CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
11. čer 2010

a kdy to zkusíš na podzim?

ver a ty teda začneš kdy? v červenci až?

rioko
11. čer 2010

nevím jak je to přesně u dlouhého protokolu, ale chtěla bych začít někdy v srpnu stimulovat, což je myslím sprej nebo antikoncepce předtím? fakt nevím jak to je, každopádně odběr aby vyšel na září

chrobacek
11. čer 2010

a jsi nějak domluvená? aby ti nechtěli dělat prvně HP

rioko
11. čer 2010

domluvím se zítra po odběru a krve ale myslím že ne, Crha mi to taky psal do papírů no uvídíme s čím zítra přijdu

chrobacek
11. čer 2010

no tak se tam zítra domluv at si to pěkně naplánuješ 🙂

rioko
11. čer 2010

tak jsem začala už trochu krvácet tak je to už úplně jasný, no budu doufat že se stane v létě zázrak 😅

chrobacek
11. čer 2010

tak se zítra domluv kdy dojít na další ivf a přes léto to pust z hlavy 🙂 a ono se to třeba povede 🙂

rioko
11. čer 2010

no však to mám v plánu 🙂

majka43
11. čer 2010

Rio IVF ti určitě vyjde.
Já neberu utrogestan, ale Crinone a Estrofen. Včera i dneska se mi stalo, že dopoledne když jsem se po čurání utřela, tak ze mě vypadl kus Crinone, zašpiněné krví. Tak snad je to dobře, třeba se mimča uhnizďují.

veria
11. čer 2010

Chrob, já mám ještě na asi 14 dnů HAK a pak začnu fetovat Synarel...

majka43
11. čer 2010

Veria, tak to nás tady bude najednou těhulek.

veria
11. čer 2010

Majko, to doufám🙂

chrobacek
11. čer 2010

crinone je v podstatě utroš 🙂 a estrofen mi dr. nedal, že mám supr sliznici tak není potřeba to jsem ráda protože se to bere do 12tt....jo já si myslím, že se zahnízdují nebo taky může jedno takto odejít a zbytek zůstat... prostě musíš holka vydržet a hlavně pozitivně 🙂

ver tak to je supr to se ti to pomalu krátí to budeš v tom nejlepší když tu nebudu sákryš... 🙂 tak na tebe budu myslet na dovči 🙂

monulkab
11. čer 2010

Ahoj, hlásím že v pondělí valím do RF na HP a v pátek 18.6. na HSG, tak na mě pak musíte myslet, někdy to prý bývá hodně nepříjemný....

chrobacek
11. čer 2010

moni prosím tě kdo ti to vykládal?

majka43
11. čer 2010

Co je to HSG?

monulkab
11. čer 2010

to že to je nepříjemný vyšetření mi říkal Koudelka z Reprofitu, a podívej se do diskuze tady na koníkovi, tam jsou některý zážitky hodně drsný, ale údajně to bolí jen když jsou vejcovody neprůchodný, tak snad to nebude můj případ

monulkab
11. čer 2010

rentgenové vyšetření průchodnosti vejcovodů, přes čípek ti vstříknou kontrastní látku a pak tě zrentgenují, podle toho poznají průchodnost.

monulkab
11. čer 2010

Holčiny trochu od tématu, nevíte kde je v Brně největší výběr hodinek Esprit??? Mám vyhlídlý jedny z nové kolekce, a nechce se mi obíhat všechny obchody...

majka43
11. čer 2010

Jo tak to je fakt nepříjemný, já je neprůchodný mám. Budu na tebe myslet.

jilcice
11. čer 2010

hojda holky jak budu mít čas dám fotečku malé nebo jí dá elennka, byla dneska na návštěvě... Jinak se daří dobře, máme něco přes 4 kila, plně kojíme.... 🙂)) a jsme spokojené...

veria
12. čer 2010

Jilcice, proč jste s malou v nemocnici?

elennka
12. čer 2010

Jilcice není v nemocnici, byla jsem za nimi na návštěvě doma 🙂))

sajmona
13. čer 2010

ahoj holky 😉
rioko tak co jak to dopadlo,ted tu čtu,že už jsi začala krvácet,to mě mrzí,máš to už potvrzený z krve??
ell pozdravuj jil 😉

rioko
13. čer 2010

ahoj holky krev je samozřejmě negativní, domluvila jsem se že v srpni začnu dlouhý protokol tak snad budeme mít víc štěst, OHSS se v mém případě úplně předejít nedá ale snad se to nějak zadaří 🙂

elennka
13. čer 2010

tak dávám pár foteček Andrejky od Jílčice 🙂)

veria
13. čer 2010

Jejda, to jsem popletla, nevím proč jsem si myslela, že jsou v nemocnici. Tož se omlouvám. Andrejka je moc pěkná.

Rio, no to je škoda, že ten KET nevyšel, ale ta pravděpodobnost byla docela malá. Další IVF to určitě jistí.

majka43
14. čer 2010

Holky, tak jsem špinila až do soboty. Včera už ne. Myslíte, že embrya odešli, nebo se už ty první dny mohli zavrtávat? Většinou holky špiní 5-6 den. Včera mě taky hodně bolelo na pravé straně a šlo mi to až do zad. Dneska jsem teprve vstala, tak nevím co bude.

chrobacek
14. čer 2010

Majko je možný že ti tam něco poškodili při tom transferu a nebo to bylo zavrtávání odchod embryí určitě ne !!!!!

majka43
14. čer 2010

Myslíš, že by se mohli zavrtávat 1-4 den?