chodí pomalu jen těhulky a asi to pro ostatní holky není fér a nemají tolik prostoru...co vy na to?
Jinak Cin, gratuluji ke krásně rostoucímu bobkovi a pozor na ten hematom! Šetři se.
Jo a s tím sexem, tak my od začátku června nic....teď i kvůli té placentě ☹ ...ale stejně bych asi měla strach, aby se něco nepos...a manža je na tom stejně...i když by si asi dal říct 😀