CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
12. črc 2009

Presne to hovorím aj ja, detičky máme predovšetkým preto, lebo to ON dovolil. Tak to beriem a mám v tom pokoj. 😵 Veď to je taký zázrak...nový život, srdiečka, ručičky, nožičky..vždycky som na mäkko, keď čítam tie stránky ako sa to postupne vyvíja 😵
S tou antik. som to myslela po porode...ale to je mi novinka čo píšeš. Čo dokáže sperma 😨 Takže Crha hovoril, že to nemáš zakázané?? Tak to je dobrá správa 😉 síce opatrne ale predsa...moj chlap sa drží tak statočne, že to vobec nechápem 😵 😵

sajmona
12. črc 2009

Ahoj holky🙂 tak jsem od včerejška doma,už mě je mnohem lépe.Řeknu vám ale že kdybych fakt věděla jak to budu snášet tak asnad na to ani nejdu a to vytahování drénu Miradka to byla fakt síla.
Jinak operoval mě Kümmel a čadová.Endometriozay žádná ale došlo k tomu asi nejhoršímu,co jsem mohla čekat.Prý jsem musela v minulosti prodělat větší zánět dělohy,tak cca min 5-6 let zpátky a došlo ke srůstům na děloze,ty se jim podařilo odstranit,ale na začátku vejcovodů je to ucpané,nešlo to spravit,je to prostě ůplně neprůchozí,Vaječníky jsou naštěstí v pořádku,očistili mě je a připravili na IVF.Ptala jsem se jestli je teda možnost otěhotnění přirozene,tak prý ne ale zázraky se prý dějí...to mě moc nepřidalo.Holky jsem z toho docela špatná,ještě k tomu ani nevím jaký zánět to mohl být,chodila jsem pravidelně na ko,jen jsem teda docela často trpěla na záněty moč. měchýře,což prý taky může souviset.:(((((
takže ted počkám na druhý menzes a jdem na to.Bojím se že ani to nepomůže a jiná možnost vlastně neexistuje,to je strašná představa,nikdy bych ani ve snu nevěřila,že budu někdy řešit takovou věc,zvlášt po tom,co už jedno dítě mám:(

sajmona
12. črc 2009

Sune: moc mě to mrzí,ale musíš věřit,že když se nepovedl první pokus,druhý už bude na 100% 😉
Ywušce držím moc pěsti at je jí lépe,důležitý je že mimi je v pořádku
žabičko: myslím že uklízet a dělat vše je v pořádku jen to asi nepřehánět,jak mě řekla Čadová,je to stejně náhoda,bud se to chytne,nebo ne a tuhle věc neovlivníte,je dobrý snad jen dodržovat správnou životosprávu,A pohyb určitě neuškodí.uvidíš bude to dobrý

miradka
12. črc 2009

Saj, tak to ma moc mrzí. Musel to byť šok...ale je fajn, že si pod ich kontrolou a snáď zabere ivf, moc ti budem držať palce, viem aká je to hrozná beznádej... ☹

sajmona
12. črc 2009

Mir: já v to doufám,prý jinak je vše v pořádku,i ty vejcovody jsou čistý,jen prostě na začátku neprůchozí,ptala jsem se jestli to nemohli nějakým způdobem udělat,je to prý moc složitá operace a ..ne,hlavní pro ně je že mám vaječníky a dělohu,nic jinýho prý v podstatě nepotřebuju:(

simulin
12. črc 2009

Mir, ještě než mi to řekl Crha a to sám od sebe, četla jsem to někde na netu.

Sex. Mužské sperma obsahuje látky vyvolávající předčasný porod. Říká se jim prostaglandin. Koncentrace prostaglandinu v semeni je tisíckrát vyšší než normálně.

Pohlavní styk k porodu obvykle nevede
Jestliže je těhotná žena zdravá a těhotenství probíhá bez komplikací, nevede pohlavní styk k předčasnému porodu. Kontrakce dělohy při orgasmu jsou totiž jiného charakteru než stahy vedoucí k porodu dítěte. Pokud se však jedná o rizikové těhotenství, při kterém hrozí předčasný porod či potrat, je vhodné se sexu v posledních měsících těhotenství vyhnout. Mužské sperma totiž obsahuje hormony prostaglandiny, které navozují kontrakce a mohou být spouštěčem porodu.

😉

simulin
12. črc 2009

Saj, tak to je fajn, že už jsi doma a je ti líp. Mrzí mě, že to takto dopadlo, taky si myslím že to může být od toho moč. měchýře, záněty jsou prostě svinstvo 😠 ☹ Ale jak říká Čadová, to nejdůležitější, aby bylo mimi máš, tak že se těš na stimulku a na to jak budeš mít za chvilku mimísky v bříšku a mysli pozitivně určitě to vyjde. 😉

miradka
12. črc 2009

Aha, takže v prvých mesiacoch sa može bez antik. a potom je lepšie použiť kondom alebo abstinovať... 🙂 Tak díky za dobrý článok, ešte som o tom takto nepočula.

Saj, to bude dobré, uvidíš 😉 Naviac nemusíš moc dlho čakať na stimulku. Takže zhruba za 2 mesiace začínaš?

simulin
12. črc 2009

Mir, no taky jsem na to hleděla jako puk, ale asi tak nějak to je. Záleží, jeslti ti bude hrozit předčasný porod, nebo bude nějaké jiné riziko, ale pokud ano, určitě tě na to upozorní tvůj gynekolog. 😉

miradka
12. črc 2009

Myslím, že v našom prípade, bude na 100% hroziť predčasný porod. 2 mimča sa tam budú poriadne tlačiť 😅

simulin
12. črc 2009

Našla jsem dobré stránečky se cviky na balóně podle měsíce těhu. No asi bych to měla vyzkoušet ať tak nepřibírám 😉
http://www.peceodite.cz/cviceni-pro-tehotne.html

simulin
12. črc 2009

Mir, tak teď jsem se začetla, co se děje v 8tt a je tam i něco o těch zádech, jsou prej časté bolesti s vyzařováním do zadní části těla a nohou a mohou být způsobeny tlakem plotýnky na nervy vycházející z míchy. 😒 ☹ Tak to mám asi já. Ale zjistila jsem, že mi hodně pomáhá, když se jen tak pohupuju na balóně, hned se mi to uvolní, sice jen na chvíli , ale pomáhá to. 😉

miradka
12. črc 2009

Sim, tak sa na to mrknem, aj ja vytiahnem balón. Zatiaľ nemám takéto problémy, ale to bude asi tým, že som fakt v pokoji a moc sa nenamáham. Idem si čítať, mám zaujímavú knižku 🙂

sajmona
12. črc 2009

Mir: pocitam ze stimulovat zacnu asi za 6 tydnu. Mezitim se zotavim,pojedeme na dovcu a pak zacnu.

irminka
12. črc 2009

ahojteděvčata,
my jsme právě s manžou přijeli z jezer za městem, myslela jsem si, že tam budu tak den, ale nějak se to protáhlo od pátku až doted 🙂 . Manža slavil narozky, takže nás tam bylo hafl.....Uzená kýta, bečky piva, prostě paráda...ted jsem se po třech dnech pořádně umyla, zvládali jsme to jen štěrkovou vodou a ubrouskama, tak doufám, že nechytnu nějakou potvoru či mykozku 😅
Jinak je mně už trochu lépe, žaludek je trošku lepší, ale sem tam mně pobolívá hlava, ale dá se to zvládnout...

zítra valím ke svému dr. vystaví mně průkazku a žádanku na odběry pro vývojové vady a také jdu do práce, takže budu mít co dělat....

Jinak se mějte pěkně a všem držím palůšky 🙂 🙂 🙂

ywushka
12. črc 2009

Ahojky holky zdravim! vsechny testy,krev,moc a dokonce i chirurgicke konzilium bylo negativni,takze me dneska propustili domu,uz jsem nemela ani infuzi,jen cipky proti zvraceni!! Takze se jdu vyvalit do postele!!! Jejda jedna noc v nemocnici uplne staci!!!

mejte se krasne pa

miradka
12. črc 2009

Ywush aké chirurgické konzilium?? Čo sa ti vlastne stalo?
Vitaj Irmi po dlhšej dobe 🙂

miradka
12. črc 2009

Sim, toto je zaujímavá stránka http://www.dvojcata.kat.cz/Zkusenosti.html#Spin... čo nás čaká 😀

simulin
12. črc 2009

Hmm, zajímavé Mir. 🙂

chanel
12. črc 2009

Ahoj holky, Miradko, četla jsem si ten odkaz na dvojčátka......je nasmála jsem se. Taky bych chtěla mít dvojčátka.Co je s Gábou? myslím na ni,jak se má a jak na tom je.

zabicka007
12. črc 2009

Zdravím všechny do jakš takš slunečné neděle
Ywušku a Saj vítám zpátky z nemocnice, Saj, byl to asi šok, já to měla hodně podobný jako ty, akorát že mě při první laparoskopii museli vzít nahonem, neboť jsem měla již min. 2 měsíce mimoděložní, vytahování drenu byl nechutný zážitek, jenže mě ho mezitím ještě měnili a nějak se sestřičce povedlo ho při výměně ,,vyfouknout,, dovnitř, ne moc, ale stačilo to...hrůza, ten šok ti ani nebudu popisovat. Mě teda museli odstranit oba vejcovody,takže pořád může být hůř,i když je to slabá útěcha 😅 Teď se pěkně zotavíš a hurá do stimulky 🙂
Mir,věřím,že rozhodování pro tebe i manžela muselo být asi těžké vzhledem k víře,ale určitě jste se rozhodli správně,tvoje dvě mimiš jsou toho důkazem 🙂
Já jsem dneska trošku pouklízela a šla jsem i na houby,ať se sliznice trošku prokrví...snažím se nesledovat,ale znáte to...ty bradavky asi bolí z ultrogestanu že? Nevím,jestli si to jenom namlouvám,ale mám pocit,že některý vůně vnímám tak nějak intenzivněji,to je asi ještě brzy že? Chjo,já už chci vidět //!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂

zabicka007
12. črc 2009

Ahoj Chanel, taky jsem přemýšlela, že už se Gábi dlouho neozvala, asi teď nemá na nás moc náladu, ale určitě se brzy ozve... 😉
Chanel a co ty? Jak jsi teď na tom?

ywushka
12. črc 2009

No co se stalo?? Vcera jsme byli na navsteve a me bylo porad tak nejak divne,zacal me pobolivat podbrisek a trosku me to slo zase i do krizi,uz jsem to parkrat mela,tak jsem jela do nejblizsi nemocnici (do hodonina),tam se me doktor nezeptal ani na jmeno,ani nechtel tehu prukazku,jen me rekl,at se vyslecu a prohmatal me zevnitr a zvenku bricho,krekl ze me tvrde a diagnozu urcvil jako zacinajici potrat,z toho jsem byla uple v soku a to neudelal ani zadny ultrazvuk! Tak me rekl,at si zajedu domu pro veci a prijedu na hospitalizaci,ze si tam par dnu polezim! Nedalo me to a zajela jsem do breclavi do nemocnice,i kdyz to bylo dalsich 20km,tam me udelali i ultrazvuk a odebrali moc,miminko bylo v poradku a jen se zaobrali tim mim nechutenstvim a nevolnostma,takze si me tam prijali na sledovani,vsechny vysledky byly negativni,tak me dneska pustili,bud by me pustili dneska nebo zitra!!! Mam jen cipky od nevolnosti a mam jist vic malych davek behem dne! A na kontrolu na gynekogii,to jsem objednana i tak na stredu! Takze asi tak moje zazitky z nemocnice!!!Mejte se krasne pa

zabicka007
12. črc 2009

Ywuš tak to musel být teda zážitek! A tomu doktorovi z Hodonína by patřilo nakopat do pr.... To mi připomíná nemocnici v Boskovicích,tam mi taky určili diagnozu kolika ledvin a nechali mě tam dva dny ležet bez jedinýho vyšetření-kdybych nepodepsala revers a nešla na OBI,kde se z koliky vyklubalo mimoděložní,tak taky nevím...Hlavně že jsi ty i malý v pořádku, tak pěkně odpočívej beruško!

irminka
12. črc 2009

ywushko: to snad není pravda, to je na zabití v tom Hodoši..co to bylo za blba? Hlavně, že jste v pořádku...Moc odpočívej a bud v klidu, teda, jestli to jde.. 🙂 Drž se

ywushka
12. črc 2009

prave ze ani nevim jak se ten doktro jmenoval,ale byla jsem uplne v soku!!! Mejte se krasne!!

Ja jsem nejaka cela takova rozladena a bez nalady,musim se nejak uklidnit!!!

irminka
12. črc 2009

dej si vinný stříček....trošičku 😉

ywushka
12. črc 2009

to se muze???

hanulamarkova
autor
12. črc 2009

ahoj holky tak se hlásím z chalupy z víkendu, byli jsem tam s babí z Mostu no vidíme se jednou do roka tak jsme si to moc hezky užili.
ywusko, já jsem podobných blbců doktorů zažila v nemocke na Myjave tam mi řekli, že jsem neplodná a za 2 měsíce jsem otěhotněla tak jsem si sebrala kartu a odešla pryč...ono je to strašně těžké, když se na ně spoléháš a věříš, že dělají dobře a ono prd blbci jsou to někteří!
sune moc mě to mrzí poplakej si odpočinte běžte na dovču a pak znova do toho 🙂
žabi a ty už máš mimísky u sebe co?
jóoo holky mrcha dorazila v sobotu a zítra jdu na OBI 😉 tak jsem ráda i když ten první UTZ by jsem nemusela 😒 ale co se dá dělat...

hanulamarkova
autor
12. črc 2009

jasně ywuško že trošku můžeš tak z deci nebo dvě střík ... červený je na krvičku 😉