CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

rioko
18. bře 2011

@kobla cysty jsou u stimulace docela běžné já jich měla vždy nekolik kolem 10 cm i víc, držím pěsti 😉
@majka43 sakra to je fakt smůla je mi to líto ☹

vika29
18. bře 2011

@majka43 tak dnes držím palečky 😉
@kobla neboj do příští kontroly, ještě spousta přibude 😉

majka43
18. bře 2011

Tak krev nabrána, výsledky se dozvím v jednu. Holky díky, že na mě myslíte.

majka43
18. bře 2011

@kobla To určitě ještě ty malý dorostou a bude jich kupa.

rioko
18. bře 2011

@majka43 tak co? hele a nad adopcí jste nepřemýšleli?

klara.k
18. bře 2011

@majka43 ???? jsem napnutá jak nejvíc to jde

majka43
18. bře 2011

Holky, je to negativní, já končím.

klara.k
18. bře 2011

@majka43 je mi to líto ...

kobla
18. bře 2011

majko,je mi to taky moc líto.

janulka2310
20. bře 2011

Ahoj holky, chci se s vámi podělit o čerstvé infomace. Dnes jsem byla propuštěno po diagnostické laparoskopii + hysteroskopii, na kterou jsem byla poslána z CAR domů. Před lety odstranění levého vejcovodu. Protože se názory na Obilňák hodně liší, nebyla jsem si jista, zda jsem zvolila správně, samozřejmě, že jsem měla neskutečný strach, abych nepřišla i o druhý vejcovod a tím pádem o možnost spont. otěhotnět. O to více jsem byla velice překvapena, sestřičky naprosto profesionální, lidské, vstřícné, usměvavé, skoro všechny Bc., popř. Dis. Vybavení pokojů není nejnovější, ale pokud nehledáte luxus a chcete být v dobrých rukou, tak si myslím, že jste zde na správné adrese. Na sále panovala příjemná atmosféra a ještě než jsem usnula, tak jsme se zasmáli. Pokud se na něco takového chystáte, za sebe doporučuji Obilňák .

vika29
20. bře 2011

@majka43 ☹ mrzí mě to ..drž se!

kobla
20. bře 2011

@janulka2310 i já mam s OBI podobné zkušenosti. Kolektiv naprosto profesionální a zároven velmi příjemný. Hlavně sestřičky na odd 16 jsou skvělé.

prdecek
20. bře 2011

@janulka2310 plně souhlasím, mají tam fakt super přístup 🙂 teď čekám na výsledek našeho 1. IVF co jsem na Obi podstoupila, tak uvidíme 🙂

janulka2310
20. bře 2011

@prdecek Tak to drzim palce, aby se dostavil ocekavany vysledek 😉 .

kobla
21. bře 2011

tak mám za sebou poslední ultrazvuk před punkcí folikulů,ta bude ve sředu. Jedna cysta praskla,druhá tam ještě trčí. Folikuly porostly, Sochorová byla vcelku spokojená,tak uvidíme. Jsem 12dc,sliznice 10mm. Dnes tam tedy bylo plno,hlavně na ultrazvuku,ten začli až skoro o půl 9.

kobla
23. bře 2011

odběr mám za sebou,ale jen 6 vajíček,tak jsem trošku zklamana.Vím,že by to mohlo být lepší,ale samozřejmě i horší. V pátek budu volat,jak se to vyvíjí dál.Odběr dělala dr Sochorová. A jak to vypadá u tebe prdečku ?

majka43
23. bře 2011

@kobla Prý když jich je míň, tak jsou zase kvalitnější. Držím moc pěsti, aby jsi měla 6 krásných embryjek.
@vika29
@klara.k V pohodě ještě nejsem, ale aspoň už můžu sem, což jsem ty první dny po nevydařeném pokusu nemohla.

vika29
25. bře 2011

@kobla ahoj, já jsem jich taky měla šest a přišlo mi to docela málo, na to, že jsem měla 16 folíků, tak jsem čekala lepší výsledek. Čím jsi stimulovala? já jsem měla gonal f, ale někde jsem četla samou chválu na menopur. Tak se právě rozmýšlím jestli nemám příště zkusit menopur. Máte některá s tím zkušenosti.
@majka43 ...to chápu, já jsem ve středu zas bulila ☹ docela to trvá se s tím vyrovnat...drž se!

prdecek
25. bře 2011

@kobla já dneska zkoušela test (jsem 9. den po ET) a nic, sněhobílo. V pondělí jedu na krev, tak uvidím.

Jinak já měla Menopur a měla jsem po něm 4 vajíčka vhodná na oplodnění a dvě se oplodnila a ty mi i vrátili. Embrýsci měly 6 a 9 buněk.

kobla
25. bře 2011

ahoj holky,dnes jsem si porvé volala na embryologii a z 6 vajíček už máme jen 2 embrya. Zítra jdu na transfer. Asi mají strach,že nebude co zavádět a to se muže stát i zítra 😢 . Taky jem stimulovala gonalem ( už počtvrté, Vajíček jsem měla poprvé 6,pak 8,pak 10 a ted zase 6) I já jsem zvažovala menopur.Příště bych to zkusila,ale u nás už žádné příšte nebude.

majka43
25. bře 2011

@kobla To vyjde, neboj.
Mě v Repromedě říkali, že nejlepší je puregon. Taky jsem po něm měla 5 vajíček, ve 42 letech. Pak jsem zkoušela Fostimon a po něm jsem nenastimulovala nic.

majka43
25. bře 2011

@prdecek Ještě je šance.

majka43
25. bře 2011

@prdecek Jaký jsi měla test? Jakou citlivost.

prdecek
25. bře 2011

@majka43 nějáký z internetu nejznačkový ze sebetesty.cz a měl by to být 10

prdecek
25. bře 2011

@majka43 na pondělí před krví mám koupený ten digitální clearblue

majka43
25. bře 2011

@prdecek Ještě to může vyjít, kdoví co je to za test. Měla jsi jenom třídenní a mohli se zahnízdit později.

prdecek
25. bře 2011

@majka43 ok, no uvidím co, krev. Nevíš v kolik hod bývají výsledky krve? já tam musím počkat, protože to máme daleko, tak abych nemusela druhý den pro lístek na peníze nebo ukončení PN jet znova

majka43
25. bře 2011

@prdecek Myslím, že až kolem poledne. Taky mě to tam vždycky štvalo, že jsem tam musela celý dopoledne courat.

prdecek
25. bře 2011

@majka43 já to mám cca 70km. tak sem mrkneme do Makra a globusu.

mirenkam
25. bře 2011

Ahoj holky, byli jste někdo na Obi na laparoskopii + hysteroskopie? Kolikátý DC se asi tak dělá a za jak dlouho jste šli domů, do práce....? Dělali vám před tím nějaký nálevy k vyprázdnění nebo tak něco ?😕