CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
8. črc 2009

U nás pršalo len v noci a ráno, teraz je len zatiahnuté, ale chladno...

ywushka
8. črc 2009

jejda tam na te druhe diskuzi je kamaradka,dneska cca 19 nebo 20den po Et a uz asi 3 dny spini HCG ji reknou az zitra!!! A ted tam psala ze se ji zda ze krvaci....!!! Jejda me je ji uplne lito

irminka
8. črc 2009

co naplat, připadá mně to, že pokud se toněkteré povede, tak je to fakt zázrak....
Třeba jenom špiní a bude to ok

miradka
8. črc 2009

no to teda má poriadne nervy ☹

elennka
8. črc 2009

ahojda holky, vy jste toho teda napovídaly 😉 😉

simulin
8. črc 2009

ahojky Elenko, to víš tady jsou samé treperendy ukecané. 😀 😀

elennka
8. črc 2009

A já nestíhám, protože jsem stálev práci... od zítřka ještě užívám clostil- poslední tablektová stimulace, kterou mám doma v zásobě, konzultaci mám 23.7., takže je můžu hned pumpnout o UZV. a Třeba se něco i clostilem vypěstuje... 😉 😉 😉 Musím pořádně chytat těhu bacilky 🙂

zabicka007
8. črc 2009

Takže mám úspěšně po ETu,byly zavedeny dvě morulky typ M/1 obě,takže co víc si přát...pět jich bylo zamraženo,čili z 9 kusů to dvě nezvládly...já myslím,že super ne? 🙂
Saj,určitě se ozvi,ráda tě uvidím,budu se těšít! Jinak jak ses ptala s tím podpisem,já byla dvakrát na laparce a podepisovala jsem ten papír - je to jenom pro jistotu,i když v mém případě na odstranění vejcovodů bohužel došlo ☹ Ale doktoři vědí,co dělají...snad 😅
Sun tak to zítra budu móóóóć držet pěsti na testík,ale vypadá to teda zatím skvěle ne? Když bolí prsa a tak,určo to teď vyjde 😀
Luci,to tvoje maličký je opravdu zázrak,jen tak dál!
Irminko,gratuluji k srdíčkům,hlavně nestresuj a užívej si ten krásný pocit 🙂
Všechny moc zdravím a valím zpátky do hajan chrupkat 🙂

irminka
8. črc 2009

zabi: supeeeer, jsi šikula a morulky také,,,,,tak se hlavně opatruj a odpočívej, dobrou.. 🙂

sune
8. črc 2009

Sim, tak co, nepadla jsi v práci? S tím nervem si možná skoč k dr.,at doporučí nějaké cviky a uleví se ti. Já jsem taky nějak utahaná, ale to je tím, že v noci moc nespím. Budím se upocená a pak zas je mi zima. To je hormonama. Taky mi víc začínají křeče, ach jo, je to asi špatné. Čekám, kdy uvidím krev na wc ☹ Zítra netestuji, rozhodli jsme se počkat na výsledky krve.
Saj, to dávají podepsat všem. Ale když to není nutné, tak vše nechávají, neboj. Čadová tě nebude řezat schválně, věř jí a nenervuj se.
Žabi, jééé, ty se máš, takové krásné morulky. Já ti je snad závidím 😉 To budeš mít pozitivní test už 9. den s takovýma bojovníkama 🙂 Hezky odpočívej.
Holky ted je na Z1 pořad o umělém oplodnění. Jmenuje se to dítě za každou cenu - zmražení embrya. Já u toho už i brečela. Bulím ted u všeho.

ywushka
9. črc 2009

zabi: krasne morulecky a super je ze mas i mrazacky!!! Ted zkus alespon jeden den odpocivat poradne v posteli! Budeme ti drzet palecky!!

sune: tyto pocity ma kazda,neboj budou //🙂

irm: jsi sukulenka sikovna🙂 2 srdicka gratuluju!!

Me uz vzbudil manzel jak vztaval do prace☹,ale zkusim se jeste na chvili vyvalit do postele!!! Preju vam hezky den

prdecek
9. črc 2009

ahojky holky,
co je tu nového???? já teď byla dva dny v práci, tak jsem sem ani nestihla kouknout.

zabicka007
9. črc 2009

Díky všem,taky jsem šťastná hlavně za ty mražáčky,kdyby náhodou tak jsou zadní vrátka... 😅
Sun křeče přece nic neznamenají,právě naopak mohou znamenat počínající těhotenství,buď pozitivní, jak psychicky,tak i na testu! 😀

miradka
9. črc 2009

Zabi, gratulujem k morulkám, dali ste si aj AH? Vypadá to fakt sľubne. Teda a toľko mrazáčikov...to bude detí 😀
Sun, presne aj mne takto bolo a ako si na tom s chuťami?

hanulamarkova
autor
9. črc 2009

Ahoj holky, žabi gratulujem k morulkám to je super už jen aby se kousli 😀
já čekám a čekám na mrchu nechce se jí a jsem celkem netrpělivá...tak nevím včera jsem stáhla flašku červeného skoro se uvařila ve vaně a nic ani trošku a těhule nejsem testík byl neg. no už je to 5 den od vysazenííííí co mám dělat???? 😠
už by jsem ráda začala se stimulkou auuuu

zabicka007
9. črc 2009

Mir, díky moc, AH jsme si tentkokrát dali, minule nebylo tak mi embryoložka řekla,že tentokrát ho teda zkusíme...

hanulamarkova
autor
9. črc 2009

to je dobře žabi určitě to tentokrát vyjde 🙂

lucka.adis
9. črc 2009

Dobré ráno, kočky..

zabi, gratuluju k morulkám a k mrazáčkům 😵 uvidíš, že se to povede!! Držím pěstičky..

miradka
9. črc 2009

Žabi, aj nám to tak povedala a chytili sa obe morulky 😉

ywushka
9. črc 2009

hanu: nekdy ta MS pekne umi pozlobit,jeste mej chvilicku s ni strpeni,to cekani je strasne,ja viiim!!! Neboooj dorazi!!!

lucka.adis
9. črc 2009

ywush: já taky čekala a nic 😀 taky jste mi říkali, že to už musí každým dned přijít atd. noooo, to bych se dlouho načekala 😉

Hani, třeba budeš to samé co já 😉

ywushka
9. črc 2009

holky tehulky,jak to mate s jidlem??? ja mam uz asi od 9-10tt porad problemy s jidlem,nic me nechutna,ze vseho se mi púorad dela spatne a za den toho taky moc nesnimuz mi za to mamka zacina pekne nadavat,ze mam pry jist i na silu,kdyz to nejde!!!

hanulamarkova
autor
9. črc 2009

asi ne Luci já jsem papkala HA a včera jsem si dělala pro jistotu testík a byla jen jedna / tak nic ale no musím to vydržet nedá se nic dělat
ach jo

miradka
9. črc 2009

Ywush, ja som ešte celkom dobre, cez víkend mi bolo fakt špatne, hlavne v nedeľu, postupne to poľavuje. Najhoršie je to večer. Ja musím pravidelne jesť, inak by mi bolo špatne. Je ti zle hneď keď vstaneš z postele? Kedy ti to začína?

ywushka
9. črc 2009

No asi za deset minut po vztani z postele uz mi plave zaludek,ale spis me stve to jidlo,ze me nic nechutna!!!

lucka.adis
9. črc 2009

ywush: já to s jídlem taky nějak nepřeháním, ale je fakt, že se snažím jíst normálně i když nemám zrovna chuť, protože je mi potom špatně. Hlavně to bývá navečer, ale klidně i přes den mě to chytně zničeho nic 😠

Hani, já taky měla HA, ale je fakt, že nám se to podařilo až když jsem už stimulovala 😒 noo, ale co kdyby 🙂

ywushka
9. črc 2009

Jeeee ta kamaradka co jsem vam dneska psala je cca 20den po Et a ma hodnotu HCG 2411,to jeee naaaadhera!!! Spinila a trosku i krvacela,ale hodnotu ma krasnou

zabicka007
9. črc 2009

Mir, vážně? Tak to je super,věřím,že to tentokrát vyjde 🙂 🙂 🙂 Díííky za další povzbuzení

miradka
9. črc 2009

nádej ostáva posledná 😵

miradka
9. črc 2009

Žabi jasne, je tu veľká šanca na úspech 😉 čo nevidieť budeš mať dve srdiečka 😵 😵